Het werk der A.R.B. gewaardeerd (Beqini de wenk goed koopt bij: Aanbieding van clubvlag WEDVLUCHT UIT NEUFVILLES Scheldevlucht werd foutloos gevlogen Competitie K.N.Z.B. Ronde van Zwitserland De Pedaalridders „DE STANDAARD" GEBR. SPIJKER ALTIJD KOFFIE en PINDA'S S. J. ENGEL GLAS IN LOOD ALEX LUIGJES Geen ander blad In onze stad Geeft U een Maandagochtendblad Ie BLAD PAG. 4 AMERSFOORTSCH DAGBLAD MAANDAG 7 AUGUSTUS 1939 SPORT EN SPEL .Wedstrijden en demonstratie in het Sportfondsenbad hadden een vlot verloop Feeststemming in Concordia ER heerschte Zaterdagmiddag in het feestelijk versierde Sportfondsenbad een feestelijke stemming voortspruitende uit de geboorte van het Prinsesje maar ook door de herdenking van het vierde lustrum van de Amersfoort- sche Reddings Brigade, welke dit heugelijk feit herdacht door het organiseeren van verschillende wedstrijden en demonstratie. Een ieder verheugde zich natuurlijk in de geboorte van de Oranjetelg, doch dit was tevens oorzaak, dat verschillende deelnemers, denken de dat de wedstrijden niet door zouden gaan, rustig thuis bleven. Zoo ook met de toeschouwers. De ze wedstrijden, welke vlot verlie pen en vanzelfsprekend een pro paganda inhielden voor het red dend zwemmen, hadden meer be langstelling verdiend. Voordat de wedstrijden een aanvang namen, sprak de voorzitter van de A. R. B. de heer A. Klasser een kort openingswoord waarin hij bijzonder welkom heette den burgemeester mr. J. C. Graaf van Randwijck, kolonel b. d. G. Doorman, de besturen van A. Z. P. C en Neptunus, den heer A. Meijerink, eere-lid, den heer G. van Wijland, directeur Gemeentelijke Ar beidsbeurs en den heer W. C. Ooster man, die tegenwoordig was namens den A. B. v. L. O. Deze wedstrijden, aldus spreker zijn georganiseerd om iets van het reddend zwemmen te la ten zien. Nu deze wedstrijden samen vielen met de geboorte van een Prin sesje verzocht spreker den aanwezigen een driewerf hoera uit te brengen. Spontaan werd hieraan gevolg gege ven. Tenslotte dankte hij do deelne mers voor hun opkomst en medewer king. Over het geheel genomen hadden de wedstrijden een spannend verloop, doordat de zwemmers(sters) vrijwel tegen elkaar waren opgewassen. Komi sche momenten ontbraken natuurlijk niet. Zoo moesten de drie dames, die aan den start verschenen voor het nummer 25 Meter gekleed schoolslag voor hen, die nog nooit een prijs ge wonnen hebben, tot driemaal toe door den starter terug gefloten worden, aangezien zij te vroeg vertrokken. De Amersf. Reddings Brigade gaf blijk over verschillende goede redders te beschikken. Er bleven heel wat prijs jes bij de Amersfoortsche leden achter. Wat tevens een compliment inhoudt voor den instructeur, den heer S. Houtman. De clou van het programma vormde de demonstratie van het red den van drenkelingen uit een auto door leden der A. R. B. Alvorens de auto te water werd ge laten sprak de heer A. J. Meyerink een kort propaganda-speechje met daarop aansluitend een toelichting bij dit de monstratie nummer. Op aandringen van den heer H. W. E. Struve, voor