Geslaagd voor costumière de dames: H. Bakker, AmersfoortC. Wijagasrt», Barneveld; G. van Zuilichem, Hoeve laken J. Mendel, Hoevelaken. Voor lingerie: G. Termasten, Leus den, allen leerlingen der Mode-Vakschool Oir. C. E, Bestelink. Amicitla. «Credo». Zaterdagmiddag vond de Eere-Voor- stelling voor genoodigden plaats van •Credo» en verscheidene geestelijken en autoriteiten waren aanwetig en toonden sicb na afloop zeer voldaan over het gebodene, zoowel wat betreft de film als de muzikale illustratie en de zang. Men moet dit levenswaar, modern, familie-drama aanschouwen, het mee leven, om te worden aangegrepen van ontroering, op het gezicht van het Gods vertrouwen der zieken te Lourdes, op het gezicht van het machtige Gods wonder. Het is een wondere ontroering, als je in de zaal, plotseling, vol en luid het heerlijke Magnificat» hoort klinken. Dan, plotseling, door een vrouwen stem gezongen, klinkt in doodsche stilte, waarin alle toeschouwers adem loos het verheven gebeuren volgen, het «Ave Maria» en een trilling gaat door ons heen, wanneer wij ons schoone gebed bier, in deze zaal, zoo innig devoot hooren voordragen. Wij hebben >Credo» gezien eu meenen met recht te mogen gewagen van een cinematografisch meesterwerk. Laat ons tenslotte waardeering be tuigen voor de eminente orchestratie, die hoogst illustratief was en verder voor de muziek, welke Hubert Cuypers speciaal voor de laatste acte compo neerde. Er klonk hemelsch orgelspel en er lag ontroering in de plechtige zangen. Dinsdag, Woensdag en Donderdag avond 8 uur, zullen er oog voorstellin gen met de «Credos-film in Amicitia gegeven worden. Dr. J. B. van Hasselt wil naar aan leiding der restauratie van de Utrecht- sche Domkerk, aangestuurd zien op herstel van de St. Joriskerk aan den Hof. Zuilen en gewelven zuchten onder de witkalk, fraai gebeeldhouwde banken onder de verf. Het schitterende oxaal is hier onzichtbaar door een afschu- welijken houten balken de basementen, als bedreven zij rouw daarover, zijn door kootteer >iu het zwart». Zouden kerkvoogden ook hier niet het initiatief kunnen nemen tot een restauratie zoo vraagt Dr. van Hasselt. De R. K. Kleermakersvereeniging •St. Martinus» afd. Amersfoort van de Ned. R. K. Na isters- en Kleermakers- bond »St. Gerardus Majella», besloot in haar ledenvergadering van Dinsdag 9 December j.l. de contributie voor Herwonnen Levenskracht met 3 centen te verhoogen, zoodat met ingang van 1 Januari 1925, (verplichtend) 5 centen contributie per lid en per week zal gestort worden. Wie volgt Gevonden Voorwerpen 1 belasting- plaatje in etui, 1 Rekeboek, 2 paar wollen handschoenen, 1 regenjas met sterren, 1 kinderbontje, I strormlantaarn en 1 kruiwagenzeil. In de Prins Frederiklaan werd procesverbaal opgemaakt tegen paar jonge dames, die zich schuldig maakten aan 't plukken van hulst. Door de politie werd een minder jarige jongen naar zijn ouders in een woonwagen teruggebracht die voor de 13e maal 't ouderlijk dak was ontvlucht. De verkoop van derijwie'-belasting- plaatjes voor 1925 is begonnen op de postkantoren. De slagerij van A. Weerhorst in de Bloemendalsche straat is uitgebrand. De brandweer was spoedig met al het materiaal ter plaatse en wist met twee stralen de vlammen meester te worden. Donderdagavond zal worden getracht te komen tot de stichting van een ver- eeniging, die zich ten doel stelt het bouwen van een gebouw voor kunsten en wetenschappen te dezer stede. De hoofdcommies van het Post- en Telegraafkantoor J. S. Hussem, is be noemd tot directeur van het Post- en Telegraafkantoor te Hillegorn. Raadsverslag. (Vervolg.) Als het meest