Internationale zwemsters startten in Pesie's bad A.L.T.A.'s tournooi verliep vlot Mooie prestatie van Cor Kintr VELE VOETEN REPTEN ZICH VOORT Zwemwedstrijden A.Z. P.C. j 4.Z. P.C. gaf goed partij Korfbal op het Rubensterrein R. Leenknegt won de heerensingle A Z.U.T.-marschen Ruim 1000 deelnemers Volharding en het I-5e R.I. wonnen den V.V.V. wisselbeker en den Jhr. v. d. Goes wisselbeker HET SPORTBLAD HOEWEL de temperatuur van het weer voor zwemwedstrijden iets gunstiger had kunnen zijn, had de A.Z. P.C., die gister-, middag in Pesie's Bad haar nationale zwemwedstrijden hield, niet over belangstelling te klagen. Talrijke toeschouwers hadden zich rond het bassin geschaard om de prestaties der zwemmers en zwem sters gade te slaan en te genieten van de zwemsport. Er viel veel te genieten, want de A.Z. P.C. serveerde een programma, dat wij in jaren niet hebben gezien. Vele zwemsters van internationale repu tatie waren aanwezig en dit zal ook wel de trekpleister geweest zijn voor het talrijk publiek. Wij noemen slechts een Cor Kint, Dini Kerk meester, Rie van Veen, Iet van Feggelen, Willy den Ouden en Doortje Heeselaars, en van de heeren Dolf v. d. Kuil, Merkesteijn van Hems- bergen e a. Records zijn er niet gebroken, doch de prestaties welke de dames leverden, waren niettemin zeer fraai. Zoo maakte Cor Kint in het nummer 100 Meter rugslag al een bijzonderen tijd door dezen afstand af te leggen in 1 min. 14 sec., den besten tijd tot nu toe in buitenwater gemaakt Door in het nummer 5 X 50 M. estafette als derde te eindigen Een goede organisatie Voordat de wedstrijden begonnen zeurig op tijd sprak de heer P Col der, voorzitter der A.Z. P.C een kort openingswoord, waarin hij in het bijzon der welkom heette den burgemeester, inr. J. C. Graaf van Randwyck, den com- aiissaris van politie, den heer G. Goor* huis en den directeur van Openb. Wer ken, ir. Beltman. Hij hoopte, dat dezen iniddag een groot sportgenoegen zou worden. Onder voorzitter kamprechter -J. de Vries en den heer H. Wesselo (star ter) vingen de wedstrijden aan niet eenige nummers speciaal voor de A.Z. P.C.-leden, waarvoor wij naar de uitsla gen verwijzen. De meeste belangstelling ging vanzelfsprekend uit naar de cracks. Door een oordeelkundige indee ling werden de sterkste zwemmers(sters) in één serie ondergebracht, zoodat er steeds een mooie strijd ontstond. De 100 Meter vrije slag heeren was een goede inzet van het nationaal pro gramma. Hierin startte Dolf v. d. Kuil, die met van Leersum, v. 'Merkesteijn en HeetveM in één serie uitkwam. Van Merkesteijn gaf v. d. Kuil fraai partij. Na het tweede keerpunt waren beide zwemmers nog gelijk. Na het der de keerpunt, wist v. d. Kuil door beter te draaien een kleinen voorsprong te behalen, om deze race met een halven meter voorsprong op v. Merkesteijn te winnen. De 100 Meter rugslag dames was on getwijfeld de mooiste race. Mooi door het soepele zwemmen van Cor Kint, die als concurrenten kreeg te bekampen Iet van Feggelen en Dini Kerkmeester. Reeds direct na den start, nam de Rot- terdamsche zwemster een kleinen voor- sprong. Bij het eerste keerpunt, tikte Iet van Feggelen kort achter Cor Kint aan. Met een fraaie rugcrawlslag vergrootte zij haar voorsprong, terwijl Dini Kerk meester, mej. van Feggelen ernstig be dreigde. Het tempo bleek de IJ-zwem- ster te machtig. Steeds grooter werd de afstand op Cor Kint, zoodat deze als eerste aantikte. Mej. van Feggelen moest uiteindelijk ook nog de tweede plaats afstaan! De 100 Meter vrije slag dames lever de een zege op voor Doortje Heeselaars, in een race welke zij onbedreigd won. Door een goeden start verkreeg zij di rect al een nuttigen voorsprong, welke zij allengs vergrootte. Afwisselend zwom zij schoolslag en de butterfly. Rie van Veen kwam uit in het num mer 100 Meter vrije slag dames. In de zelfde serie startien met Rie van Veen, de dames Dini Kerkmeester, Sweres en Groenewcgen. Rie van Veen had een snellen start in tegenstelling met Dini Kerkmeester die uitgleed en direct al een achterstand kreeg te noteeron. Mej. Groenewcgen hield de R.D.Z.