Zenuw klachten SAHATCCei Het beste Adres G. KEUNEKE Ziek ...en bij alle „Ikheb Sanatogen in een groot aantal gevallen veuze. neurasthenische ooizaak, toegepast en er zéér goede gevolgen van gezien." Pref. Or. C. E. EWALD. Berlijn. Burgemeester en Wethouders stel len den Raad voor van het St. Peters en Bloklandsgasthuis aan te koopen de landerijen begrensd door den Bis- schopsweg en de Oasthuislaan, Ran-! debroek-beek en Vermeerstraat voor den prijs van f200.000. Het complex is groot 18.30.55 H.A. Het is de bedoeling de langs de beek gelegen terreinen te bestemmen voor aanleg van een sportveld en een Zweminrichting. De ijsbaan kan des winters blijven op het weiland. Het voor bebouwing bestemde ge- U-> 7..IA Voeii;ol. In alle Apoth. «n Drog. vanaf f 1.- De gemeenteraad stelde op 9 Dec. in handen van B. en W. om advies een verzoek met plannen van Mr. A. E. Th. Kooien e.a. om tinancieele mede werking voor den bouw van een con gresgebouw op het terrein „Amicilia". Naar aanleiding daarvan deelen B. en W. mede. dat zij, afgescheiden van de technische bezwaren welke er be staan tegen de ingediende plannen, geen vrijheid kan vinden een voorstel te doen tot het geven van een garantie voor de betaling van rente en aflossing van eer. bedrag van f250.000.als wordt gevraagd. De gevraagde garantie tot de volle 100 procent van rente en aflossing van een bedrag van f 250.000.— zou een te groot bedrag uit de gewone mid delen der gemeente kunnen eischen. Daarbij dient wel te worden overwogen, dat andere en meer direct noodzake lijke uitgaven in het belang der meente dienen voor te gaan. Hoewel B. en W. waardeering moeten uitspreken voor de pogingen die van particuliere zijde worden gedaan om tot stichting van een congresgebouw te geraken, kunnen zij om bovenge noemde tinancieele redenen niet anders voorstellen dan afwijzend op het ver zoek te beschikken. De Wethouder van Openb. Werken, Bouw- en Woningtoezicht, Woning bedrijf en Maatschappelijk Werk, ver zoekt ons mede te deelen, dat hij voor de zaken zijn dienst betreffende niet te spreken is te zijnen woonhuize, doch uitsluitend op zijn bureau ten stad- huize, des Dinsdags en Vrijdags van 10—11 ure voormiddags. Tot Geestelijk Adviseur van de R.K. Sport-Vereeniging Limvio is be noemd de WelEerw. Heer Vernooij, Kapelaan der St. Henricus Parochie. Vanaf Zaterdag 24 Jan. zal het klokkenspel van den O. L. Vr. Toren ten gehoore brengen bij heel uur: Cavatine aus Romeo und Julie. (Bellini) Half uur: Cavatine aus der Treischübz (Weber). Burgemeester en Wethouders hebben den Gemeenteraad aangeboden een kostprijsberekening voor het gemeen telijk grondbedrijf. Uit deze berekening blijkt dat het grondbedrijf nog ongeveer 2.602.766 vierkante meters grond te verkoopen heeft. Hiervan behoeft geen grond af voor wegenaanleg. Voor dezen wegen aanleg is 5z2.307 vierkante meter grond noodig. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort brengen ter kennis van de ingezetenen dat op Woensdag 28 Jan. e.k. om 3 uur namiddags gelegenheid gegeven zal worden tot kostelooze inenting in de Handelsschool aan de Hellestraat. Gewenscht is trouwboekje of ge boortebewijs. mede te brengen. Voor benoeming tot onderwijzeres aan de school voor buitengewoon onderwijs is den gemeenteraad de volgende voordracht aangeboden1. G. A. Haverkorn te Rotterdam. 