A. H. v. Nieuwkerk n.v. Vroom Dreesmann Lan9estraat Amersfoort Speciale Winter-Aanbieding Wij bieden U thans: fW Witte wollen Dekens net roode streepmnd 2.25 Exti» groote mul 2.75 Print Wollen Pantuledekens in moderne kleuren ISO X 200 3.25 "0 X 210 i 330 /wire quel, in moderne dessins 150 X 200 4.25 160 X 210 4.75 190 X 230 5.90 Prima Leidsche Fantasiedekens In zeer mooie kleuren, extra groote maat 9.75 8250 Prima Onze bekende s Molton Dekens 1.90 1.40 037'/, 0.79 0.45 Qrijze en bruine Molton Dekens met gekleurde randen Reclame 035 Extra zware qualiteit grijze Prima Oestikte Dekens zware vulling 3.80 Extra groote maat 5.75 4.90 Zijden damast dekens met wol gevuld In zeer mooie kleuren, iets aparts 1030 Extra 2-pers. maat 1230 Witte flanellen lakens m. ajour zoom, mooie zachte qualiteit flanel, per 2 stuks 4.20 Speciaal v. Rheumatieklijders 100 X 150 120 X 200 150 X 200 2.40 Enorme sorteering In Bedkrulken en Warmwaterstooven Ovale Bedwarmer 0.79 Prima steenen Bedkruik 0.24 Nikkelen Bedkruik, groote maat 0.32'/, 0.26 Koper vernikkelde Bedkrulken, In alle maten 035 0.60 Warmwatcrstosf speciale prijs 330 2.50 Zwaardere uitvoering, met mo quette bekleed 6.90 4.75 Prima Voetzakken met wol ge voerd, reclameprijs 430 Oroote maat 6.75 4.90 Bijzonder mooie uitvoering 6.40 7.25 Voetzak met patentsluiting, iels nieuws 9.75 9.25 Oroote maat geruite Plaids Iets aparts L— Extra mooie qualiteil 4.25 330 Zuiver wollen Plaids 14.00 10.50 830 Mooie sorteering Vloervachten 12.50 8.90 5.90 Oroote Schapenvachten in grijs bruin 10.50 8.50 Kinderwageovachten 7.50 6.25 4.90 Zijden Kinderwagendekentjes, in zeer mooie kleuren 2.20 Zijden Ledikantdekenljes, flinke Reductle>Bon Prima Leidsche Wollen Deken in diverse kleuren 2-pcrs. maat 7.90 met Reductie-Bon 6.65 Reductie>Bon Zware Molton Tochtde ken in diverse streepen flinke maat 0.85 met Reductie-Bon 0.69 Reductie*Bon Kachelzeiltje, groote maat zware kwaliteit 0.29 met Reductie-Bon 0.19 Halfdonzen dekens met zijden damast overtrek 1-pers. maat 12.90 2-pers. m3at 21.00 Reductie-Bon Zware grijze en bruine Deken, 2-pers. maat, bij zondere qualiteit' 4.25 met Reductie-Bon 3.40 Gemecntebegrooting 1933. II. Wij zijn het eens met het lid, dat heelt te kennen gegeven, dat alle zeer beslist noodzakelijke uitbreidingswer ken bij de bedrijven achterwege moeten worden gelaten. Daarmede nemen wij echter geen nieuw standpunt in; iedere uitbreiding, die heeft plaats gehad, was noodzakelijk. Het is geenszins uitgesloten dat de waterleidingtarieven te laag geraamd zijn, maar bij een behoorlijke begrooting, mogfti deze ook in geen geval te hoog Scraamd worden. Dit zelfde geldt voor c meterhuur. Door de extra afschrijving van 2 maal f7.000.— op hoofden, waarin een zeer belangrijk bedrag is vastgelegd, te laten vervallen en door de water- ontvangsten en meterhuur wal hooger te ramen, is het inderdaad mogelijk het batig saldo op te voeren tot f 17.700.—. Wij zijn echter van meening, dat het niet verstandig is daarvan T 16.000.— voor tariefsverlaging aan te wenden op een tijdstip, waarop het vaststaat, dat binnen korten tijd aan het pompstation belangrijke uitbreidingen zullen moeten plaats hebben. De plannen voor een ziekenbarak zijn reeds geruimen tijd in voorberei ding. Zoodra een goede oplossing is gevonden zullen wij den Raad de noodige voorstellen doen. Het zuiveren van woningen van on gedierte is alleen afdoende met blauw zuur, daar alle andere middelen tot nu toe onvoldoende zijn gebleken. Dat dit duurder zou zijn dan andere mid delen komt ons onwaarschijnlijk voor, daar bij gebruikmaking van blauwzuur geen betimmering behoeft te worden uitgebroken en het behang niet behoeft te worden afgescheurd, hetgeen bij andere middelen wel noodigisen meer kosten meebrengt, dan het zuiveren met blauwzuur vergt. Zooals uit de toelichting, behoorende bij de exploitatierekeningen blijkt, is de rijksbijdrage gebaseerd op: f7.50 per woning voor beheer en admini stratie en f35.