EEN MOEILIJK TRANSPORT. De minister van Defensie, Z.Exc. A. Q. H. Dijxhoorn, wordt na zijn bezoek aan den Generalen Staf te Den Haag uitgeleide gedaan door luitenant generaal Reynders Ook In de Fransche hoofdstad worden door de militaire overheid allerhande particuliere voertuigen gerequireerd in verband met de defensiemaatregelen Een groote locomotief, het laatste rollend materiaal voor de spoorwegtentoonste is in den nacht van Zaterdag op Zondag van het Haarlemmermeerstation naar stemming vervoerd Het transport verliep de spoorwegtentoonstelling te Amsterdam, de plaats van be- Het voetbaltournooi om den Zilveren Bal is Zondag te Rotterdam begonnen. Spelmoment uit den wedstrijd Sparta Heracles De Duitsche gezant te Den Haag, graaf Julius von Zech von Burkersroda, bij het verlaten van het departement van Algemeene Zaken, waar hij een onderhoud had met minis ter Kleffens. H. M. de Koningin ontving den gezant daarna in audiëntie De 11 0 meter horden tijdens de atletiekwedstrijden om <-n de sintelbaan te Amsterdam werd gewonnen door den Prins Hendrik-beker Brasser (3de van links) Parijs treft voorzorgsmaatregelen in verband met de internationale crisis. De electrische straatlantaarns worden van veiligheldskappen voorzien Teneinde de evacuatie der Londensche schoolkinderen bij een eventueel conflict een vlot verloop te doen hebben, worden thans maat regelen getroffen en hebben repetities plaats. Het hoofd van een der scholen spreekt moeders en kinderen toe Sir Nevile Henderson, de Britsche ambassadeur te Berlijn, verlaat het Foreign Office te Londen, waar hij zijn regeering op de hoogte stelde van het jongste voorstel van kanselier Hitier De leden van het Amsterdamsche Korps Vrouwelijke Vrijwilligers zijn reeds bij de verschillende diensten In functie getreden in verband met den ernstigen toestand der laatste daaen. Zandzakken worden door ijverige handen gevuld De golfwedstrijden op „De Pan" om de Army Tankard. Een overzicht op de links. De heer G. J. Putman Kramer aan het putten

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14