Veel tact werd van de sleepers geèischt, toen van het Winschoterdiep te Gro ningen weer een nieuw-bouw, het type «Groninger-schip» vertrok, dat momenteel als modelschip een zekere bekendheid bezit en als kustvaarder op de Engelsche havens onder Nederlandsche vlag dienst zal dsen Koloman Budal, die gearresteerd werd In verband met den beraamden aan slag op Yvon Delbos, den Franschen minister van Buitenlandsche Zaken Groote belangstelling bestond te Buc- kingham voor het vertiek van den jachtstoet met de meute voor de «Grafton Hunt» Het geschilderd portret van den over- leden prof. dr. J. H. Aberson, dal Maandag aan den Senaat der Land- bouwhoogeschool te Wageningen is aangeboden ter plaatsing in de Senaats- L kamer Ter gelegenheid van zijn zilveren jubileum als hoogleeraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam werd prof. dr. F. W. Grosheide Maandag gehuldigd. - Namens den ministerpresident dr. H. Colijn spreekt prof. dr. J. Waterink den jubilaris (derde van links) toe Prinses Juliana heeft den veehouder W. Koomen te Purmer- land, die ernstig ge troffen werd door het verlies van zijn beide koeien geholpen, door hem een kalf ten ge schenke te geven Na de spoorwegramp in Schotland. - Het opruimingswerk op de plaats des onheils De Fascistische Raad onder voorzitterschap van Mussolini bijeen in het Palazzo Venezia te Rome, waar Zater dagavond tot uittre ding uit den Volken bond werd besloten De terugkomst van Codos met zijn vliegtuig «Chef pilote Laurent Guerrero» na zijn Zuid Amerikaansche retourvlucht. Een foto bij de aankomst op Le Bourget Op Waalhaven zijn Maandag door de luchtvaartafdeeling van Soesterberg eenige Koolhoven-vliegtuigen van het type F.K. 51 overgenomen. De toestellen vóór het vertrek Het werkcomité van het comité «Oranjevreugde» te Amsterdam heeft Maandag de gereedgekomen werkstukken, die straks in vele gezinnen zuilen worden uit gereikt als huldeblijk aan H. K. H. Prinses Juliana, in ontvangst genomen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8