DE WINTER DOET ZIJN INTREDE. Koning Winter deed ook in het Zuiden des lands zijn intrede en passeerde voor het eerst de nieuwe brug over de Maas bij Hedel Koning George VI van Engeland bracht een bezoek aan de vliegtuigfabrieken te Kingston, waar tal van nieuwe machines voor de Britsche luchtmacht in aanmaak zijn. De Koning be zichtigt het bekleeden der vleugels De overstroomingen In Zuid Frankrijk hebben wederom belangrijke stagnaties veroorzaakt. Een kijkje te Molssac, waar het geheele verkeer werd stil gelegd De hoofdstad bij avond in wintertooi. Een fraai stem mingsbeeld van ket Singel vanaf de Munt, tijdens den, hevigen sneeuwstorm van Don derdagavond genomen In sloopershanden. Een der paviljoen van de Wereldtentoonstelling wortf afgebroken nu de expositie geslote? is. Op den achtergrond de Eitfeltoie? Veertig jaar aan het roer der gemeente. De heer A. G J. Mastboom zal 8 Januari lijn veertig-jarig jubileum herdenken lis burgemeester der gemeente Oud en Nieuw Gastel De viering van het 9de lustrum der Mijnbouw- kundige Vereeniging werd Donderdag te Delft ingezet met een lezing In de aula van het Instituut voor Mijnbouwkunde. Mijnlampen en mljnpaarden ontbraken evenmin op het appèl Prof. mr. dr. H. Frijda, hoogleeraar In de staathuishoudkunde en statistiek aan de gem. universiteit te Amsterdam, die benoemd zei worden tot rector magnificus aan genoemde universiteit 'Vi-y Ook het standbeeld van Jeroen Bosch te 's Hertogenbosch ontkwam niet aan den hevigen sneeuwval, welke Donderdag ia ons land heeft gewoed, zoodat ook Jeroen Bosch zich in zijn winterpak moest steken Onder de loupe tijdens de keuring voor de eerste Avlcornl-tentoonstelllng van pluimvee en konijnen, welke In de Apollohel te Amsterdam wordt gehouden en weervoor ruim 6000 dieren rijn Ingeschreven

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8