PROEFVAART VAN DE „PRINSES BEATRIX De heer J. W. Klein uit Dordrecht op „The Parson", tijdens een fraaien sprong op het concours hippique, dat Zondag te Vught werd gehouden De .Prinses Beatrix" van de Stoomvaart Mij. .Zeeland" maakte Zaterdag haar proeftocht op de Noordzee. Het schip voor het vertrek aan de kade te Rotterdam _)p den boulevard te Scheveningen werd Zaterdag het door de K.N.A.C. uitgeschreven concours van koetswerken gehouden Het tweede doelpunt van Ajax in den Zondag tegen tindhoven gespeelden wedstrijd, welke Ajax 't landskampioenschap bezorgde Anderiessen, de aanvoerder van Ajax, wordt op de schou« ders genomen, na afloop van den wedstrijd tegen Eind hoven, waarin Ajax het voetbalkampioenschap van Neder land behaalde 7 K. H. Prins Bernhard (x) bevond zich onder de autoriteiten, die Zaterdag den proeftocht var de .Prinses Beatrix" op de Noordzee meemaakten Ter gelegenheid van de otticieefe in- gebruik neming der nieuwe brandweer kazerne te Den Bosch werden Zater dag voor de nieuwe gebouwen interes sante spuitdemonstraties gehouden Een moeilijk transport. Door sleepbooten van Smit Co's internationalen sleepdienst wordt een groot drijvend dok van Portsmouth naar Alexandria gebracht. De sleep verlaat de haven van Portsmouth, terwijl zich tachtig personen aan boord "an het drijvend gevaarte bevinden Het Zuid-Slavische marinevaartuig „Jadrarn" is met 150 adelborsten in de Rotterdamsche haven aangekomen De vierde ronde van Elsloo in Zuid Limburg is Zaterdag onder groote belangstelling verreden, interessant snapshot tijdens de races Minister mr dr. ir. J. A. M. van Buuren tijdens zijn rede bij de opening der nieuwe verkeersbruq over de Oude Maas tusschen Dordrecht en Zwijndrecht, welke Zaterdag plaats had

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14