zitter van de Boskoopsche Reddings Brigade, hebben wij, aldus spr., studie gemaakt van het redden van drenke lingen uit auto's, doordat vele auto's te water geraakten en de inzittenden den verdrinkingsdood stierven. In geen enkel land was hier lectuur over te krijgen. Aan de hand van cijfers toonde spreker aan, dat in het begin het aantal menschen die op deze wijze den dood vonden zeer groot was. Nu ei echter een methode gevonden is om in het water uit een auto te komen is daar verandering in gekomen. Het aantal autos neemt toe, doch het sterf tecijfer neemt af. Do afdeeling Amers foort heeft hiertoe veel bijgedragen. Komende tot de demonstratie, welke de heeren Houtman en t'nkraut ga ven, wekte spreker den aanwezigen op, om immer rustig en stil te blijven in een auto met een gesloten kap. Het water dringt in de auto. doch er zit lucht in de auto. Er breekt dan een tijd aan, dat het water niet meer zal stijgen, zoodat er tusschen de kap en het water een luchtkolom over blijft groot genoeg om met het hoofd boven het water te blijven. Er is een even wichtstoestand ontstaan. Men kan dan de auto rustig openen. Op duidelijke en overzichtelijke wijze voerden de genoemde heeren deze de monstratie uit. welke met een dankbaar applaus werd beloond. Het was een de monstratie, welke grooten indruk ach terliet en haar uitwerking niet zal mis sen. De wedstrijden werden met een woord van dank door den tweeden voor zitter, dr. P. Chr. Kok, gesloten. De receptie j| ES avonds recipieerde het vol- talüge bestuur onder presi dium van den heer A. Klasser met het eere-lid den heer A. J. Meijerink In de feestelijk versierde zaal van ..Concordia", waar het vele geluk- wenschen In ontvangst te nemen had. Zoo merkten wij een deputatie van de E. H. B. O. op, die bij monde van den heer. Van Dijk haar geluk- wenschen en bloemen aanbood, ge volgd door een afgevaardigde van het district Utrecht en de Utrecht- 6che Reddings Brigade. De heer Koopman vertolkte de gevoelens van de Amersfoortsche Esperantis ten. De heer L. Pesie sprak namens Pesie's Bad. Hij roemde de resulta ten van de laatste jaren. Tevens hoopte hij, dat de Brigade haar be langrijk werk nog vele jaren zal voortzetten. De heer A. J. M e ij e r i n k bracht de gelukwenschen over van het hoofdbe stuur, om daarna herinneringen op te halen hoe de Brigade na een lezing van den heer Grootendorst en van hem was opgericht. Na de oprichting begon de Brigade te groeien, doch na verloop van eenige jaren kwam de ..kinderziekte" en zakte zij vrijwel geheel ineen. Door het toedienen van een „injectie" kwam er echter weer nieuw leven in en be gon zij weer. te bloeien. Nu staat de Brigade daar als een bloeiende maagd van 20 jaar. Hij wenschte het bestuur toe, dat zij de Brigade niet alleen zal voeren tot het zilveren jubileum, maar ook tot het gouden. De Technische Commissie was verte genwoordigd door den heer J. D. Tim mermans, die den tijd wakker riep, dat hij heeft mogen samenwerken met de A.R.B. en het werk prees van de familie Van Haselen en den