Tweede Blad ,DE EEMBODE' 9 November 1907 XXV. Zondag na Pinksteren. Les uil den brief van den H. Apostel Paulus aan de Colosscnsen. III. 12-17. Broeders, als uitverkorenen Gods, als hei ligen en geliefden doel, aan een hartelijk medelijden, goedertierenheid, nederigheid, zachtmoedigheid, lankmoedigheid, zoodat gi] elkander verdraagt, en de een den ander ver geeft, als iemand eenige klacht tegen ven ander heeftgelijk de Heer u vergeven heeft, doet gij ook zoo. Maar boven dit alles behoudt de liefde, die de hand der volmaaktheid is; en de vrede van Christus, tot welke gij, als in ven lichaam, geroepen zijt, zegcprale in uwe hartenen weesl dankbaar. Het woord van Christus wone overvloedig onder u, in alle wijsheid elkander lecrendc en ver manende, met psalmen, lofzangen en gees telijke liederen, door de genade zingende in uwe harten voor God. Alles wat gij duet in van den I God en EVANGELIE volgens den 11. Matlhciis. XIII, 24—30. In dien tijde stelde Jesus de scharen deze gelijkenis voor: Het rijk der hemelen is gelijk een man, die goed zaad op zijnen akker zaaide. Maar. terwijl de menseheii sliepen, kwam zijn vijand, en zaaide onkruid lusschen de tarwe, en ging heen. Als nu liet graan was opschoten en vrucht voortbracht, open- haarde zich ook het onkruid. En de dienaren "van den huisvader kwamen dan en zeiden: Heer, hebt gij geen goed zaad op uwen akker gezaaid Van waar komt dan het onkruid En hij zelde hunEen vijandig hem dan: Wilt gij, dat wij het gaan wieden? En hij zeideNeen, opdat gij niet bij het uitwicdcn van het onkruid te gelijk ook de tarwe uittrekt. Laat heide opwassen tol den oogsl, en ten tijde Ver: onkruid en bindt het in b brandenmaar brengt d> uidels KERKELIJXE OIEHSTEN IE AMEIISfDORI. Van 10 Nov. tot en inet 17 Nov. PAROCHIE VAN O.L.VR. HEMELVAART. Lange Gracht. Zondag de H. Missen half zeven, half negen, ont tien uur Hoogmis, kwart over twaalf en kwart over twee Catechismus,drie uur Vesper, half vijf Congregatie van de H, Familie. Maandag 7 uur de H. Dienst voor de over leden leden van de Congregatie der tl. Familie. Dinsdag 8 uur gezongen St. Antonius-mis. Donderdag 7 uur Lof. Gedurende de week de II. Diensten te 7, PAROCHIE VAN DEN H. FRANCISCUS XAVERIUS. Zand. Zondag de H. Missen half zeven, acht en Almanak der Week. ZONDAG 10 Nov. 25e Zond. na Pinksteren MAANDAG II H. Martinus, Biss. en Bel DINSDAG 12 H. Martinus. Paus ei Mart. E. Kw. WOENSD. 13 H. Stanislaus. DONDERD. 14 II. I.evinus. VRIJDAG 15 H. üertrudis. ZATERD. 16 H. Edmundus. Plaatselijke Berichten. Baarn. H.M. de Koningin-Moeder heeft tare toestemming verleend om het nationaal ur harmonie- en fanfarecorpsen. houden in het Baarnsehe bosch. achter de Pekingkom. Hel concours zal ge houden worden op 30 en 31 Juli. De levering der schoolbchocftvn vuur de verschillende openbare scholen voor hel jaar 1908 is door B. en W. gegund aan den laagsten inschrijver, den heer A. B. Oerlc- inaus, voor f 998.83. Ook is hem de levering der bcnoodigdc cahiers en schrijfpapier ge gund voor f 182.90. - De heer J. M. van der Zanden, van Gorinchcin, benoemd tot onderwijzer aan de school voor M. U. L. O. heeft bericht deze benoeming niet aan te nemen. - De heer A. J. Bicker Caarten alhier, lid van de Provinciale Stalen van Utrecht, is benoemd lot