DE INMAAK VAN SPINAZIE Te Bucarest werd voor Koning Carol een groote militaire parade gehouden tijdens den Roemeen- schen nationalen feestdag. Het voorbijtrekken van de troepen Op den achtergrond het standbeeld van Koning Carol I, dat bij die ge legenheid onthuld werd De opening van het Nederlandsch Paviljoen op de Wereldtentoonstelling te New York. Dr. Loudon, de Nederlandsche gezant, tijdens zijn rede Met de traditioneele ceremoniën is dr. L. Adam geïnstalleerd als gouverneur van Djocja. Een foto tijdens de installatie-plechtigheid, welke door vele inheemsche autoriteiten werd bijgewoond, die den nieuwen gouverneur hun opwachting kwamen maken Een standbeeld van Peter Stuyvesant werd bij de opening van het Nederlandsch Paviljoen op de Wereldtentoonstel ling te New York onthuld. De autoriteiten na de onthulling. Rechts de Nederlandsche gezant, dr. Loudon De inmaak der spinazie is in de fabrieken thans in vollen gang. Dit jaar mag slechts 20 pCt minder dan verleden jaar worden ingemaakt De heer B. A. Potjer, gezagvoerder bij de Stoomvaart Mij. .Nederland", die het commando zal voeren op het nieuwe mailschip .Oranje" welk schip thans te Amsterdam zijn voltooiing nadert en over eenige maanden in de vaart zal worden genomen Voor de Ned. Indische lucht vaart. Een der thans door de Indische luchtmacht be stelde^ Lockheeds .212". Dit vliegtuig, een formida bele gevechtsmachine, is ontwikkeld uit de civiele Lockheeds, die o.m. bij de K. L. M. en K. N. I. L. M. in gebruik zijn Neville Chamberlain, de Engelsche premier, bij aankomst met zijn echtgenoote in Albert Hall te Londen, waar hij voor 8000 vrouwen het woord voerde over den internationalen toestand Da Jonge Acht van «Triton" te Utrecht liet zich Vrijdag door het gure weer niet afschrikken bij de training voor de a.s. studenten-Varsity op de Amsterdamsche Boschbaan Daladier op het spreekgestoelte bij de heropening van de Fransche Kamer. Op den voorzitterszetel achter den premier onderscheidt men den voorzitter der Kamer, Herriot

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 4