— per woning voor onderhoud, terwijl bovendien een zeker bedrag per complex door het Rflk vastgesteld wordt afgetrokken voor kapitaalvorming. Blijk» het in werke lijkheid, dat deze kosten hooger zijn, zoo komt dit meerdere ten laste der gemeente, waarin het Rijk niet bijdraagt. Het onderhoudsfonds is in beheer bij het Woningbedrijf en wordt, voor zoover het niet gebruikt wordt voor vlottende uitgaven, als kasgeld belegd bij de Centrale boekhouding, terwijl aan hel fonds een rente wordt bijge schreven van 4'/z pet. 'sjaars. Tot op heden zijn de woningen Frisia geen gemeente-eigendom. Voor de begrooting van 1933 moet er even wel rekening mede gehouden worden, dat deze woningen begin Januari 1933 aan de gemeente overgaan. Het verlies, hier geraamd, ad f 5484.65, betreft den dienst 1933. Reeds meermalen is aangetoond, dat de gecentraliseerde boekhouding der bedrijven voor een goede administratie zeer bevorderlijk is, terwijl de kosten niet meer zijn, dan anders bij gede centraliseerde boekhouding het gevai zou zijn geweest. Het rapport van het laatste dienaangaande ingesteld onder zoek zal voor den Raad ter lezing worden neergelegd. Voorzoover dit mogelijk is zonder de belangen van bel onderwijs te schaden, wordt zorg gedragen, dat hel aantal boventallige onderwijzers wordl beperkt. Het op 30 September j.l. aan- Eeboden wetsontwerp tot wijziging der ager-Onderwijswct 1920 zal ons aan leiding geven dit punt nader te bezien. De nieuw aan Ie schaffen politie motor met zijspan is bedoeld ter ver vanging van den bestaanden motor. Deze laatste wordl dan in reserve ge houden, teneinde zoo noodig in dienst te kunnen worden gesteld. Het is juist, dat de post voor de gasverlichting is verlaagd, doch dit houdt geen verband met een voornemen tot beperking der verlichting. In de plaats van 460.000 M3. voor 2.787.60C branduren, zooals voor 1932 is ge raamd, is thans geraamd 470.000 M3. 2.849.000 branduren. De verlaging den post is het gevolg van een lager bedrag n.l. 1.4 cent in plaats van 1.55 cent per branduur te betalen aan de gasfabriek. Volgens de Gemeentewet kan worden ingesteld een belasting op de verze kering tegen brandschade van in de gemeente zich bevindende onroerende en roerende goederen of een overeen komstige belasting voor zooveel die goederen niet verzekerd zijn. Dit is dus een belasting van de bezitters van onroerende goederen of (en) roerende goederen en geen belasting van de brandweerinaatschappijen. Het is niet mogelijk een dergelijke belasting van de brandweermaatschappijen te heffen. Invoering van de in de wet genoemde belasting stuit op vele administratieve moeilijkheden, zoodat deze dan ook slechts sporadisch wordt toegepast. Ten aanzien van eventueele subsi- dieering van het Melkcontröle-station Amersfoort mogen wij verwijzen naar onze vroeger gegeven adviezen en de door den Raad genomen afwijzende beslissingen. Indien in den loop van het volgend jaar mocht blijken, dat de geraamde post ter bestrijding van de tuberculose te laag mocht zijn, dan zullen wij gaarne aanvulling van den post voor stellen. De aanvraag van het Groene Kruis betreffende plannen om de hulp in de huishouding Ier hand te nemen is in behandeling bij de Commissie voor den geneeskundigen dienst, aan wie wij eveneens de door een lid aange duide regeling van verpleging van kraamvrouwen ter overweging zullen geven. Het plan voor het vestigen van een openbare zwemgelegenheid op het ter rein bij den Bisschopsweg kan ver