2. C. Noordhoff te Noordwolde. Als Agent-bode voor de R. K. Ziekenhuis-verpleging in .de Provincie Utrecht is aangesteld de heer W. Brandsen, St. Andriesstraat 28, bij wie men zich als lid kan opgeven. Ten overstaan van notaris Knop pers werden geveild Perc. 1 en 2 twee woonhuizen aan de Puntenburgerlaan nos. 86 en 88; perc. 1 aan W. van Zeumeren voor f4000, perc. 2 aan N. A. Los voor f3500. j Perc. 3 winkelhuis aan het Havik 'no. 18a aan mr. G. van 't Eind qq voor f4050. I Perc. 4 woonhuis Heiligenbergerweg Ino. 3, uit de hand verkocht. De 44-jarige heer H. Polak, firmant ■van Polak Frutol Works te dezer stede, 'is in Zwitserland door een lawine be dolven. Zijn lijk en dat van zijn met gezel de heer H. Rinck uit Rotterdam werden later gevonden. Demonstratie met Handweeftoestel- len bij de firma M. A. Ramselaar. Maandag, Dinsdag en Woensdag a.s. demonstreert, blijkens de in dit num mer voorkomende advertentie, de N.V. Artsilk te Breda in de Manufacturen- afdeeling van de firma M. A. Ramse laar, met haar geheel nieuwe hand- weeftoestellen. O.a. wordt getoond het maken van tafelkleeden, kussendekken, kapstokkleeden, muurkleeden, Oud- Hollandsche doeken, Shawls enz. enz. Met gebruikmaking van de bekende knotten frottézijde dezer fabriek wor den daarbij de schitterendste resultaten bereikt. Het handweeftoestel, een waarde vertegenwoordigend van f 13.50 is tijdens de demonstratie te verkrijgen voor den zeldzaam lagen prijs van f5.90. De bediening is zeer eenvoudig en dus in korten tijd te leeren. POGING TOT MOORD. Donderdagavond te ongeveer 10 uur zat Mevr. M. wonende Anna Paulowna- laan 40 met een vriendin in de huis kamer toen zij iemand hoorde aan de achterzijde daarna aan de voorzijde van de woning. Toen Mevr. M. daarop het raampje opende van de voordeur zag zij een ongunstig uitziend persoon. Zij sloot daarop het raampje en belde het politiebureau op. Terwijl zij tele foneerde werd plotseling van buiten een schot gelost en ging een kogel vlak langs haar heen. Onder leiding van de Commissaris werd een onder zoek ingesteld en werd de kogel (re volverkogel) gevonden. Van de dader is nog niets bekend. Op het Julianaplein kreeg gisteren middag een 23 jarige jongeman eer ernstig toeval, zoodat overbrengen naai het Ziekenhuis noodzakelijk bleek. UITSPRAKEN KANTONGERECHT Dronkenschap: J. A. D. Putten f 10 of 5 d-, dezelfde f 15 of 10 d., J. G. V. Baarn f6 of 3 d., B. L. K. Baarn f 15 of 10 d., G. W. Amersfoort f 10 of 5 d., G. J. R. Apeldoorn id., G. E. Barneveld voorw. 3 week en 6 maand opzending, proeftijd 2 jaar. Te Soest varkens los laten loopen: G. H. aldaar f5 of 2 d. In Bunschoten te hard schreeuwen: L. H. aldaar aldaar f5 of 2 d., H. id., L v. d. G. id. Op den openb. weg rumoer maken: D. B. Amersfoort f 10 of 5 d. Ijk wet: A. M. Amersfoort f 1 of 1 d. en verb, gewicht. Per rijwiel links uitwijkenM. N. Amersfoort f3 of 1 d., M. v. d. K. Hoogland id., H. P. Amersfoort id. Wielrijden zonder licht: J. C. v. d. H. Soest f5 of 2 d., H. W. v. d. V. Hamersveld f 2 of 1 d., G. A. V. Hoog landerveen f5 of 2 d., J. J. M. C Amersfoort id. Geen gevolg geven aan politiebevel: J. B. V. Amersfoort f5 of 2 d. Met voertuig rijden zonder licht: H. K. Spakeuburg f5 of 2 d. Met auto of motor rijden zonder nummer of rijbewijsA. A. J. M. N. Soest f5 of 2 d., A. P. J. D. Baarn id., H. P. G. T. Baarn f 2 of 1 d. Idem zonder voldoende remmen J. H. Wijke f5 of d. Te snel rijden in Woudenberg: H. C. D. Bilthoven f5 of 3 d. KRUISVERBOND. Woensdagavond vergaderde het Kruis- verbond in St. Aechten met als spreker Pater Otten, over de nieuwe richting van Sobrietas. De opkomst was niet groot. Pater Otten begon zijn rede met zijn vreugde er over uit te spreken daterVincentianen tegenwoordig waren. Er moet contact bestaan tusschen Vincentius en Sobrietas omdat door drankmisbruik veel armoede ontstaat. Ondanks malaise die in Sobrietas was mogen we optimistisch zijn. Alle Vereenigingen hebben den druk van den tijd gevoeld. Zou dan Sobrietas, een vereeniging van offer, geen achter uitgang moeten boeken. De nieuwe richting is als een nieuwe lente voor Sobrietas. We denken aan ons aller geestelijke Vader Ariëns, die edele voor Damestasschon Koffers en alle soor ten fijne Lederwaren LAN6ESTRAATI05-AMERSF00RT priester, die zooveel heeft gedaan voor allen, maar vooral voor Sobrietas, voor de drankbestrijding. Die groote Ariëns, de geestelijke Vader van Sobrietas, kwam op zijn ouden dag wonen in Amersfoort en is daar gestorven in 1928. Zijn oogenschijnüjke rust gaf de nieuwe lente, de nieuwe richting voor Sobrietas. Hij werkte, schreef, reisde en sprak met vele menschen. De laatste artikelen van Ariëns waren de beste en die gaven aan de nieuwe richting. Spr. schetste vervolgens Ariëns in zijn werken. De diepste grond van Ariëns gedachten de nieuwe richting betreffende, was, wanneer er 10 lekken zijn is het onzin er één te stoppet en de overigen te vergeten. Sigaretten' pest, danswoede, onzedelijke mode, allemaal lekken die er zijn. Niet tegen eene lek de drankzucht moeten ons te jweer stellen, maar tevens tegen alle overdreven genotzucht. Er zijn er die beweren dat Ariëns be doelde Sobriëtas om te zetten in een matigheidsbond. Dit is niet juist. Hel gaat tegen de genotzucht van onzen tijd. Matigheid is een voorname deugd die we als christen moeten beoefenen. Offer is het zich iets ontzeggen dat op zichzelf geoorloofd is. In 1930 heeft Sobrietas zich tot het jeheele Katholieke volk gewend over Ie nieuwe richting die zij was inge slagen. Het Sobrietaswerk kan niet meer worden uitgemaakt voor fanatisme, beticht worden van overdrijving. De nieuwe richting maakt het gemakke lijker het drankbestrijderswerk aantrek kelijker te maken. We blijven vragen, iemand die lid wordt van Sobrietas, dat zoo iemand zegt, ik laat vrijwillig geheel of gedeeltelijk het drankgenot achterwege. We vragen een sober, matig, beheerscht leven tegenover de genotzucht van onze dagen en dit als versterving en offerdaad. Het is een zich verzetten tegen de genotzucht. De moderne wereld weet van geen versterving. Durf te leven is het tegen woordig. Versterving maakt ons meer mensch, meer christen en brengt meer vreugde. Vreugde en genot is een hemelsbreed verschil. Genot maakt de mensch blassé, doch niet gelukkig. Genot doet de mensch walgen van zichzelf. Vreugde echter verveelt nooit. Voor velen is het echter moeilijk drank matig te gebruiken. We laten vrijwillig de drank staan, omdat de drank voor velen is een ellende voor ziel en lichaam. We brengen dus een offer van iets dat we wél mogen bruiken. Dat verstervingsmotief wil de nieuwe richting van Sobrietas verdiepen. De hoofdkwaal van onzen tijd is genot zucht. De moderne mensch zit vast aan de aarde, gaat te veel op in het zinnelijke en vergeet zoodoende het andere leven. De moderne mensch heeft