heer Vier dag. De heer P. C. C o 1 d e r voerde het woord voor de A.Z. en P.C. Hoewel hij de vereeniging niet voldoende kende, was het hem wèl bekend, dat de Bri gade vele goede dingen tot stand had gebracht. Onder het aanbieden van twee bloemstukken hoopte hij, dat de Bri gade nog menig lustrum zal mogen her denken. De voorzitter van de Baarnsche Red dings Brigade was verheugd dat de A. R. B. 20 jaar bestond, omdat het moei lijk is, krachten te vinden voor het red dend zwemmen. Hij overhandigde het bestuur een plant. Neptunus was vertegenwoordigd door een deputatie met als woordvoerder den heer L. de Voogd. Spreker herinner de er aan, dat zijn vereeniging ln de beginjaren veel voor de Brigade heeft gedaan, om vervolgens te wijzen op het feit, dat zij nu weer meegeholpen heeft om de Brigade weer in het rechte spor>r te brengen. De samenwerking is nieJ geheel verdwenen. Verscheidene leden zijn ook lid van de Brigade. De heeren Spoel, Van Wijland en v. Wessum vertegenwoordigden het be stuur van de Sportfondsen. Dc heer Spoel roemde het baanbre kend werk dat de jubilaresse verricht heeft voor de Amersfoortsche burgerij door o.a. een groot aantal gediplomeer de zwemmers af te leveren. Ook voor de V.V.V. voerde de heer Spoel het woord. De burgemeester biedt een vlag aan Na het aanbieden van zijn geluk wenschen herinnerde de burgemees ter zich nog de oprichting en den voorzitter Kesler. In dien tijd was niet alles veilig. Zoo eischte de Lun- tereche beek, waar veel gezwommen werd, nog al eens slachtoffers. Ook in de 6tad hebben wij nu minder gevaarlijke punten. De gemeente waardeerde het werk van de Briga de, door haar steun te verleenen. Spreker herdacht de leden die de Brigade in stand hebben gehouden en die tal van menschen hebben op geleid tot het diploma. Namens de dames en leden bood de burgemees ter hierna een clubvlag aan. Aan het slot van de receptie dankte de heer A. Klasser den burgemeester voor. het aanbieden van de vlag. Hierna zongen de aanwezigen het eer ste couplet van het Wilhelmus, waar na de heer Meijerink een driewerf hoe ra op den Burgemeester uitbracht. Voorts dankte de heer Klasser het da mescomité en de heeren Unkraut en Houtman voor hun arbeid. Hierna vond dc prijsuitreiking plaats, waarna de heer Meijerink nog een pit tig propaganda woord voor het reddena zwemmen sprak. Onder leiding van Bert Kamper man werd het feest op den dansvloer voortgezet, waarbij de band van Her man Polak haar onmisbaren *teun verleende. Er zat stemming in en het wil ons voorkomen, dat met een derge- lijken goeden geest de Brigade niet spoedig meer zal afzakken. De volledige uitslagen zijn: 4 x 25 meter estafette gekleed met drenkeling: dames: 1. Amersf. Reddings Brigade, 3 min. 14 sec. Heeren: 1. Amersf. Reddings Brigade 2 min. 46.5 sec.; 2. Baarnsche Reddings Brigade 3 min. 33 sec. 25 meter rugslag met stokje gekleed boven 35 jaar (District Utrecht en Ne- der-Betuwe). Dames: 1. mevr. Stekelenburg (Utr.) 35 sec.; 2. mevr. M. de Graaf (Utr.) 41 sec. Heeren: 1. J. Hessels (Utr.) 32 sec.; 2. G. Mattheij (Amersf.) 