Het beste Adres G. A. Keuneke voor Damestasschen Koff 'rs en alle soor ten fijne Lederwaren LAN6ESTRAAT IOS-AMERSFOQRT .1 UW6BHLWAm»5HXlgJ^ Dinsdagavond ontdekte de comman dant der brandweer dat in het hulp fabrieksgebouw van Meursing aan het Smallepad een felle brand woedde. Onmiddellijk gaf hij last om met groot materiaal uit te rukken. Bij aankomst van de brandweer stond de fabriek reeds in lichte laaie en sloegen de vlammen, welke gretig voedsel vonden in het brandbare materiaal, hoog op. Dank zij de gunstige windrichting, werd het oude gedeelte der fabriek gespaard, alsmede de opslagplaats van het meel. Te ongeveer tien uur was men den brand meester. Verzekering dekt de schade. Een aantal arbeiders zullen als gevolg van den brand tijdelijk wetkloos zijn. Een man, werkzaam bij het sloo- pingswerk aan de Hellestraat, werd getroffen door vallend gesteente. Hij werd per ziekenauto van Nefkens naar zijn woning gebracht. In de fabriek van Vollenhoven aan den Grooten Koppel haalde een man meel uit een in werking zijnde pers- machine. Drie vingers kwamen daarbij tusschen de machine en werden ge deeltelijk gespleten. Het slachtoffer is naar het St. Elisabethziekenhuis over gebracht. In de Kortegracht geraakte een 8-jarig kind te water. De heer de Smalen die het zag sprong te water. Het gelukte hem het kind behouden op den walkant te brengen. Naar 't Concours. De R. K. Gemengde Zangvereeniging „St. Caecilia" zal deelnemen aan het concours in het concertgebouw te Am sterdam op Zondag 29 Mei a.s. Het koor zal uitkomen in de tweede afd. voor gemengde koren. De R. K. Muziekver. .Wilskracht" neemt op den 2den Pinksterdag deel aan het concours te Naarden. Zij zal uitkomen in de Eere-Afd. Harmonie. Ten overstaan van Notaris Schroder werden geveild: Perc. 1. Heerenhuis Oldenbarnevelt- laan 30, P. de Vries f7000.-. Perc. 2. Winkelhuis Langestraat 117, G. B. van 't Net f8300.-. Perc. 3. Woonhuis Arnhemscheweg 288, A. Klok f2150.-. Perc. 4. Bouwterrein daarnaast, C. v. Nimwegen f1200.—. De Chr. Gymnastiekvereeniging Wilhelmina herdacht haar 25-jarig be staan door het geven van een jubileum uitvoering in de Markthal. Gemeenteraad. In de Dinsdagavond gehouden gadering van den Amersfoortschen gemeenteraad werden diverse inge komen stukken voor kennisgeving aan genomen. Naar aanleiding van het verslag der Commissie tot wering van schoolver zuim informeerde de heer Polder naar de klacht, dat de leerplichtwet zoo weinig wordt toegepast. Wethouder Thien zeide dat W. bereid zijn alles te doen wat moge lijk is om het ongeoorloofd schoolver zuim te beperken, maar zij zijn niet bevoegd of in staat invloed uit te oefenen op de autoriteiten die de straf bepalingen der Leerplichtwet kunnen toepassen. In antwoord op een vraag van den heer Spiekermann werd toegezegd de betrokken passage te brengen onder de aandacht van den betrokken amb tenaar indien dit zou kunnen leiden tot vermindering van schoolverzuim. De heer Polder besprak de gemeente lijke sportterreinen en ontving van Wethouder Noordewier toezegging dat «en en ander in overleg met dun Amersf. Bond voor Lichamelijke oefening zal worden geregeld. Naar aanleiding van de gemeente lijke overtreding der bouwverordening bij den bouw van de conciërgewoning hoopt de heer Spiekermann op een welwillende overweging wanneer een particulier eens iets dergelijks over komt. noemd de heeren W. van Koelen en M. de Hoog en mevr. Smit Qoos. Toen de benoeming van een hoofd der openbare school aan de Waalstraat aan de orde kwam, maakten de heeren van Oalen Last en dr. Eggink bezwaren tegen de voordracht, omdat er