vallen, als ons voorstel voor de zwemin richting Birkhoven wordt aangenomen. Door ons zijn regelen gesteld, waar door het toezicht op bouwvereenigin- gen zoo goed mogelijk is. Bij de beoordeeling van den post >or het onderhoud van straten en wegen moet in acht genomen worden, dat over 1931 een bedrag van f 23.000 extra is bestemd voor meerder onder houd van straten. De telefoon aan de Eembrug is indertijd geplaatst op verzoek van de Kamer van Koophandelwijj zuilen onderzoeken ol met het behoud het gemeentebelang wordt gediend. Het Gronabedrijt is met de door trekking van de Prinses Marielaan op geen enkele wijze gebaat, zoodatjdeze kosten ook niet ten laste van dat be- Trouw komt ieder jaar ons her inneren aan de oude kermisdagen de heer Loggen met zijn „poffertjes- en wafelkraam". Als vanouds kan r hem vinden op het Amicitia-terras. Bij „Nederberg" heeft een aanrijding plaats gehad lusschen een vrachtauto en een wielrijder. De wielrijder bleef ongedeerd, doch zijn flets werd ver brijzeld. De vrachtauto is doorgereden, doch letter en nummer konden worden opgenomen. Door de Heidemaatschappij zal dezen winter een Boschbouwcursus gegeven worden, te beginnen Vrijdag 4 Novem ber en vervolgens eiken Vrijdagavond, Deze cursus werd in den winter van 1926-27 eveneens in Amersfoort ge houden en verder op een 20-tal plaatsen ons land. Om Amersfoort liggen (alrijke groote en kleine particuliere boschbezittingen en landgoederen, terwijl verschillende gemeenten in die omgeving in het bezit van bosschen ol houtopstanden zijn. De cursussen zijn in het leven ge roepen voornamelijk voor eigenaars en beheerders van zulke terreinen. inlichtingen verschaft de Heidemaat schappij te Arnhem. Tuinbouwvereeniging „Amersfoort" In den aanstaanden winter zal op' advies van den Rijkstuinbouwconsulent een cursus van enkele lessen gegeven worden in het omenten van vrucht- boomen. Deze practische lessen zullen dienen om er de aandacht op te vestigen dat minder rendabele appel- en pere- boomen op deze manier door betere vervangen kunnen worden. Wij wekken een ieder die vrucht- boomen heelt en ze wil laten omenten op, om aan deze cursus deel te nemen. Aangifte kan geschieden in de proef tuin aan de Hoogeweg. Verder wordt verwezen naar de in voorkomende advertentie. a.s. geeft nog het volgende: Wijziging Verordening inrichtingen Handelsonderwijs. Rechtsgeding tegen A. Kuyer tot ont ruiming van het perceel Maasstraat 15. Aankoop van D. Bakkenes van huis en erf aan de St. Annastraat 10.000.-. Aankoop van W. Eybergen van huis en erf aan de Zogstraat No. 56 voor 6.000.-. Verhuring waaggebouw Appelmarkt. Verkoop bouwterrein Barchman- Wuytierslaan hoek Borgesiuslaan groot 1229 M-. 1 7.000.-. Verkoop aa bouwterrein a 1104 M-, V( a Th. J. L. Ruys v J. M. de Smalen 1 de Maasstraat groot >r 6000. HERFSTTENTOONSTELLING VAN DE R.K. VERKENNERS. Par. St. Ansfridus. Honderden paddestoelen sieren boschbodem, van scharlaken rood t het fraaiste blauw, van het zuiverste v. tot het diepste zwart. Het mos glanst tusschen de natte stammen en bloeit met vele dungesteelde kapseltjes. Vurige bessen en kleurige bladeren doen boom cn struik in vlam staan. En tusschen dit alles scharrelen mezenzwermen, die de lucht doorpriemen met hun geluidjes van tak op tak zoekend naar al wat van hun gading is. Door het bosch schettert de ekster, wit-zwart flikkerend tegen de donkere achtergrond. De Vlaamsche gaai laat zijn kraaienkreet weerklinken. Lachend vliegt een specht van zijn smidse op en zweeft geel-groen tusschen de stammen door in golvende baan. Lijsters en vinken huppelen tusschen de eikenstruiken en zoeken naar wormen cn zaadjes om hun honger te stillen. Om nu eens van al dit moois te genieten, der dat u kans loopt nat te regenen, moet u komen kijken op de tentoonstelling die a.s. Zondag in het hoofdkwartier van de Verkenncrsgroepen St. Ansfried en St. Joris gehouden wordt. De eerste Amers- foortsche V.T.