INTERNATIONALE ATHLETIEKWEDSTRIJDEN. De laatste petroleumlamp van Helena- veen werd door den oud-burgemeester van Deurne, den heer J. C. van Beek, uitgeblazen, nadat .turfdorp" op het electrisch net van de P.N.E.M. was aangesloten. De burgemeester van Den Bosch, mr. F. van Lanschot ver leende hierbij assistentie Brasser (derde van links) werd winnaar in het nummer 110 meter horden tijdens de athletiek- wedstrijden Nederland Frankrijk in het Olympisch stadion te Amsterdam Het wlsselpunt 4x100 meter estafette tijdens de atletiekwedstrijden tusschen Nederland en Frank rijk In het Amsterdamjch stadion. Voorop Valmy (Fr.) neemt over van Bucourt Het nameten der lat voor het nummer polstok- hoogspringen tijdens de atletiekwedstrijden Nederland Frankrijk in het Olympisch stadion te Amsterdam Groote reddingsdemonstraties hebben Zaterdagavond te Zandvoort plaats gehad, waaraan door de .Neeltje Jacoba% de motorreddingsboot „Jhr. Ortt" uit IJmulden en de roeireddingsboot uit Zandvoort werd medegewerkt Op het Departement van Economische Zaken te Den is Zaterdag aan den heer Egbert van Dijk uit Schouwen Zijl (Gr.) de door den minister uitgeloofde zilveren medaille voor het beste examen Algemeene Handelskennis voor het middenstandsdiploma uitgereikt De Sneeker zeilweek is Zaterdag onder ideale weersomstandigheden ingezet, terwijl ook de deelname zeer groot was. Een overzicht op den eersten dag Een kranige sprong tijdens het concours hippique, dat op Duinrell te Wassenaar gehouden is De viering der ge boorte van Prinses Irene in Nederlandsch Indië. Voor het paleis van den Landvoogd te Batavia werd door de troepen 'n aubade gebracht en gedefi leerd In verband met de viering van het eeuwfeest der Nedèrlandsche Spoorwegen in September is men te Amsterdam reeds begonnen met den aanleg der feestverlichting op eenige grachten. De werkzaamheden op de Heerengracht

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14