HET BEZOEK AAN DE WATERTENTOONSTELLING. In het Nederlandsch paviljoen op de Internationale Watertentoonstelling te Luik trad H. M.'de Koningin als gastvrouw De voetbalwedstrijd Duitschland-Ierland eindigde in gelijk spel 1-1. - De Duitsche keeper Jakob redt in een moeilijke situatie jegens den Belgischen Koning op. Tijdens den rondgang der vorstelijke bezoekers Op het terrein nabij het Orderbosch te Apeldoorn werd Donderdag door den commandant van het veldleger namens en in opdracht van H. M. de Koningin een standaard uitgereikt aan het eerste regiment e huzaren-motorrijders Aan den aanleg steiger verlaten de Koningin en Koning Leopold het jacht, waar- mededevorste- lijke personen naar de Water tentoonstelling te Luik voeren De reis van het Engelsche Koningspaar door Canada. Het vorstelijk echtpaar in de auto tijdens een der feestelijke ritten Rond het Engelsch-Fransch-Russisch verdrag Bonnet, Maisky en Lord Halifax tijdens hun besprekingen te Genève De deelnemers aan het Intern. Spoorwegcongres maakten Donderdag een excursie raar Middelburg Ir W. Hupkes, directeur der Ned. Spoorwegen rechts) en de heer Petroro, hoofdinspecteur der Italiaan- sche Spoorwegen in typisch Zeeuwsch gezelschap De Hertog en de Hertogin van Glou cester woonden deze week de Derby- rennen te Epsom bij. - De aankomst der koninklijke gasten Het Koninklijke bezoek aan de Internationale Watertentoonstelling H. M. de Koningin en Z. M. Koning Leopold tijdens de wandeling terrein te Luik. op het

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 10