-gasten zullen hier, met behulp van de verkenners en welpen dit alles zoo veel mogelijk voor u uitstallen in eerste dienst aan de gemeen schap trachten te bewijzen. Laat u nu dat u deze daad weet te waardce- door de tentoonstelling te doen sla gen. hetgeen immers zonder uw komst onmogelijk is. De toegang is vrij en "wel de H. Missen en 'smiddags van 2 tot uur. Het hoofdkwartier bevind zich onder de parochiekerk. Woensdagavond werd het seizoen der Volks Universiteit geopend met een bijeenkomst in de Markthal, waar Dr. Miedema. de voorzitter dezer instelling. openingsrede hield van opgewektcn inhoud. De deelname aan de cursussen voldoende. Een enkele is zelfs ■erteekend. Hij wees erop dat menschen van zeer uiteenloopende le vensrichting nu reeds 12 jaren lang sa- •erken voor de Volksuniversiteit. geld voor landaanwinning wordt zeker economisch besleedzoo zal de oppervlakte van het in 1933 aan te winnen land aan de mond van de Eem gevoegelijk op H.A. gesteld kunnen worden. De kwestie van herhalingsonderwijs voor de rijpere jeugd en voor volwas senen, alsmede de vraag naar een bureau voor beroepskeuze, hebben wel de aandacht van ons college gehad. In verband echter met de moeilijke tijdsomstandigheden meenen wij dc gemeente-financiCn niet met nieuwe zaken te mogen belasten. In meerdere gemeenten, waar deze zaken reeds bestonden, worden ze thans om finan- cieele redenen weder terzijde gesteld. De uitbreiding van het voorbereidend lager onderwijs meenen wij ter zijde te moeten stellen totdat de financieele toestand in het algemeen zich beter laat aanzien. Indien voor schoolvoeding en klee ding in het komende jaar een hooger bedrag zal gevorderd worden, dan thans is geraamd, zullen wij niet na laten daarvoor de meerdere gelden aan te vragen. De organisatie zullen wij nog nader overwegen. Burgerlijke Stand. 18 Oct. Geboren: Hermine Gerar- dine, d. v. J. v. d. Spek en H. Markwat Hermanus, z. v. H. Boon en H. Pull Willem, z. v. J. Ter- maat en A. Koenen. GehuwdS. O. Los en C. G. Pon. Overleden: Maria C. Droogers, 20 m- 19 Oct. Geboren: Frederik Dirk An- tonius, z. v. F. D. Harleman en M. B. v. Baal. Gehuwd: H. G, Rijpert en M. J. A. v. d. Last P. Arlar en M. J. Ising P. Verwoerd en H. Ver- steegh H. G. J. v. Eeden en H. d. Bor. OverledenConstantia J. d. Bergh, 35 jr., echtg. v. I. Birnie. 20 Oct. GeborenJean August Alouis, v. J. H. Brull en A. Englert Jaco- mina. d. v. B. J. W. Berends en J. Mulder Jan Jacob, z. v. D. Berends en M. J. 1. Otfereins Molly, d. v. P. A. v. Dam en A. W. Maas. Onder trouwd J. v. d. Broek en J. C. M. Hout H. H. Bixerman en J. Hoef M. Wolfswinkel en Putten R. A. jonker en B. Meester H. Tesson en J. Sladek Th. J. J. Ram en M. N. H. v. 't Kruys J. A. Maas en J. A. Wirljes. Gehuwd: G. W. Jekel en H. Brummel J. J. Mat- thijsse en E. M. Dekkers H. Weener en M. A. v. Bekkum. Overleden: Frans Schimmel, 66 jr., echtg. v. E. v. de ''ol Elisabeth W. Hout, 79 jr., wed. C. de Oroot. Zondagsdienst H.H. Doktoren en nachtwcckdicnst Apotheek. C. Honig, v. Perseijnstr. 27, Tel. 600. J. J. Lubsen, Snouckaerll. 