MELKGESREK! Heeren- en HuHing DE FAAM PRIJSVERLAGING VAN MEST. L. HOUBAER Johs. knoppers Electro Technisch Bureau B. SCHOOLEMAN Verlaagde garenprijzen De Faam J. f. Hamirsveld Jr. C.M. Lablans Notaris te Leuken s Boerderij Inventaris Openbare Verkooping Joh. Reinboud Kinderkleeding. Wij raden U aan Zooeven ontvangen: Kinderkleeding Zie onze Etalage's. Mode-Vakschool voor Dames en Meisjes Diamond Apparaat te Amersfoort zal op Woensdag 9 April 1919, 's voorm. II uur in het lokaal van H. van Zand- brink te Achteveld, gemeente Stoutenburg, publiek verkoopen: In de gemeente Barnevcld A. De kapitale hofstede .Klein Hof" aan en nabij de Barneveldsche beek, in Kallen- broek, met uitmuntende wei-, hooi- en bouwlanden, bosschen en houtgewassen, groot pl.m. 31.17.70 Heet. Verhuurd met uitzondering van het houtgewas en het jachtrecht tot 22 Februari 1924 aan W. Tolboom voor f685 p. j. Te veilen in 10 perceelcn (nos. 60—69) en diverse combinatiën. B. De la 1913 nieuw gebouwde j kapitale hofstede „Groot Hof" aan den verlengden Kocdijkerweg en den Kallenbroe- kerweg met bijbehoorende beste wei-, hooi- en bouwlanden, bos schen, wegen en waterpartijen, groot pl.m. 33.70.31 Heet. Verhuurd met uilzondering van het houtgewas en het jachtrecht. gedeeltelijk aan J. Kuyt tol 22 Februari 1921, voor f600 per jaar; gedeeltelijk aan W. Tol boom (Klein Hof) tot 22 Februari 1924 voor f 40 p. j. Te veilen in 9 perceelcn (nos. 70—78) en diverse combinatiën. Eiken werkdag te bezichtigen. Betalen en aanvaarden behou dens huurrechten 1 Juli 1919. Breeder bij notities met kada strale kaarten verkrijgbaar ten kantore van genoemden notaris KNOPPERS aan den Weverssin gel no. 6 te Amersfoort, alwaar j uadere inlichtingen worden ver schaft. N.B. De uitgenommerde hoo rnen worden op Donderdag 10 April 1919 's voorm. 10 uur in het koffiehuis van den Heer G. M. Kolfschoten aan den Rijks straatweg te Hoevelaken, afzon derlijk verkocht met recht van naasting voor de koopers van den ondergrond. Het onder de gemeente Amcrs foort, Stoutenburg en Bameveld aaneengclegen complex van bo venvermelde hofsteden met de op Dinsdag 18 Maart 1919 te veilen hofsteden „de Hilhorst" „Nieuw Middclaa", „Groot Mid delaar", en de op Woensdag 2 April 1919 geveilde hofsteden ,de Zwarte Geer". „Klein Vin- selaar", „de Beekdijk" en „Groot Vinsclaar", tezamen groot pl.m. 280 H.A.. wordt op Donderdag 10 April 1919, 's nam. 3 uur bij Kolfschoten te Hoevelaken in écne massa geveild. De Notaris Joh. Knoppers te Amersfoort zal op Dinsdag 25 Maart 1919, 's voorm. 11 uur in het Koffiehuis .de Gouden Ploeg" van J. Stalenhoef te Soest, publiek verkoopen: In de gemeente Soeat Perceel 1. Een landbouwere woning met achterhuis, schuur, twee bergen, en bouwland, op de Bunt, achter den Soestcrhergschen straatweg nabij het station groot 28.10 Are. De hooibergen worden afzon derlijk verkocht met recht van naasting. Perceel 2. Een perc. bouw land te Soest aan den Heideweg nabij dhr. Kraaikamp. groot 16.57 Are. Perc. I en 2 in eigen gebruik bij Wed. Roeten. Terstond te aan vaarden bij betaling. Perceel 3 en 4. Bouwterrein en Bouwland strekkende van de