Inboedel Erfhuis I. C. SchreudeF Reclame Vitrage Week „DE FAAM" Adverteritiën Winkeljuffrouw R. K. Dienstbode. Heeren-"Damespiel Nots Te Leuken kt D. de Groot Zaterdag 28 Februari a.s. C. TULEN, Havik 9 Amersfoort. P. J. Landman P. Leenards Johs. Knoppers Meiwijn F OER KILDE Notaris Johs. Knoppers Maison „Paris" Seizoen-Opening Van af heden Van af heden in de Amersfoortsche Manufacturenhandel Langestr. 5 bij de Varkensmarkt Heden Speciaal goedkoope aanbiedingen Vitrage's, Allovernets en Gordijnen. Zeer lage Prijzen. Bij ons ZIEN is bij ons KOOPEN. Zie Étalage. Langestraat 5 Langestraat 5 Gedurende de Vastentijd 1ste H. Mis om kwart vóór 8, 2dc H. Mis om half 9. Ibjkcrk. Parochiekerk H Cetharlna. ZONDAG. 7 uur H. Mis. 10 uur de Hoogmis. 5 uür Meditatie en Lof. MAANDAG. 6 uur Lof tot opening van de, maand Maart. DINSDAG. 7 uur Jaarver g der Hanze in St. Jan. WOENSDAG. i uur Lof ter ecre v. d. H, Josr.t. DONDERDAG. Half 8 Ges. janrgetijdc voor P. Zwetsloot. 36 biechthooren. VRIJDAG le Vrijdag der maand. Hall 8 H. Mis met uitstelling. 6 uur Kruisweg en Lof ter eere van liet Hart. ZATERDAG. 6 uur Lof met Rozenhoedje. Gedurerde de week de H. Mis half 8. Muziekschool voor Toonkunst. INSCHRIJVING van nieuwe leer- lingen in de klassen voor de eerste gronden voor muziek en kooizang, voor solozang klavier, viool en violoncel alsmede tot opleiding voor de examens op Maandag I Maart 1920, van half twee tot drie uur, in het schoolgebouw aan de Kromme- straat 56. Den 9en Maart a.s. hopen f onze geliefde Ouders, Be- f httwd- en Grootouders Willem v. d. Lodijk f Gerarda Geurtsen j. Hunne 50-jarige Echtver- jj, eeniging te herdenken. loannas Tolliusstr. S imirslaort Meubelmakerij. Aanbevolen adres voor het ma ken van alle soorten Meubelen- Speciaal Ingericht voor repa ration. Keurige-, vakkundige uitvoering Billijke prijzen. Gevraagd te Amersfoort tegen 1 April of later een flinke dienstbode liefst R.K., loon naar overeen komst Brieven onder letter B. Z. bureau de Eembode. Gevraagd een flinke in Manufacturen en een Meisje ter opleiding. Mevrouw Dr. Staal te Hamers- veld vraagt 15 Mei een flinke R. K. Dienstbode goed met kinderen kunnende om gaan. Huishoudster ln burgergezin wordt terstond gevraagd een huishoudster voor noodhulp of vast, hulp van een werkster en hoog loon, adres Letter A. H. bureau de Eembode. Mevrouw van den Bogaert van der Lande, vraagt voor direct net dagmeisje Utrechtscheweg 120. Mevrouw B. H. KUIPER, Hoog- landscheweg 24 vraagt 15 April eene flinke Zelfstandig kunnende koken en werken. Van goede getuigen voorzien. Hoog loon. Wasclt vrij. te verkoopen. Merk: All right, nieuw, prima Vredesteinbanden (1 jaar garantie), freewheel met terugtraprem en voor-rem voor 100 en 105 gld., St. Ansfridus- straat 13, Amersfoort. Achterveld biedt 2 beste volbloed Stierkalveren te koop aan. Productie der moe der en afstamming ter inzage Te bevragen bij den controleui W. DE JONG, te Achterveld. D. WILLLEMSE VALKESTRAAT 16 Levert eerste klas Reperatie tegei Consumenten prijs. Speciaal adres voor het lijmen van lapjes. HEEREN zolen en hakken f 3.50 DAMES zolen en hakken f2.75 KINDER-werk naar grootte. Alles onder garantie. Beleefd aanbevelend. Te koop: Een partij beste Wilge pooters bij JACOB KOLLER, Achterveld. Voorloopig Bericht. Hofstede met Weilanden en Bosch onder HAMERSVELD. Notaris Te Leuken te Amersfoort zal vermoedelijk Dinsdag 16 Maart 1920, voorm, 10 ure precies te Hamersveid in het „Ros Bayart" in het openbaar verkoopen ten verzoeke erven Mej. Wed. Teunis