markante stippen we aan dat wethouder Ruitenberg ver klaarde het grondbedrijf staat er goed voorals Amersfoort een beeije voor uit gaat, zal de toekomst goed worden. De heer Spiekerman informeert of een niet onbemiddeld en gepensioneerd gemeente-dienaar geld ontvangt voor dienstbetoon in 't woning bedrijf, Door de beeren de Lange, Boas. Spiekerman wordt in den breede be toogd, dat de samenvoeging van open bare werken en bouw- en woning toezicht zeer wel mogelijk is en be sparing geven zal. Wethouder Ruitenberg, de Burge meester en Raadsheer Noordewier blij ven zich met hand en tand verzetten tegen deze samenvoeging. Speciaal wethouder Ruitenberg schroeft de be- teekenis van bouw- en woning toezicht op tot het toppunt. Ging zijn rede neering op maar dat doet ze niet in dit geval dan zou samenvoeging niet christelijk zijn en te kort deen aan dc gevoelens van menschelijkheid. Een bemiddelings-voorstel, uitstel van executie betcckcncnde, werd met meer derheid van stemmen aanvaard. Bij armenzorg wordt de armen-ver- zorger tegen brute Schrijver's aanvallen 'erdedigd door de leden Spriekerman :n Overeem, terwijl de wethouder Jorissen Schrijver's droef figuur toont inzake regeling van crisissteun. Tegen opdrijven van subsidie voor het Groene Kruis enz. enz. verzette wet houder Jorissen zich met succes door aan te toonen, dat de bedragen vol doende zijn, terwijl bij noodstand ver hooging niet is uitgesloten. Verbetering van wegen en straten heeft de volle aandacht van B. ei De spoorweg-overgang aan den Leus- derweg wordt verbreed. Bij onderwijs hoorden de leden, dat de Inspectie de huisvesting der Handels school voldoende vindt, waardoor de bouw van een nieuwe school kan wor den uitgesteld. De muziek-vereenigingen Wilskracht en Hegeraat zullen deelen in de ge meente-subsidie en ook de Amerf. Opera-vereeniging kreeg een paar hon derd pop uit de:gemeente-kas. Ten slotte kwam in bespreking de motie waarin B. en W. werden uitge- noodigd binnen bepaalden tijd den Raad voor te leggen een plan voor reorgani satie van den technischen en administra tieve!) gemeente-dienst om zoo tot be zuiniging te geraken. Raadsheer Noordewier noemt dat een bewijs van wantrouwen, zulks wordl bestreden door de voorstellers en de wethouders bekijken het geval als zoodanig. De heer Jorissen zegt dat B. et voortdurend overwegen boe te gerakea tot bezuiniging, De heeren Graaff, Spiekerman, Boas Nieuwenhuizen en de Lange betoogen, dat zulks naar vast plan dient te schieden. Geheel het college van B. en staat op 't standpunt, dat de Raad zelf had moeten aangeven hoe dat plan moet zijn. De heer Kraan is tegen de motie uit vrees, dat er loonsverlaging voor gemeente-personeel zal volgen. Meerdere leden betoogen dat juist loonsverlaging te ontgaan verandering in de diensten moet komen. De motie wordt na eenige toezeg gingen van B. en W. ingetrokken en de begrooting met 14 tegen 5 stemmen aanvaard. Bij de rondvraag vraagt de heer Kraan maalregelen tegen het bekladden van muren en schuttingen met commu nistische opschriften. Uii den Omtrek ACHTERVELD Woensdag j.l. vergaderden de leden der Ccöp. Zuivelfabriek en Maalinr. •Juliana» alhier. Allereerst hadden de gewone jaarlijksche verkiezingen plaats waarbij in de Commissie voor toezicht op de handelingen van het Bestuur de conti ó<e (ieder jaar treedt één lid af van de drie en is niet herkiesbaar) werd gekozen de heer Jac. Koller. Dan was er een belangrijke lezing door den Rijkszuivelconsulent van Utrecht P. N. Boekei over: Nut der melkcorittóle en uitbetaling van melk op vetgehalte. Bij deze lezing waren ook enkele niet- leden