plaatsvervangend voorzitter in den Militieraad Ie Utrecht voor de lich ting 1908. De heer Mr. II. P. L. C. de Kruijff alhier is benoemd tot directeur tier Alge- mccne Nctlerlandscho Risico-Verzekerings bank. De heer Van den Berg te Utrecht is met ingang van I November benoemd tot tijdelijk ouderwijzer aan de school met den Bijbel alhier, Noardcn. Na vernietiging van hel v der Ainsterdamsche rechtbank clschte de l'roc. Generaal hij liet Hof te Amsterdam tegen Floris Vos 6 maanden; tegen de andere drie dén maand gevangenisstraf. Met ingang van 16 Nov. a.s. is de lieer J. W. Gics, brieven- en telegrambestel ler iih.er ,0j brievenbesteller f~ benoemd. ■en. In de gehouden vergadering der van de plaatselijke brandverzekering herbenoemd, en rekening en verantwoording ;edaan. Daaruit bteek, dat er thans f8526 in :as is. Een som van f I-WK), die vourloopig ip de Rijkspostspaarbank was geplaatst, zal n solide effecten omgezet worden. Door de totale herverzekering hij de hekendeassurantie in den heer Jan E. de Jong te Amsterdam onze vcreeniging in lioogc mate vertrouw- ïar. Zij neemt dan ook steeds in ledental i in bloei toe. Met de nieuwe inschrijvin- ;u van dil jaar is het verzekerd bedrag tim f255.000 - De Hooge Raad deed Maandag uit spraak in liet cassatie-beroep van den offi- an justitie bij de rechtbank te Amstcr- tegen een vonnis dier rechtbank, voor .•r daarbij P, J. V., werkman alhier, was ontslagen van rechtsvervolging, Ier zake van :t jagen op spoorsneeuw. V. was alleen veroordeeld tot f 10 boete 4 dagen hechtenis, wegens hel jagen zon- :r acte, en niet wegens jagen op spoor sneeuw, omdat de rechtbank de door be klaagde vertoonde vergunning van den Com missaris der Koningin in Noord-Holland, om op spoorsneeuw te jagen had beschouwd als buitgewone machtiging, als bedoeld in art. 26 der Jachtwet. Door den advocaat-generaal bij den Hoo- gen Raad was in deze zaak geconcludeerd tol vernietiging van het vonnis en veroordee ling van den gercquirccrde, daar de vergun ning, bedoeld in art. 26 is van exceptionee- len aard en dus geen rechten kan geven, van grooter omvang dan in dat art. omschro- De Hooge Raad vcreenigdc zich met deze conclusie en daarom werd V. veroordeeld, lc. wegens het jagen zonder acte2e. het jagen op spoorsneeuw, tot 2 geldboeten van 15. subsidiair 2 dagen hechtenis voor elke hoete, met verbeurdverklaring van den niet in beslag genomen haas. Door den provincialen voorzitter der V. P. N„ den heer Jaski alhier, is nog een bronzen medaille uitgeloofd voor de met Kerstmis in het hotel .De Rozcnboom" te Bussuin te houden tentoonstelling door de Gooische pluimvee- en konijnenvereeniging. Hilversum. Omtrent het omzettend onge val, dat Zaterdag alhier op de spoorbaan plaats had, worden de volgende bijzonder heden medegedeeld. Wachlcnde op den afloop van liet r.ingec- ren bevonden zich aan den Liehergcrweg aan heide zijden van den overweg tamelijk veel personen, die bij liet omhoog gaan van de booinen dadelijk hun weg vervolgden. De van het dorp komenden waren niet in de gelegenheid het gevaar, dat hen bedreigde, te bespeuren, daar de rangeertrein het ge zicht benam. Alles ging zeer vlug in zijn werk, hoewel de machinist van den aan snellenden, trein met 3 signaalstootcn gewaar schuwd door den machinist van