-zwemster goed bij. Door na het tweede keerpunt uit de baan te geraken, kreeg Rie van Veen gelegenheid haar rivale van zich af te schudden. Inmiddels zwom Dini Kerkmeester haar achterstand gedeelte lijk in, om nog als tweede achter Rie van Veen aan te tikken. Rie van Veen toonde zich ook op den 400 Meter borstcrawl de sterkste. Do IJ- zwemster B. van Schaik bedreigde haar in het begin nog wel, doch tenslotte be reikte zij mot een halve haan voor sprong do finish. De 200 Meter borstcrawl heeren was voor Dolf v. d. Kuil. Zijn ernstige con current was J. van Merkesteijn. Twee hanen bleven zij gelijk, toen liep v. d. Kuil, die zich rustig door het water be woog golcidelijk iets uit om met een 1 Meter verschil voor Merkesteijn aan te komen. Bij het nummer 5x50 M. estafette vrije slag heeren verraste de A.Z. P.C.- ploeg velen, door de derde plaats te be zetten, na in haar serie als eerste te eindigen, in den tijd van 2 min. 37 8/10 sec. Hierbij klopte zij Otter I en U.Z.C. III. De eerste ploeg van U.Z.C. won-dezen wedstrijd in den tijd van 2 min. 29 5/10 sec. met U.Z.C. II als goe de tweede. Bij de dames won de R.D.Z. de 5x50 Meter estafette vrije slag. Door een vlugge start verkreeg mej. Minkhorst een kleinen voorsprong, welke mej. Soe- tekouw behield, waarna mej. Grocnewe- gen, mej. Willy den Ouden en Rie van Veen den afstand op hun concurrenten geleidelijk vergrootten. Het was een fraaie strijd, vooral tegen de Zwemclub Rotterdam, waarin mej. Kerkmeester en Cor Kint meezwommen. Het schoonspringen, waarvoor weinig deelname bestond, viel eenigszins tegen. Er werden slechts sporadisch mooie sprongen gedemonstreerd. Met al was het een middag waarin veel te genieten viel, al geven wij de organisators in ovenveging het programma een volgen de maal te bekorten. De belangstelling verflauwt op den duur en dit moet voor komen worden. Aan het slot, na de po lowedstrijden, reikte de heer P. Colder Dolf v. d Kuil gereed om te starten voor den 100 Meter vrijen slag Willy den Ouden die meezwom in de estafette-ploeg van R.D.Z. de prijzen uit, waarbij hij tevens dank bracht aan de schenkers der prijzen, de jury en allen die medewerkten om de wedstrijden tot een volledig succes te maken. Polowedstrijden A.Z. P.C. dat 1 invaller telde voor Smeitink heeft met Bilthoven weinig moeite gehad. Met 70 werd Bilthoven, dat zeer zwak speelde geklopt. Het ge volg van het zwakke tegenspel was, dat de A.Z. P.C. het ook kalm aan deed, zoodat het slechts een matige vertoo ning werd. Direct na den uitworp was het te zien, dat de groen-witten sterker waren. Onmiddellijk kreeg van Omme ren een schietkans, welke mislukte, ter wijl het boogschot evenmin succes had. Toen de A..Z P.C.-achterhocde een aanval had onderbroken, speelde Luc Pesie den bal naar J. de Jager, die het leder weer door gaf aan van Ommeren met als resultaat een doelpunt 1—0. Doelman Mosterd kreeg nu het eerste schot te stoppen. Aan de andere zijde had de Jong met zijn schieten weinig succes .Fanatiek verdedigde Bilthoven om de score zoo laag mogelijk te hou den. Tocli zag J. de Jager nog kans om voor de rust een tweede doelpunt la scoren. Palen en lat hielpen den Blitho- ven-man verder zijn doel schoon hou den. In de tweede helft waren de gasten volkomen uitgespeeld. Nadat C. de Ja ger uit een vrijen worp het derde doel punt had