37.2 sec. 100 meter gekleed schoolslag (natio naal). Dames: 1. mej. T. Boer (Wijk bij Duurstede) 2 min. 16 sec.; 2. mevr. A. Rademakers (Veenendaal) 2 min. 17. sec. Heeren: 1. J. Vermijt (Zeist) 1 min. 56.5 sec.; 2. P. van Nes (Amersf.) 2 min. 15.4 sec.; 3. G. Wouters (Baarn) 2 min. 19.2 sec. 25 meter gekleed schoolslag voor hen, De nieuwe vlag De vlag met stok is ontworpen door de heeren Houtman en Hak en ver vaardigd door de fa. van Oven te den Haag. De stok door de heeren Koedam, v. d. Linden en Landman. Het doek is geheel van zijde, de kleu ren zijn wit. rood. blauw, goud (geel) welke een symbolische voorstelling hebben. Het beeld in het centrum van de vlag voorstellende de redding van een in levensgevaar verkeerende jon geling. is omringd door een reddings boei met grijptouwen. waarop de let ters A.R.B. Deze boei drijft op de gol ven. voorgesteld door gebogen blauwe banden. Boven en onder deze golven staat voluit de naam der Brigade in forsche blauwe letters. In den linker bovenhoek is het wapen van Amers foort en in den rechter het bondsin- signe. De hoofdkleuren zijn tevens in de knop van de vlaggestok verwerkt. De vereenlgingskleuren blauw-wit do- mineeren uitstekend in de nieuwe vlag. die nog nooit een prijs gewonnen heb ben (Amersfoort). Dames: 1. mevr. Bast 32.4 sec.; 2. mej. W. Blom 34 sec. Heeren: 1. H. Rieöhers 35 sec.; 2. G. van Beek 41 sec. 125 meter gekleed schoolslag gevolgd door 25 meter vervoeren van drenke ling (kopgroep). Dames: 1. mej. C. Scholten (Amersf.) 3 min. 44 sec.; 2. mej. W. Teune (Amersf.) 4 min. 40 sec. Heeren: 1. J. Verruijt (Zeist) 3 min. 34 sec.; 2. J. van Eden (Veenendaal) 3 min. 40 sec. 75 meter gekleed schoolslag waar van de laatste 25 meter met ongekleede drenkeling in kopgreep (nationaal). Dames: 1. mevr. J. Bakker (Utr.) 1 min. 57 sec.; 2. mevr. A. Rademakers (Veenendaal) 2 min. 29 sec. Heeren: 1. J. H. L. Pesie (Amersf.) 1 min. 41.7 sec.; 2. J. van Eden (Vee nendaal) 1 min. 53 sec.; 3. A. Angenent (Amersf.) 1 min. 53 sec. 50 meter rugslag met stokje gekleed (district Utrecht en Neder-Betuwe). Dames: 1. mevr. Stekelenburg (Utr.) 1 min. 25 sec.; 2. mej. T. Boer (Wijk bij Duurstede) 1 min. 37.2 sec. Heeren: 1. A. Deen (Wijk bij Duur stede) 1 min. 43 sec. 3x25 meter estafette gekleed (wissel slag) rug, school- en vrije slag (natio naal). Dames: A. R. B. (Amersf.) 1 min. 39 sec. '2. U. R. B. (Utr.) 1 min. 46 sec. Heeren: 1. A.R.U. 1 (Amersf.) 1 min. 21.3 sec.; 2. U.R.B. (Utrecht) 1 min. 23.2 sec.; 3. B.R.B. (Baarn) 1 min. 25 sec. De Ordonnans De uitslag van de wedvlucht Neufvil- les, afstand 202 K.M., luidt als volgt: De duiven werden om 11.25 in vrijheid gesteld, met Z.W. wind. Aankomst le duif 2.6.22; 75e duif 2.26.12. le aangew; 10 cent: G. v. Doornik met no. 7. 2e aangew. 10 cent: L. Henschel met nó. 18. le aangew. 25 cent: G. Wijnands met no. 2. 2e aangew. 25 cent: F. Jansen met no. 8. In concours 378 duiven. De prijzen werden als volgt behaald: G. van Doornik, 1, 7, 36. 37. 95. G. Wijnands 2, 47. 