geen Amersfoortsche sollicitanten op voor kwamen. Wethouder Thien betoogde dat van uitsluiten van Amersf. sollicitanten geen spraak Is. Eenigst doel bij het samen stellen van een voordracht is de keuze te bevorderen van de beste uit de sol licitanten. De conclusie van dr. Eggink dat hier geen geschikte leerkrachten zijn om ooit benoemd te worden, kan Spr. niet aanvaarden. Van alle hoofden der Amersf. openbare scholen zijn er slechts 3 geïmporteerd. Mr. Stadig verdedigde de door Wet houder Thien genoemde methode, met de toepassing waarvan het onderwijs op den duur het meest is gediend. Wethouder Thien merkte nog nader op dat niet het persoonlijk belang der sollicitanten maar het belang van het onderwijs hier den doorslag moet geven. De heer van Koelen merkt op, dat indien er een ontevreden geest onder de onderwijzers ontstaat zulks ten deele te wijten is aan de agitatie verwekt door den Bond van Nederl. Onder wijzers, waarvan een spreker beweerde dat alle onderwijzers wel tot hoofd konden worden benoemd. Evenmin als alle arbeiders geschikt zijn voor be drijfsleider is elk onderwijzer geschikt voor schoolhoofd. No. 1 van de voordracht: W. Bokkers te Kampen wordt daarna benoemd met 17 stemmen. Zes leden stemden blanco. Vastgesteld werd de vergoeding der wedden van vakonderwijzers bij het bijzonder lager onderwijs; de vergoeding ex art. 100 der L.O. wet 1920 (boventallige leerkrachten) en de voorschotten op de vergoeding ex art. 101 der L.O.wet voor de be sturen der bijzondere lagere scholen. Vastgesteld werd een ontwerp-plan tot wijziging van het uitbrei aan het Dupontplein groot pl.m. 387 M'. voor i3000, aan Wijland voor f 3500 bouwterrein aan den Randbroe- kerweg en aan Hertzingeren Schimmel voor f2600 aan de Zwaanstraat. De heer Van Tellingen acht het prestige van den Raad geschaad omdat op laatstgenoemd terrein reeds wordt gebouwd. Wethouder Thien merkte op dat de verordening Burg. en Weth. machtigt daarvoor verlof te geven. De woningbouwplannen op Oskamp i van St. Bonifacius worden aan vaard, nadat de heer de Mots nog had gelaakt de houding van Ged. Staten die de Amersf. woningbouw saboteeren. De heer Ruitenberg wil Ged. Staten doen weten, dat de Raad van Amers foort hier eenstemmig is. Wordt vervolgd. Burgerlijke Stand. 23 Februari. GeborenGijsbertus Johannes, z. v. W. J. Tukker en 0.1. van der Vlies Pieternella, d. v. C. Muijs en P. Hartman Wulfert Hen- drikus, z. v. W. v. Steendelaar en O. J. Clements. OverledenThomas Jo- docus Tomassen, oud 8 maanden Isaac Peet, oud 58 jaar, echtg. van C. Kleuver. 24 Februari. Geboren: Fenna, diJt W. de Oraaf en H. Rommers Heft- drikus Willem, z. v. H. de Ridder fen J. M. Hagen Martina Wilhelmitft, d. v. M. N. Kuling en W. M. Brasser Jacob, z. v. E. ter Haar en J. van Ewijk Gesina, d. v. J. A. Barends en E. Koning. GehuwdT. J. Wj- nands en A. Looper M. v. Beek en W. Smeele H. A. Rommers en A. W. ten Hoven J. v. Eijken en H. G. Yzerman. OverledenAnna Louisa van Bekkum, oud 43 jaar, weduwe van H. G. Smeeing Jacob Theodoor Hetzel, oud 38 jaar, echt genoot van A. A. Meijer. 25 Februari. GeborenHendrikus Albertus, z. v. J. G. Kuiters en A. van Bogerijen Johan Henri, z. v. J. v. Tuil en A. Krol. OndertrouwdC. Strik en E. M. J. Willemsen - R. W. Palmer en E. de Jong K. W. A. Schakel en|.J.Galenkamp J.Meijer en W. G. Hiddink J. de Vries en J. Hazeleger A. v. 