aanwezig. Jammer dat er niet meer van profiteeren. De heer Boekei n.l. toonde met cijfers uit de praktijk aan hst groote belang van deze zaak waardoor niet tientallen maar honder den guldens voor de veehouderij nog zullen zijn te verdienen en waartegen de oogenschijnlijk Itooge kosten in het niet zinken. De heer B. noemde als van ouds bekende boerendeugden beidzaamheid en eenvoud en daarnaast ook zuinigheid, doch deze zuinigheid moet in de goede richting worden toe gepast. Veel moeten de bot ren bijdra gen voor doeleinden als belasting, ver zekering e. a. waarvan ze in hun bedrijf direct niets terug zien. Laten allen bedenken dat de kosten verbondeu het lidmaatschap van een goede c trólevereeniging (liefst ook fokver.) hun binnen enkele jaren meer dan ru m- schoots vergoed wordt in hun bedrijfs- inkomsten. De heer B. heeft aa- getoond dal er rog veel is te bereiken, volg zijn raad ten einde daarmee te dienen uw welbegrepen eigenbelang en daar naast ook het algemeen belang. BARNEVELO Onder leiding van den heer Hoogland, rijks-veearts, is een cursus in paarden kennis geopend, waaraan 33 jongelui deelnemen, De landbouwer v. d. Munt, uit De Valk, zou per voertuig een vet naar hier overbrengen. Juist even den ingang van hel dorp viel echter het voor den wagen gespannen paard eensklaps dood neer. In den nacht hebben inbrekers hun slag trachten te slaan in de Lederwaren- fabriek van de Firma v. d. Woerd. Na met een valschen sleutel de kantoor deur te hebben geopend, hebben zij de brandkast opengebrand en daaruit f 41 gestolen. Een enveloppe met werd niet gevonden. HOOGLANO Het bestuur van de Boerenleenbank deelt mede De leden voorschotnemers worden herinnerd aan hun verplichting de jaar lijksche aflossing en rente voor Nieuw- jaar te voldoen. Tevens moeten met Nieuwjaar alle spaarboekjes, voorzchotboekjez en reke ning-courantboekjes ter verrekening der rente en voor controle worden inge leverd. Voor een en ander zal zitting worden gehouden op 23, 24, 27, 29, 30 en 31 December, telkens van 8 tot 12 en van 6 uur ten kantore van de Boeren leenbank. Men wordt er aan herinnerd, dat zij die met Nieuwjaar hun boekjes niet inleveren, beboet wotden met 50 cent. NIJKERK Ingevolge de Geldersche Provinciale regeling zwaar auto-verkeer is het ver boden met een motorrijtuig, ledig, zwaarder dan 1700 K.G. andere dan Rijkswegen te berijden. Gebruikt ment dus een motorrijtuig, ledig, zwaarder dan 1700 K. G., dit zijn vrachtauto's en zware autobussen, dan valt men onder gemelde regeling en moeten de banden wat breedte, dikte enz, aangaat, aan verschillende bepaliDgen voldoen, een en ander ter bescherming van het wegdek. Een vrachtauto melkrijder, die dagelijks onze wegen passeert, schil derde op zijn wagen «gewicht 1580 K.G.», en meende het nu wel zonder vergunning te kunnen stellen. Het wilde echter, dat hij met zijn vrachtauto be laden met melkbussen op den weg NijketkBunschoten door de verkeers- inspectie werd aangehouden, die het gewicht wel wat laag vond. Het ge volg was, dat de wagen moest worden ontladen. Ledig gewogen, met een toestelletje dat de inspectie steeds bij zich in den wagen heeft, bleek dat het gewicht ongeveer 2500 K.G. was. Tevens bleek, dat ook de remiorich- ting van den wagen niet deugde, waar door dc veiligheid in gevaar wordt ge bracht. Een tweetal processen-verbaal hel gevolg. SOEST Heden, Dinsdagmiddag, vergaderde de gemeenteraad. De agenda gaf o.m. aan Behandeling der gemeentebegrooting. Adressen van besturen en comité's waarin medewerking wordt verzocht voor de oprichting van bewaarscholen. Ad essen van de correspondentschap pen Soest en