genoten werd. Daarna de ollicieele prijs- uitdeeling nog. Ballen, tollen, kleurkrijt en pistolen met wel 12 doozen klapper- tjea I 't Was 8 uur eer we het wisten en toctl we de terugtocht aanvaardden, voelden Hoofd en Personeel wat een grootc opvoedende waarde zoo'n mid dag heeft. Nou ik word ook meester hoor, en dan maak ik, dat ik ook gauw zoo'n feest kan vieren«, zei er één. Ken ander vond »dat de Meester 't volgende jaar maar wéér feest moest hebben.Wat een heerlijkheid toch, als we in staat zijn onze jongens op zoo'n manier aan ons te binden. De band tusschen onderwijzer en kinderziel, maar ook de band tusschen school, huis en... kerk zélfs wordt door 'n gebeurtenis als deze jubileumviering op krachtige wijze versterkt. Dut voel den wij als personeel duidelijk en hooren we nu nog zoo nu en dan als dankbare- tnce-levende ouders en zelfs parochi anen die niets met de school te maken hebben, ons opgetogen vertellen«Wat u Maandagmiddag met de jongens hebt uitgehaald, ik weet 't niet Meester, maar wat hebben de jongens een pret gehad. Ze vergeten dien middag zoo gauw niet, hoor Met veel- luister werd het zilveren jubilé der Aartsbroederschap de H. Fa milie hier ter stede gevierd, geheel vol gens het door ons gepubliceerde pro gramma. De kerk was fraai gesierd met groen en bloemen. Namens de jubileerende broederschap werden de volgende telegrammen ver zonden, waarop de daarbij afgedrukte antwoorden werden ontvangen Aan Zijne Heiligheid den Paus Vaticaan, Rome. Vijfhonderd mannen en vrouwen, lede,, der Aartsbroederschap der H. Familie te Amersfooit, Holland, be tuigen aan Uwe Heiligheid bij gelegen heid van het zilveren jubile hunner Aartsbroederschap, hunnen eerbeid en kinderlijke liefde en vragen Uwen /iposlolischen zegen. Kap. Croonen, Bestuurder. Rome, 8 juli 1022. Vaticaan. De Heilige Vader aanvaard! den kinderlijken eerbied, aanhankelijkheid en trouw dei leden van de Aartsbroe derschap der H. Familie te Amersfoort bij gelegenheid van het zilveren jubilé, en schenkt van harte aan hen alsmede aan hunne familie zijn Apostolischen zegen als onderpand van Gods zege ningen. Kardinaal Gasparri. Mgr. Hcuricus van de Wetering, Aartsbisschop van Utrecht. Vijfhonderd leden der Aartsbroeder schap der H. Familie te Amersfoort bij gelegerheid van het zilveren jubilé hunner Aartsbroederschap, bieden Z. D. H. cerbied'ge hulde en vragen Uwen Bisscboppeljjkcn Zegen. Kap. Croonen, Bestuurder. Utrecht, 7 Juli 1022. Dankbaar voor hulde geven wij met beste wcnsclien op zilveren jubilé a; U en I."we vijfhonderd leden onzen Bi schoppelijken Zegen. AARTSBISSCHOP. 20 Juli a.s. zullen de Eerw, Zusters der Congregatie van Onze Lieve Vrouw den dag herdenken, waarop vóór 100 jaar hare Congregatie werd gesticht. Al die jaren hebben de Kerw. Zusters hare beste krachten gegeven aan 1 onderwijs der Amersfoortsche jeugd. Vele ouders en zelfs grootouders v de tegenwoordig schoolgaande jeugd hebben van de F.erw. Zusters onderwijs genoten Tot lid van de Gezondheidscom missie te Amersfoort is herbenoemd Apotheker van den Bovenkamp. Overzicht van de werkzaamheden der arbeidsbeurs gedurende de maand Juni 1022. Afdeclitig voor mannen: Aanvragen van werkgevers 130; aanbiedingen van weikzoekendcn 580 aantal plaatsingen 88 lover de maand juni van het vorige jaar waren deze cijfers resp. 114, en 64j. Afdceling voor vrouwen Aanvragen van werkgevers 25aanbiedingen van weikzoekcuden 28. aantal plaatsingen 0 (over de maand Juni" van liet vorige