Wij alléén Ijsvermaak In Amersloorl, koopen in Amersloorl, koopen persoonlijk alle vischsoorlen in de Rijksvischhallen Ie IJmuiden. U is dus steeds verzekerd van de billijkste prijzen en de noodzakelijke kwalititeits- conlrOlel Thuisbezorgen zonder verhooging IJmuider Vischhandel H. GLASTRA Co. N.V. ALLEENUTR.STRAAT 40 - TEL. 92 AMERSFOORT HOOFDKANTOOR IJMUIDEN - OPOERICHT 1 MEI 1909 Steeds voorhanden: Tarbot-tong, Kabeljauw, Schelvisch, Schol Bot enz. ViBchconserven. Warme Croquetten en Vischkoekjes Heerlijke gebakken visch - Gemarineerde Haring - Rolmops ft- scheikundige analyseert, faj —het publiek proeft ,1 de aparte kwaliteit aan *Nl NG pepermunt De maandelijksche Godsdienst oefening voor de R.K. Militairen der verschillende wapens en rangen in het Sirnizoen, wordt gehouden door den eer Aalmoezenier op Donderdag en Vrijdag a.s. Donderdagmiddag half 4 de-confe rentie en van 6.30—8.30 uur gelegen heid om te biechten. Vrijdagmorgen om 7 uur de H. Mis met preek en algemeene H. Communie. H. J. J. M. van Straelen, Majoor-Aalmoezenier. DE ROODE CANDIDATEN. Men deell ons mede dat de candi- datenlijst voor de Raadsverkiezingen door de S. D. A. P. voorloopig wordt aangehouden als volgt: 1. Noordewier. 2. Fremouw. 3. de Mots. 4. Huslage. 5. Mevr. Brussen. 6. Koren. 7. Polder. 8. Overeem. Toen de heer de Gier, wonende in de Pauwstraat, 's avonds wat lang weg bleef bij het stallen van zijn auto in de garage, ging men hem zoeken en vond hem levenloos op den grond liggen. De doodsoorzaak kon niet direct worden vastgesteld. Een familie in de Hobbemastraat deed aangifte van het vermissen een bedrag aan geld en een ring. Na onderzoek door de politie bleek een 16-jarig dienstmeisje een en ander te hebben ontvreemd. Het geld had ze verstopt, na ongeveer f25 te hebben gebruikt. De Amersfoort, organiseert een avondpretje voor de kinderen der leden op Woensdag 11 Febr., 's middags van 3 tot 5 uur in het gebouw St. Aechten waar de heer Frommé uit Amsterdam met leuke grappen en goocheltoeren de kinderen aangenaam zal bezighouden en het bestuur voor versnaperingen zal zorgen. Er had een samenkomst plaats van hoofden van scholen en gymnasium leraren onder leiding van Reclor Keulen om te overwegen wat kan worden ge daan om de aansluiting van lagere school met gymnasium te bevorderen. Als resultaat der besprekingen kon worden vastgelegd de aanvaarding van de volgende conclusies: I. Jaarlijks heeft omstreeks Februari een bespreking plaats tusschen leer aren, betrokken bij de toelating van leerlingen tot de eerste klasse, met de hoofden van scholen, waarbij opgaven worden verstrekt door leeraren aan schoolhoofden en met deze besproken, waarnaar het onderwijs zich in de laat ste maanden kan richten. II. Er worden opleidingsklassen ge vormd, voor zoover daartoe gelegen heid of aanleiding bestaat. III. Aan het Onderwijs inhetNeder- landsch worde meer zorg besteed. IV. Het Onderwijs in het Fransch, indien en voor zoover dit gegeven, zij meer gramaticaal. V. Een leerling, der eerste klasse, die op het Kerstrapport 4 of meer on-i voldoenden heeft, moet kunnen worden teruggezonden naar de lagere school krachtens een besluit van de leeraren- vergadering, die daartoe een voorstel indient bij autoriteiten. Deurwaarder de Groot verkoopt Vrijdag 13 Februari 10 uur op het terrein van de Wagenwerkplaats der Spoorwegen te Amersfoort diverse par tijen Eiken-, Grenen- en Vurenafbraak afkomstig van spoorwagens, enz. aan wezig op het terrein. De Nederlandsche ruiter-kampioen ritmeester De Kruyff, die in het groote sport- en ruitertournooi te Berlijn den eersten prijs van 15.000 Mark heeft gewonnen, heeft hiervan 1000 Mark beschikbaar gesteld voor de Berlijnsche armen. Burgerlijke Stand. 