De spoorwegwerken in Amsterdam Oost beginnen langzamer hand de voltooiing te naderen. Het nieuwe Amstelstation is in het tramnet opgenomen. De electrische bovenleiding is gereed De Maharadja van Jaipur, die eenigen tijd in Europa vertoefde en in ons land een Lockheed 12 A-vliegtuig voor privé gebruik heeft besteld, is Donderdag per K L. M. vliegtuig van Schiphol naar Britsch-lndië vertrokken De Belg Sylvère Maes won de zeer zware étappe Digne Briancon in den Tour de France. De huldiging door zijn collega's na zijn overwinning Een aardig moment uit het kampleven der deelneemsters aan de te Doetinchem 4e houden nationale zwemwedstrijden. Het dak van een schaapskooi is een geschikte plaats, om de natte zwemcostuums te drooen Alle bagage, welke thans in de Londensche stations in bewaring wordt af gegeven, wordt onderzocht in verband met de bomaanslagen der laatste dagen. De inspectie in het Victoria Station De majoor der artillerie G. A. Geel, die naar verluidt zal worden benoemd tot chef van den staf der 2de divisie te Ede Een mooi exemplaar op de landbouw- en veeteelt tentoonstelling, welke te Lyndhur Si Hants. (Eng gehouden werd - Imponeerende natuurtafreelen en bouwwerken passeeren de renners op hun ritten in den Tour de France. Het peleton op het groote viaduct in de étappe Monaco Digne In Middelburg werd Donderdag een ringrijderij ge houden, welke gepaard ging met de traditioneele gebruiken Voor de in Amsterdam en omstreken gelegerde troepen der luchtweer-afdeeling worden door het I. C. A. rondvaarten door de grachten georganiseerd, welke bij de manschappen zeer in den smaak vallen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8