Koning C^eorge VI van Ëngeland heeft volgens aloude traditie te Launceston den cijns van Cornwall In ontvangst genomen. Een aardig snapshot Bij de pakketpost in het Centraal Station te Amsterdam heerscht groote drukte in verband met het St. Nicolaasfeest. Een overstelpend aantal pakjes wordt hier geëxpedieerd Gereed voor de straatcollecte te Amsterdam ten bate van het door Z. Exc. minister mr. Romme gepropageerde kleeding., schoeisel- en dekkingfonds. Een kijkje op het coM bureau aan het Westelnde in de hoofdstad De verzetsactie der Inwoners van Kamarlan op de Zuidkust van West-Ceram, naar aanleiding van de beslissing van den bestuursambtenaar inzake de rechten op bepaalde vischgronden, eindigde met de arrestatie van 34 personen. - De arrestanten worden onder militair gelelde weggevoerd Met de aankomst van de «Reiger» op Schiphol ëindigde Donderdagavond de 500ste retour vlucht uit Ned. Indië. De heer A. Plasman, directeur der K.L.M. was ter begroeting aan wezig en hield een korte toespraak. Geheel links ir. M. H. Damme, rechts commandant Hulsebos De sluisbouw in het nieuwe kanaal bij Klodnitz Is In vollen gang. Een over zicht van het werk nabij de brug in de spoorlijn Heydebrock Oppeln Het wegen der ruiters die deelnamen aan de bekende cross country van Blngerden welke Donderdag bij het Rhedensche Veer werd gehouden, ge schiedde onder toezicht van kopt W. A. van den Wall Bake De beide jonge leeuwtjes In den Haagschen Dierentuin zijn thans hun zelfstandig bestaan be gonnen. De twee «mondig» geworden welpen in gezelschap van een Engelsch leeuwenhondje, na het betrekken van hun nieuwe home Lady Twyford, de echtgenoote van; Lord Mayor van Londen, was pers; lijk tegenwoordig bij de tradition* bereiding der reusachtige kerstpuör In Mansion House De Engelsche Prinsesjes Margeret Rose verlaten de te Londen, waar zij deze bezoek brachten, om er te van welke sport beide groote liefhebsters zijn

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 10