82, 89. J. Korlaar 3. 34. 84. Schunselaar 4. 17. 26. Joh. Voorst 5. 6, 66, 85. F. Jansen 8, 57, 76. L. Biezenbos 9, 15, 65. H. Kollen 10. 16. 41. 44. 60. 64. Ramselaar 14, 38, 63. 87. L. Henschel 13, 18, 19. 21, 27. 32. Sleeking 12. N. v. d. Berg 11. Limbeek 20. 61. T. Kruis 22. 94. Kalkman 23. 50. 78. Eykelboom 24. 25. 31, 71, 72, 93. W. Gerth 28. T. van Boeijen 29, 59, 75. A. Koppen 30. M. Keken 33, 68. E. de Goede 35. 80. 83, 88. J. Luges 40, 48. E. v. d. Brink 42. H. v. Lisdonk 43. 58. 81. A. Wiekart 45. 51. Hoenderdaal 46, 67. Kooreman 49. 70. J. van Voorst 5*2, 53, 54, 86, 90. 91. Blanke 55. 56, 79, 96. A. Lablans 62. J. Jans 69, 74. J. Bolhaar 73. Hoenholt 77. 92. Eindstand Hokkampioen mid-fond I. J. T. Schoufeli met 292 p. 2. H. Kollen met 291 p. 3. G. M. Blanke met 256 p. Duif kampioen mid-fond: 1. G. Doornik met X 3 38 L 1536 met 171 punten. 2. J. T. Schoufele. met X3 38 L 10021 met 170 punten. Eindstand hokkampioen fond: 1. G. M. Blanken met 366 p. 2. L. Henschel met 319 p. 3. H. Kollen met 309 p. 4. W. Gerth met 297 p. 5. D. Nicolaas met 279 P. Duif kampioen fond: 1. D. Nicolaas met X 3 37 L 1297 met 181 punten. 2. G. M. Blanke met X3 38 L 1109 met 171 punten. Eindstand kampioen generaal Oude duiven. 1. G. M. Blanke met 1457. 2. H. Kollen met 1395. 3. J. T. Schoufele met 1384. i. L. Henschel met 1275. 5. W. Gerth met 1253. 6. G. Wijnands met 1158. AMERSF. BOYS—QUICK 3—4 De friendly game tusschen Amersfoort sche Boys en Quick eindigde gistermid dag in een 43 overwinning van Quick. Met rust hadden de rood-hemden een 30 voorsprong. In het geboortehuis van DrAriëns aan t dagavond te Utrecht een gedenksteen (met le Hamburgerstraat werd Zater- pyl aangeduid) onthuld. VLISSINGEN, 5 Augustus. De zes de Nederlandsche Scheldevlucht. geor ganiseerd door de Zeeuwsche vereeni ging voor luchtvaart, is een groot suc ces geworden. In totaal namen vijftien vliegtuigen aan dezen wedstrijd deel, negen in de sportklasse en zes in de beroepsklasse. Ongeveer een half uur voor het vertrek ontvingen de deelne mers de opgave van de te volgen route en men moest berekenen, in welken tijd men dit traject zou vliegen. Dit parcours leidde van het vlieg veld Vlissingen over Oostburg, Hulst, Brouwershaven naar Haamstede, waar geland moest worden en vervolgens van Haamstede over West-Kapelle naar Vlissingen. Op alle genoemde plaatsen waren contróleposten opgesteld, terwijl te Vlissingen een doellanding tot slot ge maakt moest worden. De belangstelling was buitengewoon groot en tijdens de periode, dat de vliegtuigen onderweg waren, werden vliegtuigmodellen van de jeugd gede monstreerd, welke veel succes oogstten. De heer Van Goens, inspecteur van de Nationale Luchtvaartschool, gaf zweef- vliegdemonstraties. Er deed zich nog een incident voor, dat echter goed is afgeloopen. De sport vlieger Visgers kreeg na vertrek uit Haamstede motordefect. HU meende eerst gedwongen te worden een nood landing te maken, doch hij haalde het vliegveld te Vlissingen nog juist. Op merkelijk is; dat de winnaars van het vorig jaar ook dit keer de prijzen in de wacht sleepten. De prestatie van den onderofficiervlieger Bik. die een fout loos traject, vloog, is buitengewoon hoog aan te slaan. De uitslagen luiden: Sportvliegers: 1. Rollman, Moth, 6 strafpunten. 