HET ERNSTIG AUTOBUSONGELUK BIJ ETTEN-LEUR De vliegboot .Cabot" van de Imperial Airways, welke den Engelschen luchtdienst over den Atlantischen Oceaan zal openen, ondergaat te Hythe de „finishing touch" Met grillige figuren beschilderd worden de koel torens der electrische centrale te Leicester ge camoufleerd voor eventueele vijanden uit de lucht Kaarsen en verzegelde doosjes lucifers zijn bevestigd aan de telex apparaten in de werkkamer der journalisten in hotel Trier te Baarn, om dienst te doen ingeval van storing in het electrisch licht De batterij veld kanonnen, die in het Beatrix- park te Amster dam de vreug deschoten zal lossen bij het bekend worden der blijde ge beurtenis in het Prinselijk Gezin is ter plaatse aangekomen De anti-Britsche betoogingen in Japan houden aan, ondanks de conferenties en besprekingen tusschen vertegenwoordigers van beide landen. Tijdens een der samenscholingen nabij de Engel- sche ambasade te Tokio Het muziekkorps van het regiment wielrijders te Den Bosch deed de deel nemers aan de driedaagsche wielertochten, welke Donderdag begonnen, uitgeleide Vreeselijk waren de gevolgen van het ernstig autobusongeluk, dat Donderdagmorgen gebeurde onder de gemeente Etten Leur. Verschil lende gezinnen werden in diepen rouw gedompeld. De zijkant van de bus werd bij de aanrijding geheel opengereten Voor het vreugdevuur in het Vondelpark te Amsterdam is in een der vijvers een brandstapel op een vlot gebouwd op initiatief van de Stichting Practisch Werken Amsterdam voor jeugdige werkloozen Over de horde tijdens de training der Amerikaansche deelnemers aan de internationale atletiekwedstrijden in het White City-stadion te Londen De 2de divisie der Kon. Maréchaussee herdacht Donderdag te Maastricht het 103-jarig bestaan. Terwijl de divisie voor de kazerne stond opgesteld, werd door den districtscommandant, kapitein W. van Walt Meijer, de dagorder voorgelezen D® voedselvoorziening in de Britsche concessie te Tientsin blijft een punt van internationaal belang. Zwaar beladen schepen voor de concessie ter hoogte van de internationale brug

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8