't Hoenderdaal en E. van Nieuwenhuizen C. J. v. Slooten en M. A. van Driel H. lansen en R. Vastenburg. Gehuwd J. F. F. v. Dijkhuizen en W. te Kulve C. H. Krieboo en J. W. Meulen- broek. OverledenH. v. Westing, oud 59 jaar, echtgenoot van J. van den Brom. voor het terrein tusschen Gasthuislaan en Bisschopsweg. Het voorstel lot wijziging verordening betreffende het beroep be doeld in artt. 7. en 9 der Woningwet werd aangenomen. De heereu Van Galen Last, Eggink, mr. Stadig en Van Gent wenschten mogelijkheid van beroep op alle be slissingen van Burg. en Wethouders in deze. Wethouder Noordewier toonde echter het omslachtige van deze vorm van procedure aan en met een stem meerderheid bevestigde de Raad zijn opvatting. Voor uitbreiding van de rijwielber ging bij de U.L.O.school aan de Von dellaan werd een crediet verleend. Berust werd in het afwijzend advies in B. en W. over het in orde maken van de sintelbaan op het sportpark Birkhoven, kostende f4500 De aanvulling van dc lijst van straat namen werd goedgekeurd. Bij het voorstel tot wijziging van de gemeente-begrooting werd toegezegd beperking van de telefoonkosten tot het noodzakelijke. De heer Spiekermann adviseerde f 1600, vrijgekomen gelden van het slachthuis, niet te storten in het Fonds voor speciale doeleinden, waarop Wet houder Thien zeide, dat een en ander bij verordening was geregeld en goedge keurd. Het reservefonds was op peil en voor afschrijving was gezorgd. Later kan men bij noodzaak weer uit het speciale fonds putten. Tot het overnemen van stoepen de Hellestraat en St. Jorisslraat werd besloten. Eveneens tot aankoop van J. Laseur van twee wouingen c a. aan de Zogstraat en tot onteigening van strooken grond aan den E. Meijsterweg en Woestijgerweg. Pachtvermindering over 1932 werd toegekend aan J. van Ruitenbeek. De huurprijzen voor pakruimten bij de Markthal werden vastgesteld. Besloten werd tot het verhuren bouwland aan den Ouden Soesterweg en de Miacosteeg, van grond aan den Heiligenbergweg aan de N. V. Alge- meene Ned. Cultuur Mij. te Leusden, van gror.d aan de Urselinensteeg aan J. van Ruitenbeek, bouwland nabij den Arnhemscheweg aan Hemminga, van perceeltjes bouwland aan den Soester weg aan de Wed. B. Vastenburg, van een perceel grond aan de Barchman Wuytierslaan aan Mej. Bos, van een pakhuis aan de Kleine Koppel aan de N.V. Ned. Petroleum-Mij. „Purfina", van hel huis Utrechtscheweg 17 aan E, A. Westerhout, van bouwland aan het Monnikenpad aan verschillende personen, van een perceel grond ge legen nabij de Coninckspoort aan W. Bunnik voor f 156 'sjaars. Besloten werd vervolgens tot ver koop aan J. J, Molenaar van een strook Tof leden van de Commissie totlgrond aan de Koninginnelaan, aan M. wering van schoolverzuim worden be-1 de Hoog van een perceel bouwterrein Limvio-nieuws. Een spannende kamp wacht a.s. Zondag de Amersfoortsche voetballief hebbers, naar aanleiding van den wed strijd Limvio contra Santpoort. Er mag gesproken worden van eene ontmoeting tusschen degradatie en kampioenscan- didaat. Wanneer het a.s. Zondag Limvio zal gelukken, Santpoort te slaan, dan beteekent zulks, dat Limvio degradatie vrij is. Men mag 'n uiterst spannenden strijd verwachten. Limvio kan ook van van Santpoort winnen, wanneer ten minste hetzelfde spel wordt ontplooid, als tegen „de Meer", toen Limvio een 2—0 achterstand toch nog in een 5—2 overwinning wist om te zetten. Limvio verschijnt in dezelffde opstel ling als tegen de Meer, hetgeen eer waarborg is, dat ook gesproken mag worden van een fairen wedstrijd. Het 3e elftal van Limvio gaat naar Blaricum om den strijd aan te binden tegen Blaricum 3 aldaar. Voor het te Utrecht door het Cen traal Bureau Instituut Pont gehouden examen voor Kantoorstenograat Duitsch slaagde de Heer W. Kraan alhier.'