- Z. K. H. PRINS BERNHARD BEZOEKT DE TENTOONSTELLING „HET LEGER" Om de juiste plaats voor het ruiter- monument van maarschalk Foch te Parijs te bepalen, werd een groote maquette opgesteld op de esplanade van het Palais de (Jhaillot In gebukte houding begeeft Z. K. H. Prins Bernhard zich door een met gaas over spannen loopgraaf tijdens de bezichtiging van de tentoonstelling .Het Leger" op Houtrust te Den Haag, welke Dinsdag door den Prins werd bezocht De tentoonstelling .Het Leger" op Houtrust te Den Haag werd Dinsdag door Z. K. H. Prins Bernhard bezocht De vorstelijke gast tijdens den rondgang De nieuwste rage van de Arnhemsche jeugd. Het noteeren van de nummers der voorbijsnellende auto's De groote spoorwegtentoonstelling te Amsterdam is in aanbouw. Een compleet spoorweg-emplacement met perrons, seinpalen, wissels enz. is op het terrein aan het Frederiksplein in de hoofdstad in wording Z. K. H. Prins Bernhard als belangstellend toeschouwer bij de internationale bridge-drive te Den Haag, waaraan de Prins Dinsdag een bezoek bracht Derksen en Gérardin na hun over winning in de internationale wieler wedstrijden te Vincennes Als afsluiting van een jaar verkeers- onderwijs hield de Vereeniging voor Veilig Verkeer Dinsdag op het Stadion plein en omgeving te Amsterdam voor ruim 1500 schoolkinderen een massaal verkeers-examen Vol spanning volgt de wereld de gebeurtenissen rond Danzig. Duizenden leden der S A en vrijkorpsen der stad demonstreerden op den Tiegenhof voor Gouwleider Foerster. Een overzicht der bijeenkomst Het défilé voor Gouwleider Foerster tijdens de groote demonstratie van de leden der SA. en vrijkorpsen van Danzig voor den terugkeer der Vrije Stad naar het Duitsche Rijk Austin in actie tijdens zijn partij tegen Cooke bij de internationale tennis kampioenschappen te Wimbledon De laatste rit. Het rollend materiaal van de stoomtram Vaals Maastricht is in langen stoet over de spoorlijn van Gulpen naar het tramkerkhof te Maastricht overgebracht De colonne nabij Limmel

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8