gescoord, gaf ook de verdedi ging zich gewonnen. Men vergat de spe lers te dekken, zoodat A.Z. P.C. nog viermaal het vijandelijk doel wist te vinden door Wagenaar (2x). de Jong en Luc. Pesie. De sitand is nu: Tovers adspiranten wonnen den wisselbeker Op een viertal keurig verzorgde vel den van den A. B. v. L. O. aan de Ru- benstsraat werden de jaarlijksche serie wedstrijden van de K.V. „Soesterkwar- tier" gespeeld. De organiastie was zeer goed, steeds vrijwel op tijd konden de wedstrijden aanvangen. Ean woord van hulde voor het wedstrijdsecretariaat, waargenomen door de heeren Gerritsen en Van Dijk. is op zijn plaats. Van het begin tot het einde werd er met veel animo gekorfbald. Dat de spanning meermalen «root was, bleek uit het aan tal te nenien strafworpen, dat beslissend was wanneer de ploegen met een gelijk aantal punten eindigden. Om ongeveer 6 uur reikte de heer A. Bearda, Soes- terkwartier's trainer, met enkele goed gekozen woorden de prijzen aan de resp. winnaare uit. 2e klas K.N.K.B. Ie prijs Samos, Utr., 2e prijs Vogel, Utrecht. 3e kl. K.N.K.B. Ie prijs Baerne, Baarn, 2e prijs Amersfoort, 3e prijs S.Iv.V., UU*. Afd. 3 Erkende Bond. Ie prijs- Soes- terkwartier, 2e prijs Victoria II, Amsterr dam. Afd. 3 B. Erkende Bond. Ie prij6 Sa- mos B, 2e prijs Vogel III. Kampioenswedstrijd Soesterkwartier— Samos 01. Adspiranten. Wisselbekerwinnaar To ver*. Zeist, 2e prijs Soesterkwartier. A.Z. P.C. V.Z.C. Fuut Forel W.Z.C. Bilthoven 21—3 10—5 3—2 2—9 3—5 1—14 AZ. P.C. U-IJ IV A.Z. P.C. II deed voor het eerste ze vental weinig onder. Hoewel IJ IV met Rie van Veen. die den 100 Meier vrijen slag en den 400 Meter borstcrawl won een goed schot, door een fout in de ver dediging de leiding nam, was het Bar telsman die weer gelijk maakte, terwijl Jansen er voor zorgde, dat met de rust de thuisclub een 21 voorsprong had. In het laatste gedeelte waren de groen- witten grootendeels in het offensief. Bot- tinga vergrootte met twee doelpunten den voorsprong tot 11 waarmede ook het einde kwam. Scheidsrechter, de heer L. In der Mauer leidde beide wedstrij den, welke een fair verloop hadden, zeer goed. Het zwem festi jn werd des avonds be sloten met een diner-dansant in het Berg Hotel. De heer A. R. Mennega tien jaar voorzitter van Alta E onderlinge wedstrijden van A.L.T.A. zijn gisteren voor een groot gedeelte beëindigd. Enkele finales konden niet gespeeld wor den en blijven voor de komende dagen op het programma staan. Voor het overige hebben de wed strijden een bijzonder vlot en gezel lig verloop gehad, waarvoor de actieve wedstrijdcommissie, be staande uit de dames mevr. Mooy en mevr. Kollenhoven, een bijzon der woord van lof toekomt. In het heerenenkelspel A. kwamen in den eindstrijd V e r b u r g en Leen knegt tegen elkaar, twee spelers, die reeds lang de kleuren van Alta verde digen en elkaar's spel behoorlijk ken nen. De ontmoeting was het aankijken ten volle waard, doordat van beide kanten vrijwel voortdurend op den aanval ge speeld werd. Leenknegt, die meestal bij de baseline opereert, had ditmaal zijn principe laten varen en ging veelvuldig tot het offensief over, wat zijn spel ten goede kwam. In de eerste set ging de strijd vrijwel gelijk op. Leenknegt speelde scherper pp de lijnen dan Verburg, waardoor de ze eenigszins verdedigen moest on zijn notspel niet tot zijn recht kon komen. Van weerszijden kreeg men aantrekke lijk tenni6 te zien. Nadat Leenknegt met moeite de eerste set gewonnen had, zakte het spel van Verburg ziender- oogen af. Op moeilijke ballen nam hij meermalen te veel risico, waardoor Leenknegt tenslotte nog vrij gemakke lijk won. Hiermede kwam deze speler in het bezit van den nieuwen, fraaien wisselprijs, welke beschikbaar