3 Februari. Geboren: Sarah, d. v. J. Araten en H. de Leeuw. Gehuwd: J. T. Rutgers en G. G. M. Koops F. J. Misset en G. C. Peeters. Over leden: Sjouke Joustra, oud 75 jaar, echtgenoot van N. Sanderse. 4 Februari. Geboren: Roelof Wil helmus, z. v. J. Groenestijn en W. G. Scholten Johanna Adolpliine, d. v. G. C. Kerling en E. M. J. Rant Albertus Jacobus, z. v. A. J. van 't Hul en J. J. Zeen. GehuwdC. T. G. van Kalleveen en A. W. Sleeking C. van Vugt en J. A. Admiraal E. Malestein en H. B. van Barlingen. OverledenWiilemina Rijnders, oud 50 jaar, echtgenoote van M. v. Essen Elizabeth Beem, oud 58 jaar. echt genoote van Aalbert Ploeg. 5 Februari. GeborenLambertha, d. H. van Nieff en M. A. Veldman Jantina, d. v. H. van Nieff en M. A. Veldman Helena, d. v. F. J. van der Neut en C. H. Bakker Geer- truida Johanna, d. v. A. v. d. Pol en G. J. van Surksum Barbara Hen- riette Wilhelmina, d. v. J. H. Zwarte- veenenB. M.Versteeg. Ondertrouwd: Dooitse van der zee en A. R. Veld- in J. van Schaik en G. de Vries L. Boulonois en A. C. M. Jansen J. van de Veen en M. Fox A. van Siooten en G. W. Woudenbers. GehuwdG. Mochel en W, J. de Bakker. 6 Februari. Overleden: Geertrui Vonk, oud 83 jaar, weduwe van j. van OorschotElisabeth Wakelkamp, oud 75 jaar, echtgenoote van R. van Wessum Alexander van Oven, oud 86 jaar, weduwnaar van H. Gouw Gerardus Johannes v. Kuijk, oud 66 j. echtgenoot van J. E. Tansel Gijs- berta Clasina van der Linde, oud 83 j., weduwe van J. van der Schroef. 7 Februari. Geboren: Hermanus phannes, z. v. J. Janssen en G. W. ten Buite Foppe Hendrik, z. geeft ruwe huid H. Hoekstra en J. Kooijstra Neeltje Jozefa Maria, d. v. R. T. Boomhouwer en M. Berger. OverledenHendrik van Roozendaal, oud 44 jaar, echtg. van M. Staal. 9 Februari. Geboren: Alida Fran- cina, d. v. H. van Hardeveld en G. van Leeuwen Hendrik, z. v Kroes en A. M. Bregonje. WAARSCHUWING. Verplichtingen tot het doen van aan gifte en het verstrekken van inlichtin gen voor het bevolkingsregister. Ieder, door of vanwege het gemeen tebestuur daartoe uitgenoodigd, is ver plicht tot het doen der opgaven, ver- eischt voor invulling van het Bevol kingsregister. Bij vestiging te Amersfoort moet daarvan binnen 2 weken aangifte wor den gedaan op liet bureau Bevolking (stadhuis kamer 3) onder overlegging van een verhuisbiljet, of, komende Uit het buitenland, van een paspoort. Voor het aanvragen van verhuisbil- etten zijn op genoemd bureau kosteloos ormuliercn verkrijgbaa,. Verlaat men Amersfoort met de be doeling zich elders te vestigen, .dan moet op het bureau Bevolking (stadhuis kamer 3) een verhuisbiljet worden aan gevraagd. Bij adresverandering in Amersfoort moet daarvan binnen acht dagen op het bureau Bevolking (stadhuis kamer 3) aangifte worden gedaan. Gezinshoofden moeten bovendien binnen 8 dagen aan genoemd bureau kennis geven van iedere persoon, die in het gezin wordt opgenomen of daaruit vertrekt. Inwonend dienstpersoneel daaronder begrepen. Geen aangifte behoeft te geschieden van dagdienstboden, noodhulpen of tij delijk personeel. Het niet voldoen aan bovengenoem de verplichtingen