NZE PRIJZEN. DE FAAM Firma M. A. Ramselaar Amersfoortsche Manufacturenhanilel RECLAME Blouses en Rokkenweek De Faam Afslag Koffie! W. Reinboud Jr. F. H. Lomans Th. van Kalleveen Inboedel Moderne Wintermantels f 16.75, f 19.75, f 22.75, enz. Moderne W ntermantels en Costumes f 29.75, f 35.50. f 43.75, enz. Moderne Kindermantels f 4.75 - f 7.50 - f 11.25, enz. Krommestraat 4=6=8 bij de Langestr. - Tel. Int. 341 Vanaf 3 tot 10 November dus vanaf a.s. Maandag Deze week speciale goedkoope aanbieding BLOUSES EN COSTUMEROKKEn EXTRA PRIJZEN Langestraat 5 bij de Varkensmarkt. Notaris Te Leuken te Amersfoort zal Woensdag 5 November 1919, voormiddags half tien ure precies op de hofstede van den heer H. L. de Jong te Hamersveld in het openbaar verknopen: 15 kalfdragende en guiste koeien, 6 vaarzen, 5 kalveren, een drachtige en een vette zeug. jfrs Een 14-jarig glad- /■flL tands bruin vculen- dragend Merriepaard met veulen, een 4-jarig zwart veulendragend Merriepaard. Een 1 V-jarige Vos Bles Ruin, •'/«-jarige bruine Ruin. Vier Boerenwagens met opzet, 1 mestwagen, 1 stortkar, tent wagentje en tilbury en twee gierbakken. Divorso Imdhouwmitliiniiiin, als: Grasmachine merk „Deering" hooischudder merk „Osborn", Hooihark, zoo goed als nieuwe kortmachine, wanmolen, kook- fornuis inhoud 200 Liter, wasch- machine, kaaspers (zoo goed als nieuw), kaasvaten, kaasplanken, kaaskuip, melkkarn met schijf, ijzeren karnwip. Landbouwgereedschappen, als: Ploegen, span-egge, zichten, zeisen enz. Diverse paardentuigen, 30kla- verruiters, emmerrek, kalverhok- ken, baktrog, houtbak, 2 slijp- steenen, kortkist, 2 berghaven met stoelen, 2 bergladders. Kunstmoeder met lamp voor uitbroeden kuikens. Eenige meubelen en wat huisraad. Eene partij mest, aardappelen en krielaardappelen, balkeslieten, stammen en hout. 30000 halve kilo's best hooi, 30 vim onge- dorschte rogge en ruim 30 vim ongedorschte haver. Te velde staande vruchten in diverse perceelen, als Een hectare (700 R.R.) beste knollen. Ongeveer 1 hectare (600 R.R.) koolrapen. Een vierde hectare (180 R.R.) bieten en het geen verder zal worden aange boden. Alles uitgenummerd te zien daags te voren van 9—12 en 2—4 ure. Aanwijzing der perceelen van de te velde staande vruchten door den eigenaar. Koopen tot en met f 10 contant, Daarboven op dag tot 1 Mei 1920 mits solicde borgen. Prima Koffieboonen 85 cent en hooger Prima vet 90 en 100 cent per pond Pracht gemengd voer 15 cent per pond. G. I. H. Gtlsini. Hoi II taisliort Telefoon 356. Aan hetzelfde adres een flinke kelder te huur Bordeauxwijnen vanaf f 0.95 - V -1.40 -1.50 -1.40 -3.00 Roode en Witte Port Sherry Madeira Saraos (Witte Wijn) Cognac enz. enz. NEEMT PROEF. Vraagt uitgebreide Prijs couranten. Adolf van Kalken Beeken8t.laan 4 - Amersfoort. Kleedermakerij tijdelijk adres: Nieuwstraat 14 Telefoon n6. 293, Amersfoort 48 Hof Telef. 356 Amersfoort. tlictcn Tichnisch Bami ticht- ii Krichlinstillilii Moderne Bliksembeveiliging Bloemendal8che8traat 26. Lood- in Zinkweikor Aanleg yin Gis- en Wateiloiding. REPARATIE SPOEDIG EN BILLIJK Houdt zich beleefd aanbevolen er alle werkzaamheden. Notaris Te Leuken (e Amersfoort zal Woensdag 12 November 1919, voorm. 10 ure precies, ten huize van den heer G. Smink Ouden Soesterweg 3, onder Amersfoort in het openbaar verkoopen: Aftands bruine merrie, 2 guiste koeien, Utrechtsch wagentje, boe renwagen met toebehooren, stort kar, 2 zware brikken of goede renwagens, handkar, snijmachine, bietensnijder, wanmolen, ploeg, egge, schoppen, greepen, een- paardstuig, ploegtuigcn, touwen, koeringen en kluisters, balans met schalen en gewichten, bas cule, ijzeren schroef, schaafbank, timmermansgereedschappen, krui wagens, dommekracht, tonnen, manden, broeiramen, palen, plan- :n en brandhout. Diverse meubelen en huisraad, enz. enz. 1 perc. fijne frambozenstruiken, id. bessenstruiken, id. aardbeien pollen, id. teenhout. Te zien daags te voren van -12 en 2—4 ure. Tot en met f 10 contant, daar boven voor bekende koopers op dag tot 1 Mei 1920 met soliede borgen. Breeder bij billetten. DE DEURWAARDER KUIJTERS zal op Woensdag 5 November 1919 's middags 2 uur precies in de zaal van de Keizerskroon te Amersfoort (ingang Kromme- straat) om contant geld publiek verkoopen een netten degelijken waarbij, salon-ameublement,. 2 groote eiken buffetten, zware eiken tafel, kasten, canape, stoelen tafels, spiegels, ledikanten, bed en beddegoed, gordijnen, vloer zeilen, waschtafel, nachtkastje, haard, kachel, fornuis, glas- en aardewerk, keukengerei enz. enz. als ook wegens opheffing van een bedrijf eenige kleermakers- rapnaa imach's en diverse lampen. Te bezichtigen Dinsdagavond 4 November a.s. van 7—9 uur en 'smorgens voorde verkooping. mooie zware stoffen, practhtige modellen, nieuwe kleuren prima kwaliteiten, de nieuwste dessins, elegante garneeringen aardige modellen in effen en fantasiestoffen in alle maten Vergelijkt onze prijzen, modellen, kwaliteiten. E=3G=at==] 99 99 a. s. Zaterdagavond 1 November zullen wij onze Reclame- Kalender voor 1920 uitgegeven. Bij inkoop van tenminste f2, ontvangt U een fraaie Kalender 1920 cadeau.

De Eembode | 1919 | | pagina 3