E. R. K. Van Jen dsoJ prei H. NEFKENS F. J. H. SANDERS J. H. HASSING Liverei, Rijkleeding Uniformen LOUIS KLEIN Th. Steenaart-Uyen Dames- en Kinderkleeding naar maat Electro Motoren Firma ii i\9ili Electro-Tech Panne Go. JCJKBllr^iscli Bureau en Machine fabriek Joh. Reinboud 1. W. Timmermans Varkensfokkers Varkensmesters! esaiM MHAl 2SANELLA< Mode-Vakschool voor Domos on Meisjes H H.J.SCHWITZNER S. H. MASSA. H. Winkeliers! FIRMA C. LORIJN Een Sint Antonius-legende Amersfoortsche Rijtuigmaatschappij Uitstel is gevaarlyk Wat zegt ge liever van Uw fiets, .Daar gaat ie, of daar staat ie?" Het laatste kunt ge altijd zeggen, door er een KLOK-slot op te leggen. 5^*) Verkrijgbaar bij Varkensmarkt 5, - Amersfoort Amersfoort Kamperbinnenpoort 4 Inmaakglazen - Sterilliseer-apparaten Brood- Tafel- en Dessertmessen Prima emaille Pannen en Ketels. Arnh.weg 36 Tel. 434 - Amersfoort Heeren en Dames- kleeding naar maat Coupeur te ontbieden. Piano's Vleugels Muziek Utrechtschestraat 44 Prachtige moderne ElKenh. Plano f5S0.> Pieter Bothtaan 26, Amersfoort. Ttlsf. no. 196 Amersfoort biedt aan voor levering uit voorraad en zeer korte levertijd c.a 100 stuks Draai- en Gelijkstroom machines van 0,5 tot 95 P.K. Levering 'aan directe gebruikers (zoo noodig met montage). Eerste Amersfoortscne Begrafenisonderneming NIEUWSTRAAT 14 AMERSFOORT Telephoon 293. Billijke doch vaste tarieven Schilder en Dicoratenr lingtgriclil hnsionl en Wie koopt Melk? heeft steeds groote aanvoer van Karnemelk en Taptemelk. In elke hoeveelheid verkrijgbaar. Wordt OVERAL aan huis be zorgd. Wederverkoopers rabat. Gemakkelijke betalingscondities Vrijdags te spreken van 9—10'/; uur. Varkensmarkt, Amersfoort. Adres HEUVELINGS Melkhandel Bunschoten. -i e reociNT PsuyaKGl PLANTENBOTER 4} art r.u* v. ur. 11 VAN DEN BERGH'S SO Cent per yi KG. >OI ANTCNDATPD T VAN DEli BERGtji 'PLANTENBOTER SS Cent per Yz KG, voor Amersfoort. Aangesloten bij de in 1911 Koninklijk Goedgek. Vereeniging van Mode-Vakscholen te 's Gravenhage, Staatsbl. No. 45. Lessen worden gegeven voor eigen gebruik in patroontelkenen, maalnemen, knippen, naaien, borduren, lingerie, enz. Tevens opleiding voor de examens, alsCostumière, Coupeuse, Leerares en Coupeuse-Lingerie. Ook aan het mantelvak wordt groole zorg besleed. Examens worden afgenomen te 's Gravenhage. Ook jonge meisjes, die de schooi verlaten, kunnen zich als eerling laten inschrijven. Spreekuur: Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag van 10-12, van 2—4 en van 6—8 in Muurhuizen 123 - Eben-Ha5zer - Amersfoort VRAAGT PROSPECTUS. Dc Directrice, J. C. van de Wetering;. APPELMARKT 12 naast hat Gemeente Laboratorium Nieuwe Holl. Maatjesharing en Zoutevisch Nog steeds voldoende voorraad Belegen Wijnen, Port, Vermouth, enz., alsmede ruime voorraad PRIMA ADVOCAAT in de Slijterij Havik 41. Telet. 