KONING VOETBAL HEERSCHT De Swift-korf In gevaar. Een aardig snapshot van den te Amsterdam gespeelden korfbal- wedstrijd Sportief Swift Op Houtrust te Den Haag werd Zondag voor de Westelijke eerste klasse van den K.N.V.B. de competitie-wedstrijd H.B.S. Feyenoord gespeeld. Een aanval op het doel der gastheeren Burgemeester Van de Sande Bakhuizen proeft de haring, die ter gelegenheid van de 3 October-feesten te Leiden, welke Zaterdag werden gevierd, werd uitgedeeld Een aanval op het doel van Sparta tijdens den te Amsterdam gespeelden voetbalwedstrijd Ajax - Sparta, welke in een nederlaag voor de gasten eindigde De heer Edo Bergsma-heeft Zaterdag in een speciale vergadering te Amster dam afscheid genomen als voorzitter van den A N.W B. - De nieuwe vco- zitter, mr. H. P. J. Bloemers. overhandigt zijn voorganger de plaque»»* van re Edo Bergsma medaille Te Amersfoort werd Zaterdag het huwelijk voltrokken van J. W. baron Sloet van Marxveld, 1ste luitenant bij de Genie, en jkvr. J. L baronesse van Dedem. Het bruidspaar bij het verlaten van de kerk Na een langdurig verblijf in het buiten land arriveerde prof. dr. Willem Mengel berg Zaterdag aan het W.P.-statlon te Amsterdam, waar hij door vele vrienden bewonderaars verwelkomd werd De 3 October-feesten te Leiden - De deelnemers aan den optocht, welke een symbolische voorstelling van de Grieksche mythen en sagen gaf, begaven zich per modern vervoermiddel naar de plaats van bestemming De eerste Jeugdgevangenis in ons land is Zaterdag middag te Zutphen door den minister van Justitie, Z. Exc. mr. C. M. J. F. Goseling, In tegenwoordig heid van talrijke autoriteiten officieel geopend Op het Uilennest te Den Haag werd Zondag de hockeywedstrijd H.O.C.H DM. gespeeld, welke in een gelijk spel (2 2) eindigde. Een gevaarlijk moment voor het doel van H.O.C. Een zwaar karweitje. Bijna 100000 KG weegt de balans van de grootste bascule-brug van Europa Rotterdam, welke Zaterdag met behulp van twee drijvende bokken geplaatst is öe Binnenhaven to

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 10