1 Lult kolonel A. H. Schimmel, hoofd der sectie B. van het hoofdbureau van den generalen staf, wordt benoemd tot chef van den staf van het Veldleger In verband met het 272-jarig bestaan van het korps mariniers werd Vrijdag te Den Helder gedefileerd^ voor vice-admiraal T. L. Kruys, waarna een marsch door de stad werd gemaakt Het vliegtuig-ongeluk op de lijn Lyon - Marset Het wrak van het toestel te Saint-Sauveur nab) Die Speciaal het Oosten des lands is van een dikke sneeuwvacht voorzien en hoewel dit vele onaan genaamheden veroorzaakt, krijgen vele plekjes door hun witte kleed extra schoonheid» hetgeen bovenstaande opname uit Deventer toont Prinses Hermine, gemalin van den Dultschen ex-kelzer tijdens een wandeling in Doorn in gezelschap van ex-kroonprlns Wilhelm Amsterdam in de sneeuw. De grachten boden met ha«f typische gevels en hooge boogbruggen een bijzonders bekoring Een Jugoslavlsch stoomschip, dat op den Donaute Weenen door het losslaan van het anker lek raakte, moest door de brandweer der Ween- sche hoofdstad drijvende gehouden worden en naar den oever worden gebracht De autoriteiten tijdens den rondgang over de eerste-Avlcorni-tentoonstelli?| van pluimvee en konijnen, welke Vrijdag in de Apollo-hal te Amsterdw door minister mr. M. P. L Steenberghe geopend werd Op Huize Doorn wordt een familie- bespreking gehouden, waartoe ver schillende leden der familie van den Duilschen ex-keizer zijn overgekomen. Prinses Hermine verlaat met ex-kroon prins Wilhelm Huize Doorn

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 10