kan gestraft worden met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of een geldboete van ten hoogste honderd gulden. WONINGBOUW. Naar wij vernemen keurden Gede puteerde Staten goed het raadsbesluit voor den bouw van 72 woningen van gemeentewege op een terrein in het Leusderkwartier. Eveneens Is goedge keurd de bouw van 63 woningen door de woningbouwvereeniging „Goed Wonen" in het Soesterkwartier en van 34 woningen door „Volkshuisvesting". COIIMTCOSTUMES Uit den Omtrek Barneveld In den gemeenteraad heeft de Burge meester een rede gehouden, waarin hij mededeelde hoe 't in 1930 met Barneveld was gegaan. Het aantal inwoners is in 1930 met 248 toegenomen, en bedroeg op 31 Dec. 13754. In 1930 zijn 379 kinderen geboren, 120 huwelijken gesloten en 109 personen overleden. De eieraanvoer bedroeg 76 millioen dat is 24 millioen meer dan in Burgerlijke Stand. Geboren: Cornell's, z. v. D. van de Kamp en G. Zoonen Hendrikus, z. v» G. van de Hesseweg en G. Hijwegen Willem, z. v. G. v. Omme en H. v. Looijengoed Neeltje, d. v. E. Drup en G. van Ee Hendrik Ma- rinsu, z. v. E. Franken en G. Borren Maria Catharina, d. v. L, Koops en A. Reneman Maarije, d. v. H. v. de Voort M. Kuijt Jan, z. v. L. de Jonge en J. Gelton Evert, z. v. G. van de Groot en E. Toonen -Baren- dina Jannetje, d. v. H. Haanschoten en J. van den Brink. Ondertrouwd N. Nijlioff en E. van Ede H. Schut en E. v. Essen. GehuwdE. v. Dijk en G. van den Brink W. Schouten en C. A. van Daatselaaar. Overl. Willem Looijen, 79 jaar, wed. A. v. Nimwegen. Eemnes Burgerlijke Stand. Geboren: Adriana Johanna, d. v. T. Wiggerts en C. Traa. Hoogland Burgerlijke Stand. Geboren: Richardus Adrianus z. v. W. van de Boom en P. Botterbiom Godart, z. v. P. van Binnendijk en J. de Leeuw Richardus Antonius, z. v. J. van de Wolfshaar en A. Kuijei l C. J. van 't Klooster en A. A. van Middelaar. Overleden -. Johannes van Middelaar, 54 j., echtg. van H. van 't Klooster. Hoevelaken Te Utrecht stond weer terecht C. K., voormalig gemeente-veldwachter van Hoevelaken, beschuldigd van mishan deling van A. de Enter, die op het erf van Blom]zich weigerachtig had toond om zich te verwijderen. De Officier eischte f50 boete of 25 Ki hechtenis. Rechtbank, uitspraak doende, achtte de ten laste gelegde mishande ling bewezen en veroordeelde ver dachte tot de gevorderde f50 boete of 25 dagen hechtenis. Verdachte verzekerde in hoogerbe-j roep te zullen gaan. Een auto met een viertal jongelui uit Voorthuizen, dat per auto een toertje had gemaakt naar Amersfoort kwam met de linkerwielen in den berm en botste eenige meters verder tegen een telefoonpaal, welke afbrak, om vervolgens in de sloot te tuimelen. De vier inzittenden kwamen met den schrik vrij. In den gemeenteraad noemde de voorwaarden van den „Lichtenberg" -oor barakverpleging onaannemelijk. De heer v. Kolfschoten meent, dat Utrecht dicht genoeg bij ligt, dat de familie de patiënten gemakkelijk be zoeken kan. De Voorz. meent, dat men voor 5 jaar met Utrecht een contract kan aangaan, wellicht worden inmiddels de voorwaarden van den „Lichten berg" voordeeliger. Besloten wordt een contract aan te gaan met het Academisch Ziekenhuis, ingaande l April a.s. Nijkerk Op den straatweg reed een auto, bestuurd door G. P„ waarschijnlijk door een defect aan de stuurinrichting, tegen een boom. De auto werd ernstig beschadigd. De bestuurder kreeg eenige verwondingen door het bre kende