Miemeijers Het beste Adres G. KEUNEKE P. v. d. Burg Prijsopgaaf Inboedels ■Seerenbaai'labak} in cic naaste toekomst, zonder dat tot verzwaring van belastingdruk of invoe ring van nieuwe belastingen behoeft te worden overgegaan. Intusschcn kon de Raad voortgaan Met 15 et. 12 ct. 'Oct. PER HALF ONS niging en Ontsmetting, Openbare Wer ken, Bouw- en Woningtoezicht, Bur gerlijk Armbestuur en Fondswezen. In een goed uur tijds was men daar mee gereed. Enkele opmerkingen werden ge- maakt. Zoo bepleitte de heer Spiekermann .•en matiger winstmarge voor het slacht- I huis, waardoor tariefverlaging zou mo- I gelijk worden. I De lieer Hehcnkamp drong aan op I gasprijsverlaging en vermindering van waterleidingtarief. Gasprijsverlaging is in studie en ver mindering van tarief waterleiding nog y»r«—n'et m°ge'Ü'<> omdat vorig jaar voor 0a<H3^yatcK>iso*4! Sgdbedrii'd' n,e,e'h',°, mg ,c" De heer Hofkamp informeerde naar rente-daling. Wethouder Thien deelde mede, dat een 6% pCt.'s leening van een millioen zal worden omgezet in een 4y2 pCt.. waardoor het Grondbedrijf ƒ20.000 minder rentelast krijgt. Aangedrongen werd voorts op i systematisch reinigen van woningen aanbouw van woningen om in het ge bleken tekort te voorzien. Met de rioleering is de technische dienst nog niet gereed. Er gingen nog weer stemmen op de leiding van het grondbedrijf te stel len in handen van den stadsarchitect, maar mr. Stadig adviseerde in overeen stemming met het voorstel van B. en W. daartoe niet te besluiten, omdat het het belang der gemeente is achten nu ingrijpende wijzigingen het beheer te brengen. Bij de werkverschaffing zal de heeri Spiekermann gaarne zien dat rekening wordt gehouden met de gezinsgrootte. Wethouder Ruitenberg antwoordde dat een regeling in voorbereiding is. Vervolgens nog een geheel mis plaatst debatje over radio-distributie. Bij de behandeling der gewone agen dapunten werd goedgekeurd de ruiling van grond met Leusden en de aanleg van wegen bij de Barchman Wuytiers- laan. Een credief werd verleend voor den aanleg van een groot sportterrein aan de Zonnebloemstraat, voor een speel terrein aan de Vermeerstraat en een speelterrein aan den Leusderweg. En na afhandeling van nog eenige voorstellen van minder beteekenis ging de Raad uiteen. RECOLLECTIE. Heden, Vrijdagavond, te half acht Recollectie in de O.L.V. Kerk (Elleboog) voor al de Oud Retraitanten van Amersfoort. Naar wij vernemen zal Dr. Miedema die toegelaten is als privaat-docent in de geschiedenis van het Oostersch Christendom, in het bijzonder aan de hand van de documenten der Oostersch Christelijke kunst, aan de Rijks Uni versiteit te Leiden, zijn colleges openen met een openbare les, op 19 Novem ber a.s. te 4 uur in het Klein Audito rium der Leldsche Universiteit. Wilt Ge als liefhebber van de echte volkskunst iets moois beluisteren kom dan 9 en 16 November naar St. Aechten. In de plaats van den heer L. Pezie, wien wegens ziekte eervol ontslag uit zijne betrekking is verleejtd, is tot algemeen opzichter over *-1 F. A. Toonen. 