Vorstelijke belangstelling voor de manoeuvres Majoor J. A. Mussert, hoofdinstructeur bij het corps pontonniers en tor pedisten te Dordrecht, zal benoemd worden tot commandant van dit corps Het gedenkteeken op de Moerdijkbrug. aangeboden door het comité van actie voor de overbrugging van het Hollandsch Diep uit verschillende Kamers van Koophandel, is Donderdag door den minister van Waterstaat. Z Exc rnr. dr. ir. J. A. M. van Buuren onthuld. - Vele belangstellenden woonden de plechtigheid bij Vorstelijke belangstelling voor de legermanoeuvres In den Achterhoek. H. M. de Koningin slaat het voorbijtrekken der troepen gade tijdens het bezoek, dat Zij Donderdag aan de oefeningen der Lichte Brigade bracht Het seizoen der badplaatsen Is ten einde. De Scheveningsche strand stoelen gaan hun winterslaap tegemoet De heer G. J. W. Putman Cramer zal per 1 Ocloher a s. zijn functie van secretaris van den Ondernemersraad voor Ned. indië neerleggen De begrafenis der twee politle-agenten, slachtoffers der bom- aanslagen te Parijs, heeft met groote plechtigheid plaats gehad. Een overzicht op het plein van de préfecture van politie Z K. H. Prins Bernhard In gezelschap der officieren van den generalen «taf bij het bezoek, dat Donderdag door hem gebracht werd aan de manoeuvres, welke de Lichte Brigade in den Achterhoek hoodt De troepen passeeren de schipbrug te Doesburg tijdens de manoeuvres der Lichte Brigade, welke thans In deiwAcbte* hoek In vollen gang zïjn In het Grand Palais te Parijs worden voorberei dingen getroffen voor de internationale automobiel tentoonstelling, welke 7 October wordt geopend. Het werk in den koepel Het gebalsem de lijk van oud president Masa- ryk is opgebaard in een der zalen van het kasteel te Lany, die tot rouwkapel is ingericht H. M. de Koningin in gezelschap van den kapitein van den generalen staf Forbes-Weis, adjunct-chef van den staf der Lichte Brigade, tijdens het bezoek, dat de Vorstin Donderdag aan de manoeuvres in den Achterhoek bracht

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 4