Soesterb erg der openbare leeszaal te Amersfoort, verzoekende subsidie. Adres van bewoners van den Korten Brinkweg, verzoekende verbetering dien weg. Adres van bewoners der Laaostraat, verzoekende beplanting vaD die straat. Adres der afdeeling het Gooi der St. LebuVousvereeniging van R. K. onderwijzers, betrekking hebbende op de aanstelling van de assistente de O. L school te Soesterberg. Met het wegnemen der tramrails is men doende, De weg wordt opnieuw bestraat en bij den Rijksweg gelrokken, hetgeen een verbetering mag genoemd worden. Wanneer men nu achter de boomen, waar mogelijk, een wandelpad maakte, zou dit zeer ten gerieve van de voetgangers zijn, UTRECHT Voor de rechtbank is opnieuw be handeld de zaak tegen den Amersfoort- scben drogist B. J, V., beschuldigd van bij herhaling te hebben gepoogd, zijn vrouw van het leven te berooven, eersl door eenige malen in melk en choco lade een hoeveelheid loodarsenaat te mengen, waard jor de vrouw ernstig ziek is geworden en in levensgevaar heeft verkeerd, vervolgens door op een avond de gaskraan in de slaapkamer open gezet te hebben op een tijdstip, dat zijn echtgenoote zich tc ruste had begeveQ, welke pogiog evenwel, doordat de vtouw dezen toeleg tijdig bemerkte, mislukte. Op 9 Juni was deze zaak teeds door de techlb3nk behandeld en zij gelastte toen, op verzoek van den verdediger, een onderzoek naar beklaagde's geest vermogens. De conclusie van het rapport, uitge bracht door dr. Stenvers en dr. - Hoeve, luidde, dat er geen termen wezig zijn om beklaagde als ontoereken baar te beschouwen. Dr. v. d. Hoeve deelde mede, dal er wel abnormale verschijnselen bij be klaagde zijn aangetrc lïen, drch geen feiten, die er op wijzen, dat hij psychi sche afwijkingen had toen hij de datd pleegde. Hij is onvcrschi lig, deelt heeft wel gev;cl voor het leed van anderen, o. a. van zijn brcer. Op een waag van den verdedigei antwoordt getuige, dat hij niet speciaal een onderzoek heeft ingesteld naar de dnjfveeren van de daden van beklaagd) Beklaagd is zich niet goed bewust va den kritieken toestand, waarin hij zich thans bevindt. Op de vraag van den verdediger, of, indien iemand abnormaal is, zich dat op een bepaald punt kan uiten, woordde getuige, dat in dit opzicht vele mogelijkheden denkbaar zijn. De officier van justitie, mr. Steen- bcrglie, persisteerde bij zijn destijds ge nomen requisitoir, gezien ook het rap port der deskundigen, en eischte thans wederom twintig jaar gevangenisstiaf. Beklaagde verklaarde, niet te begrij pen, waarvoor die straf noodig is. Hij heeft niets gedaan en niemand kwaad gedaan. Hij bemoeit zich met nier eu vraagt waarom de menschen zich dan zoo met hem bemoeien De president vraagt beklaagde, of hij zich kan indenken, wat 20 jaar in de eenzaamheid beteekeot? Beklaagde herhaalt, niet te begrijpen waarom het noodig is. Vervolgens was het woord aan den verdediger. Pleiter wees er allereerst op, dat zijn destijds gedaan verzoek tot het instellen van een onderzoek r beklaagde's geestvermogens niet onrechte was, want uit alles blijkt duidelijkste, dat er in den toestand beklaagde iets vreemds is. Daar over zijn allen het eens. In hoeverre die vreemde toestand verband met be klaagde's toefekenbaarheid houdt, en hoelang die toestand ai duurt, is jlhans vraag. Beklaagde is niet volslagen krankzin- g, maar hij heeft toch hoogst eigen aardige dingen, die Diet te begrijpen zijn. Dit betreft allereerst zijn huwelijk. Beklaagde acht het in bepaalde standigheden geoorloofd zijn vrou dooden: een inzicht dat een normaal mensch niet heeft. Daartegenover staat, dat bij absoluut geen leed kon