|^püR0L BERICHTEN I UIT AMERSFOORT FEEST VAN ZUSTER ALBERTINE. Den deelneemsters aan het huldeblijk voor Sr. M. Albertine alhier wordt medegedeeld, dat gelegenheid bestaat de Feestelinge te feliciteeren op Maan dag 24 Augustus a.s. des middags van 3—4 uur, Ingang hoofdgebouw Singel. Woensdag 19 Augustus herdacht de Ecrw Zuster Marie Madeleine (in de wereld Mej. C. J. van den Hoven) van het klooster van O. L. Vrouw den dag, dat zij 25 jaar geleden de H. Professie aflegde. In intiemen kring herdachten Don derdag de bestuurders van het Liefde werk voor Voogdij- en Kinderbescher ming te dezer stede het heuglijk feit, dat hun mede-bestuurder, de heer M. van Wessum de Munck, f2'/i jaar als penningmeester fungeerde.- Voor de uitnemende wijze waarop de jubileerende bestuurder dezer nut tige sociale instelling ten bate van de misdeelde jeugd in zijn functie diende, werd hij door zijn mede-bestuurders passend gehuldigd. De gemeenteraad vergadert in zijn oude samenstelling voor het laatst op Vrijdag 28 Augustus. De nieuwe Raad wordt Dinsdag I September geïnstalleerd. Als nieuwe leden doen dan hun intrede dr. Eggink, W. van Gent, W. van Koelen, J. Zwart, H. Huslage, H. Butselaar en mevrouw Brussc-Hemminga. De verloting van „Hulp in Nood" wordt uitgesteld tot 20 September a.s. Trckklngslijsten zijn dan in het gebouw der R. K. Werkliedenver. ter inzage. GEMEENTERAAD. Vergadering Vrijdag 28 Augustus. 1. Ingekomen stukken. 2. Uitvoering Ambtenarenwet. 3. Regeling pensioensgrondslagen van cenige onderwijzers bij het open baar onderwijs. 4. Toekenning vergoeding bovental lige leerkrachten ten behoeve der R.K. Meisjesschool Muurhuizen. 5. Bouw van 58 woningen op het terrein „Oskam". 6. Beëindiging van de huur van de boerderij „het Nieuwe Land" door M. G. Wijntjes op 1 November a.s. 7 verkoop aan Eijkelenburg van bouwterrein aan de Timorstraat hoek Bankastraat groot pl.m. 625 M!. voor f3500. 8. Verkoop bouwterrein en tuingrond Thorbeckeplein, groot in totaal pl.m. 1373 MJ. voor (6300 aan Gebr. Jansen. 9. Verkoop van strooken grond aan den Ouden Soeslerweg ter gezamen lijke grootte van 2281 MJ.voorf 10500 aan A. v. d. Vijzel en aankoop van A. v. d, Vijzel van een stfookje grond nabij den Plantsoengordel, groot pl.m. 140 M». voor f350. 10. Huren van het perceel H. van Viandenstraat No. 15. 11. Wijziging uitbreidingsplan ter reinen tegenover Borneoplein. "•phooging tem Vermeerstraat. VOETBAL. Revanche match: wagenwerkplaats elftal contra L.I.M.V.I.O. Hedenavond om 7 uur precies wed strijd elftal wagenwerkplaats tegen L.I.M.V.I.O. op terrein A.B.v.L.O. aan den Lcusderweg. Scheidsrechter is de heer v. d. Starren. Twee voorstellingen van „Het Chi- nccsche Landhuis", zullen worden ge geven door de Koninklijke Vereeni- ging Het Nederiandsch Tooneel in de Schouwburgloge aan den Vlasakkerweg, onder regie van Albert van Dalsum, die zelf de rol van Yuan Sing vervult. Verder spelen mee Sara Heijblom, Nell Knoop, Do van Hoogland en Henri Eerens, Adolphe Hamburger, Richard Elink, Rien van Noppen enBenGroenier. NIEUWE BOEKEN Vicky Baum Menschen im Hotel. Brupbacher-Birchcr Kookboek vo moderne voeding zonder vleesch. Llsbeth Biirgcr Meisjes uit onze straat. Ilja Ehrenburg )0 P.K-, het leven der auto's. Walter Friedemann De grootc speler John Law. Alban Goodicr Heiligen voor zon daars. Govert Grazer Leesmethodiek en moderne psychologie. H. de Greevc S. O. S., beschou wingen voor de vasten. E. Heimant, H. Heinslus en Jac. Thysse Geïllustreerde flora van Nederland. J. Kohlbrugge