glas aan het gelaat. BEVOLKING. Het aantal inwoners dezer ge meente bedroeg op 31 December 1930: 13939 zielen. LANDBOUW. Voor een dertigtal leden van den A.B.T.B. en genoodigden, hield Ir. Vos van liet Land- en Tuinbouw- liiircuu voor Stikstofmeslstoffen te A'dum een lezing over: „Een ren dabele sUkstofbemosting en nieuwe- inzichten in de weidetechnick". Op verschillende plaatsen in alle deelen van ons land heeft het Land en Tuinbouwbureau groote bedryfs- proevcn aangelegd, meestal met medewerking der Ryksconsulenteu over deze moderne bedryfswyze in den weidebouw. Ir. Vos liet in lezing de nieuwere opvattingen de voordeden daarvan naar voren komen. Het bleek, dal de kostprijs van hooi en gras, dus ook van de melk, door een doelmatige stikstof gift sterk daalt, waardoor de winst «lus grooter wordt. Daarna werd de Weidefilm, opgenomen in 1930, ver toond; een interessante opname van bedrijven en vee, en stadsgezichten, welke zeer in den smaalt viel van de aanwezigen. Er werden daarna over verschil lende practischc dingen vragen ge steld en beantwoord. Soesterberg De brand die Zaterdag heeft ge woed in een perceel te Soesterberg nabij de grens van Amersfoort heeft de politic aanleiding gegeven tot arrestatie van den bewoner W. B. De inboedel was zeer hoog vi kerd. Na den brand zijn nog stukken tapijt gevonden, die naar petroleum riekten. LJit de Land en Tuinbouw-wereld. Nadruk verboden. Het „Blauw" worden van Aardappelen. De laatste jaren vernam men vele klachten uit de praktijk over het zoo genaamd „blauw" worden der aard appelen. Bij sommige aardappels is dit euvel slechts in geringe mate aan wezig, bij anderen is het zoo sterk, dat de aardappel waardeloos wordt. Het sterkst treedt het „blauw" op aan het naveleind. De gekleurde plekjes liggen meest dicht bij de schil, bij sterk optreden ook in 't binnenste van den knol. De geheele snijvlaktc is dan grauwachtig gekleurd. Bij het koken van „blauwe" aardappelen blijven de verkleuringen bestaan, terwijl de blauwe plekken min of meer hard blijven. Blauwe aardappelen zijn dan ook voor de consumptie onbruikbaar, en vandaar dan ook, dat het „blauw" zoowel voor de verbouwers als voor de handelaars groote financieele nadeelen kan op leveren. Gelukkig hebben onderzoekingen ge leerd, dat men het „blauw" met vrucht kan bestrijden. De conclusies, waartoe genomen proeven leidden, waren o.m. de volgende: Stalmest doet het percentage blauwe knollen zeer sterk dalen. Een zeer sterke daling kan verkregen worden door een bemesting met kali- houdende meststoffen. Er is in verband met deze daling geen belangrijk verschil waargenomen tusschen het gebruik van kalizout 40 pCt. patentkali of kaliumcarbonaatde gebruikte hoeveelheden kali geven den doorslag. Het blijkt, dat soms zeer hooge gif ten aan kali noodig zijn, eer men een goed resultaat verzekerd is. Knollen van kali-arme perceelen be vatten een zeer laag percentage kalium bij de blauwe knollen dier perceelen was dit gehalte het laagst. Eigenheimers, die kaligebrekver- schijnselen in het loof vertoonden, gaven een opbrengst met een zeer hoog percentage aan blauwe knollen. Ingevolge deze uitkomsten heeft men met goeden uitslag het „blauw" be streden door aanwending eener ruime kali-bemesting, bestaande in: 350 tot 700 K.G. kalizout 40 pCt. vóór Nieuw jaar, óf na Nieuwjaar, in 't voorjaar; 500 tot 1000 K.G. patentkali, respec tievelijk 250 tot 500 K.G. zwavelzure