den ran geertrein, remde, wal hij remmen kon. De ontzetting was vrccselijk toen men bemerkte, dal vier slachtoffers gemaakt wa ren. Hel bleken te zijn vrouw Vermeulen mei haar zesjarig dochtertje, wonende in den Lijsterweg, en wier oudste dochtertje, dat ook aanwezig was, doch zich redde, ter stond naar huis snelde om aan haar vader mede te deelenverder de op de fabriek van Jaarsma werkende Visser, die een vrouw met 5 kinderen achterlaat. Alleen hel doch tertje van Vermeulen moei op slag gedood zijnvrouw Vermeulen slierf toen zij met de anderen in een wagon naar het station werd vervoerd terwijl Visser, die haast on kenbaar was verminkt, waardoor men eerst zoo laai zijn idenliteit kon vaststellen, in de wachtkamer den geest gaf. Ten slotte bleek nog gewond vrouw Van Beusekom, die na verbonden te zijn, naar de R. K. Ziekenverpleging werd vervoerd. De nalatige scinhulswachtvr, een jong- die z r ouder den ■lijke ongeval, is onmiddellijk geschorst. Maandag middag werden de drie lijken naar Amsterdam overgebracht voor het ge rechtelijk onderzoek. Woensdagmiddag om half drie kwamen hier de lijken uil Amsterdam terug. Zij wer den Donderdagmorgen om elf uur op het R. K. kerkhof begraven. Het onderzoek door de spoorweg autoriteiten in zake het ongeluk van Zater dagavond, dal Dinsdag aanving, werd geleid door Jhr. Lamnn Trip waarnemend inspec teur van vervoer. Gehoord werden de schul dige hooiiiwachter Kcmkcs, de scinhufs- wachtcr Pui», de machinisten en stokers van den rangeerciiden trein en van trein 884 en de hoofdconductcur van laatstgenoemden De seinhuiswachter Rcmkcs, aan wiens nalatigheid het ongeval, dat Zaterdagavond plaats greep, is Ie wijlen, en die onmiddel lijk geschorst werd, is weer in dienst gesteld, thans niet meer als boomwachler, doch als wegwerker. Vrouw Van Bcusccom, die Zaterdagavond met 3 anderen liet slachtoffer werd van het ongeluk, wordt nog steeds in de R. K. Zie kenverpleging verpleegd. De belangstelling in haar lot is zeer groot. Dinsdag heeft H. M. de Koningin naar haar toestand laten informeer en. Alhier vergaderde Dinsdagavond de voorloopige commissie inzake de ambachts school. Besloten werd zich tol verschillende personen van de inccsl uiteenloopende rich tingen Ie wenden, uit wie dan een dagclijksch bestuur zal worden gekozen. 18 November zal rapport van liet resultaat uitgebracht Op de Woensdag gehouden veemarkt waren aangevoerd 151 koeien, 35 biggen en 12 schrammen. Er was veel handelde prij zen waren hooger dan de vorige week. Vol gende week vierde najaarskoeienmarkl. Bussum. Door de leden van hel Kcrstbuum- Comitë van bovengenoemde verecniging zal a.s. Zondagavond een feestavond wurden gegeven in het Gebouw dier Verceniging. achttal komische voordrachten. Maandag had zekere P. de onvoorzich tigheid een revolver op den openharen weg af te schieten. Hij werd deswege geverbali seerd en hel wapen in beslag genomen. In de Ie Amsterdam gehouden vergade ring van de Algcmcene Harddraverij- en Rcnvcrecniging werden de jaarverslagen van secretaris en penningmeester goedgekeurd. Langdurig werd bciproken een voorstel om de entreegelden bij de wedrennen op te heffenhet kou de goedkeuring der meer- In plaats van de aftredende leden van het bestuur, de iiceren H. Broekman en baron De Bosch