Rond de kwestie Danzig. Het veel-besproken Poolsche depot op de Westerplatte te Danzig, waar belangrijke hoeveelheden munitie zouden, zijn opgeslagen. Dit terrein bevindt zich in de onmiddellijke nabijheidi van den haven-ingang Aan de wereldkampioenschappen schieten te Luzern nèm ook een Nederlandsch team deel. Een over zicht in de schiethal. Links Monaco, daarnaast Holland. Achter den kijker de chef d equipe v. d Bergh De Koning van Engeland inspecteerde deze week op Buckingham Palace te Londen de .Yeomen of the Guard" De ruiters van het Londensch politiecorps hielden deze'week op Imber Court generale repetitie voor de groote demonstratie van het politiecorps der'Engelsche hoofdstad Het.luchtvaart eskader" vande Oxford universi teit ontvangt weer zijn jaar- lijksche oplei ding op het militair vlieg veld te Lympe in Kent De reuzen van den weg in actie tijdens den Tour de France, de krachtmeting, welke ieder jaar het hoogtepunt van het inter nationaal wielerseizoen beteekent Evangeline Booth, de generale van het Leger des Heils, die voor een afscheids- samenkomst in verband met haar aftreden in ons land vertoeft, is Woensdag door H. M. de Koningin ten paleize Noordeinde te Den Haag ontvangen. Naast haar de commandant van het Leger des Heils in Nederland De fraaie collectie poppen, welke door H. K. H. Prinses Juliana uit Hare verzameling in bruikleen is afgestaan voor de poppententoon- stelling, welke te Heelsum wordt gehouden Bij aankomst te Rennes omhelst Fon- tenay, die de gele trui veroverde, zijn dochtertje, dat haar vader kwam ver welkomen In een toepasselijke entourage voerde de heer J. H. Kiewiet de Jonge, voor zitter der Reedersvereeniging van de Ned Haringvisscherij. het woord tijdens den propagandamiddag, welke Woensdag te Den Haag -werd gehouden ter aeleaenheid van het zilveren jubileum dier vereeniging Als onderdeel van den Nationalen Vijfkamp zijn Woensdag schiet wedstrijden gehouden op de Leusderheide te Amersfoort Een aardig snapshot Piet Moeskops startte Van Schendel voor de étappe Caen Vire in dert Tour de France

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8