A. H. v. Nieuwkerk n.v. HUISKAMERAMEUBLEMENTEN! Bij ons de grootste sorteering: 2 Fauteuils en 4 stoelen met Leerdoek f 23.50. W.v. d. Linden Zonen Stucadoorwerken Reuze lege Prijzen!! WOERDMAN J.A. KASPERS BERICHTEN I UIT AMERSFOORT In de Dinsdagavond gehouden raads vergadering werden voor kennisgeving aangenomen diverse besluiten van Ged. Staten, houdende goedkeuring der genomen raadsbesluiten. Een voorstel om over te gaan tot den bouw van een Badhuis aan de Tulpstraat en tot uitgifte van grond in erfpacht voor dat Badhuis, zal bij de begrooting worden behandeld. Voor kennisgeving werd aangenomen een schrijven van B. en W. houdende beantwoording van een door het Raads lid W. van Koelen gestelde vraag over het voorkomen van wandluizen in een der complexen noodwoningen. Een adres van H. Eggenkamp Sr. te Utrecht waarbij verzocht wordt mede te werker tot oplossing van de quaestie betreffende dakreparaties verricht aan de woningen van „Frisia" werd als ongezegeld ter zijde gelegd. in handen van Burgemeester en Wet houders werd gesteld om advies een schrijven van het Bestuur der R. K. Meisjesschool aan de Paulus Borstraat waarin verzocht wordt f 700.— ter be schikking te stellen voor aanschaffing van nieuwe schoolbanken en leer middelen. Evenzoo werd gehandeld met een verzoek van het Kerk- en Schoolbestuur St. Ansfridus om de benoodigde gel den te mogen ontvangen voor uitbrei ding van de R. K. Jongensschool aan de van Marnixlaan. Het voorstel van Burgemeester en Wethouder tot opheffing van de Com missie van toezicht op het Handels onderwijs en tot uitbreiding van de Commissie van toezicht op het Middel baar Onderwijs werd ongewijzigd aan vaard. De heer Spiekermann keurde het af, dat de op te heffen commissie niet vooraf was geraadpleegd; zulks ware hoffelijk geweest. Wethouder Thien verduidelijkt dat de opheffing het gevolg is van de door den Minister en den betrokken inspec teur gehuldigde opvatting, dat tot de taak der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs ook het toe zicht op de handelsscholen behoort. Overigens hebben B. en W. alle waar deering voor den arbeid der Handels school-commissie en zullen daarvan ook bij een schrijven doen blijken. Tot regeling van het georganiseerd overleg met het onderwijzend perso neel aan gemeentescholen, werd met aigemeene stemmen besloten. De heer Fremouw vroeg te willen bevorderen, dat de Commissie van stand worde gehoord. Wethouder Thien had geen bezwaar zulks in de verordening vast te leggen. Burgemeester en Wethouders werden gemachtigd om de Markthal op Vrijdag 18 November a.s. ter beschikking te stellen van de Kleinveefokkersvereeni- ging voor een tentoonstelling. De rekening van het Burger Wees huis over 1931 werd goedgekeurd. De heer Huslage vond de kosten der huishoudelijke uitgaven, beloopende ruim twee duizend gulden voor drie weezen, wel wat hoog. Ook het derhoud van het gebouw dient beter te worden verzorgd. Het voorstel tot verkoop van bouw terrein aan de Bankastraat, in totaal 1.6900 M* aan M. de Hoog voor f 120.000,— werd aangehouden. Op voorstel van Burgemeester en Wethouders werd besloten tot beschik baarstelling van f2000— voor extra hulp aan steuntrekkenden krachtens de crisisregeling. De heer van Koelen vroeg of deze gelden alleen voor personen bij de werkverschaffing waren bestemd. WethouderNoordewier verduidelijkte dat ook