Practische sociologie; dl. VIII Sociale wetgeving. Selma Lagerlöf Christus' legenden. Otten Amerikaansche filmkunst, J. F. Riinne Hel meisje uit llellnaes. André Theuriet L'onclc Scipion. F. van Uildriks en Vitus Brandsma Vllnderwereld. Alfred de Vigny Clnq-Mars. Alfred de Vigny Sersilude ef gran deur militaires. Jacob Wassermann Der Fall Mau ritius. Burgemeester en Wethouders heb-, ben den Raad ter behandeling bij de t.s. gemeentebegrooting aangeboden ien voorstel tot reorganisatie van den •eneeskundigen dienst. De heeren Dr. Jchreuder en Dr. Morren verlaten den gemeentedienst. Het voornemen is nu een assistent-geneesheer aan te stellen op een salaris van f 4600 tot f 5200 en het geven van tandheelkundig ad vies mede aan genoemden functionaris op te dragen. Onze stadgenoot, de heer F. Tuithof, verbonden aan de R. K. Jongensschool der St. Henricusparochie, slaagde te Utrecht bij het examen Hoofdacte. Nabij Zwolle reed op den Meppeler- straat een auto, waarin gezeten was de Amersfoortsche familie N. van He ioma, tengewjlge van slippen tegen een boom. De dochter van den heer van Heioma werd door de zijruit ge slingerd en bekwam zoodanige ver wondingen in het gelaat, dat zij het rechteroog zal moeten missen. De heer van Heioma kreeg vermoedelijk een schedelbreuk, terwijl mevr. v. Heioma zulk een zenuwschok had gekregen, dat haar overbrenging naar het Sophia- zlekenhuis te Zwolle noodig werdjge- oordeeld. De chauffeur, die voorzichtig reed, kwam er zonder letsel af. Zekere H. werd op den Arnh.weg bij het Laantje aangereden door een motor. H. hoorde de signalen niet, toen hij plotseling den weg overstak. Hij werd naar het St. Elisabethsziekenhuis gebracht. Later botsten twee auto's op den Utrechtscheweg tegen elkander. Hierbij ontstond alleen materieele schade. Op de B. Wuytierslaan reed de heer G. J. E., directeur der Baarnsche ma nége, tegen een vrachtauto op. E. reed per fiets huiswaarts en verliet vlak bij de auto plotseling het rijwielpad. Toen hij naar het ziekenhuis de Lichtenberg overgebracht was, bleek hij, behalve eenige niet ernstige verwondingen, een lichte hersenschudding te hebben. In de Vermeerstraat viel een jongen van zijn rijwiel en brak een been. Hij is naar het ziekenhuis gebracht. Vanwege het Bouwkundig Bureau Blom werd aanbesteed het bouwen van een garage met bovenwoning aar den Hoogeweg. Inschrijvers: Barten f8131, Hiene- kamp f8295, Van Gent f8400, Van Essen f9471. Wegens langdurige ongesteldheid, is mej. C. A. Woestenburg, op de meest eervolle wijze ontslagen als volontaire- hulp-administratrice aan het Verkeers bureau en als zoodanig benoemd mej. A. Nefkens. De architecten Hoogevest en Men- sink, zullen namens de Ned. Herv. Stichtingen voor Zenuw- en Geestes zieken te Amersfoort Woensdag 9 Sept. onder Protestantsche aannemers aan besteden: het bouwen van een klasse paviljoen voor 74 patiëntenhet bou wen van een sanatorium voor 104 pa tiënten en het bouwen van een dok terswoning, een administrateurswoning en drie werkmanswoningen. Zondagdiens Heeren Doctoren B. J. v. Ernst, Laantje 8, tel. 204 E. J. G. Mertens zur Borg, Zuidsingel 36. tel. 1225A. C. Nicola, L. Berg straat 41, tel. 633. ApothekerW. A. v. d. Bovenkamp, Utr.str. 45a, tel. 63. PaardenmarktWerkpaarden 61 f200—300; Luxe paarden 9 f 300— 450; Hitten 40 f 80—150; Veulens 9 f 40-60. UITSPRAKEN KATONGERECHT. Verkeer onveiligmaken(verzetvonnis) A. K. Hilversum f60 of 2 weken en een half jaar ontzegging van rijbe voegdheid plus f30 of een weck voor niet