van Drakcnstcin werden gekozen A. G. J. baron van Nagel en jhr. C. van der Wijck. Zondagmiddag zal het Kruisverbond een vergadering houden en aan den Z.Eerw. Heer Meuleuian liet beschermheerschap worden aangeboden. De lieer J. M. Weertmnn, alhier, kom mies 2c klasse, bij de directe belasting, in voerrechten en accijnzen, is bevorderd tot kommies te klasse bij genoemd dienstvak. Hamersveld. Woensdagmiddag 1.1. om streeks 12 uur werden wij verschrikt door een langdurig luiden der brandklok. Bij Willem Westerhuis, caféhouder, winkelier, barbier enz. was een hevige, uitslaande brand uitge broken. Tengevolge van het droogen van een klcedingstuk bij de gloeiende kachel moet de brand ontstaan zijn. In een omme zien grepen de vlammen om zich heen, en nog voor de brandweer ter plaatse aanwezig was, stond reeds alles in lichte laaie. De brandmeester R. v. d. Hengel, begreep ter stond het gevaar voor de aangrenzende per van Uerrit van den Boogard en Jan van den Berg goed nat te houden, waardoor gelukkig deze beide huizen behouden zijn gebleven. Ach Ier legen hel café aan stond nog een houten schuur, die voor timmcrwinkcl werd gebruikt. Ook deze had spoedig vuur gevat, en brandde geheel uit, waarbij o.a. al de timmcrgcreedseha|)|)cn van Gerril van Enge len, een der knechts, verbrandden. Uit de dubbele woning van Wcslcrhuis kon bijna niels gered worden, alles is verbrand. Naar wij vernamen wordt de schade ge lukkig duor verzekering gedekt. De dikke rookwolken, dfc uit den vuurpoel opstegen, hadden bijna Heintje van de Boogaard, een buurmeisje verstikt. Dokter Staal mocst„onmlddcllijk worden ontboden, terwijl iimisschcn een Eerw. Zuster haar liefderijke hulp verleende om de levensgees ten weder op te wekken. Aan de familie Westerhuis is vourloopig onderdak verleend in de kliniek van het Groene Kruis, naast den fleer D. Visser, door wiens zorgen zij van beddegoed en het verder cerstbcnoodigdc werden voorzien. Eerst om ruim 9 uur in den avond was de rust weder volkomen hersleld. Putten. Uitslag van de aanbesteding van de verbouwing en vergruuting van het markt- gebouw alhier. C. J. Gaasbeek, f 1200; H. Scluiitcmakcr, f1195; W. Pasman, f1211; P. v. d. Brink,"f1250; II. Bos, f1098; R. v. d. Berg, II155. Hel werk is gegund aan II. Bos. Zondagnacht ongeveer 3 uur, ontstond brand in ecu onbewoond hoerenhuis aan den Htiincrwcg, eigenaar A. Doppcnbcrg. Huis met schuren brandden geheel af. Een bakhuis is gespaard gebleven, liet huis was laag ver zekerd. Omtrent de oorzaak van den brand Harderwijk. Door tusschenkomst vat God. Stalen van Gelderland is hel geiueeillebe- stuur van hier een schrijven van den Minis ter geworden, handelende over den slechten toestand der haven, welke geweten wordt aan vcrwaarloozliig. Wanneer verbetering achterwege blijft, wordt gedreigd, dat in dat geval de provincie het onderhoud zat ter hand nemen voor rekening der gemeente al hier. Dit kan geschieden volgens de subsidie voorwaarden 1897. In de Vrijdag gehouden zitting van Raad is nu mei algcmcene stemmen besloten om lol afdoende verbetering van de haven over te gaan. Daartoe zal een leening worden aangegaan groot f 11000. De bouw van hel Chr. Sanatorium voor tuberculoselijders alhier is gegund aan den laagsten inschrijver, den lieer W. J. Gaaster- and