12, Tel. 290. E. J. G. Merlens zur Borg, 't Laantje 5, tel. 1225. Ten Brink Vermolen, Varkensmarkt 19a, Tel. 160. GEMEENTERAAD. De Aanvullingsagenda voor de ver gadering van den Raad op Woensdag Het populaire Amersfoort's Mannen koor stond, onder leiding van Directeur den Burg, weer op het podium en vergastte de aanwezigen weer op goed gezongen liederen. Het koor oogstte n hartelijk appli De bekende voordracht-kunstenares, Charlotte Kohier, had een programma groote verscheidenheid. In elk mer had zijn gelegenheid hare goede kwaliteiten als begaafd déclamatrice De opbrengst van de collecte t bate van het Nederl. Roode Kruis be draagt ongeveer 540. De Bergrevue. ten bate van het Ka tholieke jeugdwerk in de Parochie St. Ansfridus, zal vermoedelijk het worden opgevoerd op Zondag 13 No vember a.s. in de Markthal. Vorig jaar is de revue een succes geweest, ook dit jaar rekent men op gevulde zalen. Ingaande 1 November a.s. zullen 30 machinisten en 1 leerling-machinist bij de Nederl. Spoorwegen ontslagi worden, waarna er. als gevolg van malaise, nog 249 locomotiefbeambten overcompleet zullen zijn. SPORTFONDSENBAD. Nu de serie van 300 spaarders vol- teekend is, mag worden verwacht, dat de overdekte zweminrichting tot stand zal komen. Als alles goed gaat. kan de inrichting October 1933 gereed zijn. Zooals bekend, zal op 9 Novem ber a.s. door het Crisis Comité bloempjesverkoop langs de straat - den gehouden. Deze collecte is dringend noodig geworden, aangezien de op 5 October j.l. langs de huizen gehoudt inzameling lang niet dat bedrag heeft opgeleverd wat noodig is om gedurende den komenden winter aan alle aanvra gen om bijstand te kunnen voldoen. deze bloempjesverkoop eer groot aantal collectanten noodig. Aan gezien er tot heden weinig aanbiedingen zijn binnengekomen, wordt iedere jon gedame boven 16 jaar verzocht zich op Woensdag 9 November beschikbaar te stellen. Opgaven voor deelname aan de- collecte worden zoo spoedig moge lijk ingewacht bij den heer H. Hasper. Snouckaertlaan 18. Men wordt ver zocht zich uitsluitend schriftelijk op te geven met vermelding van adres. Een prima Eiken Slaapkamer, Keurige uitvoering f 149,00 Ziet de Etftlage. K. Beekstr. 6, Beekenst.laan 10, Amersfoort, Tel. 543 Bezoekt onze 18 Modelkamers. Compl. Meubileering Uit den Omtrek Bunschoten Op het IJsselmeer ten Noorden van Harderwijk is de visschersschuit H.K. 15 omgeslagen. De opvarenden zijn door een Bunschoter visscher, die met zijn schuit in de nabijheid was, gered. Hoevelaken De bespreking door grondeigenaren in deze gemeente gehouden, betref fende de te betalen gelden voor uit gekocht jachtrecht, had veel belang stelling. De heer Ruitenbeek, die al ruim 30 jaren jachtopziener is, was de aangewezen persoon om over deze zaak inlichtingen te verstrekken. Na verschillende argumenten te heb ben besproken, werd besloten een adres te richten tot den Minister en daarin de bezwaren tegen het te betalen jacht recht uiteen te zetten. Hoofdzakelijk werden bezwaren geopperd over hei bedrag, dat 30 jaren lang jaarlijks moet worden opgebracht; dit bedrag was naar de meening der aanwezigen veel te hoog, daar het jachtveld toen het geschat werd veel meer waarde had dan nu. Na de schatting zijn vele gronden ontgonnen, waardoor vele bosschen en houtwallen zijn uitgerooid, zoodat hierdoor het jachtveld zeer veel in waarde is verminderd. Er werden ter vergadering voor beelden aangehaald van landbouwers, die 25 tot 30 gulden per jaar aar uitkoop zullen moeten betalen en dat zelfde jachtterrein nu hebben verhuurd voor 8 gulden per jaar, terwijl anderen niets meer voor hun jacht kunnen bedingen. Hoogland Geboren: Theodora Margaretha d. v. Wee en C. W. Hak. Gijsbertus, B. Tolboom en M. v. Laar. Cornells Hendrikus, z. v. W. Steebeek en W. G. Kok. Jannetje Willemijntje, d. v. A. Dasselaar en J. Walet Grietje Geertrui, d. v. J. v. Brummelen enó. Weverwijk. Getrouwd. G. v. Hamersveld en J. van Hees, C. van Westerlaak en W. Houtveen. OverledenToon Veldhuizen 77 j. Ni j kerk Op een aan het betrokken Water schap gericht verzoek om een ver betering van den weg Nijkerk-Bun schoten, voorzooveel bij