jaar waren deze cijfers resp, 23, 23 en 1). Op de markt Zandaardappelen f7 a f0 per H.L. Hoendereieren f 6.25 a 1 8 p. 100 st. Grasboter f 2.40 a f 2.70 p. Kg. Kippen 1 2 a f 2.75 p. st. Piepkuikens f 0.80 a f 1.50 p. st. Kuikens f2 a f3 p. st. Tamme konjjnen f 1 a f 2 p. st. Magere varkens f 40 a f 65 p. st. Zeugen drachtig f 125 f230 p. st. Biggen f 18 p, st. Zwijn f85 a f143 p. st. Aangevoerd waren ongeveer: 170.000 st. hocndereicren300 kilo grasboter; 120 magere varkens; 250 biggen; 30 Zeugen 15 heet. zandaardappelen. -- Kaasmarkt. Aangevoerd 83 wagens bevattende 18300 kilo. Prijs (31 tol I 40 p. £0 kilo. Handel stug. -- Gemeentelijke Handelavondschool. Bij het dezer dagen gehouden eind- ex unci der Handelsavondschool zijn geslaagd T. Verschuur, J. J. Hartrgs- ve d. Ricarda M. Sleeking, Johanna A. v. Woudenberg, Lcunije de Kijk, Nellie IJls, G. J. I' cbei wee, Cornelia de Leeuwc, L. Aspeslag, G. v. Empelen, Maria A. A. Assman en S. de Kruijff, Drie candidaten werden afgewezen. A. I*. V. »de I.uchtposte. Uitslag kampioenschap oude duiven over de StationsSoignes, Mons, St. D.enis, Orleans. Hoogst aantal te be halen punten 140, No. 1 H. J. Hol 68 p., no. 2 H. J. Hol 88 p., no. 3. Chr. Baartman 74 p., no. 4. Chr. Baartman 60 punten. Uitslag wedvlucht oude duiven, ge houden vanuit Assen, afstand 126.2 K.M. op Zondag 25 Juni 1922. Weder ongunstig. Wind N. W. In concouri 58 duiven. De prijzen werden behaald alsvolgt v. d. Riet no. 1, 12. W. Sleeking 2, 0, 15, 16. J. van Kranenburg, 3, 10. G. van Eldert no. 4. H. J. ol no. 5. Chr. Baartman n-, 6, 8. S. Hartochsveld no. 7. G. W. v. Lot- m no. 11, 14. A. M. Neerincx no. 13. Aangewezen duif 10 ct. G. v. d. Riet et no. 1. Idem 25 ct. S. Hartochs veld met no. 7. Uitslag wedvlucht oude duiven, ge houden vanuit Nieuwerschans, alstand 167.4 K.M. op Zondag 2 Juli 1022. Weder ongunstig. Wind West. In con- lurs 54 duiven. De prijzen werden behaald alsvolgt J, v. de Brom no. 1, 14. G. de Winter no. 2. G. v. d. Riet no. 3, 11. G i Lottum no. 4. Chr. Baartman c ten Hove no. 6. A. M. Neerincx 7, 13. B. van Effrink no. 8. W. Sleeking O, 10, 12. Aangewezen duif 10 ct. G. v. d. Riet et no. 3. Idem 25 ct. G. de Winter Zondag had onze Roomsche ge- :nte het groote voorrecht Mgr. dr. Jan Olaf £mit, apostolisch vicaris van Noorwegen, in haar midden te zii hooren. Achtereenvolgens toefde Mgr. i vier parochiën dezer stad. in elke kerk ds geloovigen onderhoudend ovei Noorsche missietaak en daarvoor hun gebeden vragende. 't Is een zwaar apostolisch werk, de zending van Mgr. Smit. Moge hij bij zijn veelomvattende taak voortdurend kunnen rekenen op de milde offer vaardigheid van onze menschen, die stellig onzen uitverkoren Missie-bisschop nu en in de toekomst zullen blijven gedenken in hunne gebeden en goede weiken. In het gebouw der Werkl.vereeniging waren Vrijdagavond tal van enthousiaste kiezers(essen) bijeen om de schitterende overwinning door de rechterzijde bij de verkiezingen behaald, te vieren. De muziekver. Wilskracht" die reeds bij de propagandatocht op kranige wijs haar medewerking verleende zorgde ook nu onder leiding van den heer Wakel- kornp voor een aangename afwisseling. Verschillende sprekers voerden 't woord en brachten hulde en dank aan allen die hadden meegewerkt de verkiezing te doen slagen. Vermelden we nog dat eenige heeren zoo bereidwillig waren door voordrach ten de prettige geest die er heerschte nog te verhoogen. Zondag a.s. wordt de jaarlijksche speldjesdag