292. Borstelfabrikant Zand 11, Amersfoort Opgericht 1880 Levert u weder van ouds bekend alle soorten prima en degelijk BORSTELWERK, BEZEMS, KWASTEN en alles wat tot het vak behoort. - Orders zullen steeds met den meesten spoed worden uitgevoerd. Beleefd aanbevelend, Firma C. Lorijn. door Pastoor J. Wiegerinck te Nijverdal. Groot 15 blz.prijs f0.25; fi. p. p. bij vooruitbetaling f0.28. Uitgave ten bate van den bouw der St. Antonius-kerk te Nijverdal; wordt gratie toegezonden aan alle Weldoener!. Verkrijgbaar bij den schrijver. Wie helpt ter liefde Gods als Zelattur of Zelatrice aan de verspreiding? Westsingel 38 - Tel. 45 LuxeRütuiaen en Livreien voor Celeoenh., Uniformen voor Begrafenissen Directeur W. F. v. D. ZWAAN. Sluit daarom nog heden een levensverzekering bij de Verzekerd Kapitaal ruim f 9.500.000,00 Kapitaalverzekering - Volksverzekering Lijfrenten, Pensioenen, enz. Uitsluitend voor Katholieken Levenaverzeke- ring-Maatsohap- pU te Nijmegen Gemeente Amerifoort. Verhulid. i. Beek, N.H., van Wijersstr. 7 naar Langestr. 34b, dienstbode. ir Lavendelslr. 1, dienslbode. 14, metselaar. Dirkje v Evertje Bronkhorst, Oer., A. Ploeg, N.H., van P.Boru.- Wansen. N.H., van Leusderweg 274 naar B.Wuytiersl. 198, stalkncchl. de Kloet, N.H., van Arnh.str. 5 naar F.v.Blankenh.str. I, bakker. M. Maas, R.K., van Kruisk. 46 naar Appelmarkt 12, letterzetter. J. Wiss, R.K., van Rentbr.slr. 29 naar Aldegondestr. 61, smid. L. de Valk, N.H., van Gasth.l. 73 naar Miereveldstr. 53, monteur. A. v. d. Berg, R.K., van M.Wilhoosstr. 3 naar M.Withoosatr. 2, houtbewerker. O. Veenendaal, R.K., van Soesterw. 82 naar Aldegondestr. 23, arbeider. F. v. Kommer, N.H., van Eemstr. 38 naar Woest.weg 194, arbeider. W. v. de Vlasakker, R.K., van Soesterw. 211 n. Appelw. 128, spoorbeambte. P. Mulder, Oer., van L.Nlc.dw.str. 9 naar Zuidsingel 52, timmerman Maria Dijkstra, R.K., van Puntenb.l. 48 naar Hof 32. A. Veldhuljzen, R.K., van Dorrest.steeg 9 naar Zandgat 1, spoorarbeider. Johanna Boomhouwer, R.K., van idem I naar idem, P. de Wit, R.K., van Arnh.weg 37 naar L.Bcekstr. 8, gasfitter. Hendrika Opscherper, R.K., van v.Bemmclstr. 72 naar idem. j. Oocdhals, N.H., van Utr.str. 31 naar Kamp 65, bankwerker. Maria tc Kulve, N.H., van Utr.weg 80 naar idem. H. Wildeman, Oer., van Langegr. 26 naar Bloemend.s! Margien Lambrechts, Oer., van Arnh.str. 27 naar Idem. Jannetje de Vrije, N.H., van Utr.weg I naar A.Paulownal. 5, ass. huish. K. Abelman, Ev.L., van Rembr.slr. 7 naar Woest.weg. 76, schilder. K. Masson, N.H., van Soesterw. 31 naar J.Tolliusstr. 12, loodgieter. P. Mouthaan, Ev.L., van idem naar idem, haofdconducleur. Johanna v. Beek, R.K., van Langegracht 33 naar Muurhuizen 10. A. Hovcns Oreve, van Huygenslaan 23 naar Muurhuizen 3, teeraar M.B.S. j. v. Kecken, R.K., van Hof 32 naar Bissch.weg 63, arbeider. C. Henny, N.H.. van J.v.Dieststr. 3 naar Bloemcnd.str. 34. koopman. H. Nelkens, R.K., van Varkensmarkt 5 naar K.Bergstr. 22, rijwielhandelaar. Maria Batta, R.K., van idem naar idem, dienstbode. Oeertruida Hofstee, N.H., van Mcth.str. 19 naar Havik 53, verpleegster. Alelta Oillissen, N.H., van Snouckaertl. 9 naar Plantsoen 3-10, dienstbode. Hendrika Vermeulen, R.K., van Utr.weg 245 naar Kamperb.prt 9, idem. Jannetje Lijnsvelt. N.H., van Langestr. 38 naar Vijver 7, idem. Martje Holland, N.H., van Muurh. 9 naar Utr.weg 120, idem. J. Broekhuizen, R.K., van A.deKamp 17 naar Vijver 6, arbeider. J. Gerritsen, R.K., van Conlnckstr. 72 naar Kamp 86, lompensortcerder. A. Kollerle, N.H., van v.Campenstr, 9' naar v.Bemmelstr. 