A. H. v. Nieuwkerk n.v. Uw adres voor Compl. Meubileering Allerlei BERICHTEN UIT AMERSFOORT Attentie. Zooals misschien bekend is, Zondag a.s. de Zeereerwaarde Pater Qovers, Redemptorist, uit 's Hertogen bosch, voor de rijpere jeugd van 17 jaar en daar boven een inleiding hou den over de door Zijne Hoogwaardige Exc. Mgr. den Aartsbisschop uitgespro ken wensch over de Godsdienstige Organisatie der jeugd. Door bijzondere on deze inleiding uitgesteld tot Zondag 31 Juli a.s. Voor"degenen, voor wie deze bespreking van bijzonder belang is, nog een mooie gelegenheid om den Zon dagavond van 31 Juli daarvoor vrij te houden. Volgende week zullen wij nog nader op deze belangrijke kwestie te rug komen. - Er wordt een propaganda-vergade- cesanen Werkliedenbond, afd. Amers foort, op Donderdag 28 Juli 1932 in het gebouw van de R. K. Werklieden- vereeniging. Aanvang 8 uur. Spreker is de heer j. van der Wurf, bestuurslid van het R. K. Ziekenfonds St. Ludwina te Utrecht. Zij, die op onderhoudende wijze wenschen ingelicht te worden aangaan de het Ziekenfondswezen, deze vergadering niet. Op Woensdag 27 Juli 1932, des namiddags om 3 uur, zal gelegenheid worden gegeven tot kostelooze inenting in het gebouw van de Handelsschool aan de Hellestraat. Belanghebbenden worden verzocht trouwboekje of geboortebewijs mede te brengen. Nieuwe Telefoonnummers. 1673 Bieckmann, kapper. Tuinstraat 9 1675 Brouwers, Brandstoffenhandel, 1 TTXaaUUu&w Gr. I I II 1677 Busch, Timorstraat 13 1681 Dikkeschey, H. v. Viandenstr. 20 1682 Hellevoort, Sigarenmag., Soester- weg 163 1676 Hof, groentenh., Vijver 35 1674 Holten, Gemeente arts, Barchman Wuytierslaan 60 1686 Imming, Fr. v. Blankenh.str. 41 1678 Maison Francaise, Arnhemsche- straat lib 374 Marcussen, Schutterhoeflaan Leusden 1880 Rijkspolitie hondgeleide, J. E. de Sutter, Javastraat 17 1679 S.D.A.P. Secretariaat Waalstr. 16 788 Stoové, Fr. v. Blankenh.str. 30 1684 Swaving, Inspecteur Ned. Spoor wegen, Borgesiuslaan 24 1356 v. Veen, Eleclrische Apparaten- handel, Alb. Cuypstr. 70 1683 Dr. Verbeek, Directeur St. Eli sabeth's Ziekenhuis 618 de Wit's brandst.h. Ancubastr. 5. Rijwielmerken. De Directeur van het Postkantoor vestigt de aandacht er op, dat de nieuwe rijwielmerken, waarvan het gebruik op 1 Augustus a.s. ingaat, reeds thans verkrijgbaar zijn aan het Postkantoor, de Postagentschappen Julianalaan, Leusderweg en Puntenburgerlaan en de onder dit kantoor ressorteerende hulp kantoren en poststations. Het verdient met het oog op den grooten toeloop aanbeveling de aan koop niet tot het laatst uit te stellen. Vooral dit jaar is hiermede rekening te houden wijl de eerste Augustus op Maandag valt, op den daaraan vooraf- gaanden Zondag, geen rijwielmerken worden verkocht, terwijl op Zaterdag 30 Juli het Postkantoor na 16 uui (4 uur n.m.) eveneens voor den ver koop daarvan is gesloten. Ten toonstelling. Op Zondag 24 Juli a.s. van half 2 tot half 6, zal door de Eerw. Zusters van O. L. Vrouw, in hunne schoollo kalen aan de Muurhuizen, eene expo sitie worden gehouden van handwerken, teekeningen en fröbelwerk, welke door de leerlingen dier scholen in het afge- loopen jaar zijn vervaardigd. Deze tentoonstelling die telken jare vele bezoekers(sters) tot zich trekt,; zal ongetwijfeld ook nu weer vele aan trekken, om de werkelijk mooie tee keningen en fijne handwerken te komen zien, en zoodoende een beeld te krij- §en, van het onderwijs door de Eerw. usters gegeven. De enirce is geheel kosteloos. Van gemeentewege werd aanbesteed het bouwen van 58 woningen op ter rein Oskam. Laagste inschrijver Veld man Den