van «Herwonnen Levens kracht': gehouden. Wij vragen uwe milde gave voor di liefdewerk. De Woningstichting V. I. O. S. ti Amersfoort zal 26 Juli aanbesteden Het bouwen van 30 woningen op cei terrein bij het van Ostadeplein. Het bestuur van Amicitia heeft be sloten verbeteringen in de gebouwen aan te brengen. Deze zullen bestaan uilhet aankoopen van nieuwe decors het schilderén, decoreeren van de groote zaal en het tooneelhet plaaten klapstoelen en het aanbrengen var middenpadverandering van het licht in de groote zaal en op het tooneel. Door eenige kleine verbouwingen zal een foyer ingericht worden, die tevens dienst kan doen als kleinere vergader en balzaal, en bovendien komt ei ruimere vestiaire, die door een r te maken iDgang nabij de waranda op het terras rechtstreeks te bereiken Uit den Omtrek Bariuveld Domino Fr aar je, predikant bij de Geref, Gemeente heeft zijn hoorders krachtig op het hart gedrucht toch vooral niet te gaan stemmen, aan welk voorschrift velen hebben voldaan. Aan enkele stembureaux aldaar kwamen meer dan 50 personen hun oprot pings- kaart terugbrengen met de boodschap, dat zij geen vrijheid hadden as stemming deel te nemen. Geboren Sophia Woutera, d. v. M. J. Schoonbeek en N. v. Essen Willem, z. v. B. Dekker en J. Hofland Jan, x. v. J. W. v. Surksum en W. Veld huizen Wilhelmus Pieter. z. v v. d. Hul en P. Kraaijenhof Reina Jacoba, d. v. G. v. Malkenhorst i v. Geresteijn Willempje, d. v, J. D. v. d. Pol en K. Blankespoor Gijs- bcjtus, z. v. G. W. v. d. Woerd i Roskaih. Ondertrouwd: P. Bleijerveld, en Bouwheer C. de Kruijf en H. M. Kreijne W. Mastenbroek en W. v. Maan en 1'. v, d. Uilhoorn en D, Joch ems. GetrouwdA. Boeve en M. Mulder. OverledenMaria Hendrika van Meekeren 51 j. Blaricum Geboren Johannes Deodatus, z. v. J. H. v. d. Borgh en M. A. Rigter Bart, z. v. G. Vos en J. Klaver. Getrouwd G. Groenestein en R. M. de Jongh. Baarn Herbenoemd tot leden der gezond heids-commissie A. Chr. Koelewijn te Baarn en K. van Dongen te Soest. Boogland Vrijdag had hier de begrafenis plaats in wijlen Mr. F. A. P. Baron Wittert van Hooglandoud-wethouder van Gravenhage. Het stoffelijk overschot was Donder dagavond per auto van den Haag naar hier overgebracht. Vrijdagmorgen 10 uur werd door de ZeerEerw. Pater B. H. S. M. Jhr. van B' inninghausen S.J., pastoor der parochie Maria Onbevlekt Ontvangen te 's Hage, geassisteerd door de WelEerw. Kape laans L. J. de Wit en Bouwmeester, van de parochiër Langenoord en Hoog landerveen een plechtige H. Mis van Requiem opgedragen. De beaarding geschiedde door den ZeerEerw. Heer Th. M. Oldenhof, pas toor der St. Martinusparochie alhier. Ondanks de stortregens, waren de leden van het Kruisverbond Zondag op 'e vergadering in (link aantal tegeo- 'oordig. Na opening en notulen, bracht de rcretaris een kort halfjaarverslag uit, 'aaruit bleek dat de vereeniging thans 60 leden telt. De penningmeester deelde overzicht mede, dat zijn boek batig salda van f30.375 sloot. De behandeling der beschrijvingsbrief werd uitgesteld tot de eerstvolgende vergadering. Tot afgevaardigde naar 'l Congres hetwelk op 9 en 10 Aug. te Deventer wordt gehouden, werd be noemd de Zeercerw. Heer Th. M. Ol denhof en een der leden uit het dage- lijksch bestuur. Nadat rog tot leden der controle commissie werden aangewezen de leden A. Brouwer en W. Middelaar, volgde de rondvraag. Bij deze gelegenheid weid gebruik gemaakt om de propagandisten die zich uit het Kruisverbond voor de propa ganda bij de