stilhouden op politiebevel, plus f 10 of 4 d. voor opgave valsche naam. Een aanvallend dier niet terughou den G. J. R. Woudenberg f5 of 2 d. Een trekdier onbeheerd latenT. v. H. Veenendaal f5 of 2 d. DronkenschapW. F. K. Amersfoort f8 of 5 d.W. v. D. Amersfoort f 10 of 5 d.; W. v. d. H. Putten id.; J. J. v. L. Zeist id. ;J. K. S. Spakenburg id. H. Z. Amersfoort id.L. de M. id. A. B. Arnhem id. LeerplichtwetA. B. Amersfoort fl of 1 d. Te Soest venten zonder vergunning B. B. Hilversum f2 of I d. Te Soest per rijwiel zich vasthouden aan auto: J. H. Amsterdam f5of 2d. J. C. V. id. Te Soest kampeeren zonder vergun ning J. F. D. Zaandam f 3 of 1 d. H. H. P. id.S. H. v. D. id.J. P. id. Te Soest op groentenkar als weeg werktuig een familieschaal gebruiken G. v D. Zeist f3 of 2 d. Wielrijden zonder lichtA. K. Baarn f5 of 2 d.W. J, Amersfoort id. L. Zandvoort id. Zaandam f5 of 2 d. Auto- of motorrijden zonder of rijbewijs: T. B. Zeist f5 of 2 d. C. H. W. Amsterdam ld. Idem zonder voldoende remmen: J. C. Nijkerk 15 of 2 d.E. J. H. B. Hilversum id. Barneveld Tijdens een onweersbui zijn van den molenaar A. Mulder, alhier, drie in de weide loopende koeien door den blik sem doodgeslagen. Eemnes Burgerlijke Stand. Overleden: Pieter Stoutenburg, 80 jaar. Hoevelaken In het Vereenigingsgebouw Stouten- burgerlaan hadden de Kringwedstrijden plaats, waaraan deelnamen de burger wachten uit Amersfoort, Stoutenburg, Nijkerk en Hoevelaken. De uitslagen volgen hier. Korpswedstrijden voor buks: I A. 1 Amersfoort, 2 Hoevelaken. I B. 1 Hoevelaken. Hoogste korpsschutter was H. v. d. lugt. Korpswedstrijden K.S.O. II A. 1 Hoevelaken, 2 Stoutenburg, 3 Nijkerk. II B. I Hoevelaken, 2 Nijkerk, 3 Stoutenburg. Hoogste korpsschutter A. Schreuder. Personeel buks. 1 H. v. d. Vlugt, 2 Serré, 3 v. d. Wetering. Personeel K.S.O. I H. Vial, 2 Schwitzner, 3 H. v. d. Vlugt. Vrije baan buks. 1 H. v. d. Vlugt, 2 Schwitzner, 3 J. Gerritsen. Vrije baan K.S.O. 1 J. Gerritsen, 2 W. v. Leuveren, J. Roersen. Nlikerk Burgerlijke Stand. GeborenAartje, d. v. K. Motshagen en A. v. Dasselaar Henriëtte, d. v. G. v. d. Veen en J. Motshagen Aalt, z. v. H. v. Ramshorst en H. v. Heil Cornelis, z. v. G. Hogeveen en E. v. d. Roemer Maasje, d. v. H. v. d. Beek en G. v. Arkel Willempjè, d. v. A. Veenhof en M. v. Dasselaar. Ondertrouwd W. Demmer en M. E. Smetten, Doorzitten Stukloopen der Huic Uti den Omtrek VEILIINO. Door notaris Dammers werd in hote Eemland geveild: Woonhuis met afdak, steenen schuur erf en grond aan de Koninginnelaan No. 124 groot t5.65 A.ingezet op f 3650.afgemijnd op f 3659.door D. v. d. Broek, aannemer alhier. De villa Huize Tasman werd niet geveild. BURGERLIJKE STAND. GeborenRegina Catharina, d. v. H. van Fulpen en J. P. Peters, Mo lenstraat W.Z. 3 Hendrikus Gijsbertus, z. v. M. Kok en E. H. v. Dorresteijn, Ossendamw. 14 Elisabeth Reiniera, d. v. H. Willemse en A. Werkhoven, Nieuweweg 44 Gerrigje, d. v. A. Ebing en J. v. d. Schagt, v. Lenneplaan 15. GehuwdA. v. Dalen en M. C. Zwart C. Kok en J. M. Meiman. OverledenCornelia Hamstra, 46 j. geh. m. G. Haage, Molenweg 8 Willemina Vinke, 54 jr., geh. m. E. Legemaat, Amersf.str. 29a. 8 oester berg Dinsdagnacht omstreeks 1 uur heeft op den Rijksweg van Soesterberg naar Huis ter Heide de motorrijder de H. een voor hem uit fietsend meisje aan gereden en is daarna met zijn motor rijwiel over den kop geslagen. De bestuurder van het motorrijwiel kreeg zware verwondingen, evenals een dame, die op de duo gezeten had en het aangereden