Haag voor f 114.724. Hoogste Otlenkamp Enschede voor f 177.350. Ter gelegenheid van de verjaardag van de Koningin-Moeder op 2 Aug. a.s. zal de R. K. Muziekvereeniging .Wilskracht" in den tuin van „St. Aechten" aan het Zand een tuinconcert geven. De tuin zal worden verlicht. Ook zal dan geschieden aanhechting van de eereteekens, behaald op het. concours te Naarden, aan het vaandel door den Eerw. Adviseur, Kap. de Jong. Onze stadgenoot, de Heer G. W. Heere slaagde voor de te Utrecht ge houden examens Duitsch Handelscor respondentie van de Ver. v. Leeraren Talen en Handelscorrespondentie. Het ledental der Volksuniversiteit de gemeente Amersfoort bedroeg volgens het jaarverslag op 31 Decem ber j.l. 205 hoewel het ledental iets achteruit gaat, wordt dit, in verband met de ongunstige crisisomstandighe den niet onrustbarend geacht. In 1931 werden 10 cursussen gegeven, waar aan in totaal door 476 cursisten werd deelgenomen. Het aantal cursisten is sedert 1929 geleidelijk toegenomen. Uit het finantiee! verslag zien we dat er een saldo is van f447.84, op 31 December j.l., doch dat er nog f712.24 aan honoraria betaald moest worden op dien datum, zoodat er een tekort van f264.40. Burgerlijke Stand. 19 Juli. Geboren: Petrus, z. v. R. P. J. v. Drie en J. M. Vennis. Gehuwd: R. Dijsselhof en M. Jansen. Overle den: Liedia Vingerhoets, 15 j. Jo hannes W. v. Dam, 44 j., echtg. v. J. E. H. v. Maren. 20 Juli. Geboren: Janetla, d. v. J. H. Fijnvandraat en J. Hengeveld Willem Gerbrecht, z. v. Hide Ruig en H. Mosch Petronella Janna, d. v. H. Govaërt en J, Ambtman. Gehuwd: E. v. d. Born en G. ten Hoove M. v. Essen en C, du Bois H. J. S. v. Coevorden en E. H. v. Keken. 21 Juli. Geboren: Aafje Adriana Ma thilda, d. v. J. Schreuder en J. E. Wij nen. Ondertrouwd: J. P. Bakker en D. C. E. Dik A. Telers en A. v. d. Brom G. J. Kramer i C. J. Diesveld en A, v. Eldert en H. v. Koesveld W. Hout veen en A. J. Kaspers H. W. Vonk en A. J. Langras R. G. Hagelen en W. Muijs H. A. Verheuvel en J. J. Dijkhuis H. v. de Vijzel en C. A. H. Uding. Gehuwd: F. W. Mons- ïouwer en A. C. H. Hienekamp. De leerlingen van 't Pensionaat St-iry-J-— Louis gaven ter gelegenheid van het I [tl IIf .1 s Patroonfeest van Broeder Overste een welgeslaagde operette in vier bedrijven .De Prins van Sind". Het strijkkwartet, gevormd door leer lingen van het Pensionaat, hetwelk staat onder leiding van G. H.J. Rooda te Amersfoort, verhoogde dezen genot vollen avond ten zeerste. Ongeveer 200 ouders der kinderen woonden de op voering dezer operette bij, terwijl allen ten zeerste het spel waardeerden. Examen. Voor het praktijk-examen Boekhou den voor de Vereeniging van Leeraren slaagde onze 16-jarige plaatsgenoote Truus Molle. Auto te water. Op de Westsingel nabij het Spui stond een 4-persoons auto onbeheerd langs de waterkant. Doordat vermoe delijk de remmen niet vast genoeg waren aangezet, is de wagen achteruit gereden en te water geraakt. Personeel van de garage Hamersveld was spoedig ter plaatse en in een goed half uur stond de wagen weer op de kant. De belangstelling was groot. R. K. Oudersvereeniging. Het bestuur van bovengenoemde vereeniging heeft de vacantie uitstapjes voor dit jaar als volgt geregeld: Donderdag 4 Aug. Uitstapje voor de kleineren van 6 tot 10 jaar naar Soes- terberg met de tram, verblijf bij het vliegkamp en spelen op de heide. Donderdag 11 Aug. Familie-uitstapje voor gezinnen naar Oud-Naarden tus- schen Valkeveen en Huizen, mooi strand en bosch. Deze tocht gaat per spoor naar Bussum en dan per Gooische stoomtram naar het einddoel. Donderdag 18 