stemming hadden opge geven, dank te brengen voor de ver leende hulp. Bewust van den ernst dei zaak welke werd gediend, hadden zij zich ijverig van hun taak gekweten. Dankbaar kon dan ook worden meege deeld dat buiten ernstige zieken, district 1 geen enkel katholiek van stembus is achtergebleven. Nadat de waarnemend voorzitter leden voor hunne opkomst bedankt had, werd gesloten met gebruikelijk gebed. OndertrouwdA. Bos en W. Adams. GeborenTheodorus Gerardus Gerarda Catharina, z. en d. v. T. Tol boom en C. J. Groen Cornelia Mar- garetha, d. v. A. Schoonderbeek Brokers Joaones, z. v. H. Burgwal en H. v. de Hoef Woutera Johanna, d. v. G. Hilhorst en J. M. H. van Dijk. Ear«n Geboren Everarda Maria johanna, d. v. P. Kleinhoven en R. de Leeuw Rosa Leonora, d. v. A. S. Bloek en R. L. Burggraaf. OverledenRachel Polak, 40 jr., echtg. v. I. Keesing Cornelia Zeegers, 56 jr., echtg. v. M. Schaapherder. Bijkerk Op het verzoek aan de Directie der Spoorwegen om twee treinen, die in den voormiddag de buurtschap Appel passeeren en aldaar voorbijrijden wél te doen stoppen op verzoek der reizi gers, is gunstig beschikt. Op de markt17000 st. a f8. 20 Schrammen f40 a f50. 32 Biggen f25 a f30. 131 Runderen f150 i (400. 2 Schapen fl5:i f20. 35 Nuch tere Kalveren f8 f16. Soest 1 Augustus a.s. hoopt J. Wouden berg, hoofd der O. L. school te Soes- terberg den dag te herdenken, dat h; voor 40 jaren als hoofd dier school ii fuuctie trad. Teneinde dien dag me ongemerkt te laten voorbijgaan, heeft zich ter plaatsen 'n Comité gevormd, het doel onzen jubilaris op dien dag een huldeblijk aan te bieden. In den nacht is uit een gesloten schuurtje ontvreemd een heerenrij- wiel. Verdacht van dezen diefstal wordt een persoon, die 's nachts hooiberg, op dat erf, heeft doorgebracht. Vrijdagavond heeft een ernstig auto- ongeluk plaats gehad. De auto van Wouters, hoofd der Christelijke school, werd bij de halte Nieuwe weg door een passeerende goederentrein gegre pen: in volle vaart reed de auto tegen den trein op. Van de inzittenden werd de echtgenoote van Wouters op slag gedood. Wouters en een gehuwde Duit- sche dame werden gewond opgenomen en naar het Diaconessehuis te Utrecht vervoerd. Een weesmeisje kwam met de schrik vrij. De auto werd totaal vernield. Utrtcbt Tot rector van het spoedig te openen R. K. Lyceum is benoemd D'. Hoog veld, voorheen leeraar aan het semi- ie te Culemborg. Op de kaasmarkt aangevoerd 190 wagens, wegende 54725 kg. Eerste kwaliteit f37 5 f41, tweede kwaliteit f31 a f36, rijksmerk f35 ;i f45. Handel traag. Gemengde Berichten Binnenland. Bulten verwachting as het resultaat onzer stembus-ai 32 Roomscli-Katholieke Kamerleden irmen voortaan een sterde fractie, waarin het geheel Roomsche volk ijn vertegenwoordigers vindt. Toch zou de Roomsche zetel winst liet genoeg zijn geweest om een recht- sche regeering sterk te bevestigen. Daarvoor was noodig dat ook Anti revolutionairen en Christelijk-histori- schen sterk vooruitgingen. Voor en door die groepen werd dan >k zeer hard gewerkt, en het resul- at was in evenredigheid. En nu kan de rechtsshe partij re- geeren en probeeren te verwerkelijken at op de programma's prijkt. Dat zal wel eens wat oveileg marchandeeren vorderen, maar met w geven en nemen komt men er wel. Hoofdzaak is, dat bij principieele zaken, bij zaken waar de Christelijke beginselen moeten domineeren, rechts een lijn trektsterk genoeg om te handhaven wat voor het overgroote deel des volks 't kostbaarst bezit bleek. Ds Nieuwe Tweede Kamer. 