Molenweg tot den Engenberg- weg, groot 64.80 Aren, te veilen in 2 perc. en in massa; perc. 3 bouwterrein aan den Molenweg, perc. 4 bouwland aan den Engen- bergweg elk groot pl.m. 32.40 A. Te aanvaarden I October 1919. Betaling 25 Juni 1919. Breeder bij biljetten. A. J. van Munster Groote Spui 33, Amerefoort. Aannemer van Begrafenissen. Levert alle rouw drukwerken aU Circulaire», Bidpr»ntj»s spoedig on billijk. Small» Pad 12, Amer»foort De Notaris Johs. Knoppers te Amersloort zal op Woantdag, 2 April 1919, 's voorm. 11 uur precies, in het koffiehuis van den Heer O. M. Kolfschoten aan den Rijksstraatweg te Hoevelaken publiek verkoopen: In de gemeenten Stoutenburg en Bameveld, A. De kapitale Boerenhof- stede „de Zwarte Goor'aan den Verlengden Kocdijkerweg in de gcmeenlc Stoutenburg met uit muntende bouw-, wei- en hooi landen en houtgewassen, te za- men groot pl.m. 51.32.90 H.A. Verhuurd, met uitzondering van perc. 43 en van het houtgewas en hel jachtrecht aan G. Hartman tot 22 Februari 1920, voor «1100, per jaar; perc. 43 gedeeltelijk aan Gez. Steenkamer voor 180 p. J- tot 22 Febr. 1924. Te veilen in 16 perc. (nos. 28- 43) en diverse combinatiën. B. De Boerenhofstede „Klem Vinsclaer" aan en nabij den Ver lengden Koedijkerweg, in de ge-, meente Stoutenburg.tezamen groot pl.m. 25.66.10 Hectare. Verhuurd aan J. v. Burgsteden voor f625 p. i- tot 22 Februari 1921, met een gedeelte van het hakhout, doch inet uilzondering van het jachtrecht. Te Veilen in b perc. (nos. 44- 49) en diverse combinatiën. C. De Boerenhofstede „de licekdijk" "bil Je ot Flierbeek groot 5.30.70 HA Verhuurd aan H. v. Middendorp voor f250 per jaar tot 22 Febr 1925, met uitzondering van «ei houtgewas en het jachtrecht Te veilen in een perc. (no. 50). D. De Boerenhofstede „Groot Vinsclaar" aan en nabij den Ver lengden Koedijkerweg in de ge meenten Stoutenburg en Barne- veld, te zamen groot pl.m. 37.ra.ou verhuurd aan F. Lokhorst voor 1800 per jaar tot 22 Febr. 924 met uitzondering van het hout gewas en jachtrecht. Te veilen in 9 perc. (nos. 51- 59) en diverse combinatiën. Eiken werkdag te bezichtigen. Betalen en aanvaarden behou dens huurrechten 1 Juli 1919. Breeder bij notities met kada strale kaarten verkrijgbaar ten kantore van notaris Kl,£PP^;lan_ den Weverssingel no. 6 te Amers loort alwaar nadere inlichtingen verstrekt worden. N. B. De uitgenommerde hoo rnen dennen èn houtgewassen worden op 10 April 19l9 »fzon- dcrlijk verkocht met recht van naasting voor de koopers van den ondergrond. Het onder dc gemeenten Amers foort. Stoutenburg en Bameveld -ïmeeneelecen complex van de op DinsdaglIS Maft 1919 ge veilde hofsteden ;-de H''l ors' Nieuw Middelaar „Groot M d delaar"van de bovenvermelde hofsteden en van de Qp Woens- dag 9 April 1919 te veilen hof- Meden „Groot Hof" en Klem Hof" tezamen groot 280 n.A- wordt op Donderdag 10 April 1919 's nam. 3 uur bij Kolfscho ten te Hoevelaken in éene massa geveild. De Deurwaarder J. Kuijters Ie Amersfoort zal op Woensdag 26 Maart 1919 des voormiddags Ie 10 ure precies in het Gebouw der Centrale Keuken aan den Soesterweg t.o. het Oude Station te Amersfoort, publiek