- Voor Kantoorstenograaf Nederlandsch slaagden de dames J. Drenth en I'. Kurpershoek alhier, leerlingen van Mej. A. M. Stekelenburg, Leusderweg B82. Amicitia. De gemeente heeft de grond waarop Amicitia staat, afgestaan voor f500. Een belachelijk prijsje zal men zeggen. Maar als bezit had het voor de ge meente geen hoogere waarde omdat in het verleden het toenmalig gemeente bestuur het terrein had afgestaan in altijddurende erfpacht aan „Amicitia" tegen betaling van een zeer geringe vergoeding 'sjaars. De gemeente heeft alle waarborgen bedongen voor het blijvend bestaan eener inrichting van algemeen maatschappelijk nut. Amicitia kan dus met speculatieve doeleinden worden verkwanseld. Nu de gemeente hc? terrein heeft af gestaan kan de verbouwing doorgaan omdat dan op eigendom hypotheek kan worden verkregen. Men wil eind Maart met de verbouwing van de groote zaal beginnen. De zaal zal beneden 2'/, meter breeder en 1.75 langer worden; het tooneel zal ook 2'/a meter breeder worden, terwijl er tevens een coulissen- toren boven zal worden aangebracht. Het dak van de zaal zal worden om hoog gebracht opdat men, zoodra de financieele toestand gunstiger is, direct met het bouwen van een balcon kan beginnen. In de zaal zullen nieuwe stoelen komen, welke ongeveer aan 550 personen plaats zullen bieden, terwijl er centrale verwarming zal worden aangebracht, óók in de ves tiaire. De verbouwing geschiedt onder leiding van de architecten Jan en Theo Stuivinga uit Zeist. De gemeente is niet meer financieel betrokken bij deze plannen. ij de door notaris Schroder ge houden veiling van de buitenplaats „De Opslag Dennen van wijlen mevr. de Voogd aan de De Genestetlaan werd geboden tot f67.500. De ver koop ging niet door. De slagerij van den heer F. J. Willenborg is tijdelijk verplaatst naar de Langegracht bij de Eierhal. Volksuniversiteit. De aandacht wordt gevestigd op den cursus „Egyptische-kunst", die a.s. Maandag, 29 Februari, wordt gegeven te acht uur, door Mevr. M. Irish Ste phenson—Hagen. Op dezen cursus kunnen nog enkele cursisten geplaatst worden. Het onderwerp wordt behan deld in drie onderdeelen namelijk le. Het zien van Egyptische-kunst; 2e. symboliek der Egyptische monumen ten; 3e de kunst ten tijde van het Oude-, Midden- en Nieuwe Rijk. Cursisten die zich voor kunstge schiedenis interesseeren, geven zich zoo spoedig mogelijk op aan het Secre tariaat Utrechtscheweg 255, tel. 363. Een miniatuur Stoomtrawler. Eenige jaren geleden is een der frootste IJmuider Stoomtrawlers, de S. „Zaanstroom VII IJm. 50", met man en muis vergaan. Een oud-zeeman heeft 2 jaar, middeld 4 uur per dag, gewerkt om van deze trawler een miniatuur te vervaardigen. Tot in de kleinste bijzonderheden is de Zaanstroom VII nagebootst, noemen wij slechts netten, klossen, sloepen, draadlooze, machinekamer met taris enz. enz. Bedoelde miniatuur trawler, welke eigendom is van de IJmuider Visch- handel H. Glastra Co. N.V., was tentoongesteld in IJmuiden, Zaandam, Alkmaar en Enkhuizen. In Haarlem, tijdens een Huisvlijt- tentoonstelling, werd deze trawler met een eervolle onderscheiding bekroond. Gedurende korten tijd is de trawler te bezichtigen in een der etalages van Glastra's Vischhandel, Ulrechtschestr. 