9 en 16 November kunt Ge ieder soort blaasinstrument gaan beluisleren in St. Aechten. Op het stationsemplacement was een trein aan het rangeeren, die ge voegd moest worden bij den goederen trein naar Utrecht. De trein werd eens klaps zijdelings aangereden door een groote locomotief. Drie volle veewagens werden uit de rails gedrukt. Een der wagens kantelde. Twee volle uren later was men nog bezig het vee uit den wagen te bevrijden. Een koe werd dood aangetroffen terwijl de andere dieren allerlei kwetsuren hadden op geloopen. Iets Nieuws voor Amersfoort. Solisten wedstrijd in St. Aechten op de Zondagen 9 en 16 November door loopend Toegang. Naar wij vernemen zal binnenkort door de R. K. Oudersvereeniging in de Bioscoopzaal „Amicitia" de film „Moederweelde" worden opgevoerd. Deze artistiek en fotografisch zeer hoogstaande film werd gunstig beoor deeld door de Nijmeegsche hoogleeren Korps O.P. en Duinstee C.S.S.R. en werd in de R.K. Pers uitvoerig be sproken. De R.K. Bond voor groote gezinnen in Nederland die het alleen opvoeringsrecht heeft verkregen ge bruikt deze film als hulpmiddel in haar strijd tegen het Neo-Malthusianisme. De Zondagsdienst der Amersfoort- sclie geneesheeren zal worden waar genomen door de artsen M. Kamer ling, Utr.weg 35, Tel. 142; J. Lubsen, Snouckaertlaan 12. Tel. 290; H. W. Schreuder, Zuidsingel 16, Tel. 99. Aangewezen voor Zondagsdienst en Nachtweekdienst van 9—15 Nov. de Apotheek Ten Brink en Vermolen, Varkensmarkt 193, Tel. 160. GEMEENTERAAD. Maandag zal de gemeenteraad del beraadslaging over de bogrooting voort zetten. Dat ging zóó: Dinsdagavond gaf li Verheij in overweging ter bevordering van een beter begrip en inzicht, dat Burgemeester en Wethouders den Raad alsnog zouden overleggen een finan- cieele berekening van de mogelijkheid Van uitvoering van diverse werken de naaste toekomst. Ir. Verheij stelde zich voor, dat zóó eindelooze finan- cieele debatten achterwege konden blij ven en de Raad beter in staat zou zijn het financieel terrein te overzien. Hoewel liet woordenspel na deze verstandige raadgeving nog een poosje werd voortgezét, kreeg toch kort daar na Wethouder Thien gelegenheid voor het afleggen van tic verklaring, dat B. 'en W. het voorstel Verheij gaarne wil den steunen. Wethouder Thien was volkomen staat en bereid nog een massa cijfer materiaal ter kennis van den Raad te brengen, maar hij kon zich ook volko men indenken in de moeilijkheid voor de leden deze cijfers te verwerken. Daarom zal aan de Raadsleden nog financicele nota worden gezonden, w; in duidelijk zal worden aangetoond, dat de financiën der gemeente behoorlijk in orde zijn en stellig toereikend om diverse werken van beteekenis te ondernemen. UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Te Amersfoort op straat een voor werp laten staan: H. D. 1. B. aldaar, 3 of 1 d. Te Baam: verkeerde waren verkoo- pen: A. V. aldaar, ƒ200 of 1 maand. Met schietgeweer in het veld zij buiten open wegen of voetpaden: W. G., Ede, ƒ25 of 10 d. Dronkenschap: W. v. d. S., Soest, 10 of 5 d.; G. Z., Zeist, id.; C. F. B., Baam 15 of 10 d.; H. W. Q., Amers foort, ƒ25 of 10 d. Wiclrijden in beschonken toestand: P. D. v. 't K., Soest, ƒ25 of 10 d. Idem met verblindend licht: K. v. K., Groningen 5 of 2 d. Idem zonder licht: G. v. 