2. De Koster, Moth, 14 strafpunten. 3. Telders. F.K. 46, 40 strafpunten. Beroepsvliegers: 1. Bik met F.K. 51, 0 strafpunten. 2. Burger met F.K. 51. 5Yt strafpuni 3. Reyntjes met Meesch 21. 34 strafp. WATERPOLO Voor de wedstrijden van het Horthy Cup-tournooi is de competitie een week stop gezet. De komende week wordt de competitie hervat. Voor de week van 7 tot en met 13 Auguslus zijn de navolgende wedstrij den vastgesteld: Heeren: Kampioenschap van Nederland le klasse: S.V.H. 1—Y 1 (13 Aug.) Kampioenschap van Nederland reser ve le klasse: H.Z. en P.C. 2Y 2 (11 Augustus). Promotie reserve 2e klasse: Branden burg 2—Nereus 2 terrein A.Z. (9 Aug.). Beslissingswedstrijd 3e klasse E: A.Z.C. 1Z.W.I.P. 1, terrein Poelmeer (11 Augustus). Reserve 2e klasse A: Dolfijn 3D.J.K. 3 (11 Augustus). Beslissingswedstrijd om een plaats in de eerste klasse: D.K.R.—De Otter, ter rein Brandenburg (11 Augustus). Dames: Beslissingswedstrijd voor kampioen schap van Nederland le klasse: H.Z. en P.C. 1—A.D.Z. 1, terrein H.F.C. (10 Aug.). Promotiewedstrijd voor de le klasse: H.D.Z. 1—Zian 1 (8 Aug.). Bekercompetitie Heeren: le ronde: W.Z.C. 1—A.Z. en P.C. 1 (8 Augustus); A.Z.C. 1—Fuut 1 (9 Aug); H.Z.C. 1—G.Z.V. 1 (9 Aug.). 2e ronde: Zwemlust 1—Poelmeer 1 (13 Aug.). Dames: le ronde: H.Z.C. 1—H.D.Z. 1 (11 Aug.). ZWEMWEDSTRIJDEN IN PESIE'S BAD Hedenmorgen om tien uur worden in Pesie's Bad zwemwedstrijden gehou den voor de jongens van het Rijksop voedingsgesticht. WIELRt.NNf-N GRENCHEN. 6 Aug. De jaarlijk- sche Ronde van Zwitserland is Zater dag aangevangen mej de le étappe van Zurich naar Grenchen. een afstand van 220 K.M. Acht landen zijn in dezen wedstrijd vertegenwoordigd, n.l. Zwitserland, Duitschland, Luexemburg, Nederland, Italië. Spanje, Frankrijk en België. De grootste moeilijkheid in deze étap pe was de beklimming van de Pass- wanghoehe, waar Egli als eerste over kwam. Hij en de Belg Lauwers wisten met een voorsprong van enkele minuten te Grenchen aan te komen. Piet van Nek klom uitstekend en passeerde als vijf de de Passwanghoehe. In de- eindspurt won Lauwers voor Egli. De uitslag luidt: 1. Lauwers 5. u. 40 min. 13 sec. 2. Egli, zelfden tijd. 3. E. Buchwalder 5 u. 44 min. 1 sec. 7. Piet van Nek zelfden tijd. 45. Demmenie 5 uur 55 min. 12 sec. Vier renners staakten den strijd, o.w. de Spanjaard Trueba. Zondag is de Ronde van Zwitser land voortgezet met de tweede étappe van Grenchen naar Morat, een afstand van 194 K.M. Kort na den start hebben onze landgenoo- ten Demmenie en Van Nek beiden den strijd gestaakt, daar zij'volgens hun zeggen niet wennen konden aan het materiaal. De rit leidde voornamelijk door de Jura en was vrij zwaar, hetgeen en kele veranderingen in de algemeen® rangschikking teweeg bracht. De Zwit- sersche renner Buchwalder passeerde te Morat