zien en dan ook alles plotseling bekende, omdat zijn broer voor deze zaak gevangen genomen was. Hij is een joviaal mensch, mits men niet spreekt over de vergif- tigingszaak, want daarover heeft hij denkbeelden, de geen eDkel normaal mensch heeft. Hoewel het rapport niets positiefs geeft, wijst bet toch in de richting, dat be klaagde een hoogst abnormaal mensch is. De rechtbank was het niet in alles eens met de verdediger en veroordeelde den beklaagde tot gevangenisstraf. Alhier werd in gebruik genomen het aan het Vreeburg opgericht autobus-station. Het station (een over dekt perron met eenige zitbanken) biedt plaats voor 26 autobussen, die alle met den achteringang naar het perron ge richt, naast elkaar zullen staan. Elke plaats brengt 1150 per jaar op. Elke bus heeft een nummer en plaats en daarbij is opgehangen de dienstregeling van de betrokken autobus. Waren tot heden de standplaatsen der verschillende bussen overal door de stad verspreid, thans zullen allen naar het Vreeburg verhuizen, uitgezonderd die autobussen, welke op hel Stationsplein naast het hotel «Terminus» een standplaats op particulier terrein hebben, Correspondentie. EeDige verslagen van vergaderingen, is te laat voor dit nummer ingezonden, volgen in het Vraagnummer. RED. Twee groote heerenhuizeo aan de Plompetorengracht zijn aangekocht vestiging van de Kerkmuziekschool, opleiding van R, K. Organisten Directeuren. De vereeniging »Ornithophilia« opende in het Jaai beursgebouw haar 28e Internationale Tentoonstelling van pluingedieite en konijnen. Er zijn niet minder dan 3600 inzendingen, onder tal van bijzonder fraaie t Binnenland Hanzebank an Spaarbank. Naar aanleiding van de herhaalde vraag, wanneer de eerste uitkeering d spaargelden der gefailleerde N. V. Hanze-Spaarbank te Utrecht zal plaats hebben en hoeveel deze eerste uit keering zal bedragen, wordt medege deeld, dat dit einde Januari of begin Februari zal zijn en'het bedrag 50 pet. zal bedragen. Een tweede uitkeering, zoowel crediteuren der Ulrechtsche Hanzebank als Hanze-Spaarbank zal nog geruimen tijd op zich doen wachten en kan op ongeveer 10 pet. der totaalvordering worden geschat. Dat de afwikkeling dezer laatste keering zoo lang zal duren, vindt zijn oorzaak in het feit, dat de geforceerde terugvorderingen van crcdieten plaats vindt op een allerongunstigst tijdstip onder den druk der huidige malaise. Eindelijk. De Hooge Raad heeft gister worpen de door de Hollaodsche Spoor weg Maatschappij en den Staat inge stelde cassatie-beroepen tegen de arres ten van het Gerechtshof te Amsterdam, waarbij met bevestiging van de nissen der Amsterdamsche Rechtbank in een aantal gevallen de votderii.gen, ingesteld tegen de Spoorweg-Maat schappij naar aanleiding van de spoor- wegramp bij Weesp in 1918, zijn toe gewezen of wel nader getuigenbewijs is opgelegd. marhberiebkn. AMERSFOORT. Kaasmarkt. Aangevoerd 34 wagens bevattende 8200 kilo. Pt ijs f55 4 f63 per 50 Kilo. Handel matig. NIJKERK. 18.000 stuks Eieren f 10.00 4 f 12.500 Schrammen f4 f 40 Biggen f6 4 f 12; 150 Runderen f190 4 f460 18 Nuchtere Kalveren f10 4 f 18 Kippen f0 4 f0; 20 kuikens f2 4 f2 30; 35 Tamme duiven f025 ii f 0.30; 6 Tamme konijnen f 1.50 4 f 2.25 00 Wilde konijnen f0.4 f0. UTRECHT. Kaasmatkt. Aanvoer 74 wagens. Wegende 15540 K.G, Eerste kwaliteit 159.00 4 f61 00 Tweede kwaliteit f56 4 f58 00 Rijksme.k f58 4 f65 00 Zwaardere tot f66. Handel traag. Buratrliil" «tainten. AMERSFOORT. 8 Dec. Gebc.cn Philippus, Pb- H. Gouw Hermanus, z. van B. U. Mecuwissen en K. Meeste, - Hendn- IS, z. van T. van Hameisveld «n J. in Burgsteden. Overleden: Derk J. Kappert, 3d.