HET CHINEESCH-JAPANSCH CONFLICT. In de Apollohal te Amsterdam is Zaterdag en Zondag een internationale duivententoonstelling gehouden, waarvan hierboven, een aardig snapshot Z. Exc. minister prof. dr. J. R. Slotemaker de BruTne tijdens zijn rede bij de herdenkingsplechtigheid van het 60-jarig bestaan van het Nederlandsch School museum te Amsterdam In het Olympisch Stadion te Amsterdam werd Zondag de voetbalwedstrijd Blauw Wit Haarlem gespeeld, welke in een 2 1 overwinning voor de gasten eindigde. Een spelmoment voor het doel van Haarlem De spoorwegwerkzaamheden rond Utrecht vorderen gestadig. De nieuwe verhoogde spoorbaan In de richting s-Hertogenbosch Is thans gereed gekomen, zoodat de treinen reeds over dit verhoogde gedeelte kunnen passeeren Mr. G. Vissering, oud-president v~; de Nederlandsche Bank, is op 72- jarige* leeftijd te Bloemendaa! overleden Z. Exc. K. Tefer, de nieuwe gezant van Estland, is Zaterdag ter over handiging van zijn geloofsbrieven door H. M. de Koningin ontvangen. Rechts: jhr. A. G. Sickinge, ceremoniemeester van H. M. de Koningin Door den hoofd-ingenleur van den Rijkswaterstaat, Ir. Kempees, zijn Zaterdag aan het Hlnthammereind te 's-Hertogenbosch een tweetal bruggen, n.l. over de Zuid-Willemsvaart en de Aa, officieel geopend De strijd In het verre Oosten, Een Japansche afdeeling tanks in de nabijheid van Tai-yuen tijdens den doortocht door de provincie Sinjuan Te Noordwijkerhout zijn Zondag de terrelnkampioenschappen der K.N.M.V. gehouden. De winnaar in de 350 e.e.-klasse, de heer M. Holshelmer Een aantal Nederlandsche schaatsenrijders, die aan de wereldkampioenschappen te Oslo op 22 en 23 Januari as,, zullen deelnemen, zijn Zaterdag van het Centraal Station te Amsterdam derwaarts vertrokken

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8