A. H. v. Nieuwkerk n.v. P)BMIi g&neesivri v&tftiaail defiuid Wij vragen slechts één gunst Allerlei Komt, voor U tot aanschaffing v Meubilair overgaat, ook èens bij c Dan zult ook gij tevreden zijn K. Beekstr. 6, Beekenst.laan 10, Amersfoort, Tel. 543 Bezoekt onze 18 Modelkamer.1:. Compl. Meubileering Maria vereeniging. De Maria vereeniging hield een le denvergadering in St. Aechten. De op komst was bevredigend. Er werden eenige verslagen voorgelezen en be langrijke mededeelingen behandeld. Daarna haddebestuursverkiezingplaats. Het bestuur werd met I lid uitgebreid. Voorts sprak de Wel.Eerw. Adviseur de vergadering toe en wees met nadruk op de noodzakelijkheid en het nut van het bestaan der R. K. Drankbestrijding Wij katholieken mogen vooral niet achterstaan bij onze niet-katholieke medestrijders. Immers wij hebben tot eerste en voornaamste plicht de be oefening der Chr. Naastenliefde, welke .toch zeker zeer bevorderd wordt door Imede te helpen aan het werk der R.K. IDrankbestrijding. Z.Eerw. hoopte, dat 'de eerstvolgende vergadering nog druk ker bezocht zal worden en spoorde de aanwezige leden aan, te trachten de thuisblijvers mede te brengen. Na de rondvraag werd ve vergade ring, welke een zeer gezellig verloop had, weder gesloten met den Chr. groet. Ingevolge het Reglement, bericht het bestuur van groep VI der Kath. Scholen in het Aartsbisdom dat tot leden en plaatsvervangende leden der Commissie van Beroep candidaat zijn gesteld J. J. A. Aghina te Amersfoort (aftr. lid) voor de Besturen. M. J. Mulders te Qendt (aftr. lid) voor de Onder wijzers. H. Nefkens te Amersfoort (plaatsverv. lid vacature B. Molle) voor de Besturen. Mr. H. J. v. Maarseveen te Utrecht (plaatsverv. lid vacature Hamers) voor de Onderwijzers. J. J. H. Haan te Amersfoort (lid vacature L. J. Luycx) voor de Besturen, 6de Rondgang in Fléhite. Bij den vorigen rondgang was de wensch geuit om nu nog weer eens meer in 't bijzonder, indien dit moge lijk was bij de volgende maal, de bo venverdieping te bekijken en te be spreken en de leider van den omme gang op 9 November, de heer Var Beurden, had zich daartoe onmiddellijk bereid verklaard. Teneinde zijn gehoor eenig inzicht te geven in de vroegere plaatselijke gesteldheid, verzamelde Z.Ed. de be zoekers in de regentenkamer bij een door hem vervaardigde kaart van de oudere en nieuwere stad, waarop tal van merkwaardige punten waren aan gegeven en werden besproken. Vervolgens ging men naar de Go- thische kamer, waar meerdere opmer kelijke voorwerpen werden bekeken, steeds mei toelichting en nu en dan met humoristische opmerkingen. Zoo kreeg vervolgens de Oud-Hollandsche kamer een beurt en daarna werden, in het laatste vertrek van het museum, de gilden behandeld, met een korte omschrijving van het gildewezen en wat dit zooal met zich bracht en bereikt heeft. Ten slotte leidde de heer Van Beur den de belangstellenden naar het laat ste deel, waar o.a. de oude schilder stukken van de stad hangen en waar hij over de geschiedenis van Johan van Oldenbarneveldt en van Everhard Meis ter tal van merkwaardigheden vertelde. Spreker eindigde met een opwekking tot meer museumbezoek en het Nuts- bestuursiid, de heer Feikema sloot zich gaarne daarbij aan onder een woord van dank namens allen voor wat de leider had ten beste gegeven, iets waar mede het gehoor blijkbaar gaarne in stemde. R. K. Vrouwenbond. De Kath. Vrouwenbond houdt Maan dagavond om 8 uur een Feestavond ir St. Aechten. Bij die gelegenheid zal het vaandel worden ingewijd. Dit vaan del is een mooi staaltje van kunst naaldwerk en de kosten ervan werden bestreden uit vrijwillige bijdragen der leden. Een zangkoor onder leiding van den Weleerw. heer Kapelaan Bagch zal eenige nummers ten gehoore brengen, terwijl Pastoor Anton van Welsum een lezing zal houden over humor. Voor de vacature van onderwijzeres bij het openbaar lager onde.wijs in deze gemeente melden zich 201 sollici tanten. Op de A.T.O.