kali. Natuurlijk mag naast deze kali-be mesting een voldoende phosphorzuur- en stikstofbemesting niet worden ver geten. Zaaitoestel. Wilt u een eenvoudig, zelfgemaakt toestelletje om groente- of bloemzaad te zaaien? Zie hier: men kan het maken van een blikken doosje, bijv. een leeg schoensmeerdoosje of iets dergelijks. In den bodem en in het deksel boort men vijf gaatjes. Aan den eenen kant zijn deze drie millimeter van doorsnede, en aan den anderen kant twee millimeter. Het zaad doet men in de doos. en al naar de grootte der korrels, schudt men het zaad door de groote of door de kleine gaatjes. Kerknieuws. IUBILEUM PASTOOR B.J. BROUWER Zondag heeft de parochie van Loener- sloot het koperen jubilé van haar pastoor feestelijk herdacht. De feestdag werd begonnen met een plechtige Hoogmis, opgedragen door den jubilaris. Na het Evangelie hield Pater van Dijk de feestpredikatie. Na de H. Mis werden hetTeDeum en 'n feestlied gezongen. Van de gelegenheid om den jubilaris in de pastorie geluk te wenschen, werd een zeer druk gebruik gemaakt. De dag werd besloten met een officieele huldiging in hel St. Josef- gebouw waar den jubilaris de feest gave der parochie werd aangeboden. Binnenland DE HANZEBANK. Geëindigd is het faillissement van de N.V. de Hanzebank. gevestigd te Utrecht (curatoren mrs. H. G. Holsteijn en R. van Woelderen) door het ver bindend worden der slotuitdeelingslljst met eene uitkeering van 3.7 pet. RETRA1TENHUIZEN. Met ingang van 1 Maart a.s. zullen ook de Retraitenhuizen te Noordwijker- hout en te Bergen bij Alkmaar van liet Bisdom Haarlem door de Paters Re demptoristen worden geleid. NIEUWE AUTODIENST. Door de N.V. „De Veluwsche Auto- dienst" te Ermeio, is vergunning ge vraagd tot het in werking brengen van een autobusdienst Ermeio—Putten— Nijkerk—Baarn—Eemnes—Laren-Bus- sum—Naarden—Muiden—Diemerbrug —Amsterdam en omgekeerd. POLITIEK ADVIES. Hier volge het politiek advies der Kath. Staatspartij voor de a.s. Staten verkiezing in de provincie Utrecht: 1. van Spanje. 2. Knigge. 3. Suring. 4. Smulders. 5. de Goeij. 6. Venings. 7. de Vink. 8. de Wyckerslooth. 9. van den Hengel. 10. van de Wurf. 11. Mr. Scholtens. 12. Boerrlchter. 13. Steenhof. 14. Stockmann. 15. Segers. 16. Orth. 17. Andriessen. 18. Twaalhoven. 19. Noordman. 20. Hazendonk. Gemengde Berichten Te Nijmegen is een 20-jarige jonge man door het ijs op een kolk nabij de Oude Waai gezakt en verdronken, Bij Krakau zijn tengevolge van ver keerden wisselstand twee treinen op elkaar gereden. 6 peisonen werden gedood, 15 zwaar en 31 licht gewond. Te Haarlem is bij een vechtpartij een 65-jarige man met een knipmes doodgestoken. Op de Congo-rivier is een veerboot lek gestooten en gezonken. 54 negers kwamen hierbij om het leven. In de omgeving van Branica over vielen gewapende bandieten vier koop lieden, schoten drie hunner en een voerman neer en verwondden den an dere ernstig. Den roovers vielen 300( lei in handen. Voor de betrekking van gemeente architect te 's Grhvenzande, hebben zich niet minder dan 176 sollicitanten aangemeld. Te Boedapest ontplofte een granaat, die tusschen een hoop ouden rommel lag. 3 personen wer den gedood en 13 zwaar gewond. Te Tegucigalpa was een nieu wen autoweg door den president der republiek geopend. Kort daarna had een dynamietontploffing plaats waardoor 5 personen gedood zwaar gewond werden. Nabij Bakel zijn twee auto's, die elkaar passeerden, in