't F., Voort huizen, ƒ5 of 2 d.; A. J., Baarn, id.; G. B., Amersfoort, id.; M. R., id.; F. H. Amersfoort, 2 of 1 d.; H. J., Baarn, 10 of 5 d. Idem tusschen een militaire troep door: A. v. Z., Amersfoort, ƒ2 of 1 d. Idem en links uitwijken: J. L. de H., Baarn, 7.50 of 3 d. Per auto of motor niet rechts uitwij ken: M. v. H., Veenendaal 30 of 10 d. Idem en nummer-letter niet voldoen de verlicht hebben: R. J., Soest, ƒ2 of d. Idem zonder nummer-rijbewijs: H. de G., Laren, ƒ5 of 2 d.; A. F., Ede, A. v. d. H., Barneveld, id. Idem de veiligheid van verkeer in ge vaar brengen: H. J. v. E., Barneveld, 5 of 3 d. Te snel rijden in Baarn: A. H. H., aldaar, 5 of 2 d. voor Damestasschen Koffers Bn alle soor ten fijne Lederwaren LANGESTRAATI05-AMERSF00RT NUkerk Geb.: Aart, z. v. Teunis Frans Klok en Maria Burgwal; Cornelis, z. v. Wil helmus Brink en 1-lendrikje Kieft; Arend, z. v. Jan v. Dunschoten en Mar tha Susanna Dasselaar; Gerard Anton, z. v. Hendrik Hofman en Leentje van Mondfrans; Jannetje, d. v. Aalt v. So meren en Heintje v. Veen. Ondertr.: Aalbert Bokkers en Ger- ritje Top, van Putten; Lambertus Jan Overeem en Aaltje Loosenoord; Aalt Guliker en Jacoba van de Pol; Hendrik van Beek en Maria van Dijkhuizen. Getr.: Cornelis Schipper en Cornelia Agatha Smeeing; Jan van de Veen.en Aaltje Ruitenbeek; Albert Veenhofen Maria van Dasselaar; Albertus Brou wer en Maria Martina Nieland. Overt.: Aartje van de Pol, 60 j., ecly- gen. v. Johs. Boterenbrood, eerder Wed. Lubbert van den Bree; te Amsterdam: Mozes Aron van der Hoeden, 17 j.; Steven van Ramshorst, 72 j., echtgen. Aaltje van Epse, eerder Wednr. Arendina G. v. Epse. loest BOERENLEENBANK. Op 31 December a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat alhier de boerenleen bank werd opgericht. Het bestuur hoopt dit jubileum in de maadd Januari op feestelijke wijze te herdenken. de aangekondigde vergadering der vereeniging en vooral ook op de ge legenheid zich als lid te doen inscbrij- t. Het nieuwe wegenplan beteekent- >r onze gemeente dat er van een groote verkeersweg niets komt. Soest wordt buitengesloten. De nieuwe weg zal worden gelegd gvan Baarn naar Nijkerk door de polders en noch Soesl noch Amersfoort aandoen. ders door overvoering van de markt met buitenlandsch goed, dat tegen zeer lage prijzen verkocht kan worden, niet heelemaal onmogelijk gemaakt wordt. Want ook de boeren hebben van de buitenlandsche concurrenten te lijden. En dat met name van de Russische in voer van tarwe en rogge, welke tegen veel lager prijzen dan de wereldmarkt op het oogenblik te zien geeft, aange boden wordt. Dat het door de Neder- landsche regeering niet gezien wordt als een oneerlijke concurrentie en als een gevaar, is me onbegrijpelijk. Im mers de Russische regeering confisceert eenvoudig het graan van de Russische boeren en, terwijl in verscheiden stre ken van Rusland honger geleden wordt, maakt ze het buitenland blij met graan, dat ze tegen zeer lage prijzen kan ver- koopen, omdat het haar niets kost. Te gen die „Dumping" moeten onze boe ren beschermd worden. Concurrentie is in normale tijden niet erg, neen heel goed. Maar een concurrentie in dezen tijd met ongelijke en oneerlijke wape nen dat is iets, waar de regeering een eind aan moet maken. Doet ze dat niet, dan zal ongetwijfeld de verbittering on der de boeren veel erger worden, dan u reeds is. Uw Kindje Moeder, Uw kindje zal U niet half zoovi zorg geven als U het huidje maar dro houdt met Purolpoeder en de branderige stukgaande piekjes behandelt met Purol. Dit verzacht dadelijk en geneest spoedig. Purol en Purolpoeder zijn verkrijgbaar bij Apolh. en Drogisten. Gemengde Berichten Uit den Omtrek Barneveld Alhier is een 28-jarig jongmensch uit den Haag, terwijl hij zich per fiets van zijn kosthuis naar het dorp wilde be geven, dóór een paar