Erfhuis I U koopt bij ons steeds het Nieuwste Laagste Prijzen I MAGAZIJN „DE DOM" Fa. M. A. Ramselaar Inboedel Oe Boerderij-inventaris 5. H. Massa Demi-Saisons - Raglans - Winterjassen Joppen - Regenjassen - Cabans - Jekkers Prima Regenmantels vanaf f1175 te Amersfoort. De Notaris Johs. Knoppers te Amersfoort zal op WOENSDAG 1 OCTOBER 1922 's voorm. 9 UUR aai de Valkestraat No. 42 te Amersfoort publiek contant verkoopen smederij, inventaris en voorraden als: Stuipmachine, pons- en knip- machine, twee bankschroeven, boor machine, aambeeld, ventilator, snij- doos, blaasbalg, handkar en verdeic smidsgereedschappen, de voorradige kachels, een partij ijzer, gaas en prik keldraad. waaronder: kasten, buffet, stoelen, tafels, lampen, bedden met toebe- hooren, kookfornuis, waschfornuis, waschtobben, porcelein, aardewerk, potten en pannen, slijpsteen, rijwielen, lepels en vorken, gouden en zilveren voorwerpen, als gouden horloge, gou den armband, gouden ringen, zit beugeitasch enz. en wat verdc voorschijn zal worden gebracht. 1922 v. n 2—4 uur. Johs. Knoppers te Amersfoort zal op DINSDAG 17 OCTOBER 1922 des voormiddags 9 uur te Soest aan de Birktstraat no. 4" publiek a contant verkoopen: De geheele Boerderij-inventaris Have en Vee. als: twee Merriepaarden(waarvanee 6 jarige stamboekmerrie no. 1094 N.S. Tg., Damschijf) en een 7 jarig bruin- bles merriepaard. 4 drachtige Koeien waarvan twee met stamboek. 2 guste Vaarzen. 2 Kalveren. 1 drachtige Zeug. 2 Zeugen met keuen. 50 Kippen hooihark, zaaimachine (voor paarden kracht), handzaaimachine, kunstmest strooier, cultivator, kortmachine, I wagen metgierbak, wanmolen, ladders, gierpomp, slijpsteen, bascule met ge wichten, karnmachine, voorts bouw deel- en melkgereedschap. Plm. 30(X) halve K.G. hooi. Een partij ongedorschte haver, partij mest, kunst mest, planken enz. enz. Daags voor den verkoop uilgenum- merd te zien. 's Morgens voor den verkoop te zien. DE NOTARIS Johs. Knoppers te Amersfoort zal op WOENSDAG 25 OCTOBER 1922 des nam. II uur precies te Amersfoort bij mej. de Wed. G. Nieuwenhuizèn a. d. Lageweg no. piUiii a contant iiiiiaptn als: 5 Koeien, 50 Kippen, Ulrechtsch wagentje, Wagonette, Tilbury met kap, Gier wagen, Gierbak, Hondenkar, Trek hond, Kortmachine, Berghaaf met stoel. Sergladder, Kruiwagen, voorts bouw deel en melkgereedschap enz. Eenig huisraad als Kabinet, Kast, Tafels, Stoelen, Vulkachel Kookfornuis, Tonnen en Kuipen enz. Voorts een paardenstal voor afbraak. 6 Perc. eikentakkenbossen. Eenige perc. atbraak en balkenslieten. 's Morgens voor den verkoop uitge- nummerd te zien. Willem Groenhuizen Langestraat 43 Amersfoort Handel in Gedistilleerd Wijnen en Likeuren. Ik vestig uwe aandacht op onder- taande artikelen Punch, Cognac, Rhurr., Advocaat, Boerenjonger* en Mek'es, Witte en Roode Wijnen, diverse buitenlandsche Likeuren, en vooral MASSA'S SCHILLETJE. Aanbevelend, Teleph. 292. Havik 4 Amersfoort Varkensmarkt Utrecht Marlaplaats Wij tioodigen U uit onze Najaarscollectie te bezichtigen. Een schitterende sorteering is voorhanden in de laatste modellen. Bij vergelijking van qualiteit en afwerking zijn onze prijzen uiterst laag berekend. Prima Velours fijne coupe f39.75 f9.50 f 16.75 weldigend. Bij ons vindt U in iedere genre een REUZEN- ASSORTIMENT. aan ons magazijn zal uw be wondering opwekken :-: :-: Dames worden er op attent gemaakt ook van do stillere morgenuren gebruik te ken, daar het 's middags vaak zeer druk is. Krommestraat 4-6-8 b.d. Langestraat, Tel. 341, Amersfoort. Drukkerij De Eembode - - Aanbevolen adres voor dl uw Drukwerk.

De Eembode | 1922 | | pagina 4