te 's-Gravenhage, voor de som van '33.540. De oplevering moet plaats hebben op I Juli 1908. In den Inaistcii lijd bieden de visch- roiiwen groote hoeveelheden van een visch- et is een zeer smakelijke visehsoort, veel vcrecnkonicudc met elft, die wij echter ebben huoren betitelen met den naam van talmforel". Dat die thans zoo veelvuldig gevangen wordt, danken de visschers, naar men ons zeide, aan de N'cdcrlandsche Heide maatschappij, die het vischje op ruimen schaal in de beken gepoot heeft. Grooter wordend laten deze dieren zich stroomafwaarts drijven en kiezen dan het ruime sop. Gaat de Heide maatschappij met dit poten voort, dan valt daaraan voor den vlsschcrman nog wel een extra stuiver te verdienen, daar ieder, die een zalmforel geproefd heeft, haar gaarne meermalen op tafel zal zien. liarncveld. Op een Vrijdag door denbeer Van Marwijk Kooij gehouden, drijfjacht wer den inet zeven geweren 128 sluks wild ge scholen, waarvan 74 fazanten. Op de laatstgehouden Utrechtschc paar denmarkt kucht een koopman uit Zuid-Hol land een prachtig paard vour f418 van een hoer, zich noemende P.K. en wuonende in hei Zwartcbroek. Weldra bleek het beest echter een krihbebijtcr te zijn. waarom de koopman den verkooper schreef het dier te rug te nemen. Toen laatstgenoemde evenwel niets van zich deed lioorcn, stelde de koop man een onderzoek ter plaatse in en nu bleek hem. dat in onze buurtschap wel een P. K. woont, doch dat deze niet de verkooper van het paard was. Natuurlijk heeft de bedrogen koopman nu aangifte aan de politie gedaan. Nijkerk. Duor den Burgemeester dezer Gemeente is, grenzende aan het door hem voor de Schrasscrt en van Dcetcnswoningen aangekochte stuk grond, waarop eerlang een drietal woningen zullen verrijzen, thans ten behoeve der gemeente alhier, een perceel grond aan de Rocmersteeg alhier aangekocht, waarop behoudens de vereischte goedkeu ring van H. M. de Koningin, van den Raad en van verschillende autoriteiten, een tiental arbeiderswoningen zullen worden gebouwd, met gelden daartoe uit 's Rijks kas beschik baar gesteld. Maandag ging het paard van v. V. van den Hogenhof, op hol, toen het zich voor een voertuig gespannen in de Doornsteeg bevond. Snel ging het stadwaarts om bij van den Hoek rechtsom te slaan en Holk op te draven, waar liet hollende dier gegrepen werd. De eigenaar was ondcrtusschen van den wagen gesprongen, zonder dat hij kwet- Hocvelaken. De verkiezing van een lid van den Raad dezer gemeente (vac. H. Ver- scnuur), is bepaald op Dinsdag 12 Nov. a.s.; de stemming en herstemming, zoo noodig resp. op Dinsdagen 19 en 26 Nov. d.a.v. Door den Gemeenteraad is Zaterdag be noemd als ambtenaar van den Burgerlijken Stand de hr. H. J. Groote Balderliaar ten Velde, die ook als amhlcnani zal komen. Spoorwegen. Winterdienst. Aankomst te AMERSFOORT, uit Amsterdam; 6.50. 6.58, 7.45. 7.53. 7.55. 8.50, 9,29, 10,18, 10.46, 11,13, 11,26, 12,35, 1,28, 2,01,2,56,3,42, 3,59, 4,40, 5,12*5,24, 5,38*, 5,55 6,13. 7.06, 7,29, 9,27, 9,53, 10.51, en 12,42. •Zondags niet. uit UTRECHT: 5.15. 6,31, 7,44, 7,56 8,50, 9,34, 10,24 10,36. 11,20 12.37. 1.52, 2,-. 2.27. 2.55. 3,50, 4,25. 5.37, 5.46, 7.02, 7.09, 7,26, 9,07, 9,48, 10,46 en 11,54. uil ZWOLLE: 6.53. «7.45, 8.56, §9,43, 10.-. 