onbekende per sonen aangerand en van zijn portemon- naie met ongeveer 35.beroofd. Een portefeuille met bankpapier, die hij in een andere zak droeg, bleef door de beroovers onopgemerkt. Leusden Op den openbaren weg te Leusden, is gevonden een zilveren armband. Terug te bekomen bij Herm. v. d. Hen gel Ie Hamersveld. Geboren: Cornelis en Cornelis Theo- dorus, zoons van Cornelis Tolboom en Ilendrika Rigarda van Esveld; Megche- lina, d. van Hendrikus Barten en Her- mina Donkerstceg. Ondertrouwd: Hendrikus Franciscus Sijnions en Maria Smal. Overleden: Johanna Gijsbertha Blom, oud 15 jaren. Uit de Land en Tuinbouw-wereld. Nadruk verboden. Toen ik een dezer dagen in Rotter dam over de Coölsingei liep, werd een pamflet in de handen gestopt Australische honing. In een der winkels zag ik een gansche étalage vol met potjes van die honing. Ik dacht zoo bij me zelf: Het is weer het oude liedje. Alles wat Nederland zelf voortbrengt, deugt niet, maar wat uit het buitenland komt, en vooral wanneer het van verre komt, dat is bijzonder fijn en goed. De fijne Hollandsche heide- en klaverho- ning wordt voorbij geloopen en veel meer geld wordt daar een klein potje buitenlandsche honing gekocht tot schade van de Nederlandsche bijen houders en ook tot schade van eigen portemonné. Wat is de Nederlander toch eigenaardig mensch. In Engeland zweert men bij alles wat uit de „good old country" komt en al les wat niet uit dat eigen land komt is vooraf als minderwaardig bestempeld, ons land niet alzoo. De Brabandsche schoenmakers moe ten hun schoenen een Engelsch of Ame- rikaansch merk geven en de Tilburg- sche stoffenhandelaren moeten de echte Engelsche stoffen maken, allemaal om dat het Nederlandsche goed niet deugt, eet ge. En zoo is het nu ook met die honing. Voor een half pondspotje werd, meen ik 40 of 50 cent gevraagd, terwijl ik: het hcele jaar door honing heb kunnen koopen, en werkelijk niet van de minste voor 55 centen per pond. Met het fruit, dat er helaas dit jaar weinig is, is het al net eender gesteld. Californische appelen, Zuid-Afrikaan- sche pruimen en sinaasappelen worden meer gevraagd dan het iniandsche fruit. Ja, ik las dezer dagen van de plannen, die de Zuid-Afrikaansche sinaasappel handelaars hadden, om nog meer afzet I te krijgen. Men is n.l. van plan elke week een schip met 3000 4000 kisten sinaasappelen aan boord naar Rotter dam te verzenden en door een goed op gezette reclame-campagne is men er vrijwel zeker van, dat die sinaasappe len hier gesleten worden. Dat hiertegen door de tuinders wordt geprotesteerd is te begrijpen. In een buitengewoon moeilijke tijd als land en tuinbouwers op het oogenblik door maken mag er werkelijk van de overige Nederlandsche bevolking en van de Nederlandsche regeering verwacht wor den, dat het leven voor boeren en tuin- De R.K. Winkeliersvereeniging !Den Bosch besloot niet meer te adver- teeren in programs en gelegenheids blaadjes en geen cadeaux meer te ge ven voor fancy-fairs. Op de komende centrale vergadering te Nijmegen komt een voorstel om dit besluit voor het heele land geldend te maken, aan de orde. De vrouw van den vice-consul der Vereenigde Staten te Havana, Jackson, werd door een hevigen windstoot van een rots in zee geslingerd. Ze kwam temidden van draaiende kolken terecht. Haar man en een andere Amerikaansche consul doken haar na, om haar te red den, doch alle drie vonden den dood in de golven. Marktbericht. Amersfoort 7 Nov. 1930. Appelen f 8.00 k f 13.00 p. H.L. peren f4.k f10.p. H.L.; Klei- aardappelen f0.00 if 0.