meisje. Onmiddel lijk werd geneeskundige hulp inge roepen, waarna het drietal naar het ziekenhuis te Zeist werd overgebracht. De toestand van de patiënten is vrij ernstig. Veenendaal In den nacht ontstond brand in de kousenbreierij Derbo van de firma J. Diepenveen. Het van hout opgetrokken gebouw brandde tot den grond toe af. Van den inhoud ging alles verloren, o.a. een twaalftal breimachines. Van de aanwezige voorraad kon niets worden gered. Het belendende gebouw, waarin een manufacturenhandel is gevestigd, moest met emmers water nat worden gehouden. Uitbreiding van den brand is daardoor voorkomen. d. Brink en K. Pols. Overleden: Geer tje Vedder, 68 jr., echtg. v. W. v. Schalm Gerrit v. d. Berg, 79 jr. Soest GEMEENTERAAD. De Raad der gemeente Soest is bij eengeroepen tegen Dinsdag 25 Aug. nam. 2 uur. Agenda 1. Vaststelling notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Overeenkomst met J. Kraaijenbrink tot het verrichten der werkzaamheden en het geven van adviezen inzake be plantingen voor de gemeente. 4. Kwijtschelding gedeelte huursom perceel Beukenlaan 15a over 1931. 5. Wijziging der gemeente-begrooting 1931. 6. Toekenning eener bijdrage in de kosten van aanschaffing en exploitatie eener ziekenauto aan de afd. Soest der Ned. Vereeniging E.H.B.O. 7. Aankoop eener nieuwe sirene op het Raadhuis ten behoeve der brand- alarmecring. 8. Wijziging van het raadsbesluit tot het verleenen eener bijdrage i kosten van onderhoud der Eem. 9. Verleenen van machtiging voor het aanvragen van het lidmaatschap der Onderlinge Risico-vereeniging van Ned. Gemeenten ten behoeve van hel onder de Ongevallenwet vallende ge meente-personeel. 10. Verordeningen op de heffingjen invordering van schoolgelden. 11. Aanvrage om aankoop meentegrond. 12. Vaststelling ambtenaren- en werk liedenreglement. AANRIJDING. In den nacht werd de politie opge beld omdat een bestuurder van een motorrijtuig tegen het ijzeren hek was aangereden van den bakker Stalenhoef in de Kerkstraat, waardoor het hek over een lengte van pl.m. 10 meter werd vernield. Uit het onderzoek bleek, dat de be stuurder W. v. W„ wonende te Amers foort, in kennelijken staat van dron kenschap verkeerde. De auto werd ernstig beschadigd. INGEBROKEN. In den nacht is ingebroken in een kampeertent, staande op het kampeer terrein nabij Soestduinen. Van vier rijwielen werd het belastingmerk en van 1 rijwiel het zadel medegenomen, bovendien worden nog verscheidene andere kleine voorwerpen vermist. GEVONDEN. Hccrcnrijwiel, een belastingmerk, een handschoenen 15 koeien, aangetroffei. in den nacht van Maandag op Dinsdag op de van Weedestraat. Het aantal werkloozen in Engeland bedroeg op 10 Aug. 2.714.359. of 663.622 meer dan een jaar tevoren. De sedert 16 Juni 1930 heerschende staking aan de Chamottefabriek te Geldermalsem is opgeheven. Bij Nancy (Frankr.) is een auto met zes personn tegen een boom ge reden, over den kop geslagen en in brand geraakt. Drie der inzittenden kwamen in de vlammen om, de drie anderen zwaar gewond. In de buurtschap Lieder is een 15- arige dochter van een landbouwer bij iet opdraaien van het electrische licht door den bliksem getroffen en was onmiddelijk dood. Eenige dagen geleden werd het acht jarig zoontje van v. G. te Eindhoven door den hond van z'n vader ernstig in het onderlijf gebeten. Met tal van gapende wonden werd het kind eerst thuis verpleegd, doch toen infectie in trad, bracht men het naar het zieken huis over, waar 't kind onder hevige pijnen is overleden. Tengevolge van hevige