11,03, »!,03, 2,17. *3,16, 3,57, 4,59, *6.58, 8,0,9 §9,21, 9,48, en 10,02. •Van Nunspcel. Van Harderwijk, uit ZUTPHEN *7.51, 8,—, *9,28, 9,56, *12,12, *2,22, 3,54, 6,01, 7,08, 8,51, eil *10,14. •Van Apeldoorn. uit NIJMEGEN: 7.43, 10.21, 11,22, 3,19, 5,40, 8,09 en 9,11. Vertrek uit A.MERSFOORT. naar AMSTERDAM 6.22, •7,-. '7,27, 7,49, 8,05, 8,15, 9,06, 9,32, 10,05, 10,26. 11,25, 12,19, 1,38, 2,27.3,24.3.56, 4,05, 5,05, 5,43, 6,05, 7,12, 8,14, 8.59, 9,15, 0.31. en 10,18. •Zondags niet. naar UTRECHT: 5,20, 6,57, 7,55, 8,10. 8.59. 9.35. 10.04, 10,25, 11,08. 12,26, 1.05. 2,30, 2,50. 3,24, 4,-. 5.04, 5,47, 6,12, 7.02, 7,14, 8,18, 8,55, 9,23, 9,52, 10,03 en 11,12. ZWOLLE. en I0.C •Tot Nunspect. Tot Harderwijk, naar ZUTPHEN: •7,08, 8.02 8,54. 10,50 11,31, 2,09, 4,02, 7,16, •7,34, en 9,58. •Tol Apeldoorn. naar NIJMEGEN 6.50. 8,06, 9,38 11,31, 12.42, 3.53, 5,58 en 9,58. BURGKRLIJKK STANDEN. Gemeente Amersfoort. Van 31 October tof 7 November 1907. Geboren Adriana Johanna, d. van H. Pot en G. Tcsson. Aartje, d. van A. L. Koenen H. Jansen. Jail, z. van J. Arlar en A. Akker. - Wilhclmiiia, d. van S. Steenheek en C. van Straten. - Daniel Marimis, z. van W. m van Leeuwen en A. J. G. Klerk de Francisca Wilhelmina, d. van P. J. Kalleveen en S. Wakclkamp. Antonia ...lelmina, d. van W. Sleeking en W. van Wessum. Petrus Marlnus Henricus, z. van P. Delen en J. J. Boonekanip. Antonius Johannes, z. van J. W. de Graaf en H. V H. L. Maijer en M. te Beek. Ondertrouwd H. Bouwman en E. van Kommer. W. H. Kaljëc en M. Krol. A. van Barlingen en J. T. M. de Groot. H. H. Enkelaar en C. Blombergen. A. Bakkenes en W. van Voskuijlen. - A. van Eijkelcnburg en Drika van den Berg. Getrouwd: H. Worffel cnF.W.Nijkamp. A. M. Harlerink en H. W. Rceser. - C. G. van Winterswijk en W. J. van Roosendaal. J. Stam en J. van de Pol. J. van den Hooft en M. Koops. - E. Vis en J. de Wit. Overleden J. Volmer, 3 mnd. C. H. van Ee, 65 j., ongch. W. J. Kraaijenhof, 10 d. - L. de Graaf, 3 w. - G. de Man, 19 m. G. Evers, 23 j., ongeil. Gemeente Barneveld. Bevallen C. Dijkhorst, gch. van den Essenburg. z. C. W. Nieuwstad. geb. van Manrik. d. R. Klclcr, geb. van Lambalgen, z. J. Looijcn, geb. van Westereng, d. en z. A. van Laar, geb. Odijk, d. Ondertrouwd J. Schillemans en W. Mas tenbroek. Gehuwd J. Frcns met W. Bos. M. van de Kieft met P. Th. Vcrbrugh. A. M. van Donkelaar met G. van Drie. A. van Duin kerken met T. Brunekrcef. van de Kamp met A. Mijntcn. Gemeente Soest. GEBOREN: Johanna Catharina, d. v. P. H. Hesp en J. C. van den Hoek. Maria Hen- drika, d. v. C. Bosboom en C. van Asch. Arie, z. v. A. Dnrrcstcin en G. Middelman. Heurica Maria, d. v. H. H. Jonkergouw en C. M. Padberg. Ondertrouwd: A. J. Stalenhoef en L. Hilhorst. Getrouwd A. J. Hclns en Sara de Vries. C. Knijper en L. van den Brink. Overleden H. Tammer. 51 j. echtg. van G. Smienk. J. A. M. Thljssen, 78 j. Gemeente Laren. Gehuwd: G. L. Willig en L. P. Keijscr. Gemeente Nijkerk. Geboren Cornells, z. v. A. v. Sneren en H. v. Kommer. Johannes, z. v. C. v. d. Bosch en J. v. d. Heuvel. Willem, z. v. H. v. d. Veen en W. Bouwmeester. Berendje d. v. G. Brouwer en E. v. Dijkhuizen. Hcndrikje Jacuba, d, v. B. Nuijcn en D. Hop. Johanna, d. v. M. v. d. Bosch en B. v. d. Bank. Bcrta, d. v. D. A. Brons en J. Was stok. Ondertrouwd: J. v. d. Kuilen en G.v.d. Bunt. A. Wassink en M. v. d. Bunt. J. Verboom en A. Bouw. D. Bouwman en G. de Weert Gehuwd: w. v. 