Aug. Uitstapje per fiets voor grootere kinderen naar Hil versum,'s Graveland, Kortenhoef, Loos- drechtsche plassen, over de Lage Vuur- sche terug. Donderdag 25 Aug. Familie-uitstapje voor gezinnen, per tram naar Utrecht en dan per Vechtboot de Vechtstreek door naar Vreeland. Alles natuurlijk onder voorbehoud van voldoende deelname. De leden zal alles uitvoerig per cir culaire worden meegedeeld, met aan geving van de kosten gespecifleerd voor grooten, kinderen boven 13 jaar en kinderen daar beneden. Voor 't examen Boekhouden van de Vereen, v. Leeraren in de Handels wetenschappen, slaagde de heer K. Versteeg, opgeleid door den heer H. P, Broekhuyse, leeraar M. O. Boek houden, alhier. Voor het diploma A der Rijks Hoogere Burgerschool Ie Amersfoort zijn geslaagd de damesL. Kieckens enj. F. H, Ram en de heerenN. H. van Raalte, B. M, Schnitger en P. E. Schimmel. Geëxamineerd werden 46 candidaten waarvan geslaagd 38. i 52 woningen voor de R.K. Bouw- vereeniging „St. Bonifaclus". 61 inschrijvers. Hoogste Gebr. Dek kers, Roozendaal f 170.000laagste M. J. Breurs en M. Ridder, Amster dam f98.407. Door Architect Jos. H. Blom werd aanbesteed de bouw van een dubbel woonhuis a. d. Provincialen weg Amersfoort—Bunschoten. 28 Inschrijvers. Hoogste J. Kloppen burg, Utrecht f 12244; laagste L. F. Bleeker, Utrecht f7935. Zondagdienst H.H. Doctoren en Nachtweekdienst Apotheker. H. J. Kolk, Berkenweg 15, Tel. 579. J. J. Lubsen, Snouckaertl. 12, Tel. 290. E. J. G. Mertens zur Borg, Zuidsingel 36, Tel. 1225. Apotheek: W. v. d. Bovenkamp, Utrechtschestraat 45a, Tel. 63. Bierveiling Amersfoort. 22 Juli 1932. Aanvoer 33000 stuks. Kleur Gew. p. 1000 Prijs per 100 Gem. 50-60 °/0br. 52—54 f 2.71 25-40» 52-54 f2.66 20-25» 52-54 f2.65 5-10» 52-54 f2.60 Wit 56-58 f2.65—2.70 58-60 12.76—2.80 60-62 f 2.81 Bruin 60-62 f3.10—3.15 62-64 f 3.13—3.15 Wit Hoenderpark 58-60 f 2,90—2,91 58-60 f3.13 96°/, 62-64 f3.17 Eendeieren 70—72 f2.16 Uit den Omtrek Achterveld In den nacht is wederom op de Rudolph Stichting ingebroken. Men heeft zich toegang tot de garage ver schaft, waaruit niets wordt vermist. Een paar nachten tevoren heeft men getracht in te breken bij het hoofd der school. Hier werden de bewoners ge wekt, waarna de inbreker de vlucht nam. Meer succes had de nachtelijke bezoeker echter bij den winkelchef, ten wiens nadeele een bedrag van ruim f 100 is gestolen. Barneveld Burgerlijke Stand. Rijk, z. J. Fluit en H. G. Pluimers, Dirk, z. v. D. At Gooijer en G. Otten. Gerritje, a. v. M. v. d, Beek en W. v. d. Bunt. -*• Gerrit, z. v. N. Lokhorst en A. C. v. Ewijk. Everdina Maria, d. v. E. Bouw en G. Schuld. Nicolaas, z. v. W. WilligenburgenH. v. Uffelen.— Ane, z. v. T. Schaap en Tr. de Graaf. Dirkje, d. v. G. Willems en W. Evers. Ondertrouwd: E. J. Romeijn en G. Tijsseling. Getrouwd: W. Wouden berg en G. v. d. Kleut. H. Kuiper en H. v. Koesveld. OverledenH. v. Bruggen, 72 j. Johanna Pleijler, 56 j„ echtg. van G. Vlastuin. Hamersveld Vanwege de gemeentebesturen Leusden en Woudenberg werd in gemeentehuis van Leusden aanbesteed een afwaterings-verbetering voor de Voskuilen-landen, gelegen onder boven genoemde gemeenten. Aannemers uit Woudenberg en een aannemer uit Achterveld worden met dit werk belast. Het wordt uitgevoerd volgens de plan nen van den heer J. W. Chr. Jansen, te Amersfoort, Kameraar van het Hoog heemraadschap de Eem. Aanbestedingen. Door Architect H. O. v. Eijden werd hedenmorgen aanbesteed den bouw Eem nes Per 1 Juli 1932 had deze gemeente een inwonersaantal van 1850, t.w. 943 en 907 vr. Derhalve gaf het eerste halfjaar van 1932 