crisis-steuntrekkenden zullen profiteeren van de uitkeering. De aankoop van een perceel van Petrick aan de Kamp langs de Beek werd goedgekeurd. Op voorstel van B. en W. werd be- sloten tot verkoop aan v. Eykelenburg van een strookje grond groot 81 M3 aan de Pasteurstraat voor f 12,— p. M3 Het voorstel van Burgemeester en Wethouders tot wijziging der Verorde ning tot heffing van markt- en weeg- gelden werd aangehouden. De heer Hehenkamp drong aan op het hooren van belanghebbenden bij het Markt wezen. Verkocht werd een perceel bouw terrein aan de Spaarnestraat groot 875 M' aan H. Ribberink voor f 4650, - en twee perceeien bouwterrein even eens aan de Spaarnestraat in totaal jroot 7870 M3 aan de Bouwvereen. it. Bonifacius voor f39.400,—. Het perceel Westsingel 17 werd ver huurd aan J. Jogchem voor f700.— jaars. Het bestuur van de vereenigde Amersfoortsche Fascisten is samenge steld ais volgt: Leider K. Brandessecretaris P. Verberne penningmeester W. Kraan propagandaleider J. Ittman en jeugd leider A. Zeegers de Beijl. Aanbesteding. Door de architecten H. Kroes en W. C. A. Kroes werd namens het R. K. schoolbestuur Schimmelpenninckstraat en kade aanbesteed onder Amersf. aannemers, het bouwen van een brand- stoffenbergplaats met muur langs de speelplaats en rijwielbergplaats achter laatstgenoemde school. Hoogste inschrijving Hienekamp f3268; laagste Brandsen en Ouwer- kerk f2185. Kennisgeving. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort brengen ter openbare ken nis, dat de jaarlijksche uitloting van obligatiSn der geldleeningen, door deze gemeente aangegaan, zal plaats heb ben op Dinsdag 8 November 1932 des nam. 2 uur ten stadhuize. Sint Petrus Liefdewerk. Tot opleiding van inlandsche Pries ters in de Missiegebieden. Sint Willebrordsbeurs. Vorig bedrag f654.75. Fam. H. f6.10; fam. v. D. f 1.20; fam. K. G. f 0.70fam. B. f5.—fam. N. K. f4.— fam. B. v. D. f0.50. Totaal f672.25. Gr. Kuntz, Hoofdzelatrice, 't Zand 10. Met ingang van Zj'.idag 9 October a.s. wordt de gelegenheid tot afhalen correspendentie op Zondag alléén gegeven van 13 tot 14 uur, dus niet meer tusschen 9 en 9uur. Gymnasium. Door den gemeenteraad zijn benoemd tot tijdelijke leerkrachten aan het gym nasium Docta. N. Schepp te Amers foort, voor oude talen en geschiedenis; Dr. Z. Regelink te Eindhoven, voor aardrijkskunde en geschiedenis en Mej. Dr. J. Marx te Utrecht, voor wiskunde, Schouw. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort maken bekend, dat de na jaarsschouw over wegen, slooten en waterleidingen, aan hun toezicht of beheer onderworpen, zal gehouden worden op Dinsdag, den 18 October a.s. en volgende dagen. Burgerlijke Stand. Geboren: Agnes Maria Helena, d. v. H. Poot en N. van der Schee Johanna Margaretha Clasina, d. v. T. A. M. van Wel en C. H. Peters. GehuwdP. A. Groenestein en T. A. Vivié W. K. Burgsteden en H. Haanschoten. 'Overleden Johanna Beijer, oud 60 jaar, weduwe van E. Rouwendaal Pieter Grootveld, oud 74 jaar, ongehuwd Gijsbert Aartsen oud 64 jaar, echtgen. v. A. v. Norden. 