DE NIEUWE «MAURETANIA» SN AANBOUW D© nieuwe -Mauretania- voor de Cunard-White Star Line is te Birkenhead in aanbouw. - Het zeekasteel zal een waterverplaatsing van 33000 ton hebben en zal in 1939 voor den dienst tusschen Engeland en Amerika in gebruik worden gesteld De Commandant der Genie te Utrecht, overste P. W. Scharroo, wenscht luite nant J. Rothuizen en mej. mr. J. Warner, dochter van den oud-voorzitter van den K.N.V.B., die Vrijdag te Den Haag in het huwelijk traden, geluk Erich Kleiber repeteert met het Concertgebouw-orkest te Amsterdam voor de uitvoeringen van Strauss' «Rosenkavalier» onder auspiciën van de Wagnervereeniging De Koning van Griekenland legde ter gelegen heid van zijn verblijf te Parijs een krans op het graf van den Onbekenden Soldaat bij de Are L Exc. mr. dr. Ir. J. A. M. van Buuren, bracht Vrijdag een bezoek aan de ondergrondsche werken der Staatsmijn Maurits te Lutterade. De minister (x) •n gezelschap van verschillende autoriteiten gereed voor de afdaling in de schacht Afbeelding van de nieuwe weldadig heidspostzegel «voor het kind-, welke binnenkort In vijf verschillende waarden zal worden uitgegeven In deskundige handen voor de groote zilvervossen-tentoonstelling in Agricultural Hall te Londen, waar vele zeer kostbara exemplaren geëxposeerd zijn De minister van Financiën, Z. Exc. mr. J. A. de Wilde, bracht Vrijdag een bezoek aan de Effecten-, beurs te Amsterdam, waar hij met belangstelling van een en ander kennis nam Voor het slaan der palen ten behoeve van de bescherming der Fransche concessie te Sjanghai is men verplicht van bovenstaande primitieve hulp middelen gebruik te maken Nu de nablussching der resten van de pakhuizen aan de Rijnhaven te Rot terdam geëindigd is, wordt alles, wat na den brand nog is overgebleven, ge sloopt

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 10