-winkelbeurs had een keuring der stands plaats, waarvoor fraaie geschenken waren aangeboden. De jury bestond uit de heeren Van Straalen, Van Nie en Meester. De uitslag was: le. G. Th. van Bekkum2e. Kalleveen3e. P. Nierop. Met den verbouw van de Katho lieke U.L.O.-School aan den West singel wordt een aanvang gemaakt. De Kath. U.L.O.-School komt in het reserveschoolgebouw Coninckspoort. De lagere school wordt verdeeld over de bovenzaal van de R. K. Militairen- vereeniging aan het Zand en lokalen van het gebouw Achter Davidshof. De te bouwen school aan het Dupont- plein krijgt vier lokalen en gelegenheid voor uitbreiding tot zeven lokalen. De Berg-Revue. Dat belooft weer wat. a.s. Zondag avond in het Patronaatsgebouw van de St. Ansfridus-parochie. We zijn eens aan het neuzen geweest en waar we er al van zagen en hoorden, wacht geheel Amersfoort, een serie gezellige avon den. Want zooals bekend mag worden geacht, vindt een herhaling van de Revue plaats op Dinsdagavond 15 No vember, ook in hetzelfde patronaat. Om het „de stad" gemakkelijk te maken, komt de Revue Zondag 20 Nov. 's middags om 2 uur voor de kinderen en 'savonds om 8 uur in De Valken voor de vierde keer Dinsdag 22 Nov. 's avonds 8 uur, ook in De Valk. Veel zullen we er niet van verklap pen, maar de tunnel-scène, het politie bureau. de ballets en populaire melo- di6n, waarin heel Amersfoort onder de loupe wordt genomen, zullen vast en zeker een uitbundig succes hebben. Wij kunnen iedereen aanraden zich vroegtijdig van plaatsen a 50 cent te voorzien. De eerste Zondag is al bijna geheel uitverkocht. Rest ons nog te vermelden, dat ruim 50 medewerkenden aan het geheel een bijzondere luister zullen bijzetten. Dus allen naar de Berg-Revue. Geloof en Wetenschap. In de kapel van den huize St. Jozef hield Pater de Veer S.J. Donderdag avond de eerste van het drietal con ferenties. hetwelk hij met lusschen- ruimte van een week zich voorstelt te geven voor de leden van de Vereeni ging Geloof en Wetenschap. Voor en na werden dooreen dames koortje religieuse gezangen stemmings vol ten gehoore gebracht. Pater de Veer behandelde in deze zijn eerste conferentie het scepticisme, het wijsgeerig stelsel der twijfelzucht hetwelk de mogelijkheid van een zeker- weten ontkent. De verderfelijke ge volgen van een volgen van dit stelsel als levensnorm, werden door citaten uit de werken der Sceptici gedemon streerd. Moge de opkomst der leden en be langstellenden volgende week Donder dag grooter zijn dan nu het geval was. reede conferentie wordt Don derdagavond wederom in de Kapel van St. Jozef gehouden en vangt aan tien minuten over acht. Burgerlijke Stand. 8 Nov. Geboren Jenneken Gerrit- dina, d. van J. A. Barkel en I. Th. H. Bor. Antonia Jacoba Maria, d. van S. A. Hoekstra en E. A. de Leeuw. Gehuwd M. B. Koning en G. Vedder. OverledenWillem van Straaten, 8 j. Juliana Calharina Schmidt, 80 j., wed. van J. Kramer., 9 Nov. GeborenJohanna Carolina, d. van F. Hamers en J. v. d. Geest. GehuwdF. de Vries en W. Colen brander. D. de Vries en G. Mossing. R. A. James en C. H. G. Donker sloot. H. Dijkstra en E. Marciniak. D. ten Hoedt en M. E.Jv. Wessum. 10 Nov. GeborenHelena, d. van J. v. Sprakelaar en H. Vlijm. Onder trouwd M. Eleveld en E. Koops. T. R. de Jong en D. Adema. N. Voortman en B. G. Hemminga. E. Baatje en G. v. Dijk. J. W. Worst en J. A. Hubers. GehuwdL. G. J, Koekoek en M. F. Willemse. [De aanstaande Winkelweek. De Federatie van Amersfoortsche Middenstandsvereenigingen besloot destijds tot het houden van een win kelweek in samenwerking met de Ver eeniging Nederlandsch Fabrikaat. De voorbereiding dezer onderneming, waarbij men alle winkeliers gelijke kansen wil geven, zijn thans zoover gevorderd, dat in groote lijnen het programma vaststaat. EenfJ winkelweek houden, waarbij iedere middenstander zijn beste beentje voorzet om een mooie etalage te ma ken, is niet moeilijk. Dat lokt stellig veel kijkers. Daarmee is de winkelier niet gebaat. Die wil koopers hebben en het was de taak der F.A.M.