gesteld moest worden, omdat de vorige wissel beker een jaar geleden definitief door hem driemaal in totaal te winnen door Leenknegt gewonnen werd. In de afdeelingen B. en C. is even eens „verwoed" om de hoogste oer ge streden. Vooral de heerendoublo B. was aar dig en werd tenslotte imet veel moeite door v. d. Veer en Nieuwendijk gewon nen. Gemengd dubbel B. leverde een overwinning voor mej. Wegerif en v. d. Veer op, na taaien tegenstand van mevr. de Kat en Mennega. Na afloop heeft de voorzitter van A. L.T.A., de heer A. R. M e n n e g a, de prijzen met een toepasselijk woord uit gereikt en daarbij gewezen op "het ver loop van deze wedstrijden, dat een srhoone traditie getrouw immer prettig Ook aan een andere traditie is hulde gebracht, maar dat gebeurde reeds Zaterdag, toen de groote Alta- famille een feestavond hield in „De Hooge Witte," welke klonk als een klok. Alvorens het dansfestijdn aan ving. hebben de Alta-leden hun voorzitter, den heer A. R. M e n n e- ga voor het front geplaatst en hem kenbaar gemaakt, hoezeer heel de vereeniging het op prijs stelt, dat zijn tienjarig jubileum als voorzit ter niet vergeten zou worden. Als tolk trad op ir. Goekoop. Spreker wees er op. dat de heer Men nega tien jaar geleden onder moeilijke omstandigheden het praesidium aan vaardde, daar hij toen de taak overne men moest van den heer K a 11, die Alta reeds van een clubje had doen uit groeien tot een flinke vereeniging. Sindsdien echter is het immer Cres cendo gegaan, wat wel bewezen heeft, dat de heer Mennega the right man on the right place was en blijft. Namens de leden wilde spreker erken telijkheid en dankbaarhéid voor het immer goede beleid van den voorzitter betuigen door hot aanbieden van een stoffelijk huldeblijk. De lieer Mennega heeft hierna zijn vreugde en tevens zijn verrassing uitge sproken over deze jubileumwoorden en dit jubileumgeschenk. Inderdaad had hij aanvankelijk met eenige benauwe nis het voorzitterschap aanvaard, daar hij een kundig voorganger opvolgen moest. Gelukkig echter is alles goedge- gaan en is Alta een groote, gezellige vereeniging geworden, wier leden met animo de tennissport beoefenen. Spre ker legde er den nadruk op, dat zijn werk zoo „gemakkelijk" was, doordat hij bestuursleden rond zich geschaard had gekregen, die de qjub steeds een warm hart toedroegen en met wie het zeer prettig was samen te werken. Spreker dankte tenslotte ontroerd voor het hem bewezen huldebetoon. Hierna is men ten dans gegaan, vele uren lang en tot ieders genoegen Rest ons tenslotte nog de wedstrijd resultaten gedeeltelijk weer te geven: Heerenenkelspel A: Verburg—Camerline Helmolt 6—2, 6—2 Eindstrijd: Leenknegt—Verburg 6I, 6—1. Gemengd double B: Eindstrijd: nicj. Wegerif en v. d. Veer mevr. de Kat en Mennega 7—5, 7—5. Damesdubbelsnel C: Eindstrijd: mej. Ridderhof en mej. Ba tenburg—mej. Huygen en mej. Rorn- me 6—1. 7—9. 6—0. Ileorendouble B: Eindstrijd: v. d. Veer en Nieuwendijk— Kruissink en Mennega 2-^6, 75, 10—S. Op den tweeden dag moesten twee deelnemers den strijd staken HET tweedaagsche wandelfestijn van „Zonder Uitvallers Terug** is weer ten einde. Een festijn, dat èn voor de organiseerende vereeniging én voor de wandelaars een sportevenement is, waar men nog dikwijls aan terug denkt. Oorzaak? De goede organisatie, waarin de ijverige secretaris, de heer W. ter Wolbeek, zonder zijn staf van medewerkers ook maar iets te kort te doen, een zeer belangrijk aan deel in heeft. Zoo valt het niet te verwonderen, dat men ieder jaar weer dezelfde vereenigingen op het appèl ziet verschijnen om mee te dingen naar den V.V.V.