verkoopen: Den geheelen inventaris der Centr. Keuken waarbij 4 groole kooktroggen, vleeschinachine, koolsnijmachine, aardappelschelmachiucs en snij boonenmolen, 4 groote groenten- waschbakken, ongeveer IGOtrans- portkelels met dubbelen wand, 26 nieuwe gcgalvan. wasclitcilcn, groole tobbe, vat, diverse schot ten, rekken, tafels en houtwerk, groot fornuis enz. enz. Kijkdag Dinsdag 25 Maart 1919! n 9—12 en van 1—5 ure. Belangrijke Boomenverkooping. De Notaris JOHS. KNOPPERS, te Amersfoort zal op Donderdag 10 April 1919 's voorm. 10 uur precies, in het koffiehuis van den Heer G. M. Kolfschoten aan den Rijksstraatweg te Hoevelaken, publiek verkoopen 281 perceelcn zware en lichte bcuke-, eike-. wilge-, peppel en esseboomen-, dennen-, spar ren, sparreslieten en hakhout; allen uitgcnominerd op de te veilen hofsteden „de Hilhorst". Nieuw Middelaar", „Groot Mid delaar" „de Zwarte Goor", „Klein Vinsclaar," „de Beekdijk" „Groot Vinselaar", „Klein Hof" en „Groot Hof" aaneengelegen onder Amers foort, Stoutenburg en Bameveld. Breeder bij notities,verkrijgbaar] ten kantore van Notaris Knoppers, aan den Weverssingel no. 6 te Amersfoort. De verkooping geschiedt contant, behoudens het recht van naasting voor de koopers van den ondergrond dezer hofsteden, tegen vergoeding van 5naas- tingsgeld. J. C. Schreuder, Joannes Tolllusstr. 5 Amersfoort Meubelmakerij. Aanbevolen adres voor het ma ken van alle soorten Meubelen. Speciaal Ingericht voor repa- ratlin. Keurige-, vakkundige uitvoering. Billijk# prijzen. Wij noteeren vanaf heden PRIMA HANDGAREN. 200-Els klossen of spoelen, alle nrs. 24 ct. Mach garen 400 Yrli No. 40 36 ct. 400 36 40 ct. 500 40-50 45 ct. 500 36 50 ct. Brooks. 500 „40-80 50 ct. 500 36 60 ct. KAARTJESHANDGAREN 5 ct. KAARTJF.SIJZERGAREN 12'Ct. Amersfoortsche Manufacturen handel Langes'raat 5 b.d. Yarkensmarkt Zwakken en Her stellenden drinken Van Vollenhoven's Extra Stout. VERKRIJGBAAR BIJ IIIiicIiIscIkiIiiiI - imirsfiiil Steenhouwerij Bisschopsweg 19 Amersfoort. Speciaal adres voor alle soorten grafwerk. te Amersfoort zal Donderdag 27 Maart 1919, vooriniddags 10 ure precies te SOEST ten nuize van familie DE BEER aan het Kerk- pad Noordzijde 3, om contant geld in het openbaar verkoopen: I. 3 kalfdraginde en erne gulste koe. als: kasten, schrijfbureau, ttfels, stoelen, spiegels, schilderijen, ketels, potten, pannen, schotcis en aardewerk. Melk en declgerecdschappen als Melkkarn met toebehoor, melk- tonncn en vloten, emmers cn melkjukken. Kettingen, zeven, vorken en har ken, manden, touwen, kisten, zakken en ijzerwerk. Voorts: Wagen met opzet, gier- bak, kalverhok, varkensbakken (zeunings), ploegen en eggen en cene vaalt mest. En al hetgeen verder te v schijn zal worden gebracht. Te zien daags voor den koop van 10—4 ure als mede des morgens voor den verkoop. (wegens stsrfgeval.) De Notarissen F. P. E. VAN DITZHUIJZEN te Baarn en H. W. PRILLEVITZ te Soest, zullen op Maandag 24 Maart 1919, des avonds 7 uur. in het Hotel Eemland van ouds Koophandel van den heer J. P. Out te Soest, ten verzoeke van de Erven van den heer J. C. Mets te Soest, publiek verkoopen: A Een Huis met erf