32 Kallot/eken. C. J. Kuiper, J. B. van Dijk, H. Stulemeijer, Ch. L. van de Bilt, P. J. Reijmer, D. A. P. N. Kooien, S. C. C. Bronsveld geb. Vitringa, J. B. Bomans, F. A. Moerel, A. H. J. Engels, L. F. J. M. baron Van Voorst tot Voorst, A. I. M. J. baron van Wijnbergen, Mr. J. R. H. van Schaik, J. G. Suring, G. Bulten, Mr. M. J. C. M. Kolkman, A. C. A. van Vuuren, Jhr. Mr. A. F. O. van Sasse van Ysselt, A. N. Fleskens, Dr. L. X. Deckers, J. J. Wintermans, A. van Rijckevorsel, J. van Rijzewijk, F. J. M. Feber, W. F. Juten, L. A. Fruylier, W. H. Nolens, C. J. M. Ruijs de Beerenbrouck, M. C. E. Boogaerts, H. G. M. Hermans, J. J. C. Ament, C, Knigge. 16 Anti-Revolulionnairen, J. Schouten, Th. Heemskerk, J. J. C. van Dijk, J. A. de Wilde, C. van der Voort van Zijp, A. Colijn, V. H. Rut gers, J. van der Molen, F. H. de Monte Verloren, C. Smeeok, E. J. Beumer, L. F. Duijmacr van Twist, H. Visscher, H. Colijn, J, G. Scheurer, A. Zijlstra. u Christclijk-IIistorischen. Mr, J. Schokking, Jhr. Mi. D. J. de Geer, Dr. J. Th. de Visser, J. R. Snoeck Henkemans, J. Weitkamp, B. J. Ger- retson, J. A. Bakker, Mej. Mr. C. F. Katz, J. M. Krijger Jr.. H. W. Tilanus, Dr. C. W. Th. baron van Boetzelaer van Dubbeldam. 10 Vrijheidsbonden. A. van Gijn, A. G. A. van Kappard, T. C. Visser van IJzendoorn, Joh. Westerman, H. C. Dresselhuijs, J. Ger- ritzen, S. E. B. Bierema, G. A. Boon, Abr. Staalman, Henri ter Hall. S Vrijsmnig-Demvcratcn, Mr. H. P. Marchant. Mr. B. Bakkei geb. Nort, Mr. P. J. Oud, Th. M. Ketelaar, F. E. H. Ebels 20 S. D. A. 1'. W. H. Vliegen, A. B. Kleerekoopei H. J. van Braambeek. J. ter Laan, S Groeneweg, J. H. F. Zadelhoff, J. Brauti- gam, J. E. W. Duys, Th. v. d. Waerden, J. H. A. Schaper, A. E. J. de Vries geb. Bruins, K. ter Laan, A. W. IJzerman, Mr. P. J. Troelstra, J. v. d. Tempel, A. H. Gerhard, F. W. N. Hugenholtz, G. W, Sannes, P. Hiemstra, J. W. Albarda. 3 Communisten. D. Wijnkoop, Dr. W. v. Ravesteijn. 2 Plattelanders, A. Braat, K. F. de Boer. Gereformeerde G. H. Kersten. i Liberaal, Mej. dr. van Dorp. He Vrouwelijke Kamerleden, In de nieuwe Kanier zullen zitting hebben mevr. Bronsveld-Vitringa (R.K.), ntej. mr. C. Katz (C.H.), mej. Wester man (V.B.), mevr. mr. B. Bakker Nort (V.D.), mej. Suze Groeneweg. A. E. de Vries-Bruins (S.D.A.P.) mr. E. C. v. Dorp (Lib,). II'ie Hiel lerngkeeren. Van de zittinghebbende leden, die zich weer beschikbaar stelden, keeren in de nieuwe Kamer ni;t terug de KatholiekenP. J. J. Haazevoet, A. H. Arts, mr. dr. H. A. G. Groenendacl en L. A. Swane. - In de Zaandamsche haven is binnen gekomen een schip met 4 kisten heele en halve zilveren Russische roebels. Het geld werd aldaar in een auto o ver geladen en gebracht naar Amsterdam. Dezer dagen was een man bezig met het snieren van wissels nabij de spoorbrug te Velzen, toen de wissel werd overgehaald, waardoor hij met zijn hand daartusschen beklemd raakte. Daar er een trein op komst was had M voor oogen, dat zijn hand, indien hij niet bevrijd werd, vermorzeld zou worden. Hij begon daarom uit alle macht te schreeuwen en had het geluk gehoord te worden door een paar Kn- gelsche zeelieden, die den trein tegemoet gingen en door zwaaien de oplettend heid van den machinist zochten te wek ken, wat gelukte. Met een breekijzer wisten de Engelschen den wissel om te krijgen en M. te bevrijden. - In Southampton zijn 14 weken lang de lagere scholen gesloten geweest, wegens een staking der onderwijzers, naar