TRAINING VOOR DE K.N.M.V.-MOTORRACES De waarde van postduiven voor de strijdkrachten van een land werd deugdelijk gedemonstreerd tijdens het bezoek, dat talrijke Engelsche cadet ten dezer dagen brachten aan het millitalr vliegveld te Calshot Voor de nationale motorraces van de K. N.M.V. werd Vrijdag op het „Circuit van Zandvoort" druk getraind. De deelnemers rijden hun ronden De haven van Tandjong Prlok wordt gemoderniseerd en uitgebreid. De kade wordt twee meter verbreed, de diepte van het water over een afstand van 350 meter van 8 op 10 meter gebracht Aan het Oosterboord wordt de kade versterkt en 40 meter verlegd De Amsterdam-Rijnverbinding. Een aanvang is gemaakt met het weggraven van de smalle landtong, de laatste resten van den ouden Jutphaaschen weg, die het Merwedekanaal scheidt van het nieuwe kanaalpand naar Vreeswijk Een batterij van de Royal Horse Artillery vuurde in Hyde Park te Londen een saluut af ter eere van den 39sten verjaardag van Koningin Elizabeth van Engeland Nederland op het internationaal volksdansfeest, dat te Stockholm gehouden is en waaraan vele landen deel namen Luit. kol. A. Govers is benoemd en aangesteld tot territoriaal bevelhebber in Zuid Limburg onder eervolle ont heffing uit zijn functie van comman dant van het 13de regiment infanterie te Maastricht Het duurrecord voor lichte vliegtuigen verbeterd. De gebroeders Moody met hun machine te Springfield (Illinois) even voor den start van hun recordvlucht Ter herdenking van Engelands deelname aan den wereldoorlog vóór 25 jaar was een krans gehecht aan het vaandel der Grenadier Guards, die de wacht voor Buckingham Palace te Londen overnamen President Lebrun heelt in gezelschap van zijn echtgenoote een bezoek gebracht aan de Groothertogin van Luxemburg. - De gasten in gezelschap van de Luxemburgsche Prinselijke Familie .Oranje" vertrok Vrijdagmiddag uit Amsterdam voor zijn eerste tiendaagsche toeristenreis naar Madeira en de Azoren. Vele belangstellenden sloegen het vertrek gade

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14