een sloot gereden. Een heer en een daine wer den daarbij ernstig gewond moesten in het ziekenhuis te Hel mond worden opgenomen. Op de heide bij Wijster is liet lijk gevonden van een vrouw, die blykbaar van koude en uitpuiling was gestorven. De vrouw was af komstig uit Pesse en was niet ge heel normaal. Te Parijs is een industrieel ge arresteerd en in de gevangenis op gesloten, die er van wordt beschul digd een Bank te Reims voor niel minder dan 15 millioen francs te hebben opgelicht. Bij Almeria (Sp.) sloeg tenge volge van een storm het Franschc stoomschip „Lorca" van zijn ankers. Een gebroken ketting trof den kapi tein en 4 matrozen, die allen te wa ter geraakten. De kapitein en twee man verdronken. Te Allenstein zyn hij brand twee oude mcnschcn, een man van 88 en een vrouw van jaar in de vlammen omgekomen. De directeur van een groot Warenhuis te Antwerpen is op zjjn kantoor door den secretaris van de directie vermoord. De Argentijnsehe regeering heeft besloten, om ter bestrijding der werkloosheid, alle in liet land 'erblijvende werklooze vreemdelin gen naar hun landen terug te zen den. Reeds zijn 2000 menschen uil gewezen, terwijl nog velen zullen •olgen. KERKELIJKE DIENSTEN. Nitfruk verboden Ingevolge d» nutcurtw Amersfoort, PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37.- WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 7 uur plechtig Lof tot opening van het 40-urengebed. Van 4—9 uur biechthooren. Dagelijks de H. Mis om 7, 8 en PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZATERDAG Van 1112'/»en na den middag van half 3 tot half 10 gelegen heid om te biechten. 7 uur plechtig Lof met predikatie tot opening van het 40-urengebed. ïlijks de H.H. Missen om 7, PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. WOENSDAG Half 8 geen H. Mis. 9 uur Huwelijksmis. DONDERDAG Half 8 geen H. Mis. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half-8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFR1DUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telef. 558. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur plechtig Lof met Veni Creator en predikatie tot opening van het H. Veertig-urengebed. Hoogland. PAROCHIE ST. MART1NUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. WOENSDAG Half 8 Ie H. Mis. Kwart over 8 2e K. Mis. 9 uur gezongen Huwelijksmis. 9en 12 uur Catech. op de scholen. DONDERDAG Half 8 le H. Mis. 8 uur gezongen jaargetijde. 9 en 12 uur catech. op de scholen. VRIJDAG Half 8 le H. Mis. 8>l, uur 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. ZATERDAG 7'/, le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Van 3—7 uur biechthooren. 6 uur Lof met Rozenh. Nijkerk PAROCHIE ST. CATHARINA Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZATERDAG Half 10—half 12 en van Half 3 tot half 6 en na het Lof ge legenheid om te biechten. 6 uur plechtig Lof tot opening van het 40 uren gebed. Dagelijks de H. Mis om half 8. Marktbericht Amersfoort, 9 Febr. 1931. Kaasmarkt. Aanvoer 19 wagens, wegende 4700 K.G. Prijs f32.— tot f38.00 per 50 K.G. Handel vlug. Geeft uw huisvuil geregeld mede, en niet alleen aan het begin en het einde van de week. Gent. Reiniglnvsdienst Hoort de Famet B.B.L-Luidspreker Pracht geluid en zuivere weergave I Alleen verkrijgbaar bij: Handelshuis Radio Electra Langéstraat 79 Telefoon 81 Magazijn „Eduso" Langéstraat 11 Telefoon 214

De Eembode | 1931 | | pagina 2