5 October. Geboren Cornelia Jo hanna Helena, d. v. N. W. Job Speel man en N. Helsdingen Rijk, z. v. E. Evers en G. Lagemaat Hendrika Maria, d. v. F. Boomsma en M. A. Lamme. I Jhr. F. L. Ortt en M. T. Zcijlemaker H. W. Sanders en S. W. Nuijken N. Koenen en W. C. Palland A. P. Renes en G. Strijland. Overleden Albertus Johannes Ger ritsen oud 17 maanden. Onderwijs. Maandagavond j.l. kwam de com missie van toezicht op het Lager on derwijs ten stadhuize bijeen onder voorzitterschap van den heer G. A. L. Spelberg. Na opening van de vergadering en behandeling van de ingekomen stukken bracht de Voorzitter de kwestie van de aansluiting van het onderwijs aan de zesklassige scholen voor gewoon lager onderwijs aan dat aan de scholen voor voortgezet lager onderwijs ter sprake. Besloten werd, dat het dagelijksch bestuur dit onderwerp nader zal be kijken, waarna het in de volgende ver gadering opnieuw aan de orde zal worden gesteld. Voorls werd op voorstel van Mevr. Mebius besloten de Commissie voor Kindervoeding te verzoeken wel te willen bevorderen, dat in verband met de tijdsomstandigheden de schoolvoe- ding wordt uitgebreid met de ver strekking vari een warm maal aan de schoolkinderen, die hiervoor in aan merking komen. Aan den heer W. Dirksen en aan Mevrouw Liefrinck Baert de la Faille werd eervol ontslag verleend als leden der Commissie van Toezicht op het Middelbaar onderwijs. Aan den heer M. van Heioma werd door den Gemeenteraad op zijn ver zoek eervol ontslag verleend als regent het Burger Weeshuis. Regelmatige Auto-contróle. Het hand over hand toenemende autoverkeer de statistieken van de laatste jaren wijzen voldoende op de enorme toeneming.van het aantal per sonen- en vrachtwagens, alsmede dat der autobussenstelt niet alleen voort durend zwaarder cisehen aan kunde en paraatheid van de bestuurders, maar tevens aan de „physieke" conditie der wagens. Beide factoren behooren onverbreke lijk bij elkander. Immers: een wagen in puike condi tie, bestuurd door een onkundig, ervaren of roekeloos chauffeur levert evengoed gevaren op voor inzittenden, tegenliggers of zich langs den weg be vinden, als een wagen, die aan verschil lende gebreken laboreert, bestuurd door een volkomen betrouwbaar voor zijn taak berekend chauffeur. Nu zal men zeggen: een goed chauffeur zal zorgen, dat zijn wagen steeds it stekende conditie verkeert; raaa doen zich bij het nog altijd nauwluis- terend, fijngevoelig samcnstclsel van een auto in den loop van den tijd zelfs bij deskundig gebruik bijna al tijd kleine afwijkingen voor, die zonder speciale instrumenten zeer moeilijk zijn van het grootste belang moeten den geacht. Daar is b.v. de gelijkmatige kracht, het sporen der wielen e.d., alle factoren, die zich aan een juiste beoor- dceling onttrekken, wanneer men niet over een speciale inrichting beschikt. Men heeft dit in het buitenland dan ook reeds lang ingezien en speciale diensten op drukke verkeerspunten, i: centra van automobielverkecr en all belangrijke plaatsen in liet leven geroe pen, waar de automobilist mum van tijd zijn wagen tröleprocf kan onderwerpen en uitsluit sel kan krijgen ten aanzien van zijn remmen, wielen, koplampen, stuurwiel, etc. etc.waarna hij desverlangd de gc- wenschte correcties kan doen aanbren gen. Op een kaart worden de bevindingen aangeteekend welke kaart ofschoon een particulier cachet dragend reeds dikwijls getoond heeft goede diensten te kunnen bewijzen bij het onderzoek inzake een verkeersongeval. Ook hier te lande wordt door groote garages steeds meer overgegaan aanschaffing van controle-apparaten, maar speciale inrichtingen, waar deze apparaten allemaal zijn vereenigd waar de automobilist zijn wagen een