zijn geloof verloren. De moderne mensch is ongelukkig. We gaan er tegen in, niet door woorden, maar door daden, wanneer we vrijwillig een offer brengen, als b.v. de drank vrijwillig laten staan. We zijn met onze nieuwe richting brandend actueel midden in izen tijd. In de pauze deed de heer W. Pijpers een voordracht. In het 2e deel wil spr. enkele gedachten geven die zich goed aansluiten bij de nieuwe lente in So briëtas. De drankbestrijding is een Katholieke zaak. Alles wijst op een geestelijke opleving. Er wordt gezocht door de denkende menschheid. Door de wereld-oorlog, toen alles knetterde van haat, en het hoofd van de Kerk sprak over vrede en liefde is de aan dacht meer gevestigd op de Kath. Kerk. Maar meer nog wordt er dikwijls gelet op óns leven. Men vindt het gespro kene mooi, maar vraagt, hoe komt het toch dat er genoeg Roomschen zijn, die niet beter of slechter leven dan wij? Een van de opmerkingen was zeer zeker dat de Katholieken te ver trouwd zijn met Schiedam. Zie de Katholieke provincies, zeggen ze, het is kroeg op kroeg en hoe wordt de Zondag ontheiligd. En dan is er .veel van waar. Onder niet-Katholieken zijn veel edele menschen en daaraan geven de Katholieken dikwijls ergernis. In 1912 op een Congres te Roer- we niet afkeuren, we moeten het nog beter doen. Spr. hoopt dat de leden van het Kruisverbond met nieuwen moed en bezieling zijn overvuld en naar buiten zullen propageeren het mooie van de nieuwe richting Sobriëtas. (Jit den Omtrek mond zeide Ariëns dat de Katholieken in Nederland meer drinken dan de andere. Daartegen moeten we ons schrap zetten. Wij Katholieken staao nog lang niet op het cultuurpeil waar op we moesten staan. De vlekken die op ons Katholieken rusten moeten we uitwisschen. Wij Kath. moeten ons naar buiten toonen als gezonden idealisten. Onzen tijd is banaal, er moet ideaal zijn, er moeten idealisten zijn. Idea lisme is het gevoel voor het hoogere en dat moet er toch zijn onder ons Katholieken. Bij de Jeugdbeweging, A. J. C., bij de N. B. A. S. zit een prachtig stuk idealisme. Dat moeten Eemnes De veehouder R., die naast zijne woning een hooiberg had, bemerkte, dat deze niet al te stevig stond, waarop hij besloot met het oog op den Noord Wester storm, dezen vast te zetten aan het dak van zijn schuur. Tot zijn grooten schrik ontwaarde hij 's morgens, dat de hooiberg het dak zijner schuur had afgetrokken, waardoor de schuur grootendeels op den grond lag. Hij kon gelukkig zijn vee, bestaande uit eenige koeien, nog ongedeerd on der de resten van het schuurtje van daan halen. Hoogland De Burgemeester vestigt de aandacht op art. 16 der Politie verordening, bepalende dat hij die een voorwerp van eenige waarde op den openbaren weg vindt, verplicht is daarvan uiter lijk binnen 24 uren kennis te geven ten gemeentehuize of aan een beambte der politie. Burgerlijke Stand. GeborenGrietje Arendina, d. van R. Lokhorst en G. Mijling. Geertje, d. van A. Wernsen en W. Berkhof.— Jacoba, d. van J. Emond en J. v. Loon. Anthonius Jacobus, z. van A. G. Hilhorst en M. Huurdeman. [Elber- tus Adrianus, z. van C. J. Noortman A. v. 'f Klooster. Johanna Adriana, d. van J. Ossendrijver en en A. van Noordenburg. Frederik Hendrik, z. van F. Botterblom en H. Voskuilen. Hendrik, z. van G. Berg en G. Wern sen. Anna Elizabeth, d. van W. Brouwer en J. C. Leenards. Onder trouwd C. J. v. 