CAMPBELL'S NIEUWE RACE-BOOT. Hore Be'isha, de Engelsche minister van Oorlog, geniet van zijn vacantie aan de Rivièra. De Britsche populaire figuur te Cannes in gezelschap van sir Adrian Bailey Majoor Anthony Eden, de voormalige Engelsche minister van Buitenlandsche Zaken, aan het hoofd van zijn troep op weg naar V/aterloo Station te Londen, om naar het territoriale kamp te Beaulieu in Hampshire te gaan voor een veertiendaagsche oefening. Eden .dient" thans bij het 12de Londensche regiment van het Kings Royal Rifle Corps De 5de groote ronde van Hoensbroek is Maandag onder veel belangstelling ver reden. De amateurs onderweg In tegenwoordigheid van generaal Gamelin is te Linge op het groote militaire kerkhof, een nieuw oorlogs- gedenkteeken onthuld ter nagedachtenis aan de vele slachtoffers, wier stoffelijk overschot daar begraven ligt Behalve generaal Gamelin woonden talrijke autoriteiten de plechtigheid bij Een nietalledaagsche vangst Te Volendam werd Maan dag in het openbaar een vat verkocht, inhoudende ongeveer 100 liter belegen portwijn, dat door een der botters in zee was opgepikt Er was veel belangstelling voor deze koopwaar, waar van de gegadigden eerst een proefje konden nemen Kint na zijn overwinning in den grooten wedstrijd te Luik om het Belgisch weg- kampioenschap 1939, op welken titel deze bekende renner beslag wist te leggen Hoelang nog? De Prov. Verkeerscommissie der samenwerkende Handelsreizigersvereenigingen in Groningen heeft een adres gezonden aan den minister van Waterstaat in verband met de belemmering door de tollen, waarvan er rond Groningen nog een klein dozijn aanwezig is, die uit het Westen het vliegveld Eelde blokkeeren In het gebouw der Gem. Electriciteitswerken aan de Hoogte Kadijk te Amsterdam brak Maandag avond brand uit Met het oog op de groote beteekenis dezer centrale was de brandweer met veel materiaal ter plaatse. Tijdens het blusschingswerk

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8