AFGRAVINGEN IN ZUID LIMBURG. i Xi Op verschillende plaatsen In Zuid Limburg worden de mergelhoudende bergen en heuvels algegraven, waardoor het natuurschoon veel te lijden heeft. Hierboven de graafwerken van den Geulhemerberg tusschen Geulhem en Meerssen. V. De mergel wordt gebruikt als bijmenging van kunstmest Een spannend moment voor het doel der Schot- sche club «All Stars» tijdens den internationalen ijshockey-wedstrijd tegen de Zehlendorfer Wespen te Berlijn Jeugdige schakers in actie tijdens de schoolschaakwedstrijden, welke deze week te Bussum georganiseerd worden door de provinciale afdeellng Utrecht der «Vereeniging voor Schoolschaken in Nederland» Adelborsten uit Den Helder re- peteeren het geweer-scher men voor den Marine* feest avond, het «As- saut», welke Dinsdagavond In den Dieren- tuintedenHaag plaats vond Tijdens de proefvaart van het bij -De Noord" te Alblasserdam voor rekening van de Braziliaansche regeering gebouwde motorvrachtschip -Garioca" op de Noordzee, werden Dinsdag aan de bemanning van het lichtschip .Maas" Nieuwjaarswenschen overgebracht, welke wen- schen van versnaperingen vergezeld gingen. De sloep onderweg naar het lichtschip "ikc Dr. L Heijer mans nam Dinsdag afscheid als directeur van den Gemeentelijken Geneeskundigen- en Gezondheidsdienst te Amsterdam. Dr. Heijermans met zijn echtgenoote tijdens de huldiging De «Funi», de nieuwste baan, om sleden bergopwaarts te trekken, is te Wildhaus in Zwitserland geopend Mej. L. Wyers, dochter van den direc- teur van J. P. Wyers Industrie- en Handelsonderneming N.V.,trad Dinsdag te Amsterdam in het huwelijk met dr. W. J. Schaab De nieuwe verkeersbrug over de Maas bij Hedel is door or. dr. Ir. J. A. M. van Buuren, minister van Waterstaat, thans oficieel geopend Een tweetal snapshots van het bouwwerk In verband met de aanstaande blijde gebeurtenis aan het Hof wordt thans reeds druk gewerkt aan de versiering der verschillende gebouwen In d Residentie. Het aanbiengen van illuminatie aan den gevel van het geboutf der Amsterdamse he Bank

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8