DE STRIJD OM DEN NATIONALEN TITEL. Tijdens zijn bezoek aan Italië woonde Prins Paul van Yugoslavië te Napels een vlootschouw bij. Rechts Kroonprins Umberto van Italië Ajax leed Zondag te Nijmegen tegen N.E.C. een verrassende 6 2 nederlaag in den strijd om het nationale voetbalkampioenschap. Na een geslaagden aanval op het doel der Amsterdammers De reis van het Engelsche Koningspaar naar Canada. Koning George en Koningin Elizabeth aan boord van de .Empress of Australia", waarmede de overtocht wordt gemaakt Een gelijk spel (1—1) was het resultaat van den wedstrijd D.W S. - Eindhoven om het nationale voetbalkampioenschap. Een moment uit den strijd, welke in het Olympisch Stadion te Amsterdam werd gespeeld Het E D.O -doel in gevaar tijdens den promotie-degradatie wedstrijd E.D.O. H.B.S., welke Zondag te Haarlem werd gespeeld en in een gelijkspel (2 2) eindigde Onder groote belangstelling is Zaterdag het criterium van Valkenburg ver reden. De profs en onafhankelijken onderwe- Mr. dr. J van Walrede Bordes is met ingang van 1 Juni a s benoemd tot burgmeestér van Middelburg In gezelschap van Prinses Josephine Charlotte en Prins Boudewijn woonde Koning Leopold te Brussel een concours hippique bij. - De aankomst der vorstelijke bezoekers aan het Palais du Centenaire In het Stadspark te Groningen zijn Zon dag groote draverijen gehouden. Een snap shot van een der spannende races Tijdens de officieele proefvaart van de .Straat Malakka", het nieuwste schip van de Koninklijke Paketvaart Mij., vond op de Noordzee een ontmoeting plaats met de .Japara', de jongste aanwinst van den Rotter- damschen Lloyd Bij Watergraafsmeer in Amsterdam-Oost zijn twee goederentreinen op elkaar geloopen, waarvan een aanzienlijke materieele schade het gevolg was. Een foto tijdens de opruimingswerkzaamheden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14