een vermindering vat] het zielen aantal van 25 personen. Het aantal huwelijken bedroeg slechts 5. Hooglanderveen Onze plaatsgenoot, de heer J. H.A. W. Smeets, slaagde te Hilversum voor het examen Handenarbeid. waarin een belangrijke beschrijving voorkomt over de historische ontwik keling van dit college van de malen op het Hoogland. Dit cadeau werd met applaus ont vangen en aan den schenker werd een telegram van dankbetuiging toege zonden. Voorts gaf de rentmeester een over zicht van de ontvangsten en uitgaven en kwam in behandeling een verzoek van de pachters om reductie op de pachtprijzen, zulks in verband met de moeilijke tijdsomstandighedenop voor stel van den markgenoot, notaris Knop pers, werd besloten voor dit jaar een reductie van 20 pet. te verleenen. Een der aanwezigen dankte den heer Van Haselen voor zijn feestrede; hij memoreerde dat diens vader bijna 30 jaren de functie van rentmeester had bekleed en door zijn zoon meer dan 10 jaar geleden was opgevolgd en hij hoopte dat deze nog gedurende vele jaren de belangen van dit maalschap op zoo verdienstelijke wijze zou blijven behartigen. Nadatde overige huishoudelijke zaken waren afgedaan en een eenvoudige koffie-maaltijd was gebruikt, hebben de geërfden per touringcar een bezoek gebracht op Hoogland en Zevenhuizen en aldaar de verschillende perceelen bezichtigd, welke behooren tot dit zeer oude gemeenschappelijk bezit en be staan uit bouwland, weiland en bosch. De Rechtbank te Utrecht heeft den 52-jarigen ambtenaar van het Burgerlijk Armbestuur, wonende te Hoogland, die terecht heeft gestaan wegens ver duistering van geld ten nadeele van de HooglandscheNed. Herv. Diaconie, veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf voor den tijd van 5 maanden. De eisch was een gevan genisstraf van 5 maanden. In de laatste negen jaar is door de Nederlandsche bevolking gemiddeld jaarlijks in totaal bijna f 160 millioen uitgegeven voor sigaren, sigaretten, pijptabak, e.d., dat is per hoofd onge veer f21 of voor een gezin van 5 per sonen ruim f 100. Burgerlijke Stand. Geboren Hendrik, z. v. R. Vreekamp en H. Wouters Dina Lambertha, d. v. J. Ossendrijver en A. v. Noordenburg. Leusden Burgerlijke Stand. Geboren Petrus Everardus, z. v. J. van der Heiden en E. G, Kaats Jo hannes Wilhelmus, z. v. W. G. v. Gils v. Egdom. Nijkerk Wethouder M. is op den Amers- foortschen straatweg door v. D. uit Nijkerkerveen gemolesteerd. Van D. die eenigszins aangeschoten was, heeft den heer M., die op 't oogenblik loco-bur gemeester is, eerst eenige scheldwoor den toegeroepen, betreffende de werk verschaffing gepaard met vreeselijke Godslasterlijke taal, waarop hij den wethouder een klap gaf. Deze weerde den slag af, waarop v. D. hem met een gesloten knipmes een stomp tegen het hoofd gaf, waardoor de heer M. een wonde bekwam, hij wist den aan valler echter zoo'n klap terug te geven, dat deze over den grond rolde en toen hij nog weer een aanval wilde doen, hem zoo'n opstopper te geven, dat hij buiten gevecht werd gesteld. De dader is door de politie gearresteerd. Burgerlijke Stand. GeborenGerritje, d. v. B. t. Brink n J. Bosman Roelof Hendrik, Ondertr.A. v. d. Biezen en A. v. Zoercn J. Ceelen en H. v. d. Beek. Gehuwd: G. Wassink en U. Vonhof. OverledenJohannes v. d. Veen, I j., wedn. van H. Heimensen Petronella Westerveld, 85 j., wed. van R. v. Dijk Peetje van Essn, 51 jaar, echtg. van Jan de Graaf. Hoogland Aan een bijdrage over het Malen- college in het Amersf. Dagblad ont- leenen we het volgende over de jaar vergadering van het Malen-College. De laatst gehouden generale