-com- missie, om daarvoor attracties te ver zinnen. Dat is gelukt en in samen werking met de deelnemende winkeliers wordt een plan uitgevoerd, dat in de geschiedenis van den Amersfoortschen middenstand zijn weerga nooit had. Zonder thans al in details te treden kunnen we zeggen, dat bij dit plan zoowel de winkelier als de kooper gebaat zijn. De winkelweek begint Woensdag 23 November en duurt tot en met 29 November. Dus juist in den tijd, dat de etalages voor St. Nicolaas- week worden gereed gemaakt, kan de etaleur tegelijk rekening houden met de winkelweek, want de attractie is s zoo ingericht, dat de koopers getrokken worden naar die winkels, welke blijkens de aankondi ging in de etalage, meedoen aan de winkelweek. De vereeniging Nederl. Fabrikaat hoopt, dat tenminste in iederen winkel iets van vaderlandschen bodem wordt geëtalleerd. In dat op zicht heeft de winkelweek ook een nuttig doel, omdat door de propaganda voor Nederl. fabrikaat de werkloosheid in eigen land bestreden wordt. Volstaan we voor dezen keer met hieraan nog de mededeeling toe te voegen, dat onder het publiek een stemming ge houden wordt voor de mooiste etalages. De speldjcsverkoop ten bate van het Plaatselijk Crisis Comité heeft f514.39 opgebracht. De touwtjestrek- kcrij op de A.T.O.-winkelbeurs leverde f32.48 op, terwijl de collecte op deze beuis f 13.99 opbracht. Dit bedrag is bijeengekomen, dank zij de medewerking, welke van vele zijden is verleend. Voor deze hulp dankt het Crisis Comité. Men schrijft ons: De Groote Waanzin. „Zij voeren niet veel op, maar als zij iets opvoeren, is het ook altijd iets goeds". Aldus de woorden van één der toeschouwers welke Zondag j.l. de uit voering van de tooneelvereeniging „Ons Geuoegen bezocht. Volgaarne onder streep ik deze woorden. Want inder daad het was ook iets buitengewoons. Zoowel het stuk op zich zelf, als ook het spel is in goede aarde gevallen. Een reden dus voor hen, die nog niet in de gelegenheid zijn geweest het drama „De groote waanzin" te bezoeken dit a.s. Zondagavond te doen, opdat de tooneelvereeniging „Ons Genoegen" wederom een ijokvolle |zaal trekt, het welk dan ook alleszins verdiend is. H. C. De A. T. O.-Beurs. Morgen is het weer de laatste dag van de A. T. O.-beurs, die tot Don derdagavond 3000 bezoekers had ge trokken. Zaterdagavond heeft de toekenning plaats van de prachtige E.M.-jaarfcma Haard aan diegene die het juiste ge wicht heeft geraden of het dichtst erbij van het geweldig stuk steenkool in de stand van de Brandstoffenhandel firma N. H. Egink. Velen zullen dus nog deze beurs bezoeken om te zien wat op allerlei gebied geboden wordt en tevens om te weten wie de gelukkige is. Een militair vliegtuig uit Soester- berg maakte een noodlanding nabij den Koedijkerweg. De bestuurder kreeg geen letsel en 't toestel bleef onbe schadigd. Op den Heiligenbergerweg had een motorongeval plaats, doordat de be stuurder plotseling wilde uitwijken voor een hond. De motorrijder werd met lichte hersenschudding naar het St. Elisabeths Ziekenhuis gebracht. Zondagdienst H.H. Doctoren en Nachtweekdienst Apotheker. C. Honing, v. Perseijnstr. 