De overstroomingscatastrophe in Syrië richtte groote verwoestingen aan, zoodat de bewoners Het nieuwe Dieselgemaal van den Houtrak-Polder der dorpen, die hun huizen vernield zagen, een goed heenkomen moesten zoeken onder de gemeente Haltweg Is Donderdag door de autoriteiten bezichtigd Het ruiterstandbeeld van veldmaarschalk graaf Haig is te Londen onthuld door den Hertog van Gloucester. Een foto tijdens de Dlechtiqheid -C* s 'i De Hertogin van Kent begroet Koningin-weduwe Mary voor de herdenking van den Wapenstilstanddag bij den Cenotaaf te Londen. Links, de Hertog van Gloucester De cngeiscne ye*ant sir Hubert Montgomery legde Donderdag ter herdenking van den Wapenstilstanddag op de Algemeene Begraafplaats te Den Haag een krans op de graven der in den wereldoorlog over leden geïnterneerde Engelsche soldaten Eenaantalmen- schenredders bracht een be zoek aan de hoofdstad waar zij de premièr e van de tilm «Stormduivels» bijwoonden De ontvangst op het Centraal Station Spionnage te Parijs. Fondamensky, een der medewerkers van den Russischen oud-minister-president Kerenski, wiens telefoonlijn op een geheimen luisterpost vertakt werd gevonden Mr. F. L. S. F. baron van Tuyll van Serooskerken te Veere is met ingang van 15 November a s. benoemd tot burgemeester van Domburg Ook dit jaar zijn weer oude rijwielbelasting-plaatjes ingezameld ten bate der vereeniging tot bevordering van de belangen van t.b c.-patiënten in Nederland In de kelders van het gebouw der vereeniging aan den Breedeweg te Amsteidam worden de duizenden plaatjes opgeslagen, om verkocht te worden Kapt.-luit. ter zee D. de Josselin de Jong, oud-commandant van Hr. Ms. «Java», zal benoemd worden tot hoofd van den Marine-luchtvaartdienst in Ned. Indiê als opvolger van wijlen kapt.-luit. H. G. de Bruyne 11 November. Wapenstilstanddag. Een overzicht van de Indruk wekkende plechtigheid bij den Cenotaaf te Londen, waar door Koning George VI een krans werd gelegd

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 12