volledige proef als bovenbedoeld kan onderwerpen, waren er toch nog Bij Garage Molenaar, Stationsplein 5, Amersfoort, heeft deze speciale se vice zijn intrede in ons land gedaan, i De automobilist zal zich nu daarheen kunnen begeven met weinig tijdverlies en tegen een matige vergoeding zijn wagen aan een examen kunnen onder werpen, waarna hij, evenals in Ameri ka het geval is, een contrólekaart krijgt uitgereikt, waarop de bevindingen zijn gerapporteerd. Bij deze controle wordt gebruik ge maakt van de nieuwste instrumenten als Weaver Automatische Rcmcontro- leur. Weaver Wielstandcontrolcur, Weaver Koplampcontroleur, etc. etc. Eene interessante inrichting dcrhal- K. Beekstr. 6, Beekenst.laan 10, Amersfoort, Tel. 543 Bezoekt onze 18 Modelkamers. Compl. Meubilering! vc, waarheen ongetwijfeld vele auto mobilisten zich zullen begeven, ter ver hooging van eigen en veiligheid van anderen en in hun welbegrepen eigen belang. De collecte voor het Plaatselijk Crisis-Comité langs de huizen gehou den, heeft 1991.70 opgebracht. R. K. Vrouwenbond. Voor leden van den R.K. Vroui bond en belangstellenden werd in Valk" vertoond de film „Kinderkarak ters" in 6 tafereelen. In de pauze werd een collecte gehou den voor Hulp in de Huishouding. Te vens worden er dames gevraagd dat doel, om zoo noodig hulp en steun te verlecncn. Er worden dames ge vraagd voor den te houden bloempjes- dag den 3den Zondag in October. Ook worden er dringend gedragen klcccle- ren schoon en heel gevraagd cn ge schenken voor de Tentoonstelling in November. Om bij elf uur werd de ruim bezoch te bijeenkomst gesloten. De presidente verzocht even zoo'n groote opkomst op 27 Oct. in St. Aechten. Zondagdienst Doctoren en Nachtweekdienst Apotheek. M. A. Dnyvis, Ulrechlscheweg 145 Tel. 396; A. C. Nicolai. L. Bergstraat 41, Tel. 633; J. Plomp, Regentesselaan 15, Tel. 1359. Apotheek: Jos Haan, julianaplein 3 Telefoon 1150. Uit den Omtrek Achterveld Wegens gebrek aan leerlingen zal de Lagere Land- en Tuinbouwschool op de Rudolphstichting met 1 Januari a.s. worden opgeheven. Barneveld De metselaarspatroons alhier hebben besloten het loon der knechts met 7 cent per uur te verlagen waarmede het personeel genoegen heeft genomen. Onder de ter markt aangevoerde paarden bevond zich een prachtige stamboekmerrie van een landbouwer uit Nijkerk, welk beest speciaal de aandacht der kooplui trok. Bij een der monsteringen steigerde het dier echter zoodanig, dat het bij het neerkomen met de borst in een scherpe punt van een ijzeren hek geraakte, tengevolge waarvan het arme beest zich zoodanig verwondde, dat het aanstonds moest worden afgemaakt. Hoogland Burgerlijke stand. Geboren: Wilhelmus, z. v. H. Eiberger. en M. Kok. OndertrouwdC. v. Wes- terlaak en W. Houtveen. Getrouwd: H. Brouwer en E. J. v. Oostrum. Over leden: Cornell's Verhaar, 74 jr., wed. v. C. den Dubbelen. Leusden Burgerlijke Stand. Geboren: Aart, z. v. E. v. Dijk en A. Snellen. GetrouwdW. C. Logten- stein en C. A. Brouwer^ Stoutenburg Jachtopzieners hebben procesverbaal opgemaakt, tegen twee acte-hebbende personen uit Amsterdam, wegens jagen op aan hen niet toebehoorend jacht terrein. Twee geweren en een gescho ten haas werden in beslag genomen. In Hotel Kolfschoten werd door L. Knoppers, bouwkundige te Leusden, aanbesteed, voor rekening van T. van Oosterom ie Stoutenburg, het bouwen van een landbouwerswoning aan den Verlengden Koedijkerweg te Stouten burg in 2 perceeien. 