- Maria van den Hengel, 43 jr., echtg. van W. Wantenaar Maria H. A. Hcllenkaiup, 52 jaar, wed. van J van Ruitenbeek Hcndrika J. Pas, 3 jr. 9 Dec. GeborenNeeltje Alijda, d. ,n A. Veldhuizen en J. B. Boomhou- Everharda Hermanna, d.v. W. C. Grjsbertse. 10 Dec. Geboren: Evert, z. van E. Gijtenbcek en J. Posthouwer Wt helmina, d. van H. Marlenzen en W. Oostenbrugge Maria Johanna Christina, d. van J. W. Hopman en A. W. Gouw. GehuwdJ. F. W. Pieters en J. van Dijkhuizen, Overleden: Jan J. P. Rijken 37 jr., ongeh. Dirk van Dijkhuizen, 55 jr., wed. van A. J. Staal. 11 December Geboren: Hendrika, d. D. Greeven en G. van d. Broek Dirk, z. v. P. de Groot en A. Baas Egbcrtus Johannes, z. vat, J, W. Vos i A. van den Heuvel. Ondertrouwd: F. J. J. Sluijters en J. C. Oudejans H. van Dijkhuizen en W. E. van Eek F. van Beek en J. A. Kreupeling F. W. J. van Ee en H. van der Geld H. v. We verwijk en G. de Beus, GehuwdT. J. Pik eo A. W. Carst. 12 Dec, GeborenElisabeth, d. van W. Gouw en G. v. Dijl Wilhelmus z. van J. Pot en C. van den Hoek. Overleden: Annigje van Esso, 73J., wed. van M. H. van Beek. 13 Dcc. Geboren: Geertje Evetdma, d. van H. Duits en H. J. Leijenhorst Antonius, z. v. J. v. Noordenburg en H. v. d. Hoef Arnoldus Adtia- nus Hermanus, z. v. H. M. van der Heijden en G. J. Dijkhuis Hermina Hendrika, d. v. S. G. Kortbeek en A. J. M. Nefkens. Overleden Geertruida J. L. Bloemink 40 jaar, ongehuwd. 15 Dcc. Geboren Cornelia Geertruida d. v. P. Schol en N. Krul Cornells Egbertus, z. v. M. E. Vos en A. Buorcn Gerrit, z. van S. Hendrikse en H. Voskuilen Hendnkus, z. v. A. Eps- kamp en J. F. van Bekkum. Overleden: Johanna Roubos. 1 dag Jakoba M. v. d. Wetering, 83 jaar, ongehuwd. BARNEVELD. Geboren: Maria, d. v. J. Ph. v. Drie en E. v. d. Berg Heudnka Woutera, d. v. M. Kamphorst en E. v, Dam Albert, x. v. G, v. d. Brink en G. v. d. Beek Geurt, z. v. J. v. d, Beck en K. Pol Gerrit Jan, 7. v. H. J. v. Westerneng en A. J. Veenschoteri Rijk, z. v. A. H. Hooijer en C. Evets Maria Christina, d. v. D. Hartkamp en T. Blanken Geeitruida Wilhelmina, d. v. C. Dop- penberg en G. v. Beek Heintje, d, v. C. v. Essen en T. v. d. Btck. Ondertrouwd: G. Davelaar en E. Adams A. v. Grootheest en K, Rijken. GehuwdB, v. Ingen en E. Vaar kamp E. v. Veldhuizen en W. v. Hierden J. W, Pater eert J. Brom J. Pater en E Hazeleger A. Witjes en W. M. Krcijcrmaat. Overleden: Klaasje v. Dijk 14 j. Jan v. d. Beek, 63 j. Jannetje v. d. Brink, 47 j. HOOGLAND. Geboren: Wilhelmina Agnes, d. v. J. van den Heuvel en M. Herder. NIJKERK. Gebaren: Maria, d.v. A. Blankeslijn en J. v. d. Veen Geertje, d. v. H. de Mots en G. Snapper Jannetje, d. v. H. Vos en W. Steen- Ondertrouwd B, Looijen en A. Klok. Gehuwd: G. v. d. Hock en G. v. 't _osch A. v. Wijland cn W. Ruiten beek E. v. Denveren en J.'v. d. Bunt. Overleden Wilhelmus v, d. Boom, 28 j. Harmen van Polen, 57 j. Maria J. Mouw 75 j. Jan v. Elven,72 j. SOEST, Geboren: Lydia Augusta, v. M. de B.uin en J. O, Lodeesen. Cornelia Manila, d. v, B. J. Radtmaker en J. Vcskuilcn Dirk. z. v. Hars kamp en J. Sijberde Er.jr, d. v. P. Helmus en M, Bos Woutenis z v W Taberral en S. Bril,-, - Jonnes Albertus, z. v, H, v. Asch en A. E. Kok Hendrik, z. v. P. Hornsveld cn A. W. Dletmen Jacobje, d. v. M. Schouten cn W. v. Donkelaar. Ondertrouwd: A. J. BlarLenst.ij„ en H. H. iox J. v. Asch en S. v. d. Schagt. GetrouwdJ. Veen en D. Bensman. Overleden: P. v. d. Berg, 62 jr rchtg. v. E. Kruitbnsch - R. lnmR(l" 66 jr., wede. v. W, Zwiets - A. J Sanders 55 jr., wede. v. A. v. lmmer- zcel M. v. d. Hengel, 43 jr., cchtec r. W. Wantenaar. K

De Eembode | 1924 | | pagina 2