stormen, die boven Engeland hebben gewoed, heb ben veertien personen den dood ge vonden. In het meren-distrct werd een familie door den bliksem getroffen. Een meisje werd gedood, twee andere personen werden gewond. De storm heeft in vele deelen van Engeland groote schade aangericht. —Zout bluscht den brand in een schoorsteen Zout, bij het vegen van vloerkleeden gebruikt, houdt ze vrij van de mot. Zout in opgelosten toestand inge ademd, geneest verkoudheid in het hoofd. Zout op bijna uitgedoofde kolen ge worpen, doet ze weder ontvlammen. Zout en soda zijn uitmuntende mid delen tegen bijen en wespenbeten. Zout op roet, dat op het vloerkleed gevallen is, voorkomt vlekken. Zout op een juist gemaakten inktvlek zal de vlek verwijderen. Zout aan de vingers gestreken bij het schoon maken van wild, |vleesch of visch zal verhinderen, dat die glib berige voorwerpen uit de hand glijden. geven onmiddellijk verlichting KRAEPflltNiHOLM.Z Apoth.HoFlev ZEISÏ-V Gemengde Berichten Een bericht uit Hankau melt, dat 'tegevolge van de overstromingen min stens dertig millioen lieden zonder dak zijn, waarvan tien millioen van alles beroofd zijn. Naar wij vernemen, zal Circus Sar- rasani binnenkort een reeks voorstel lingen in Utrecht geven. Voor dertig jaren toen Sarrasani zijn tentcircus „opende" was het eene van de velen. Thans staat hij aan de spits van al de Europeesche circussen. Welk een onderscheid tusschen Sar rasani van 1901 en die van 1931! Voorheen: een rij van drie zelfgemaakte wagens en zeven paarden, de directeur: regisseur, artist, kassier en propaganda- chef eigen persoon. Thans een zich als reuzeslang voortbewegende trein van vrachtauto's groen, wit schitterend, met gouden letters, die de naam Sar rasani dragen. Het program is zeer rijk van inhoud. Het doet er niets toe of men mis schien vroeger Sarrasani reeds heeft bewonderd thans ziet men een geheel nieuwe Sarrasani: „de Sarrasani van 1931". Wanneer men echter nog een paar getallen wil horen: 200 vracht autotreinen, 800 menschen, 600 dieren uit alle zone's, 10.000 personen be vattende tent met eee middellijn van 100.- meter. Te Wayoming is een vlieger met zijn glijvliegtuig tusschen de toeschou wers geraakt. De vlieger, die lichte verwondingen opliep, werd gearres teerd. Dinsdagavond is op den onbewaak- 4en overweg bij Nootdorp de 28-jarige smidj. door een electrischcn trein ge grepen en gedood. De 39-jarige glazenwasscher M. die indertijd in de gevangenis te Sche- veningen een lepel had ingeslikt en daarvoor in het Gemeente-ziekenhuis was opgenomen, uit welke inrichting hij wist te ontvluchten, is thans door de politie in een café te 's Gravenhage aangehouden. Te lersel is een militair tengevolge van een noodlottig ongeval op de jacht om het leven gekomen. Iemand uit zijn gezelschap reikte hem een geladen jachtgeweer met gespannen haan toe. Hierbij was de loop gericht op den militair. De gespannen haan werd door een tak geraakt met het gevolg, dat het geweer afging en de man doodelijk getroffen werd. In de laatste weken komen te New* York talrijke gevallen van kinderver lamming voor. Thans schijnt er een kleine kentering te komen. Terwijl het aantal gevallen verleden week nog 591 bedroeg, was het in de afgeloopen week gedaald tot 521. No. 5. AARTSBROEDERSCHAP DER H. FAMILIE TE AMERSFOORT. „Men kan zich moeilijk, voorat in zen tijd, een Mannenverecnlgtng denken, welke meer nut sticht in Kerk en Maatschappij dan de H. Familie." De streektalen en de spreekwoorden door A. F. VAN BEURDEN. Wij