27, tel. 600. H. J. Kolk, Berkenweg 15, tel. 579. E. J. G. Mertens zur Borg, 't Laantje tel. 1225. P. Cramer, P. Buyslaan 93, tel. 902. Uit den Omtrek Achteveld De vrachtauto v. D. raakte te kort op den berm nabij de Helleweg. De chauffeur raakte de rem kwijt, zoodat de auto in de sloot zakte. Uitslag van den gehouden legwedstrijd voor „Barnevelders", le prijs f40, Wed. H. Smits te Nuenen, wier toom 1363 eieren heeft gelegd, een gemiddeld gewicht van 58 i per ei. Totale waarde der eieren F44.29. deze vergadering als Plaatselijk Leider geïnstalleerd. Binnenkort zal met het houden van schietoefeningen een aan vang gemaakt worden. Hoogland Naar wij vernemen is er op Woens dag 16 Nov. a.s. te 6 uur in „Con cordia" een belangrijke vergadering van de Boerenbond. Op die vergade ring zal de heer Lieshout uit Montfoort komen spreken over „Stalvoedering- contröle". Er heeft hierover in de bladen reeds een en ander gestaan, maar men ver neemt toch eerst goed, wat die kwestie inhoudt als men op die vergadering t. Aangezien het eea zaak van groot belang is voor iederen boer, moet iedere boer die maar half kan er heelemaal zijn. De Slalv.contröle be treft de voedering van het vee gedu rende de staltijd. Vooral in onze tegen woordige tijd is het van groot belang om te welen hoe wij op het voordeeligst ons vee kunnen voeren. Wij weten als er iets belangrijks aan de orde is, dat gij allen trouw opkomt. Welnu laat dan op deze vergadering niemand onlbreken. Het is uw groote belang en dus rekent het bestuur er op dat ge er allemaal zijt. Maak die Woensdagavond vrij Nog wordt van deze gelegenheid gebruik gemaakt om ieder belangheb bende mede te deelen, dat de heer Peter Kuyer des Zondags uit de Vroeg mis in „Concordia" zitting houdt voor het uitreiken van slachtbewijzen voor de huisslachtingen. Denk er dus aan, het spaart velen een reis naar de Slaag uit. Door een ongelukkig toeval kwam een zoon van G. v. d. Br. met zijn fiets te vallen, terwijl een paard met wagen op de Heisteeg passeerde. Een rad ging over zijn arm, welke op één plaats brak, terwijl zijn gelaat enkele kwetsuren opliep. Burgerlijke stand. Geboren: Johannes Theodorus, L. Pijl en J. H. Vermeulen. Johan nes Wilhelmus, z. v. H. Ossendrijver en G. Steenbeek Gerarda Geertruida, d. v. H. W. de Ridder en G. van de Kletersteeg —I Johanna Antonia d. G. van Dijk en B. van der Heiden. GetrouwdE. van Houten en W. C. Bokkers. A. J. van den Hengel en J. A. van de Grootevheen. Hooglanderveen Het Bestuur van den Boerenbond roept al zijne leden, alsook de leden van den jongen Boerenbond op ter vergadering op Dinsdag 15 Nov. om precies half zeven op het Houtenveen. Er zal een lezing gehouden worden door den heer Swierstra, Rijksveeteelt- consulent te Utrecht over het voeren van rundvee en varkens en over het geven van voederadviezen. Op Donderdag 17 Nov. wordt de eerste les van den cursus in landbouw- boekhouden gegeven. Leusden Woensdag 16 dezer zal het 25 jaar geleden zijn, dat de brievenbesteller W. Ipenburg alhier, bij de Posterijen in dienst trad. Moge het den algemeen geachten jubilaris gegeven zijn, nog vele jaren met opgewektheid zijn taak te vervul len. Ongetwijfeld zal het hem dien dag niet aan blijken van belangstelling ont breken. Burgerlijke stand. Geboren: Cornelis, z. v. B.Valken burg en J. v. Egdom Barend, z B. Harskamp en W. v. d. Horst Lambertha Johanna, d. v. J. A. v. Daat- selaar en C. M. Voskuilen. Onder trouwd: N. C. v. Oostrum en A. G. d. Hengel C. v. Busken en J. Duinsbergen. Overleden: Maria Schreuder, 72 j., wed. v. B. Hofland. Stoutenburg Burgerlijke stand. Geboren: Wijbo, z. v. T. Veldman en E. C. Oskamp Jacoba Theodora, d. v. H. Tolboom en H. M. v. Druten. Johanna Wilhelmina, d. v. J. v. d. Berg en H. Steenhage. Eemnes Burgerlijke Stand. GeborenJacobus Richardus, z. van J. F. S. Stalenhoef en E. M. Logten- stein. Hamers veld Op 7 November vond alhier in Café „Ros Beyard" de oprichtings vergadering van de afd. Hamersveld van de