ERNSTIGE BRAND TE LONDEN HISTORIE TE HU1SSEN - i Een heet moment in den strijd tusschen de Geldersche en Kleefsche .troepen" bij het spiegelgevecht, dat ieder jaar ter herdenking van den grooten slag in vroéger eeuwen door het Huissensche Schuttersgilde gehouden wordt, leder jaar winnen de Huissensche troepen Een show van kostbare kant-toiletten luisterde de bijeenkomst op, welke de vereeniging tot be vordering der kant-industrie te Parijs hield in de Cercle des Nations. Een der fraaie costuums /-t Met het s.s. .Gaesterkerk" zijn Woensdag »e Rotterdam door het Centraal Comité voor Hulpverleening aan de burgerbevolking van China een 50tal kisten verscheept bevattende tetravaccine (tegen cholera, typhus en paratyphus) voor 250.000 personen. Het vasttakelen en ophijschen der eerste last geschiedde met eenige plechtigheid Het Wilhelmina-gasthuis te Amsterdam Is In het bezit gekomen van een kunstmatige long, met welk apparaat Woensdagmiddag demon straties gehouden werden voor verschillende medische autoriteiten De training van het Engelsche team, dat op de internationale motorzesdaagsche te Berchtesgaden zal uitkomen, is te Camerley Heath begonnen. De rijders beklimmen een der heuvels De K N I L M. volbracht dezer dagen de 100ste vlucht Batavia - Australië vice versa. Bij aankomst van de PK A.F O onder gezagvoerder Van Messel, die ook op de eerste vlucht gezagvoerder was, op Tjililitan werd de bemanning gehuldigd De brand, die acht gebouwen te Londen verwoestte, was de grootste, welke sinds iaren in de Enge'sche hoofdstad woedde. Vierhonderd brandweerlieden moesten den strijd tegen het vuur aanbinden Vier personen werden gewond. De schade wordt op meer dan een millioen pond sterling geraamd Shake hands tusschen mevr. Sperling en miss Hoahing na haar partij bij de internationale tenniskampioenschappen te Wimbledon Engelsche sfeer bij de belangstelling voor den paaroensportdag ter gelegen heid van het 65ste lustrum der Gro- ningsche academie De Sultan van Marokko was gast van president Lebrun tijdens de .Garden Party' op het Elysée te Parijs, welke ter eere van den Sultan gehouden werd en waarbij ook het grootste gedeelte van het 'corps diplomatique en de Fransche .upper ten" tegenwoordig was

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 10