24, spoorarbeider. Bastlaan v. Bcrghcm, N.H., van Parallelw. 14 naar Soesterw. 29, caféhouder. Pureveen, N.H., van Teut 54 naar Coninckstr. 141, bakker. Beuken, R.K., van Leusderweg 228 naar Leusderweg 123, onderwijze Wlggerman, N.H., van Kruisk. 5 r— J. v. d. Berg, K.K.. van B.Wuyt.l. 38 H. Haverkamp, N.H., van Soesterweg 80 naar Mooiersslr. 11. W. Gerrllsc, N.H., van Leusderweg 3 naar idem, opperman. O. Kuyper, van Arnh.weg 158 nnar Arnh.weg 166", chocoladcbewerker. Thiel, N.H., van Arnh.str. 5 naar Arnh.weg 56, leeraar R.H.B.S. .Hasina dc Wit, N.H., van Puntenb.l. 24 naar Breedstceg 3. Christina de Wit, N.H., van idem naar idem. jacoba Tondcur, R.K., van P.Buysl. 14 naar Coninckstr. 95, dienstbode. D. Zoetmulder, van L.Beekstr. 29 naar Pr.Julianapl. 10, gisthandelaar. I. Admiraal, R.K., van St.Bonif.str. 20 naar St.Andricsstr. 15, huisknecht, il. Blom, R.K., van Arnh.weg 138' naar Zuidsingcl 5, sergeant. Wed. J. Tollenaar, Ger., van Snouckaertl. 9 naar Utr.weg 221. Johanna Palland, N.H., van Hoogl.weg 5 naar Berkenweg 29, dienstbode. Anna Pasker, R.K., van Hoogl.weg 12 naar Hoogl.weg 5, dienstbode. W. v. Zoeren. N.H., van Hoogeweg 66 naar Dievenwcg 19, sigarenmaker. Maarlje Kraak, N.H., van Monnikenpad 32 naar idem. H. v. Wandelen, Oer., G.v.Slellingw.str. 94 naar Arnh.weg 158, typograaf. Maria Leydekkcr, Oer., van Plantsoen 2 naar idem. II. Mulder, Oer., van Soesterw. 49 naar O.v,Steil,w.slr. 18. rljwielreparatcur. Hillegonda Kimman, R.K., van Bernuüusstr. 39 naar KI.Nnchteg.st. 31. dienstb. Kinderen Stokket, N.H., van Bissch.weg 69 naar Miereveldslr. 61, O. v. Bljnen, N.H., van lleillgenb.w, 52 naar G.v.Stell.w.str. 68, blceker. Wed. J. Boonstra, N.H., van Aldeg.str. 92 naar W.v.Mecliclenslr. 26. Kinderen Vonk, R.K., van A.deKamp 46 naar O.Soestcrw. 14. Gevestigd. Martha Ritterhaus, Ev.L. van Duitschland naar II.v.V iandenstr. 32-34, naaister Lisbeth Eschmann, Ev.L. van id. naar id., naaister Olga Schmitz, Ev.L. van id. naar id„ naaister Einilie Qros, Ev.L. vail id. naar id., naaister óccrlruida Jonkman, Oer. van Baarn naar Zuidsingcl 6, huishoudster Jannetje Roselaar, N.H., van O. en W. Souburg Utr w. 123, dienstbode F. v. d. Tiet 87, N.H., van Amsterdam naar B.Wuyt.laan 198, kok Everarda de Dree, N.H., van Woudenberg naar J.v.Oldenb.l. 42, dienstbode Aleida Hcsselink, N.H., van Zuipen naar Maerl.laan 3, dienslbode Adamina Veis, Oer., van Zwollerkerspel naar P. Both.laan 11, dienstbode Sara de Brce, N.H., van den Haag naar Huijgenslaan, 3, dienstbode H. Bosman, 91. R.K., van Baarn naar Westsingel 21, monteur electricien Elisabeth Hogevcst, R.K., van Leusden naar Eemstr. 10 Wilhelmina Vcrheulc, N.H.. van Rotterdam naar Emmalaan, 18, ott. L. d. H. Hcssellna Zandbergen, N.H., van Breda naar Zandbergen, juffr. hulsliouster Barandina Hakvoort, R.K., van den Bosch naar id., dienstbode P. Uyen, 75, R.K., van Maastricht naar St. Louis, onderwijzer J. Bosman, 90, N.H., van Alkmaar naar O. Soesterweg 8, gasmeester L. Mulsaers, 85, N.H., van Gouda naar K.Wilh.str. 29, opz. electr. cenlralc Cornelia Thonhaustr, N.H., van Woerden naar Zaudgat 5 H. v. Oosten, 90, Gcr„ van Kampen naar J.v.Diesstr. 3, sergeant Theodora v. Zadelhof, R.K,, van Grave naar Westcrslr. 