Bijzondere Vrijwillige Land storm plaats. De heer R„ die de ver gadering voor de Gewestelijke Com missie van het L. S. Korps Nieuwe Hollandsche Waterlinie leidde, wees de aanwezigen op de geschiedenis van de ontwikkeling van dit instituut en op haar beteeken is voor dezen tijd. De heer J. v. Herwaarden werd op Soest (Vervolg uitbreidingsplan) In Soest zal stellig de landbouw- factor zijn invlced doen gelden. Hier zal zich, meer dan in Soestdijk, de handel ontwikkelen. Er is bovendien een goederenstation, een laad- en een losplaats aan de Eem. Deze zullen worden vergroot. Gemengde wijken zijn in het plan opgenomen en er zullen betere wegen voor den landbouw den aangelegd. In het plan is er rekening mede ge houden dat Soestdijk en Soest één zullen worden en daarom zal er op een centraal punt, dat beide zullen hebben, een nieuw raadhuis komen, Soesterberg zal in de toekomst een hulp-secretarie, een politiepost en een brandweergebouw moeten krijgen. Daarvoor is terrein gereserveerd. Echter zal Soesterberg zich als een afzonderlijke kern blijven ontwikkelen. Soestduinen kan ook als kern wor den beschouwd, omdat er een halte is en een kleine bebouwing. Uitbrei ding van die kern moet ernstig worden vermeden. Hier is vooral het behoud van het natuurschoon als uitgangspunt te beschouwen. Om het nauwe en drukke gedeelte van den Rijksweg in de kom der ge meente Soest te ontgaan, is in het plan een nieuwe weg ontworpen over een lengte van pl.m. 1650 meter en wel van de Birkstraat tegenover de Barto- lottilaan naar de Middelwijkstraat tegenover café de Gouden Ploeg. Het gedeelte Rijksweg van de grens van Amersfoort af tot dezen nieuwen omleg is ontworpen op een breedte van 38 meter; het omgelegde gedeelte krijgt een breedte van 40 meter. De bestaande Rijksweg door het bebouwde gedeelte der gemeente tot de grens van Baarn is ontworpen op een breedte van 24 M. De Eng zal in de toekomst het cen trum worden van Soest en Soestdijk. Op het snijpunt van de twee in den Eng ontworpen hoofdlanen zal dan he nieuwe raadhuis komen. t Op ruime schaal zijn z.g. rustieke wegen toegepast met dichte beplanting, waartusschen een voetpad van 2, 3 5 5 M. breedte. Deze wandelsingels vormen prachtige rustige groene gor dels door de woongemeente. Behalve bij de verschillende scholen zijn op tal van andere plaatsen kinder speelterreinen ontworpen o.a. aan de Westzijde van de Molenstraatbij de Schrikslaan bij den Plasweg temidden van een plantsoen en in Soestdijk in het park bij den Piasvijver. Terreinen voor feestelijkhedenten toonstellingen jopenluchtsamenkomsten enz. zijn ontworpenin Soesterberg bij den Verlengden Postweg; in Soest een groot terrein achter de Bartolotti- laan en in Soestdijk in het park met zijn vijvers en zijn theetuin. In de drie hoofdkernen der gemeente komen voorts flinke sportterreinen. In Soestdijk bij de Schrikslaanin Soest een groot complex op de Eng en in Soesterberg tusschen den Kampweg en de oude Tempellaan. Tot Maandag 28 November kunnen belanghebbenden, opgevat in den meest ruimen zin van het woord, bezwaren bij den gemeenteraad indienen tegen het uitbreidingsplan. Met nadruk wordt er op gewezen, dat later bij Ged. Staten en bij de Kroon slechts die belang hebbenden beroep kunnen instellen, die reeds in eerste instantie bij den Gemeenteraad hun bezwaren schriftelijk hebben ingediend. Eenige honderden H.A. particuliere grond zijn door den ontwerper de beslemming toegedacht van natuur-reservaat, wandelpark,sport en vermakelijkheidsterrein, wegen voor landbouw en rustieke lanen tot 40 M. br. Binnenland Seminarie Apeldoorn. In tegenwoordigheid van den Aarts bisschop en de leden der Bouwcom missie met genoodigden werd Donder dagmiddag aangevangen met den bouw van het nieuwe Seminarie te