zetten onze beschouwing voort met Oostersche spreekwoorden. Goede medicijn smaakt bitter, op rechte raad doet de ooren pijn. De vleermuis is vogel in een vogel loos dorp. Wie honderd mijlen heeft te gaan, mag zich bij negen en negentig eerst als half weg rekenen. En met Japansche spreekwoorden. De wil dringt door tot den hemel. Veel koks, slechte keuken. Bij liefde staat verstand er buiten. Lasterpraatjes duren slechts 75 dagen Een kikvorsch in een put kent de oceaan niet. Aan den voet van den kandelaar is het duister. Een onbescheiden, losgelaten woord is met geen vierspan meer terug te halen. Als een man geld steelt, gaat hij de gevangenis inals hij een land steelt, maakt men hem koning. De hellevorst buigt ook zijn knie voor een volle beurs. In een dorp van acht inwoners is minstens één patriot. Waar men den heelen dag de luit speelt, is de rijstkist leeg. Wie twee hazen tegelijk jaagt, ver liest den eenen uit het oog en vangt den andere niet. Het daglicht dringt zelfs door de nauwste spleet. Bekijk nooit het gewonnen geld, wel die, ge had kunnen verliezen in het spel. Broeders vechten onder elkander als kat en hond, maar gezamelijk tegen vreemden. Men moet geen bamboeloot op een kersenboom enten. Ge moogt de rijken bedriegen, zoo veel ge wilt, dat vinden ze niet erg maar beleedig hen niet. Wie goed kan spreken, kan ook goed liegen. Met vertrouwen kan men geen schuld betalen. Strijdlustige menschen wonen altijd naasteen. Verwant als volk zijn de Japs'en de Chineezen ook in hun taal en schrift. Hieronder volgen eenige Chineesche spreekwoorden. Het dagelijksch brood hangt van den hemel af. De slechtste menschen geven soms den besten raad. Een ei moet niet tegen rotsen vechten. Als de haas sterft, treurt de vos. Bij mooi weer moet men aan een regenscherm denken. Generaals en ministers kunnen niet gezaaid worden. Geld maakt ook de blinden ziende. Een gedeelde sinaasappel smaakt even lekker als een heele. Als er geen wind waait, beweegt de boom niet. Wie koopt wat hij niet noodig heeft, zal spoedig noodig hebben, wat hij niet koopen kan. Voor wie duizend schreden wandelt na den eten, kan de apotheek dicht blijven. KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG H.H. Missen om 7 en half 9. Half 11 Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG Van half-5 tot half-8 aanbidding van de leden v. d. Altaarwacht. 7 uur Lof. VRIJDAG 9 uur plechtig gezongen H. Mis voor de overledene leden der Broederschap van O. L. Vrouw Kevelaer. ZATERDAG Van 4—9 Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't ZancT no.'31. Telefoon 730. ZONDAG Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 tot half 10 gelegen heid om te biechten. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. DINSDAG 's Avonds 7 uur Lof. WOENSDAG en Donderdag om half 8 geen H. Mis. ZATERDAG Biechthooren van 4 tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, lacob Catslaan no. 28, Telef. 558. ZONDAG Half-8 wordt de II. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Patronaat. 6 uur Lof met Rozenhoedje. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. Half-8 Lof met Rozenhoedje. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG 8 uur Vroegmis. Half 11 Hoogmis. 2 uur Catechismus. 6 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG le H. Mis op Leo's Oord. 83I, uur 2de H. Mis. Deze week om 8 uur le H. Mis. 83/4 uur 2e H. Mis. ZATERDAG 5—9 uur biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje.

De Eembode | 1931 | | pagina 2