ter Plaat. a. De gunstig gelegen Hof stede „De Roozeboom" met Weilanden aldaar aan straatweg groot 6.44.74 in perc. en massa. b. Eigendomsrecht van 47.33 aren bouwland op het Bosch- vcld aldaar in erfpacht bij den heer W. Kaas en verhuurd aan den heer Jan Dasselaar. Onmiddellijk daarna erfhuis op „De Roozeboom". te Amersfoort zal Dinsdag 2 Maart 1920 des avonds half acht ure precies tc Amersfoort in Het Boompje a. d. Heiligen- bergerweg in het openbaar verkoopen GEMEENTE AMERSFOORT Koopcn 1 t.m. 6. Zes Woningen met open plaatsjes aan de Teut straat nrs. 19, 21. 23, 25, 27 en 29 elk groot ongev. 68 centiaren. Koopen 7 t.m. 15. Nogen Woningen met erven aan Sint Annainolen (St. Annastraat) nrs. 10, II, 12, 13, 14, 15, 16. 17 en 18. waar- 10 groot 1,66 aren en de overigen elk ongev. 85 centiaren. Alle woningen in goeden staat van onderhoud. De woningen aan St. Annamolen alle voorzien van nieuw dak en beschoten kap. Aanvaarding na ontruiming door daarin wonende Ouden van dagen, tot zoolang geniet kooper 5 pCt. van koopprijs p. j. sedert dag betaling. Koop 16. Uilmuntenden omhegilen Tuin aan St. Anna-Molen strekkende achter koopen 7—15 groot 24.90. Aren. In huur bij den hr. J. Laseur tot 1 Febr. 1921 voor f 42.50 p.j. Koop 17. Landbouwers woning met erf. schuur en bouwland aan Laaglandschenweg nr. 1 groot 18.20 Aren, In huur bij T. van Loenen tot 22 Febr. 1921 voor f 156 p. j. Verplichte overname groote houten schuur voor f60. Koop 18. Het Heerenhuis met tuin (van ouds Bank Lamaison Bou wer) aan de Muurhuizen nr. 47 groot 2.60 Aren. Voorzien van gasleiding. Zeer geschikt voor groot kantoor. Bezichtiging Dinsdags en Don derdags van 2—4 ure aanvaar ding 2 juni 1920 in eigen gebruik. Grondlasten ongeveer f40. Straatlasten f 19. Uitgang 20 cent. Koop 19. Een Woonhuis met erf aan de Breedestraat no. 54 (en niet nr. 48 zooals abusief Billet) grootongev.71 centiaren. Verhuurd aan H. Slei f 1.60 per week. Koop 20. Een Woonhuis met erf aan de Breedestraat no. 56 (en niet no. 50 zooals abusief in Billet) groot ongev. 1.42 aren. Verhuurd aan M. Pijpers vqor f 1.60 per week. Beide huizen zijn voorzien Gasleiding. Aanvaarding 2 Juni 1920. Te bezichtigen Dinsdags en Donderdags van 2—4 In Massa komen Koopen 7 t.m. f. Sleeking vi 15 e 20. De Deurwaarder te Amersfoort zal op Woinsdag den 3tn Muil 1920 des middags te 1 uur en zoo- noodig den volgenden dag bij voortzetting in het Verkoop lokaal a. d. Muurhuizen no. 47 bij de Zusterscholen te Amers foort (wegens sterfgeval) publiek om contant geld verkoopen een completen goed onderhouden '.o. Ameublement, geheel com pleet massief eiken slaapkamer ameublement, met spiegelkast, enz., diverse meubelen, Mahonie linnenkast, dito penantkast, stoe ten met trijp en met leer, tafels, spiegels, schilderijen, ledikanten met toebehooren, gordijnen, vloer klcedcn en karpetten, lampen, vorken, messen, Iteeren- en damesrijwiel, fornuis, kachel, waschtafeis, LINNENGOED, BRANDKAST, eenige Hospi taalgoederen, en al hetgeen ver-; der te voorschijn zal worden gebracht. KIJKDAG's Morgens voor den verkoop van 9—12 uur. Voor bijvoeging afhaling of berging van goederen zich te wenden tot het kantoor van gen. deurw. Breestr. no. 57 of tot de vendumeesters. Hiermede heeft ondergeteekende de eer U te berichten dat zij de zaak in MODES heeft overgenomen van Mej. M. RI|NBERGEN, en die zal heropenen op Tevens bericht zij U de ontvangst van de allernieuwste modellen tegen de scherpst concurreerende prijzen en heeft zij de eer te zijn UEd. ds. Helllgenbergweg 