41 O. v. Harten, 92, N.H., van Hilversum naar Kroonljesnioleu I, rijtuigschilder S. Slcenbeck 89, N.H., van Rotterdam naar v. Bemmelstr. 104 machine bankw. tv. d. Heggen Zijnen, 60, van Arnhem naar K. Bergstr. 19, Oencr. Majoor elena v. d. Anker, N.Hi, van Sprang naar Gaslaan 33 Wilhelmina Lier Cools R.K., van Breda naar P. Pijperslr. 45 Francisc v. d. Weerd, R.K., van Zwolle naar Westerstr. 2 W, Dijkhuizen, 95, N.H., van Ooirle naar Wost. weg 47, arbeider M. Nefkens, 01, R.K., van Maasbrec naar K. Bergslr. 22, rijwielmaker O. Kramer, Rem. 84, van Wiik bij Duurstede naar Miereveldstr. 67, kapper Calharina Dissel, N.H.. van Driebergen naar L.Vr.Kcrkhol 17 M. Kamerbeek, 92. Oer., van Vreelaad naar Soesterweg 273, arb. proelloksl. M. Peek, 54, R.K., van Harmeien naar Kruskantp 64, werkman Richarda Hansen, R.K., van Vleuten naar L. Beckstr. 29 Hendrika de Groot, N.H., van Utrecht naar H.v.Viandeiistraat B. Buis, 99, R.K., van Ltlh naar Treekerbcrgje, hoefsmid Catharina Spree, R.K., van den Haag naar Mariagcslicht W. v. Braam, 03, Rem., van Eischedé naar Bernulfusstr. 39 S. Kropvel, 89. N.H., van Utrecht naar Walikerstecg 85, lompensorteerder Mctje Florijn N.H., van id. naar Utr.weg 106, dienstbode Cornelia v. d. Liet H.A., van Bergen (N.H., naar KI. Nachteg.str. 4, dienslbode JHermina Epplnk, N.H., vaa Nljkerk naar Ulr.straat 38, dienstbode annetje v. 't Hof, N.H., van Haarlem naar Heiligenb.weg 18 I. Huljssleden de Wil, 76, R.K., van Bussum n. Zandgat 3, wetkntan J. de Goede, 79, N.H., van Rotterdam naar Stat. plein 6, kok J ansje Renes N.H., van Veenendaal naar Arnh.str. 3, dienslbode L. Wlllemsen, '92 N.H., van Deventer naar Kruiskamp 59, spoorarbeider Aleida v. Dijk R.K., van Berkhout naar Langegracht 38, huishoudster P. Portman, 96, van den Helder naar Algondestr. 55, remmer H. v. d. Hoek, 87, Ger. van Kampen nasr Westcrslr. II, timmerman Maria v. Gorp, R.K., van Goile naar Woest.weg 47 J. v. Dorsen, 96, N.H., van Oud Beverland naar Soesterweg 133, schilder Wilhelmina v. Bruggen, N.H., van Woudenberg n. Schimmelp.slr. 12, dnsth E. Jansen, 95, van Nljkerk naar Hoogeweg 46, veldarbeider Heintje Morren, Oer., van id, naar Bernullusstr., dienslbode Maalje Bruggcman, Ger., van Ermelo daar Koninginnel. 12, dienstbode jannlgje Barneveld. Ger., van id. naar Arnh.weg 149 V. Gcnsen, 95, R.K., van Utrechl naar 'I Zand 9, onderwijzer Jacoba v. d. Linden, Ger., van Middelburg naa. Muurh. 17, dienslbode ij. if.I-. D IZ usn A 11 Agatha de Vries R.K„ van Amsterdam naar Krommcslr. 22. wlnkeljuflr Jacoba v. d. Esscnburg N.H., van Nljkerk naar Llend.weg 22, dienstbode B. Oskam, 69, N.H., van Brunssum naar Walikersteeg 35, arbeider H. Oskam, 00, N.H. van id. naar ld., arbeider F. Koster, 95, Oer., van Emmen naar Schimmelp.slr. 49 adj. conlroleur Maria Venderbosch N.H., van Hoevelaken naar Utr.weg 102, dienstbode A. Havlnga. 76, N.H., van Groningen naar Berkenweg 4, spooramblenaar Walrca, 94, R.K„ van Utrecht naar Appelmarkl 12, houtdraaicr F. Kuier, 96, N,H„ van Mldwolda naar Soesterweg 161, slager Adrian* Doornekamp, N.H., van Hoevelaken naar P. Buijsl. 5, dienslbode 7 uur Lof.'

De Eembode | 1919 | | pagina 4