aanleiding van de regeling der salarissen. De kwestie is thans opgelost en nu zullen de scholen weer open gaan. In de kringen der leerlingen heerscht groote verslagenheid, Een juffrouw te Enkhuizen was met het stembillet gewapend naar het hokje getogen, doch kwam er een poosje later weer uit, om zich te beklagen, dat niemand was verschenen, op wien ze kon stemmen. Dat ze een paar malen goed hoor baar «Volk!» had geroepen, vertelde niet bij. Niets veroorzaakt zulk eene leegte dan overvloedig stoffelijk bezit niets zulk eene onvoldaanheid, dan het ge voel, dat men door onverstand allen ontevreden maakt Die het meeste klagen, dat hunne rechten miskend, hun inzichten veron achtzaamd, dat zijzelf niet begrepen worden, zijn zij. die niet begrijpen wil len, dat anderen ook techten hebben. Land- en Tuinbouw 't Platteland. Het platteland is een nieuwe periode igetreden al weet de landelijke bevol king nog niet precies hoe ze nu zal gaan uitgroeien, wat er van 't platteland zal worden. Men houdt de landelijke bevolking et meer vast; zij wenscht nu ook haar plaats »in de maatschappelijke zone. En haar wensch zal vervuld worden. Die vervulling zal te sneller gaan naar mate de vrouw op 't land, de boerin, beter inzicht krijgt in haar positie. Tot heden werd weinig aandacht ge schonken aan de vrouw op de boerderij, zwaar haar taak ook is. We laten rouwen van de goedgezeten boe- wier aantal helaas nu niet zoo groot is als men algemeen denkt buiten beschouwinghaar maatschap pelijke positie is in doorsnede wel goed. Maar we hebben 't oog op de meer derheid der boerinnen en dan moet er kend worden, dat zij lang geen gemak kelijk leven hebben. Als huismoeder, als huishoudster en als medewerkster 't bedrijf heeft de boerir een moei lijk leveneven zwaar en in veel ge vallen is haar taak zwaarder dan die De zwakke Ijnancieele positie van de meerdeiheid van onze boerenbevolking dwingt de boerin tot hard medewerken zij is de onbetaalde werkkracht in 't bedrijf zij spaart loon uit. Zonder haar kan de boer het niet bolwerken. T. G. Ingezonden. Dinsdagavond, den avond voor den grooten slag, ging heel onverwachts liet nog zoo piepjonge muziekkorps •Wilskracht» onderafd. van de Ceotr. Jonge Werkman z'n eerste rondgang maken door Amersfoort, gevolgd door een talrijke menigte Katholieke mannen en vrouwen van eiken stand. Ieder die hoorde, dat Wilskracht» medeging was benieuwd, hoe die jonge mannen 't er zouden afbrengen, 't Was toch voor 't eerstMaar al heel spoedig was hun nieuwsgierigheid bevredigd, want na een paar marschjes begreep men dat 't de muzikanten onder de leiding van hun geachten Directeur gerust was toevertrouwd, en den goeden moed er wel in konden houden hij al die pro pagandisten. Gij ziet dus, geachte lezer, dat ons korps niet zonder nut [is geweest en zonder nut in de toekomst zal blijven zoowel voor den Katholieken midden stander als voor den Katholieken arbeider. Wij verzoeken U dan vriendelijk Gij Katholieke mannen en vrouwen zonder uitzondering steunt allen het Muziek corps «Wilskracht.' van de »Centrale Jonge Werkman" op een manier die U 't geschiktst voorkomt, hetzij door 't worden van donateur, kunstlievend lid of anderszins en we zullen hier in Amersfoort een degelijke Katholieke krijgen, die steeds present >r 't noodig ia. Het Bestuur J. v. i». UN DEN, Voorz. G. LEIJENHORST, Secr. W.v.i'. LINDEN, Fcnningm. liet secretariaat is Aldegondestraat 95 Amersfoort. Muziek-vi zal zijn v

De Eembode | 1922 | | pagina 2