't Klooster en A. A, v. Middelaar. GetrouwdM. v. Burg steden en A. v. Dijk. N. J. West hof en A. W. Sleeking. Overleden: Cornelia Helena van den Berg, 55 j., wed. van A. H. v. Veldhuizen. Hierbij moge nog eens de aandacht worden gevestigd op de zeer mooie Kalifilm die Dinsdag a.s. (27 Jan.) in „Concordia" wordt gegeven. Ieder, die maar half kan, houde die avond vrij. Zeker zal men veel missen als men op die avond niet zou komen. Velen hebben een uitnoodiging per convocatie ontvangen, doch die ei geen kregen, zijn zeker welkom, wan neer ze op die avond aanwezig zijn. De vergadering gaat uit van de Boe renbond; doch al zou men geen lid van die vereeniging kunnen zijn, ook voor die is ae film de moeite van een tochtje naar „Concordia" zeker waard. Zorg daarom allen, dat de zaal vol is tot in de uiterste hoeken. De vergadering begint tehalf-6uur. Tot Dinsdagavond. Sg.-Hg. Leusden Burgerlijke Stand. OndertrouwdR. Tolboom en H. M. Brouwer. Op den openbaren weg te Leusden is gevonden, een belastingmerk 1930- '31. Inlichtingen bij de gemeente-veld wachter. door gevatte koude, zwaar gevoel In hoofd en ledematen, Influenza, Oriep, Rheumatlsche pijnen, alsook vastzittende Hoest: In a' J gevallen zullen MUnhardt's Poeders U spoedig helpen. Doos 4S ct. Bij Uw Drogist en C. W. v. Hofslot. A. v. d. Belt en A. H. Luijben. D. Lammertse en E. Broek. Gehuwd: A. G. D. v. Dam en R. v. Hornsveld. VALSCH GELD IN OMLOOP. Door den winkelier S. aan de Beu kenlaan is een valsche gulden ont vangen. De winkelier heeft dit geld stuk bij de politie gedeponeerd. De gulden, oogenschijnlijk geheel GEVONDEN VOORWERPEN. Een zilveren beursje met inhoud, een alpaca beursje met inhoud, een zilveren horloge, een hamer, een dop van de as van een motorrijtuig, een bril: BURGERLIJKE STAND van 15—21 Januari '31. GeborenHendrik Wouter, z. v. J. v. Steendelaar en A. Guliker. Jacoba Clasina, d. v. J. v. d. Veer i S. v. d. Schagt. Elisaheth Maria, d. v. C. Rietveld 1 E. Broek. Christiaan Hendrik, z. v. H. Galen- kamp en E. Rotteveel. Theresia Cornelia, d. v. M. v. d. Berg en P. Zwezerijn. Maximilian Eduard Ferdinand, z. v. P. C. H. Scholz en M. J. Hooftman. Mekka Johanna Alieda, d. v. H. Lijf- togt en G. C. ter Haar. Albertine |annette, d. v. S. J. P. Goossens en H. R. Wuestman. Gerardus Wilhelmus, z. v. W. Hassel- bach en J. Koppen. .Willem, z. v. W. Koelewijn en H. Koelewijn. Ondertrouwd: A. A. v. Daatselaar Gemengde Berichten Tijdens oefeningen van een militair Engelsch luchtescadrille kwam een der toestellen in botsing met een arend, die een vleugelwijdle van 8 voet had. Het toestel viel en de beide inzittenden werden gedood. Op de Zwarte Zee heeft 'n zware storm gewoed, een Grieksch, een Turksch, een Nederlands stoomschip, n.l. de Hendi, zonken evenals een 34-tal kleine vaartuigen. Op 't vliegveld te munchen is 'n vliegmachine bij het landen neerge stort. De bestuurder en een passagier werden gedood. Een 1 l-tal beambten van de Beiersche politie, die een ski-cursus volgden, werden door een lawine overvallen. 