— p. H.L.; Zandaardappelen f3.— f3.50 p. H.L.; Hoendereieren f 10.25 k f 12.00 p. 100 st.; Eendeneieren 17.25 a f7.75 p. 100 St.; Boter f2.00 k fO— p. K.G.; Kippen fO.10 k f 1.25; Hanen 10.80 i f 1.25; Hennen f2.75 k fO.OO: Jonge hanen f0.k f0.Kui kens f0.k f0.Tamme ko nijnen fl.00 k f 1.25Wilde ko nijnen f0.90 k fO.OO; Tamme duiven f0.30 f0.60 per paar; Vette varkens f—k f.— Magere varkens f20.— k f35. Drachtige zeugen f 90 f 120; Biggen f10.f 16.Guste zeugen f 70 f 110 per stuk. Aangevoerd: 20H.L. appelen; 80 H.L. peren; 0H.L. kleiaard- appelen; 10 H.L. zandaardappe len 55000 hoendereieren; 700 eendeneieren; 40 K.G. boter; vette varkens; 12magere var kens 3 drachtige zeugen 395 biggen4 guste zeugen koeien; 2 geiten; KERKELIJKE DIENSTEN. druk verboden Ingevolge de anleuraw BOEKHOUDEN OPLEIDING VOOR EXAMENS 22 geslaagden w.o. Staatspr. dipl. en Lager Acte BIJHOUDEN VAN BOEKEN OPMAKEN VAN BALANSEN enz. Nagelhout Leeraar M. O. PRINSES MAR1ELAAN 15 TELEFOON 1234 Tandheelkundige Spreekuur van 9-12 - l'/i-4 Zaterdags van 34 Woensdags-en Vrijdagsavonds van 79 uur. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. ZONDAG Schaalcol. Seminarie Culemborg. H.H. Missen om 7 uur en half 9. Half 11 Hoogmis. 3 uur Vespers. Half 4 vergadering Burgerjonge- lingen-vereeniging le afd. 6 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG 10 uur H. Mis op het Kerkhof. DINSDAG Half 10 gezongen H. Mis voor bruid en bruidegom. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der DONDERDAG 7 uur Lof. ZATERDAG H. Mis om 7 uur, kwart voi en 9 uur. Van 4 'tot 9 uur biechthor Dagelijks de H. Mis om 7, I 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half-zeven, acht uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof met conferentie. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 iot half 10 gelegen heid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENR1CUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Witboosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG 10 uur H. Mis op het Kerkhof. DINSDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan ito. 28, Telef. 558. ZONDAG. Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis ter eere van de H. Willibrordus. 4 uur patronaat. 6 uur Lof met Rozenhoedje. na het Lof vergadering der zelatrice ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen. PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: S. J. Brenninkmeijer. Burg. van Tuyllstraat. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof. DINSDAG. Half-9 gezongen jaargetijde. Deze week de H.H. Missen om Nijkerk. PAROCHIE ST. CATHARINA Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis 3 uur Lof. ZATERDAG Half 3—half 7 gelegenheid om ie biechten. 