bijeen komsten op Margrietendag te Amersfoort gehouden, stond in het teeken van de herdenking van den hoogen ouderdom van dit gezelschap. Zij werden bijgewoond door 25 aan deelhouders (geërfden) en geopend door den rentmeester, den heer Wij nand van Haselen, makelaar te Amers foort met een keurige toespraak, waarin zeer belangrijke historisehe bijzonder heden over dat oude maalschap wer-i den gememoreerd. Ook werd door hem, namens Mr. van Iterson uit Leiden, ten ge schenke aangeboden een afdruk van een gedeelte van diens proefschrift Op de eierveiling werden aangevoerd 6700 stuks. Laagste prijs f 2.50 hoogste prijs f3.10 per 100 stuks. Gehouden werd de oprichtingsver gadering van de R. K. Volkspartij in de zaal Verschoor. Ongeveer 120 be zoekers volgden met aandacht de rede van Mr. Pius Arts, die sprak over het program der R.K.V.P. en het rapport Welter. Ongeveer 75 leden traden toe. Het voorloopig bestuur werd gevormd door de Rond, voorzitter, Laanstraat 21 M. Omwezen, secretaris, Vinkeweg 5 B. Schouten, penningmeester, Beetsl. 25. Mgr. Biermans Bisschop van Gargara, algemeen overste der St. Joseph's Con gregatie voor vreemde Missiën heeft benoemdtot Visitator der Missies van Punjab en Nellore (Br. Indië) Father A. v. d. Deijssel (Soest). Er brak brand uit in een schuur behoorende bij een huls aan den Bunt- 1, bewoond door A. v. d. B. je brandweer die was gealarmeerd, was spoedig ter ptaatse, doch het be wuste schuurtje was inmiddels een prooi der vlammen geworden. MT Onze Etalages zija steeds de moeite van het bezichtigen waard Zoo ook thans! K. Beekstraat 6 Tel. 543 Beekensteinschelaan 10 Burgerlijke Stand. GeborenAlbertus, z. v. A. v. Ginkel en M. G. v. Hornsveld Marinus Jo hannes Albertus, z, v. O. Valkeneer en R. R. |orna Wilhelmus Hendrikus, z. v. W. v. Burgsteden en H. v. Laar Franciscus Albertus, z. v. G. Hil- horst en C. Kuijper Petronella Anna Maria, d. v. D. H. Lambermont en J. W. H. v. Wijk - Martlnus, z. v. Ch. Uijland en C. Grift. Ondertrouwd Ch. W. Putter en J. M. Kamerbeek K. P. van Kempen en G. Endendijk. OverledenAalt van Brienen, 93 jaar weduwnaar van G. Vonk. Soesterberg Aanbesteed werd het bouwen een onderwijzerswoning met schuur te Soesterberg- Hoogste inschrijver G. Epma, Zeist f 7350. Laagste Rams, Soest f5025.50. De gunning is aange houden. Veenendaal De bijenmarkt is weer gehouden. Men dacht algemeen, dat de aanvoer zeer groot zou zijn. Dit is echter anders uitgekomende aanvoer was veel min der dan andere jaren. In het geheel waren op de beide markten, aan den Nieuweweg en de Klomp, 1500 korven aangevoerd. De handel was zeer vlug. Des middags werden aan den Nieuwe weg de inzendingen gekeurd, daar eenige prijzen waren uitgeloofd. Voorthulzen De landbouwer Schimmel reed op de Apeldoornsche straat huiswaarts. Door het passeeren van twee auto's schrok het paard en botste tegen een boom, waardoor Schimmel en zijn zoontje van de wagen vielen. Beiden bekwamen nogal eenige wonden, welke door een dokter, die juist met een auto passeerde, werden verbonden. Den va der werd ook een arm gekneusd. Ingezonden (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Naar aanleiding van de herhaalde poging om te geraken tot het wegwer ken van de Kortegracht, zou ik wel het volgende willen opmerken: Als men bewilligt in alles wal voor en na wordt gevraagd voor het keer, handelt men verkeerd. De drukte op de Kortegracht is van weinig beteekenis. De beide Banken, waar het ook al niet stormloopt, zullen waarschijnlijk naar elders verhuizen. En wanneer er gevaar ontstaat, dan komt 't veelal door