9hunner werden bedolven. Een reddings brigade wist er twee, hoewel zwaar gewond, te redden. Van de overige zeven ontbreekt elk spoor. Kerknieuws. AARTSBISDOM UTRECHT. Z. D. H. de Aartsbisschop van Utrecht heeft aan den Zeereerw. heer J. A. Berendsen op diens verzoek gezondheidsredenen eervol ontslag ver leend als Deken van het Dekenaat Hengelo (O.) en heeft als zoodanig benoemd den Zeereerw. heer A. J. Weijenborg, pastoor der St. Lambertus Parochie te Hengelo (O.). Voorts heeft Z. D. H. benoemd tot pastoor te Enschede (H. Jacobus) den Weleerw. heer W. A. Rademaker, tot pastoor te 's Heerenberg den Weleerw. heer J. Galema en tot pastoor te Dalfsen den Weleerw. heer H. H. M. Sinnige. KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. Half II Hoogmis. 3 uur Vespers. Half 4 vergadering Burgerjonge- lingen-vereeniging le afd. 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. WOENSDAG H-H. Missen om 7 uur, kwart voor 8 en 9 uur. Kwart voor 8 H. Mis voor de leden der H. Kindsheid. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Lof. ZATERDAG H. Missen om 7 uur, kwart voor 8 en 9 uur. Van 4—9 uur biechthooren. Dagelijks de H. Mis om 7, 8 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half-zeven, acht uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof met Conferentie. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 tot half 10 gelegen heid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. DINSDAG 7 uur Lof. WOENSDAG Half 8 geen H. Mis. DONDERDAG 7 uur geen H. Mis. 9 uur en kwart voor 10 Huwe lijksmis. VRIJDAG Half 8 geen H. Mis. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Cafslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, lacob Catslaan no. 28,Telef. 558. ZONDAG. Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt, 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 4 uur patronaat. 6 uur Lof. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG. 7'/a uur Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 2 uur Catechismus. 3 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG le H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. DINSDAG Half 8 le H. Mis. 8 uur gezongen H. Mis. WOENSDAG Half 8 le H. Mis. 8 uur gezongen H. Mis. 9 en 12 uur Catech. op de scholen. DONDERDAG Half 8 le H. Mis. 8 uur gez. H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. VRIJDAG Half 8 le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. ZATERDAG 7'/, le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Van 3-7 uur biechthooren. 6 uur Lof met Rozenh. Hooglanderveen. PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: J. M. Kniep. Burg. van Tuyllstraat. ZONDAG Half 8 H. Mis. ur Hoogmis. 5 uur Lof. ZATERDAG Van 4—8 uur gelegenheid om te biechten. in de week de H. Mis om 8 uur NI j kerk PAROCHIE ST. CATHARINA Pastoor: R. J. B. Ftipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis 3 uur Lof. WOENSDAG Half 10 gez. H. Mis voor Bruid en Bruidegom. ZATERDAG Half 3half 7 gelegenheid om te biechten. 6 uur Lof ter eere van Maria. Dagelijks de H. Mis om half 8. Soestdljk. PAROCHIE O.L.V. ONB. ONTV. Pastoor: H. S- Mölder. ZONDAG 8 Vroegmis. -ur Hoogmis. Uitreiking der H. Communie om kwart over 7, na de Vroegmis en om kwart voor 9. 7 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG H. Mis om 8 uur. DINSDAG H. Mis om 8 uur. 's Avonds om 7 uur Lof ter eere van den H. Antonius. WOENSDAG H. Mis om 8 uur. DONDERDAG H. Mis om 8 uur. VRIJDAG H. Mis om 8 uur. Om half 4 biechthooren voor de Kinderen der Mariaschool. ZATERDAG H. Mis om 8 uur. 7 uur Lof met Rozenhoedje ter eere der H. Maagd Maria. Gelegenheid om te biechten: Dagelijks voor en na de H. Mis. Zaterdagmiddag om 4,5 en 6 uur en na het Lof tot 9 uur.

De Eembode | 1931 | | pagina 2