40, alhier. Naar wij vernemen kunnen de In richtingen van Onderwijs zich tot de Directie van de Fa. H. Glastra Co., IJmuiden wenden, indien zij de trawler ter betere bezichtiging en nadere uit legging over de trawlvisscherij, op school wenschen. Hoogland en Mej. Hamersveld— Esveld, welke belde werden herkozen. In de opengekomen vacature werd ge kozen A. v. Daatselaar Azn. Barneveld Burgerlijke Stand. Geboren: Jacoba, d. v. J. Schut en A. v. Manen Arle, z. v, C. Top en D. v. Ee Gerritje, d. v. A. v. d. Koot en G. Mouw Jan Besscl, z. v. Soeren en A. Walet Aaltje, v. J. Kuijt en E. v. d. Brink Quirina Maria, d. v. E. G. Schueler en A. H. v. d. Salm Geurtje, d. H. v Schuur en M. v. Veen Reijertje :annetje, d. v. J. v. Wolfswinkel en Kuyt Vlctoire Marie Frangoise, d. v, H. C. Emondt Fauel !en P. D. S. Wildeman. OndertrouwdJ. Wilde man en J. Burges J. ter Maten en H. C. Lodder. Oehuwd: E. jVeldhuizcn en H. Stitselaar. Overleden: Annetje Brunekreeft, 74 Jr., wed. v. O. v. Ee Albertus Brom, 1 jr. Hendrik Prins, 86 jr., wedn. v. Bos Lam- migje Botter, 56 jr. Zondagdienst H.H. Doctoren en Nacht-weekdienst Apotheker. J. Lubsen, Snouckaertlaan 12, tel. 290E. J. G. Mertens zur Borg, Zuid singel 36, tel. 1225; H. H. E. Morren, Langegracht 11, tel. 55. Apotheek Kok Zn., Langestr. 74, tel. 165. Uit den Omtrek Baarn Burgerlijke Stand. Geboren Francisca, d. van G. C. Gerdingh en S. Coumon. Geertruida, d. van G. v. d. Hoek en M. Bon. Maria Petronclla, d. van L. Nijholt J Hooghiemstra. Anije, d. van Smeekes en M. S. Kraai. Margaretha Hendrika, d. van J. N. Luken e: Hallingse. Petronella, d. v Crasmaijer en Kroon. Ondertrouwd E. Hooijer en O. P, Hovius. Ge trouwd: H. de Boer en J. Elzinga. G. H. Stroobach en M. E. Haag. D. v. Herwaarden en P. Haarman. Overleden: Cornelis Adrianus Gerar- dus Goedbloed, 65 j., echtg. van C. M. v. Driest. Wilhelmina Petronella Bunk, 67 j. Elisabeth Hille, 78 j. wed. van J. Bakker. KERKELIJKE DIENSTEN. Het overnemen van onderstaande mede- deellngeni n andere bladen is ulldrukke- ijk verboden krachtens de Auteurswet. Hoogland Maandag 22 Febr. 1.1. werd de cind- les gehouden van "t eerste Jaar van een Landbouw-wintercursus. Half zeven begon de les. Door het hoofd van den cursus werden de vragen gesteld over de vakken, die in 't eerste jaar worden gegeven. De antwoorden waren van dien aard, dat deze cursus een waardige opvolger belooft te wor den van al zijn voorgangers. De leerlingen ontvingen een rapport, aarin de cijfers van de drie winter halfjaren naast elkaar komen. Deze rapporten werden uitgereikt door den vertegenwoordiger van den Rijksland- bouwconsulent, den heer v. Rijswijk i. te Bilthoven. Het hoofd van den cursus wees er op, dat men in de komende zomer eens goed in de praktijk zal rondkijken. Dit zou een goede repetitie zijn van veel, dat in den afgeloopen winter is geleerd. Verder hoopte hij, dat men dezen zomer enkele excursies zou kun nen maken. Te zijner tijd zal hij me zijn leerlingen daartoe de besprekingen houden. Deze eindles werd nog bijgewoond door den Z.E. Heer pastoor de Jong den Weleerw. Heer Kapelaan Gerritsen wethouder Hilhorstde heeren P. Kok, d. Grootevheen en P. Kuijer, bestuursleden van den A.B.T.B. en de heeren Jac. Middelaar Joh z., W. van Veldhuizen en P. Hilhorst Wz., be stuursleden van den J. B. Bond. Ten slotte zij nog vermeld, dat deze cursus begon met 34 leerlingen en sloot met 34 leerlingen 1 Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAO Schaalcollecte restauratie kerkgeb. H.H. Missen om 7 en half-9 uur. Half II Hoogmis. 3 uur Vespers. Half 4 vergadering B.J.V. 2e afd. 6 uur miserere meditatie en Lof. DINSDAG gezongen St. Antoniusmis. 7 uur Lof tot opening van de maand Maart. WOENSDAG Kwart over acht Congregatie der H. Familie, afd. mannen. 7 uur Lof. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG Kwart voor 8 gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. Hooglanderveen Z. H. Exc. de Aartsbisschop van Utrecht heeft aan de heeren G. Schim mel en C. Smink op hun daartoe ge daan verzoek, eervol ontslag verleend als kerkmeesters der parochie van den H. Jozef te Hooglanderveen en als zoodanig benoemd de heeren Hendri kus Vendrig en Nicolaas Voskuilen. De afd. Hooglanderveen A.B.T.B. houdt eene algemeene ledenvergadering op Dinsdag 8 Maart, des avonds 6 uur, bij A. v. d. Hoef. Agenda: opening, notulen, benoe ming van stemopnemers, rekening, balans; bestuursverkiezing, aftredend de heeren A. Th. v. Lierop en Herm. v. d. Pol; mededeeling, rondvraag sluiting. Soest De Utrechtsche Rechtbank deed uit spraak in de zaak tegen de beide lianen, die zich te verantwoorden heb ben gehad wegens diefstal met braak in een bankgebouw alhier gepleegd. Zij werden overeenkomstig den eisch veroordeeld tot een gevangenisstraf van I jaar en 6 maanden met aftrek van preventief. Stoutenburg Burgerlijke stand: GeborenLambertha Wilhelmina, d. v. G. Smit en W. Kleinveld. Achterveld Bij de wed. Visser zijn pl.m. 70 kippen gestolen. Zondag hield de R. K. Kiesver. „Barneveld—Achterveld" afd. Parochie Achterveld, haar jaarvergadering in calé „Buitenlusl". De voorzitter, den heer G. Hoogland uitte zijn groote tevreden heid over de flinke opkomst. Uit het verslag van de secr. bleek dat alle kiezers der vereeniging in het afgeloopen jaar op de lijst der R. K. Staatspartij hadden gestemd. Uit het verslag van den penning meester Meulenkamp bleek dat in 1931 er een batig saldo van f40.63 was. Hierna volgde bestuursverkiezing van Soestdljh Voor de Missie van Niigala—Na|_ (Japan) is bestemd de Weleerw. Pater H. van Straelen uit Soestdijk, missio naris van „Steyl". PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lijdenineditatie. Heden in alle H. Missen collecte voor nieuw op te richten en hulp behoevende parochieën. DINSDAG 7 uur Lof tot opening der maand Maart, toegewijd aan de vereering van de H. Joseph. WOENSDAG r Lof. DONDERDAG 7 uur Kruisweg. Van 5 uur tot half 9 gelegenheid om te biechten. VRIJDAG le Vrijdag der maand. Kwart voor 8 gezongen H. Mis de levende en overl. leden genootschap v. h. H. Hart. ir Lof. ZATERDAG PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Meditatie. DINSDAG Om 7 uur Lof tot opening der maand Maart. WOENSDAG 7 uur Lol. DONDERDAG Van half 7 tot half 8 biechthooren. VRIJDAG le Vrijdag der maand. 8 uur gezongen H. Mis. Om 7 uur Lof. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna Biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. Soesterberg Dinsdag 1 Maart a.s. zal de R. K. Oem. Zangvereen. „Sancta Caecilia" onder leiding van haren directeur A. C. Wegman, in de concertzaal van Hotel „Huis ten Halve" een uitvoering geven van „Die Passion Oratorium", van Heinrich Miiller, voor soli, koor en orkest. Als solisten zullen optreden Theo de Vries (tenor) uit Bilthoven en C. Carrie (bariton) uit Zeist. Ver dere medewerking zal verleend worden door het symphonie-orkest uit Zeist, onder leiding van Chr. van Son. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, lacob Catslaan no. 28, Telef. 558. ZONDAG Half-8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 6 uur Miserere, Meditatie over het lijden Onzes Heeren. DINSDAG 7 uur Lof lot opening van de maand Maart. WOENSDAG 7 uur Lof ter eere van St. Jozef. DONDERDAG Van 6 tot 8 biechthooren. VRIJDAG le Vrijdag van de Maand. 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Deze week de H. Missen om half 8 en 8.10. Achteveld. PAROCHIE VAN DEN H. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefodn no. 6. ZONDAO 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half-12 Catechismus. 4 uur Meditatie en Lof.

De Eembode | 1932 | | pagina 2