-wisselbeker en den Jhr. A. v. d. Goes- wisselbeker, om nog maar niet te spreken van de vele extra prijzen. getrokken, zoodat het aantal 116% werd. Nu klasseerde het 16e R.I. uit Amersfoort zich als tweede met 120% punten. Bij de Jeugdgroepen werden den eersten en tweeden prijs resp. ge wonnen door St, Hubertus en D.W.S. (Tiel) resp. met 12714 en 110% punten* De jeugdgroepen van Z.U.T. welke sterk vertegenwoordigd waren ook des Zaterdags liepen buiten mede* dinging mee, evenals dames- en heé* rengroepen. In de Valk heeft de heer J. W. vati Eist de deelnemende vereenigingen weer toegesproken, waarbij hij speciaal het woord richtte tot allen die mede gewerkt hebben en tot den Belgischen looper, den heer Moons, dien hij prees om zijn taaiheid, door eerst 150 K.M. te fietsen, daarna 30 K.M. te marcheeren en nu weer op de fiets te stijgen om nogmaals 150 K.M. te trappen. De heer A. Katerberg overhandigde daarna de prijzen aan de winnende vereenigingen cn korpsen. Het speet spreker, dat Jhr. v. d. Goes door een ongeval hem overkomen hier niet aan wezig kon zijn. Het schenken van den wissel beker is een bewijs, dat hij de wandelsport een warm hart toedraagt. In totaal namen beide dagen aan dé marschen ruim 1000 deel nemers (sters)] deel, waarvan er gisteren twee uitvie* len, die achteraf bleken ongetraind té zijn. Het resultaat De uitslag van Zaterdag luidt: Burgervereenigingen. Ie prijs Volharding (Amersfoort)] 148punten. 2e prijs Kwiek (Ermelo) 118V2 punten. 3e prijs Ons Belang (Amersfoort)] 116% punten. Militaire korpsen. Ie prijs I-5e Reg. Infanterie Amer»* foort 135 punten. 2e prijs 21e Reg. Infantrie Amersfoort 129*4 punten. 3e prijs 2-1-1 Genietroepen Soester* berg 12314 punten. Extra prijzen: Grootste deelnemende vereeniging: Volharding (Amersfoort). Verst komende vereeniging: Kwiek (Ermelo). Grootste deelnemend detachement:' 3-1-1 Genietroepen Soesterberg. Verst komende korps: Se R.V.A. (Ede)' De medaille beschikbaar gesteld door generaal-majoor A. R. v. d. Bent, adju dant in B.D. van H.M. de Koningin, commandant IVe legerkorps, bevel hel> ber in de vierde militaire afdeeling, voor het korps dat den besten indruk maakte, werd gewonnen door het 5e Reg. Infanterie (Amersfoort). Groepsprijzen kregen: Ons Belang, Meursing, 5e R.V.A., Pon, 13e Reg. Inf„ 3-1-1 Genietroepen, 2-1-1 Genietroepen, Kwiek, Volharding, Reg. Huzaren, 5e, 16e, 21e Reg. Inf. en 8e R.V.A. De resultaten van Zondag waren: Burgergroepen: 1. O.K.E. (Amersfoort) 138% punten. 2. St. Hubertus (Amersfoort) 135% punten. 3. Robinson (Nijmegen) 135 punten. Militaire korpsen. 1. Se R.V.A. (Ede) 129 punten. 2. 16e R.I. (Amersfoort) 120% punten. Jeugdgroepen: 1. St Hubertus (Amersfoort) 127% punten. 2. D.W.S. (Tiel) 110% punten. Extra prijzen: Grootste deelnemende vereeniging: D.W.S. (Tiel). Verst komende vereening: Robinson (Nijmegen). Grootste Padvindersgroep: Cay Noya (Amersfoort). Grootste damesgroep: O.K.E. (Amers foort). Grootste Jeugdgroep: Beatrix (Buren)' Vorst komende Jeugdgroepen: Bea trix (Buren) en D.W.S. (Tiel). Groepsprijzen verwierven: D.W.S., Leusderkwartter, O.K.E., St. Hubertus, Robinson, Zoek de zon op en Wandel- lust beiden uit Utrecht. Het 13e R.I., 3-1-1 Genietroepen, 16e R.I. en 8e R.V.A. die Zaterdag al een groepspriis kregen toegewezen liepen ook Zondag den 30 K.M. marsch mee. Winnaars der wisselpriizen: Volhar ding (Amersfoort) en het L-5e Reg. Inf. Amersfoort. Stemming, muziek en zang Hoewel Zaterdagmiddag voor den aanvang een druilregen viel, was het bij den start toch droog. Later op den middag hadden de deelnemers weer eenige regenbuien te incasseercn, doch de stemming leed hier allerminst on der. Onder vroolijke club- en inarsch- liederon werd hetparcours geloopen. Bij het Belgische monument verzamel den alle wandelaars zich om de laatste paar