5 - Amersfoort HUIS- E» DECDHIIIESCHIIDEH Soiled werk. Billijke prijzen. lilNIRHKltllt 2! - llttsllirl beveelt zich beleefd san sis Aansprekeraannemer van begrafenissen iji- mnaris Ie Ameisfoort zal Vrijdag 5 Maart 1920 's voorm. half elf uur in het lokaal van het Café liet Boompje aan den Heiligenberger- weg te Amersfoort publiek verkoopen: I. De landerijen vanouds bc- hoorende tot de hofstede „Vrij burg" of „het Hek", gelegen in de gemeente Leusden, tusschen de grens van Amersfoort en het landgoed .glen Heiligen berg", aan weerszijden van den Heiligenbergerweg, en bestaan de uit zeer vruchtbare wei landen, hooilanden, bouwland en tuingrond met een eenige per- ceclen bouwland voor bouwter rein, tezamen groot 23.32.65 H.A.; te veilen in 26 perc. en diverse combinatiön. Verhuurd aan Hof land en anderen. Totaal voor f 1605 p. j. De boomen op Let perceel tegen het buiten Heiligenberg (137 stuks, wo zware beuken) worden in 37 pe-n. afzonderlijk verkocht met recht van naasting voor den kooper van den on dergrond II. Een boerenhofstede te Amersfoort nabij den Hoogenweg, bestaande uit huis met bakhuis, 2 schuren, 4-roedenberg, bouw en weiland, groot 2.10.90 H A. Verhuurd aan W. Wernsen, het land tot 25 Dec. 1923 de ge bouwen tot 22 Febr. 1924, voor f300 per jaar. Betaling en aanvaarding be houdens huurrechten 5 Juni 1920. Biljetten met nadere omschrij ving en kaarten verkrijgbaar ten kantore van genoemden notaris. prima kwaliteit VERKRIJGBAAR BIJ STOUfESTHliT 12 - KLEUM 21 De Notaris Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Dinsdag 9 Maart 1920. 's nam. 3 uur in het Koffiehuis „de Roskam" van den Heer 0/ Schouten te achterveld publiek verkoopen: In de gemeente Stoutcnburg. met achterhuis en schuur aan dc Klcterstecg of het Geldersche pad te Acftteveld. met het recht van erfpacht to- 1 Nov. 1934 met recht van verlenging voor telkens 25 jaar den onder en bijgelegen grond tuin, boomgaard, bouw- en wel land, groot 44,40 are. Erfpachtscanon f 15 per jaar. In eigen gebruik hij W. Tolboom. Te aanvaarden bij de betaling voor of op 9 Juni 1920. inmiddels lil de hend li koop te Amersfoort zal op Dinsdag 2 Maart 1920, 'evoorm. Huur precies, in het koffiehuis van den Fleer O. M. van Kolfschoten te Hoevelaken publiek verkoopen De zeer gunstig aaneengclcgen Boerenhofstede ..Klein Plaggenhoef" aan den Rijksstraatweg tc Hoe velaken bestaande uit Landhou- werswoning met achterhuis, waarin stalling, bakhuis, Vijfroe- denhooiberg, schuurberg. tuin, boomgaard, wel- en hooilanden cn bouwlanden, groot 5.83.90 H.A. Betaaldag der kooppenningen 2 Juni 1920 of zooveel vroeger als nader wordt overeengekomen. Aanvaarding bi] dc betaling der kooppenningen. Bezichtiging dagelijks uitgeno men op Zondrfg. Nadere Inlichtingen worden verstrekt ten kantore van ge noemden Notaris Knoppers, We- vcrssingel 6 te Amersfoort. A. J. van Munster Orootc Spui 33, Amersfoort Aannemer van Begrafenissen. Levert alle rouw drukwerker als Circulaires, Bidprentjes spoedig en billijk. Utr.str.5 C.v. EIMEREN Tel. 467 MAANDAG a.s. COSTUMES BLOUSES Atelier naar TTIaat Vervaardigen en Vervormen van Hoeden. Couponnen worden ter bewerking aan genomen. Betaling alle perc. 2 Juni 1920. Zie voor lasten enz. uitge breide billetten. Inlichtingen en kaarten perc. I —15 ten kantore Nots. le Leuken Zand 39 Amersfoort. Het steeds toenemend succes onzer Reclame-Weken is voor U het beste bewijs dat wij wat betreft Kwaliteit en Prijs aan elke concurentie het hoofd bieden.

De Eembode | 1920 | | pagina 3