als eerste de eindstreep in den tijd van 5 uur 17 min. 49 sec. De uitslag luidt: 1. E. Buchwalder (Zwitserland 5 uur 17 min. 49 sec.; 2. Neuens (Luxem burg); 3. Amberg (Zwitserland); 4. Mathias Clemens (Luxemburg); 5. Di: dier (Luxemburg); 6. J. Wagner (Zwit serland). De algemeene rangschikking luidt: 1. E. Buchwalder 11 uur 1 min. 50 2. Didier; 3. Wagner. Tour de France renners te Ginneken GINNEKEN, 6 Augustus Onder ma tige belangstelling vond Zondagmiddag de huldiging plaats van de Nederland sche rennersequipe. Deze vond plaats door den Burgemeester van Ginneken, jhr. mr. Th. Serrarens, die het werk der Hollandsche "jongens roemde, waardoor de plaats der Nederlanders in den Tour voor volgende jaren een feit is. Vanzelfsprekend werd het werk van Joris van den Bergh niet vergeten. Na mens de N. W. U. dankte de heer Pi- ceni renners en verzorgers voor hun prestaties. Daarna vonden wedstrijden plaats met de volgende resultaten: Omnium: 500 meter met staanden start: 1. Van der Vijver 36,4 sec. 2. Peper kamp 37,8 sec. 3. Van Egmond 38 sec. 500 meter met vliegenden start: 1. Van der Vijver 32,6 sec. 2. Van Egmond 34,6 sec. 3. Peperkamp 34,8 sec. Sprint over 1000 metev: 1. Van der Vij ver 12,4 sec. (laatste 200 meter). 2. Pe perkamp. 3. Van Egmond. Totaaluitslag: 1. Van der Vijver 9 pnt. 2. Peperkamp 5 pnt. 3. Van Egmond 4 pnt. 10 km. eigen kracht: 1. Albert van Schendel 27 pnt. tijd 14 min. 3,4 sec. 2. Sijen 18 pnt. Op een ronde: 3. J. Helle- mons 10 pnt. 4. Martenn 7 pnt. 5. T. de Rooy 6 pnt. Afvalrace 3 km.: 1. De Korver 4 min. 59,6 sec. 2. J. Hellemons. 3. Gommers. 4. Rosson. 5. J. v d Maagdenburg 6. Martens. 7. Albert van Schendel. 25 km. koppel wedstrijd: 1. Gebr. van Schendel 2 pnt 37 min. 20 sec. Op een ronde 2. Van der Vijver—van Egmond 8 pnt. 3. De RooyRosson 4 pnt. 4. Gommers—Martens 3 pnt. 5. Sijen—Pe-, perkamp 2 pnt De A-klasse heeft gistermorgen een competitierit verreden over een afstand van 75 K.M. terwijl de overigen een trainingsrit hebben gehouden. De uitslagen luiden: Competitierit 75 K.M.: Klasse A: 1. A. Tholenaars, 2. H. Veldhuizen. Trainingsrit B klasse, 75 K.M.: 1. G. van Barneveld, 2. E. Ouwcrk<irk. VUILE worden kalklagen worden aangebracht. SNEEUWWIT kost SLECHTS 24 CENT PER K.G. en is alleen verkrijgbaar bjj HET VERFHUIS TELEFOON 3 6 2 6 HET VERF- EN GLAS-ADRES UTRECHTSCHESTRAAT 33 naast HECK'S LUNCHROOM Advertenties zijn ook nieuws Brood-, Koek- en Banketbakkerij Soesterweg71 - Tel. 4151 „Eens gekocht, altijd klant" versche bij leusderw. 140-Eigen branderij VOOR Achter „de Poort van Kleef" Telefoon <412 Woestijgerweg 31 (woonhuis) UW ADRES voor MOTORRIJWIELEN en REPARATIES JO BOVÉE LEIISDF.RWEG Vertegenwoordiger Velocette en F.ysink motorrijwielen. De sterkste en beste Holl fiets vindt U bij ons Prijzen v.a. t 20.- f 22.50 enz compl Sol. gar. Rijwieldeelen en banden Spotpr. Ontv. le kl autopeds* rijw. uitv. f 4.75 f 7 75. 9 75 DE CONCUR RENT. Arnh.weg 44, Soester weg 96. a Ui HOESTEED 5 TEL. 3666

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 4