6 uur Lof ter eere van Maria. Dagelijks de H. Mis om half 8. Soest PAROCHIE VAN DE H.H. APOSTELEN PETRUS EN PAULUS. ZONDAG 22ste Zondag na Pinksteren. H.H. Missen om 7 en 9 uur. Half 11 Hoogmis. Ten half 11 de jaardienst voor Arie Tolboom. Zondag de Hoogdienst ter plech tige viering van het feest v. d. H. Willibrordus, den Patroon van ons Aartsbisdom, den eersten Aartsbisschop van Utrecht. Wegens deze plechtigheid zal na de H. Mis van half 11 het Aller heiligst Sacrament ter aanbidding worden uitgesteld en na de Tan tum Ergo de zegen met het Aller heiligste worden gegeven. Oeen Jongelingenvereeniging. Ten 7 uur Lof met Rozenkrans en verdere gebeden. In de Novembermaand wordt het Rozenhoedje gebeden voor de overledenen, een reden te meer voor de parochianen het Lof des avonds bij te wonen. MAANDAG 's Avonds op gewone tijd oefening v. d. H. Familie der mannen. Biechthooren Donderdag van 3 lot 4 uur; Zaterdag van 3'/, tot 9 uur (ieder vol uur) kwart voor negen sluiting der kerk. VRIJDAG 's Avonds ten 7 uur Lof met Ro zenhoedje en verdere gebeden. Vrijdagmorgen biechthooren voor de jongere kinderen der scholen. ZATERDAG 's Morgens onder de H. Mis van kwart over 8 doen deze kinderen de generale H. Communie, daar om moeten deze kinderen Zater dag te 8 uur in de kerk zijn. Eveneens Zaterdagmorgen en Zaterdagmiddag verplichtte cate chismus voor de grootere jongens en meisjes waarna biechthooren. Soestdljk. PAROCHIE O.L.V. ONB. ONTV. Pastoor: H. S. Mölder. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Uitreiking der H. Communie om kwart over 7, na de Vroegmis en om kwart voor 9. 7 uur Lof met Rozenhoedje. De Hoogmis van St. Willibrord. MAANDAG H. Mis om 8 uur. DINSDAG H. Mis om 8 uur. 7 uur lof ter eere van den H. Antonius. WOENSDAG H. Mis om 8 uur. DONDERDAG H. Mis om 8 uur. VRIJDAG H. Mis om 8 uur. Om half-4 uur biechthooren voor de kinderen derMariaschool. ZATERDAG H. Mis om 8 uur. 7 uur Lof met Rozenhoudje ter eere der H. Maagd Maria. Morgen in beide H.H. Missen collecte met open schaal voor het Seminarie Culemborg. Gelegenheid om te biechten: Dagelijks voor en na de H. Mis. Zaterdagmiddag om 4,5 en 6 uur en na het Lof tof 9 uur. Heden overleed in het St. Elisa beth's Gast- of Ziekenhuis voor zien van de H.H. Sacramenten der Stervenden onze dierbare Broeder, Zwager en Oom Mfiinis vin Gemislijn Uit aller naam, J. BURGERS VAN GROENESTIJN. Amersfoort, 5 Nov. 1930. Aldegondestraat 59. De Uitvaartdiensten zullen plaats hebben op Zaterdag 8 Nov. in de kerk van O. L. Vrouw Hemelvaart 's morgens om 7,8en 9uur, waar van om 8 uur de gezongen H. Mis van Requiem waarna om 11 uur de begrafenis vanuit het Zieken huis. Net R. K. Heer zoekt gcni. slaapkamer t gevraagd voor het weghalen van ijzer, blik, glas enz., voor het tijdvak 15 November 1930t/m.31 December 1931. Inlichtingen te bekomen 's morgens van 9 tot 12 uur, kantoor Gemeente Reiniging, Nijverheidsstraat 31. De prijsopgaaf moet ingediend wor den vóór 14 November a.s., des n.m. Beëdigd Makelaar J. MENKO zal Eubliek verkoopen op a.s. DONDER- AG 13 NOV. v.ra. precies half 9 in zijn veilingsgebouw ingang Langestraal 109 Amersfoort 3 zeer nette w.o. ook voorkomen Amerikaansch Orgel, 2 soliede brandkasten, mahonie meubelen in uitgebreide zin, cylinder- bureaux, fornuizen, kachels en haarden, mangels, karpetfen, kleedcn en loopers, enz. Verders wegens opheffing van een zaak van landbouwwerktuigen en diverse ijzerwaren, w.o. bietensnij machines, maalmolen voor eleclrisch bedrijf, boonenmolens, tusschendrijf- werk, automatische veiligheid koevast- zelters, kaasvormen, roerijeers, partij stremsel en kleursel, rollen kippengaas, Rapide Vleescbhouwermachine, emaillc goederen en diverse ijzerwaren, enz. Alles 'e bezichtigen Dinsdag 11 Nov' 10 cent enlrée van 2 tot 9 uur cn Woensdag 12 Nov. gratis van 9 tot

De Eembode | 1930 | | pagina 2