een perceel bouwland te Soest aan den Ringweg no. 6. Kadaster' Sectie G. no. 2474 groot 16.1 Aren. B. Het erfpachtsrecht tot 1 januari 1922 van een aan de Gemeente Soest in eigendom behoorend perceel bouw- ot tuin grond aan den Veenhuizerweg te Soest, Kadaster Sectie H. no. 1158, groot 8.70 Aren. Bezichtiging perc. A Dinsdags en Donderdagsmiddags telkens ■an 2—4 uur. Betaling kooppenningen u lijk 6 Mei 1919. Meerdere inlichtingen te beko men ten kantore van genoemde Notarissen. Eerste Amersfoortscne Begrafenisonderneming N1EUWSTPAAT 14 AMERSFOORT Telephoon 293. Billijk» doch vocte tarioven Langestraat 62-64-66 Amersfoort Ontvangen een partij Engelsche Stoffen licht en donker, zwart en blauw, alsmede onze van ouds bekende Engels :he Pantalonstoffen De costuums worden weer als vroeger uit gevierd met prima Engelsche serges en Kameel haar. De prijzen zijn zoo scherp mogelijk gesteld. Men wordt beleefd verzocht de stoffen aan 't stuk te komen zien. Wij hebben voor onze Gemaakte Weeding deze Winter veel Costuums vervaardigd op ons atelier, die niet te onderscheiden zijn van Maatwerk. Prachtige pasvorm, Zeer lage prijzen Ontvangen een mooie sorteering aardige jongenspakken. Amersfoortsche Manufacturenhandel heeft voor U verschillende zeer voordeelige aanbiedingen in alle afdeelingen. alvorens uw inkoopen te doen bij ons eens prijs aan te vragen. - Wij geven U gaarne alle mogelijke inlich tingen zonder eenige ver plichting tot koopen. een groote zending Vitrages en Allovernets, tegen zeer goedkoope prijzen. Vitrages en Allovernets vanaf 34 ct. p. el. Ondergordijntjes vanaf 29 ct. p. el. In de prijzen van 50 d 60 ct. leveren wij U ai zeer goede kwaliteiten. Wy rijn het aangewezen adres voor Wjj leveren U mooie Kinderpakjes in gekleurd linnen, goed passende modellen, vanaf f 1.38. Jongens speelpakjes in diverse kleuren vaDai'OSct. Groote keuze in alle soorten Kinderhoedjes. Verkoop alleen A contant zonder eenige uitzondering Men lette op 't adres Langestraat 5, bij de Yarkensmarkt Van af 20 Maart is de prijs van de mest der Ge meentereiniging gebracht op f5.— per MJ. De Directeur H. BEENHAKKER. voor Amersfoort en Omstreken. Aangesloten bij de in 1911 Koninklijk Goedgek. Verceniging van Mode-Vakscholen te 's Gravcnhage, Staatsbl. No. 45. Lessen worden gegeven voor eigen gebruik in patroonteekenen, maatnemen, knippen, naaien, borduren, lingerie, enz. Tevens opleiding voor de examens, als: Costumièrc, Coupeuse, Leerares en Coupeuse-Lingerie. Ook aan het mantelvak wordt groote zorg besteed. Examens worden afgenomen te 's Gravenhage. Ook voor meisjes die met 1 Apr 1 of later de school verlaten, bestaat de gelegenheid, zich als leerling te laten inschrijven. Spreekuur: Dinsdag, Woensdag, Donderdag cn Vrijdag van 10-12, van 2—4 en van 6—8 in Muurhuizen 123 - i'ben-Haëzer - Amersfoort VRAAGT PROSPECTUS. Dc Directrice. J. C. van de Wetering. P. STEENBEEK Nieuwstr. 25, Amersfoort. Dames- en Heerenkleeding naar maat. maakt in enkele seconden uw scheermes vlijmscherp, f 1.90. Vol doet liet niet binnen 8 dagen, geld terug. ;i NlfUW Finns, tmfislfiil li

De Eembode | 1919 | | pagina 3