Apeldoorn; hetwelk 'tCulemborgsche zal vervangen. Mgr. Jansen herdacht dankbaar de gevers, zoowel leeken als priesters, die met groote geestdrift en bereid willigheid zooveel hebben geofferd den bouw van het nieuwe seminarie die het vertrouwen hebben gegeven, dat zij, als het noodig is opnieuw zul len willen offeren, niet alleen volgzaam, maar ook met blijdschap. En dit zal zeker noodig zijn, omdat met de vol tooiing en inrichting van dit grootsche gebouw kapitalen gemoeid zullen zijn. K. J. V. in het Aartsbisdom. De officieele inwijding en opening in de K. J. V.-centrale voor het Aarts bisdom, Maliebaan 16 te Utrecht, zal plaats hebben op Donderdag 24 Nov. a.s. Mgr. J. H. G. Jansen zal des middags om half vier de plechtigheid verrichten. In verband met deze opening zal op Zaterdag 26 November een feestavond worden gegeven in het gebouw voor K. en W. te Utrecht, waar alle K. J. V.-afdeelingen in het aartsbisdom ver tegenwoordigd zullen zijn. het beproeven van een nieuwen kabel is een onderbaas der Electrici- teitswerken te Rotterdam, met de hoofd spanning in aanraking gekomen en op slag gedood. Een opzichter werd licht gewond. De binnenstad was geruimen tijd. ten gevolge van dit ongeval, van stroom verstoken. ooo In de nabijheid van Valencia is een vrachtauto met een personenauto in botsing gekomen. Vier personen wer den gedood en drie ernstig gewond. Toen deze gewonden in een andere auto naar het ziekenhuis zouden wor den gebracht, overreed deze wagen een fietsrijder, die eveneens gedood werd. Marktberichten. Amersfoort, 11 Nov. 1932. Appelen f 5.00 4 f 8.00 p. H.L.; peren f3.— 4 f7.— p. H.L.; Klei- aardappelen f 0.00 ft f 0.p. H.L., Zandaardappelen f L0-ft f0. p. H.L Hoendereieren f6.75 17.50 p. 100 st.; Eendeneieren 14.50 a f5.00 p. 100 st.; Boter f 1.80 ft fO.— p. K.G.; Kippen f0.70 4 f0.90; Hanen f0.80 f 1.30; Hennen f 1.80 4 fO.OO; Jonge hanen fO.OO 4 fO.OO; Kui kens fO.OO 4 fO.Tamme ko nijnen f 0.80 4 f2.-; Wilde ko nijnen fO.OO 4 fO.OO; Tamme duiven f0.20 4 f0.30 per paar; Vette varkens f—4 f.— Magere varkens! 9.00 4 f 11. Drachtige zeugen f 4 f Biggen f 6.00 4 f8.— Guste zeugen f30.— 4 f 20 per stuk. Aangevoerd: 50H.L. appelen; 20 H.L. peren; H.L. kleiaard- appelen; 4 H.L. zandaardappe len; 280000 hoendereieren; 900 eendeneieren; 20 K.G. boter; vette varkens 8 magere var kens 0 drachtige zeugen 235 biggen; 2 guste zeugen. Kerknieuws. Pastoor Padberg, f Te Veendam is plotseling over leden de zeereerw. heer J. G. J. Padberg, pastoor aldaar. Pastoor Padberg was achter eenvolgens kapelaan te Heeten, Lobith en Groenlo; pastoor te Zuidhorn, Oude Pekela en te Veendam. KERKELIJKE DIENSTEN. Hel overnemen van onderstaande mede deelingen in andere bladen is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswet. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG Schaalcolleclie Seminarie Culem- borg. H.H. Missen om 7 en half-9 uur. Half-U Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG Half 5 tot half 8 aanbidding voor de leden van de Altaarwacht. 7 uur Lof. ZATERDAG H.H. Missen om 7 uur, voor 8 en 9 uur. 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7. 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, •I Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof met Conferentie. ZATERDAG Van half 4 tot half 10 gelegenheid om te biechten. 7 uur Lof. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half-9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. DINSDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna Biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. SandJcuyl. Jacob Catslaan no. 28, Telef. 558 ZONDAG Half-8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur de Hoogmis. Ha'f-IO gezongen Huwelijksmis. kwart

De Eembode | 1932 | | pagina 2