1. Metsel- en'Timmerwerk met bij komende werken. Laagste inschrijving B. v. d. Veen, Stoutenburg f4773 2. Schilderwerk. Laagste inschrijving: Perzein en Wolfswinkel, A'foort f343 Soest Geboren: Albert, z. van A. v. <1. Broek en B. E. BirkhuffChristina Francisca Wilhelmina, d. van E. v. d. Valk cn \V. A. M. v. d. Lugt; Dirk, van C-. J. Jan sen cn W. Kampion; Maria Pctfonelia, d. van A. Luvben cn A. AI. v. Velt- hovcn. Ondertrouwd: W. A. v. 't Riet cn I'. I.. M. v. d. I.ugt; C, II. J. v. <1. Lugt cn A. C. Mulders; G. v. <1. Broek en W. Hols. Door Jhr. Graafland, waarnemend notaris, werd in holcl Okhuysen ver kocht 1. Een woonhuis mei schuur, erf en grond, Koninginnelaan No. 49 en 51, grool 7.30 A. Aangekocht door W. Keyer te Soest- dijk voor f7500.—. 2. Een huis met erf aan de Birkt- sfraat no. 27, groot 4.80 A. Dit perceel is niet geveild. KERKELIJKE DIENSTEN. Hel overnemen van onderstaande mede- deelingen in andere bladen Is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswet. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Teief. 1450. ZONDAG H.H. Missen om 7 en half-9 uur. Half-11 Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met Rozenh. MAANDAG 7 uur Octoberoefening en Lof. DINSDAG 8 uur gezongen Sl. Antoniusmis. 7 uur Octoberoefening en Lof. WOENSDAG 7 uur Octoberoefening en Lof. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Octoberoefening en Lof. VRIJDAG 7 uur Octoberoefening en ZATERDAG H. Mis om 7 uur, kwart voor 8 en 9 uur. 7 uur Octoberoefening en Lof. 49 uur Biechthoorcn. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, •t Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half II Hoogmis. 6 uur Rozenkranslof met preek, rozenhoedje en gebeden. Gedurendede Octobermaand eiken avond 7 uur Lof met Rozenh. en gebeden. ZATERDAG Van half 4 tot half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half-9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. Deze week iederen avond om 7 uur Lof met de gebeden van de Octobermaand. ZATERDAO 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna Biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Teief. 558. ZONDAG Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur de Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenh. N.B. Vandaag na beide H.H. Missen gelegenheid in het patro naatsgebouw om plaatsengeld te betalen. (2e half jaar). Deze week eiken avond om 7 uur Octoberlof. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. In de week de H. Missen te half 8 en 8.10 uur. Achteveld. PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 6. ZONDAG 7 uur en half 9 H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 5 Lof. Catechismus voor de grooten. WOENSDAG le H. Mis in Huize St. Joseph. ZATERDAG. Biechthooren vanaf 4 uur. In de week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Hamer» veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Th. van Harten. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Om half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Na de Hoogmis catechismus. Om 5 uur Lof waaronder gebeden van de Octobermaand. ZATERDAG Vanaf 4 uur biechthooren voo kinderen, om 6 uur voor de an dere geloovigen. In de week de H. Missen om r en half 8. Catechismus ais gewoonlijk. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Half 8 Vroegmis 10 uur Hoogmis. 2 uur Catechismus. 3 uur Lof met Rozenhoedje, Lit. en gebed van de H. Jozef. Maandag, Dinsdag en Woensdag 1 H. Mis om kwart over 8. Maandag Woensdag, en Vrijdag om 9 en 12 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Van 4—8 uur Biechthooren. 7 uur Lof en Rozenh. en Litanie van Maria en Gebed v. d. H. Jozef. Hooglanderveen. PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: J. M. Kniep. Burg. van Tuyllstraat. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Kwart over 4 catechismus. 5 uur Lof. ZATERDAG ,r Lof. Van 48 uur gelegenh. om le biechten. Deze week de H. Mis om 8 uur. NI] kerk PAROCHIE ST. CATHARINA Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. 3 uur Lof met Octobergebeden. ZATERDAG Gelegenheid tot biechten van haif-3 tot half-7. 6 uur Lof ter eere van Maria met Octobermaandgebeden. Dagelijks de H. Mis om half 8, waarna uilstelling en October maandgebeden en Zegen met het Allerheiligste. H. N. DE HAAN Makelaar in Assurantiën Zuidsingel 47 Tel. 10 Amersfoort Marktberichten. Amersfoort, 3 Oct. 1932. Appelen f 2.— f 6.— p. H.L. peren f3.— k f 7.p.H.L.; Klei- aardappelen f 0.00 k f 0.— p. H.L. Zandaardappelen f 1.50 f2.0C p. H.L Hoendereleren f4.60 k 15.50 p. 100 st.; Eendeneieren f3.25 k f3.75 p. 100 st.; Boter f 1.75 a f0— p. K.G.; Kippen f0.60 k f 0.90; Hanen f0.60 k f0.80; Hennen f 0.00 k 10.00; Jonge hanen fO.OO k f0.00; Kui- cens fO.OO f0.Tamme ko nijnen fO.OO SfO.Wilde ko nijnen fO.OO k f0.00; Tamme duiven f0.30 k f0.40 per paar; Vette varkens f—k f.— Magere varkens f 10.00 k f 13. Drachtige zeugen f40.— A f 55; Biggen f 6.00 k f850; Guste zeugen f25.— k f 30 per stuk. Aangevoerd: 80H.L. appelen; IH.L. peren; h.L. kleiaard- appelen; 7 H.L. zandaardappe len; 265000 hoendereieren; 2700 30 K.G. boter; vette varkens; 54 magere var kens 1 drachtige zeugen 475 biggen; 0 guste zeugen. KRUISKAMP 18 AMERSFOORT Uw adres voor alle voorkomende Voor restauratie van muurwerk en plafonds in alle voorkomende stijl, wende men zich tot boven genoemd adres Aan 't zelfde adres verkrijgbaar witkalk, cement, gips, zand, schelpkalk carbolineum, koolleer, enz. Bcleefd|aanbevelend BIEDT zich aan een net R K. Meisje Brieven letter H. M. Bur. v. d. Blad. Prima Zeeuwsche late blauwe, de winteraardappels, 10 kilo 35 ct. per H.L. f2.40 Gele en blauwe Eigenheimers, 25 ct. 10 kilo Witte kool om in te maken, 10 i 11 pond 13 Savoyekool 10 pond 10 Roode kool 7 S 8 pond 10 Bloemkool reuze grool 15 ct. p. stuk Kas Snijboonen, extra, 35 ct. p. kilo Worteltjes, groole bos, 8 cl. p. bos DRUIVEN extra mooi en zoel, 25 cent per pond eerste soort, 20 cent per pond Tomaten 6 cent per pond Stoofperen suikerjantjes, prima I prima I Reinetten, extra handappels, 2 kilo voor 35 ct., 10 kilo slechts f 1.50 Handperen, fijn, 15 cent per kilo Prachtige Bananen geen tweede boort maar eerste soort 32 ct. Kilo 2 Kilo 00 ct Verder alle soorten fruit cn groenten, tegen reuze lage prijzen. ZIE ONZE ETALAGES. L. C. Schoemaker Krommestraat 64 - Tel. 794 ICreolin Carbolineum Bruine teer Koolteer Ammonia Zoutzuur NIEUWSTRAAT No. II Zr. C. M. BEI|ER GEDIPLOMEERD Zieken- Krommesfraat 58a, Amersfoort Massa's Schilletje. Aannemer van Begrafenissen NIEUWSTRAAT 19 Telefoon 1357 „De Lighallen" alhier, herstel. Inlichtingen Utrechtsche weg 23.

De Eembode | 1932 | | pagina 2