ÉJl' BRUSSEL IN FEESTSTEMMING 1 Op het Gare du Nord te Parijs werd Lord Halifax bij zijn aankomst in de Fransche hoofdstad door Bonnet ont vangen De suikercampagne in Ned. Indiê fs begonnen. Een kijkje op Midden-Java, waar het suikerriet per lorrie wordt aangevoerd Minister-president dr. H. Colijn begeeft zieh naar Z. Exc. minister De Wilde, •m van hem de portefeuille van Financiën over te nemen Het Paterswoldsche Meer in Groningen dreigt een van zijn grootste aantrek kelijkheden en natuurschoon te ver liezen, daar de zich erin bevindende veen-eilandjes door het water zóó ondermijnd zijn, dat de brokken grond N alleen nog door de begroeiïng bij elkander gehouden worden D« Maastunnelbouw te Rotterdam vordert gestadig. Een aantal drijfpontons gereed voor de komende manipulaties met de geweldige zinkstukken. Op het vlot een duiker voor de contröle De afgetreden minister van Financiën, mr. De Wilde, neemt alvorens te vertrekken afscheid van zjjn kamerbewaarder De officieele opening en in gebruikneming van de „Bern- hard-kazerne" op de Vlas akkers te Amersfoort werd Maandag door talrijke autori teiten bijgewoond Lord Halifax bij aankomst aan het Departement van Oorlog te Parijs in .gezelschap van den Engelschen gezant sir Erix Phipps De onderteekening van het Duitsch ltaliaansch pact te Berlijn. In het midden Adolf Hitler; links: graaf Ciano; rechts: Von Ribbentrop Brussel in feestgewaad ter gelegen heid van het bezoek van H. M. de Koningin. Een reusachtig portret der vorstin als artistieke decoratie van een der groote magazijnen Nabij Beaumont sur Oise (Fr.) uc.o»- leerde een personen trein. De materieele schade was aanzienlijk. Persoonlijke ongelukken kwamen gelukkig niet voor. Het opruimingswerk

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 10