DE JAARBEURS TE BANDOENG. De boschbessen pluk is thans in vollen gang. Een aardig kijkje in de omgeving van Apeldoorn, waar de jeugd dapper bij den pluk mee helpt Zoo maken vele handen licht werk De leiders der zes voornaamste Tweede Kamer-fracties, de heeren L. N. Deckers (R KJ. Schouten (A.R.), jhr. De Geer (Chr Histdr. Bierema (Lib), ir. Albarda (S.D.A.P.) en mr. Joekes (V D.) hebben Woensdag een conferentie gehouden met dr. Colijn ten Departemente van Alg. Zaken te Den Haag. Het gezelschap verlaat het gebouw na afloop der besprekingen dingsfeest op t landgoed «Raaphorst" te Wassenaar bijgewoond De melkers In actie gedurende de groote landbouw- een veeteelt-tentoon stelling, welke te Windsor (Eng.) gehouden is Koning Boris van Bulgarije in gesprek met eenige bewoners van het door noodweer en overstrooming geteisterde deel van zijn land. Meer dan honderd personen kwamen bij deze ramp om het leven De twintigste Bandoengsche Jaarbeurs bevatte een groot aantal belangrijke inzendingen, welke in interessante stands waren ondergebracht .Independence Day is ook in rijk druk gevierd. De presidente van een der Amerikaansche vereenlgingen In Frankrijk, tijdens haar rede voor het standbeeld van Rochambeau De Egyptische militaire missie, die een bezoek aan Frankrijk brengt, legde te Parijs een krans bij het graf van den Onbekenden Soldaat, waarbij de commandant der missie zijn handteekening in het Gouden Boek plaatste Dr. Funk, de Duitsche minister van Economische Zaken, bracht gedurende zijn verblijf te Den Haag een bezoek aan verschil lende departementen. Naast den minister onderscheidt men den Duitschen gezant, graaf Julius van Zech von Burkersroda Hore Belisha, de Engelsche minister van Oorlog, bracht tijdens zijn verblijf te Parijs een bezoek aan het Fransche ministerie van Marine De Keizer van Annam, die een hartstochtelijk sportbeoefenaar is, ontvangt te Parijs vliegles onder leiding van den bekenden aviateur Michel Détroyat De .Transatlantic', het nieuwste watervliegtuig van de Ameri kaansche .Export Air Lines", arriveerde dezer dagen te Biscarosse. De vlucht over den oceaan was volbracht met een gemiddelde snelheid van 250 K.M. per uur

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8