datWaterschap in onderhoud, te willen bevorderen, is bericht ontvangen, dat in de nood zakelijke herstelling zal worden voor- Soest In de Van Weedestraat werd een zware eik door de storm afgebroken. Hij kwam midden op de straat te lig gen. evenwel, zonder ongelukken te ver oorzaken. In de Steenhofstraat was men een eik aan 't omhakken, omdat hij nei ging tot vallen vertoonde. Ten nadeeie van den hoender parkhouder Z. aan de Koninginnelaan zijn een 25-tal kippen ontvreemd. Der gelijke diefstallen komen daar herhaal delijk voor. Er wordt verondersteld, dat de dieven per auto hun slag slaan. Te vens is een hondendok van B.. even eens op de Koninginnelaan. ontvreemd. Bij de Centrale slachtplaats is een koe aangevoerd, die voorloopig in de stal werd geplaatst om gekeurd te wor den. Bij de keuring bleek, dat het dier vrij ernstig lijdende was aan mond- klauwzeer. Het dier werd in beslag ge- Het beest is afgemaakt. Stal verdere verblijfplaatsen werden or De slager had het dier gekocht Loosdrecht. BURGERLIJKE STAND. Geboren.' Maria Hendrika, d. v. 1 Elbersen cn M. Roverts: Sieben Fre derik. z. v. G. W. Besseisen en V. A. Flakowski: Petronella, d. v. A. Reyerse i W. Haage: Hendrik, z. v. G. Maas- n en B. Rozendaal. Ondertrouwd: J. L. van Wieringen en J. M. Wantenaar. Gehuwd: G. v. d. Broek en W. Hols. Overleden: jacoba Huyskes. 72 j., wed. va.i J. Wansing; Jacobus Hendri kus Heere. 63 j., wedr. van M. de Ring. Kerknieuws, Retraite Heeren Amersfoort. Van Zondagavond 30 Oct. tot Woens dagmiddag 2 Nov. zal in 't St. Alfon- sushuis te Amersfoort 'n Retraite voor heeren Middenstanders worden gegeven. Belangstellenden meiden zich spoe dig aan bij de Directie van het Re- traitenhuis, Amersfoort. KERKELIJKE DIENSTEN. Het overnemen van onderstaande mede- deelingcn in andere bladen is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswet. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG Schaalcollecte rest. kerkgebouw. H.H. Missen om 7 en half-9 uur. Half-11 Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met Rozenh. en Oc- tobermaandgebeden. MAANDAG 7 uur Octoberoefening en Lof. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. 7 uur Octoberoefening en Lof. WOENSDAG 7 uur Octoberoefening en Lof. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Octoberoefening en Lof. VRIJDAG 7 uur Octoberoefening en Lof. ZATERDAG H.H. Missen om 7 uur, kwart voor 8 en 9 uur. 7 uur Octoberoefening en Lof. 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, R en 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Rozenkranslof met preek, rozenhoedje en gebeden. GedurendedeOctobermaandelken avond 7 uur Lof met Rozenh. en gebeden. ZATERDAG Van half 4 tot half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half-9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. Deze week iederen avond om 7 uur Lof met de gebeden van de Octobermaand. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna Biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catsiaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catsiaan no. 28, Telef. 558. ZONDAG Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur de Hoogmis. 6 uur Octoberlof. Deze week eiken avond om 7 uur Octoberlof. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met predicatie tot ope ning van liet triduum ter eere van O. L. Vrouw van Altijddurenden Bijstand. In de week de H. Missen te half 8 en 8.10 uur. Ach te veld. PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 6. ZONDAG 7 uur en half 9 H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 5 Lof. WOHSISAG™"'1' ZATERDAG? Sl' 6 uur Lof. Biechthooren vanaf 4 uur In de „eek de H.H. Missen om 7 en 8 uur.

De Eembode | 1932 | | pagina 2