't Klaphek en T. Steen kamer. D. v. Muiidfr.uis ell E. v. Bocijcn. Overleden: A. v. Heil, 6 j. - A. A. S, de Beer, genaamd Wcrps, 77 j., wed. v. J. C. v. Dijk. Stijntje v. Sweden. 29 j. echtg. v. G. Bokkcrs. Gemeente Hoevelaken. Geboren Derkje, d. v. J. D. Beiier en M. Verschuur. Gemeente Naarden. Geboren: Hendrik, z. v. T. v. Zeggelaar en G. v. Dronkelaar. Adrianus Stepiianus, z. v. J. A. v. d. Piuijm en J. Vos. Aal- bert, z. v. J. Kieuver en I. Occhies. Ondertrouwd: J. v. Rhijn en T. Verhoef. Getrouwd: L. I.öh en J. v. Gelder. overleden: K. Vermaas. 65 j. echtg. v. P. Knopcrs. Gemeente Hilversum. Geboren: Tccke, z. van D. Tuinstra en J. Riemcrsma. Marinus Albertus, z. van A. M. Toulon en J. F. Hendriks. Willem, z. van J. N. Zwaan en C. W. Giinneman. Willem, z. van W. Klaver en W. v. d. Kieft. Cornelis, z. en Anna. d. van J. Visser en J. Verweij. - Nicolaas, z. van J. Eijlers en E. v. d. wilt. Christina Philippina, d. van F. Reij en G. Draaijer. Albert, z. van A. Gerritsen en M. A. v, d. Logt. Gerardus Johannes, z. van J. N. Licdmcijcr en M. B. Overwijk. Esier, d. van E. Stotter en J. Krant. Augusta ücurgina Aleida, d. van A. G. Meijer en H. Kampman. Andries Cliristiaan, z. van G. Broekhuis en A. v. Wetlum. - Aaltje, d. v. Eijking en M. Hovius. Cornelis, z. van L. v. l.unteren en M. v. d. Horst. Grietje, d. van M. van 't Hof en A. Stuivcnbcrg. Joannes, z. van J. Messing en N. v. Donk. Hcrmina, d. van Ch. Christ en B. J. van Dicrmen. Ondertrouwd: J. H. Luhcrti en a. E. v. Kampen. C.J.v. Midden en G. Werkhoven. W. A. Verver en E. J. liermeier. R. de Wit en H. P. Koster. Getrouwd: J. H. Wilgehof en J. m. W. Viel. B. de Graaf en M. W. Vijlbrief. G. Wittevcen en J. de Vries. R. Huoijer en K. Honing. - A. de Wild en K. v. Sta veren. G. van Donkelaar en M. v. d. Berg. R. Andriessen en J. P. Koeken. H, P. v. Heijst en C. L. v. Luttervelt. Overleden B. Kamphorsl, wed. van S. v. d. Wal, 79 j. - H. v. Norel, echtg. van a. v. Polen, 43 j. - S. Visser, echtg. van m. G. Jordan, 41 j. - G. Hagen, echtg. van P. Vermeulen, 3u j. C. J. Vermeulen 6 j. H. Braaksma 2 j. Gemeente Baarn. Geboren Johannes Hendrikus. z. v. B. v. Dijen en H. Dijkman. Hendrikus Jacobus Ricliardus z. v. A. Schothorst en M. E. Rcnsink. Anthonius Bernardtis, z. v. C. van Hamersveld en A. P. Overgoor. Getrouwd: A. J. Kuijpcrs en M. Driest. J. Fekker en C. Bree. C. Limpet en.\V van den Brakel. H. van Lambalgen en H. M. Dunker. Overleden J. F. Ferwcrda 59 j. echtg. v. J. S. van Straten. a. Niesen 8t j. wed. v. J. Verwoerd. W. J. Engel 58 j. echtg. van T. Hovius. - W. Z. Mulder 82 j. wed. van J. Rumpelniaii. Gemeente Bussum. Geboren: Alexander Dioninius, z. van A. A. Theissing en M. A. Th. B. Zumgahr. Jan Dirk, z. v. W. N. E. Steenhagen en E. Altink. - Cornelia Elberla, v. P. Metselaar en G. v. Veldhuijzcn. Ondertrouwd: H. Jaakke en O. Eigen huis. - C. A. C. Ou liters en A. H. C.Cam- Ssgnc. M. Lamme en J. Wolthuis. S. plint en M. v. Helderen. Getrouwd van Leeuwen en G. Prin sen. Jae. Roeten en G. B. Jorisscn. F. J.'Schopmann en I. A. Vulmullcr. Overleden J. C. Hermony 75 j. echtg. van L. J. Crosscut. T. I'. C. van Hees3 j.

De Eembode | 1907 | | pagina 5