kilometers onder opgewekte marschmuziek van de Postfanfare „Amersfoort" af te leggen. Ook nu had den vele kijklustigen zich Jangs den weg geschaard om het „kleurrijke lint' te zien passecren. Te ongeveer 9 uur waren allen in „De Valk". Hier wissel den muziek en zang elkaar af. Dc „jon gens van het dertiende" deden als be woners van Limburg hun provincie eer aan, door het Limburgsch volkslied door de zaal te laten schallen. De heer J. W. van Elst, voorzitter van „Z.U.T." dankte de deelnemers voor hun groote opkomst. Hoewel het per centage „vocht" rijkelijk hoog was, is deze wandelmarsch toch niet in het water gevallen, aldus spreker. Na de jury en de E.H.B.O. dank gebracht te hebben, reikte de voorzitter van de ju ry, welke bestond uit de heeren A. Ka terberg (voorzitter), F. J. van Daalen en W. F. A. Kolen, de prijzen uit. Uit de puntentoekenning valt te con- cludeercn, dat de jury een uiterst moei lijke taak lieeft gehad. Niet bij do bur gervereenigingen. Hier vormden de jon gens van Volharding een klasse op zich. Zij wonnen den eersten prijs met. 30 punten voorsprong op de tweede prijs winnende vereeniging „Kwiek" uit Er melo. Een goede derde werd „Ons Be lang" uit Amersfoort, die slechts twee punten minder behaalde dan „Kwiek". Daarentegen was het verschil lusschen de militaire korpsen zeer miniem, zoo zelfs, dat men met kwart punten moest werken. Het 21e R.T., dat, om het eens populair uit te drukken, een abonne ment op de eerste plaats had, kon dit maal de eerpplaats niet bezetten. Moge lijk vindt dit zijn oorzaak in het feit, dat de leider, de serg. majoor Van Noort, door overplaatsing het comman do niet meer kon waarnemen. Het I-5e R.I. behaalde 5% meer, zoodat dit regi ment den eersten prijs won en daar mede een goede kans maakt, om tevens den Jhr. A. v. d. Goes-wisselbeker te winnen. Het hooge aantal punten van Volhar ding doet eveneens verwachten, dat dit Zondag niet overschreden wordt, zoo dat zij den V.V.V.-wisselbeker krijgt toegewezen. De tweede dag Klokslag 11 uur startte gistermorgen de deelnemers voor den tweeden dag. In verband met de kerkdiensten etc. ging ditmaal alles rustig in zijn werk. Geen tromgeroffel, geen muziek, alleen één groep zong haar clublied, echter wel veel belangstelling. Evenals Zater dag werd dezelfde route geloopen. De stoet werd besloten door eenige jeugd groepen welke 20 K.M. moeten afleggen. De keurige groep van Robinson uit Nijmegen trok weer algemeen de aan dacht, evenals de wandelaars van „D.W.S." en van „Zoek de zon op". In derdaad een toepasselijke naam voor een wandclvoreeniging! Evenmin bij rie burgervereenigingen als bij de militaire korpsen slaagde men er in het puntenaantal van Vol harding en het I-5e R.I. te overschrij den, zoodat deze beiden resp. don V.V.V. wisselbeker en den Jhr. A. v. d. Goes- wisselbeker wonnen. De resultaten der burgergroepen lie pen niet ver uiteen. Zoo won de dames- wandelvereenieing O.K.E. uit Amers foort met 138% punten den eersten prijs, terwijl St. Hubertus, eveneens uit Amersfoort, slechts met een halve punt voor Robinson uit Nijmegen den tweeden prijs in de wacht sleepte. Bij de militaire korpsen was dit on geveer hetzelfde. Hier eindigde hef Se R.V.A. uit F,de op de eerste plaats. Tiet 13e R.I. haalde weliswaar 121% punten, doch door het uitvallen van één de mi litairen werden er vijf strafpunten af- MOTORSPORT H. G. VERHOEF START TE ASS^N Naar men ons mededeelt zal onz® *tad«enoot, de heer H. G. Verhoef, Za- terdag a.«. ook dooinemen aan de TT- reces fP Assen. Hii komt uit op Batavus 125 c.c. in de Juniorenklasse. F.en de»er dagen vertrekt hij naar At- een om op het circuit te trainen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 5