de snel-rijdende post-auto's, die heel wat meer vaart ontwikkelen dan noodig is. Een en ander is echter best te re gelen. Eventueel zou men langs de huizen een smal trottoir voor de voet gangers kunnen aanleggen. Wat nu het gevaar voor de kinderen betreft, zou men kunnen vragen: welke straat is er tegenwoordig nog veilig voor de kinderen? Het uitloopen der riolen zal in de naaste toekomst door den aanleg van een rioolstelsel in de binnenstad wor den gekeerd. Ook de kosten zullen niet meevallen. Er is stellig een vijftigduizend gulden mee gemoeid. Zou het niet onverant woordelijk zijn, zulk een kapitaal uit Ie geven voor een niet-noodzakelijk werk? Geheel en al buiten beschouwing heb ik gelaten wat de gevolgen zijn der overkluizing, voor het fraaie stads beeld daar ter plaatse. Er zijn natuur lijk lal van menschen wien het niet deert, al brak men Koppelpoort, Mon nikendam of Kamperbinnenpoort af, of al dempte men alle binnengrachten. Maar de Overheid zal goed doen geen acht te slaan op de wenschen dezer menschen, die een manco aan piëteit voor het historisch gewordene demon- streeren en blind zijn voor het pitto reske stadsbeeld. VERITAS. Voor de reis naar 't buitenland is noodig: Bewijs van Nederlanderschap. Alléén geldig voor België en Luxemburg. Aan vragen bij het gemeentehuis (1 foto overleggen), 5 jaren geldig. Kosten pl.m. 1 gulden. Paspoort. Voor alle overige landen 2 jaren geldig; verlenging alleen mo gelijk binnen 6 maanden na afloop van de termijn. Aanvragen bij het ge meentehuis (2 foto's overleggen). Kos ten pl.m. f2.50. Familiepaspoorl voor man, vrouw en voor kinderen, niet ouder dan 15 jaar. In vrijwel alle landen erkend. Kinderausweiss voor kinderen, niet ouder dan 15 jaar, alléén voor Duitsch- land. Visum niet meer noodig. kerkelijke diensten. Het overnemen van onderslaandc mede- deellngen in andere bladen is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswet. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG H.H. Missen om 7 en half-9 uur. Half-11 Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met Rozenhoedje. D1NSDAO 8 uur gez. St. Antonlusmis. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 uur Biechlhooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half II Hoogmis. 6 uur Lof. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 tot half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. tl. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half-9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. DINSDAG 7 uur Lof. ZATERDAO 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna Biechlhooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telef. 558 ZONDAO Half 8 wordt de H, Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur de Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechlhooren. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Deze week de H. Missen om half 8 en 8.10. Achteveld. PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 6. ZONDAG 7 uur li. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. Half 5 Lof. ZATERDAG Biechlhooren vanaf 4 uur. In de week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Th. van Harten. TelefoonHamersveld No. 4. ZONDAG Om half 8 Vroegmis. Na het uitreiken der H. Communie de 2e H. Mis. 10 uur de plechtige Hoogmis, welke opgedragen zal worden door den WelEerw. Neomist Her man C. Schimmel. Geen catechismus. Ont 5 uur Lof. ZATERDAG Vanaf 4 uur biechthooren en daar na ieder volgend uur. In de week de tl. Missen om 7 uur en half-8. Catechismus als gewoonlijk.

De Eembode | 1932 | | pagina 2