OPROEPING op Zondag 5 Maart 1933 Allerlei OPROEPING op Zondag 5 Ma art 1933 NATUURLIJK koop Ik dc btnoodigde vl«chb|j; VMUIDER VISCHHANDEL h. ÜLASTRA CO. N.V. UlrechruhestrMt 40 Telefoon 92 Een billijk en betrouwbaar adres Meermalen Bekroond. Uitbreiding. Woensdag opent de N.V. A. H. van Nicuwkcrk hare nieuwbouw aan de Bcekensleinschelaan No. 10. Door haar bijna 25-jarig bestaan cn haar streven, hare clientèle steeds het nieuwste op meubileergebied te bren gen. heeft zij zich een vooraanstaande plaats weten te veroveren. Door de steeds gestadige groei van haar bedrijf, besloot de N.V in Juni 19,2. het geheele woonhuis in te richten voor toonkamers en reeds geruimen tijd deed zich de behoefte naar een ruimer entree steeds meer en meer ge voelen. zoodal hierin voorzien werd door een deel harer fabriek voor dit doel in te richten. De thans gereedgekomen nieuwbouw voldoet aan de gestelde eischen en geeft met de bestaande etalages een zeer modern geheel, zulks ten goede komende aan de geheele omgeving. Het is een verblijdend verschijnsel en geelt ook een blijk van groote energie, dat ondanks de heerschende malaise, de N.V. A. H. van Nieuwkerk niet stil zit, doch zich alle mogelijke moeite en kosten getroost om hare zich steeds uitbreidende cliëntèle, in alles zooveel mogelijk tegemoet ti kunnen komen. Dc sorteering, welke thans gebodei wordt, geeft een zeer rijke keuze vanaf de eenvoudigste tot de fijnste uitvoe ring. terwijl een bijna 25-jarige ervaring en een steeds zeer prettige en coulante bediening ter beschikking staan, zoodat men thans niet meer naar andere olaatsen behoeft te gaan, om daar zijne inkoopen Ie doen. in de modern ingerichte fabriek wordt het ruwe hout. na diverse be werkingen. .oi een meubelstuk ver werkt. Hiertoe dienen de modernste machines, waaronder een schrapma- chine. welke hout tot on 1.07 M. breedte verwerken kan Door deze moderne inrichting is het mogelijk ieder meubel naar tigen ontwerp of koopers keuze te vervaardigen, terwijl voor soliede afwerking wordt ingestaan. Vrijdag zal het echtpaar Meinen, Kleine Koppel 17, zijn 50-jarig huwe lijksfeest herdenken- Voor het te Utrecht gehouden examen van de Eerste Ned. Modevak- schooI,-ereeniging slaagden voor Cos- tumière de dames S. Rijper en T. Bregt, beide leerlingen van mej. To. Stekelen burg, Leusderweg 282. Kamer van Koophandel voor de Geldersche Vallei. De Kamer vergaderde onder praesi- dium van J. H. v. Lonkhuyzen. Voor het wetsontwerp weeldever- teringsbelasting zal de Karner wijzen op onjuistheden, b.v. brandkasten en sate-loketten voor banken, notarissen, e.d installaties voor centrale verwar ming. enz. die tot economische nood zaak en niet tot weelde gerekend mogen worden. Inzake de vrachiverdeeling binnen vaart onthoudt de Kamer zich van eer oordeelhet wetsontwerp bewondert zij niet. Aan de Spoorwegen zal gevraagd worden, de nieuwe Diesel-treindiensten van den aanvang af ook toe te passen op de baanvakken L'trecht-Amersfoort- Zwolle en Amersfoort-Amsterdam. Over de verzorging der tertiaire wegen zal een samenspreking bijeen geroepen worden van burgemeesters en prov. waterstaat in deze streken. Met de Spoorwegen zullen nieuwe onderhandelingen geopend worden over bciere verbinding bij Barneveld-Kru.s- punt. Bij de Posterijen zal bezwaar ge maakt worden tegen de te hooge rech ten (f6. per jaar voor bestelling van telegrammen na kantoortijd ten particulieren huize In de districtspers zal kennis ge geven worden van de bestaande mo ge 'ijkheden. om telefoonnummers te brz gen tt r vervanging van adresop- gave in telegrammen. O.er den goederenruil met Duitsch- land zal ter bevoegder plaatsen onder handeld worden. Gesteund wordt een verzoek der K v. K. Rotterdam, om de zomertijd- regeling. vooral voor spoorwegen, te doen aansluiten aan die van omlig-1 gende landen. - In een herberg ontstond een vccht- pariij waarbij een persoon met een bierglas op hel hoofd werd geslagen, tengevolge waarvan een verwonding ontstond. Amersfoortsche Kunstkring. Van het bestuur de volgende mede- deelingen: De eerste avond van den Kunstkring in het verbouwde „Amicitia" zal gegeven worden Vrijdag 10 Maart, 8 uur, door het Utrechtsch Stedelijk Orkest, dirigent Henri van Oouvoever. het grooter aantal zitplaatsen van Amicitia maakt het mogelijk, bij vol doende belangstelling van onze leden, hier concerten te doen geven door een volledig orchest, waarvoor wij tot nu toe steeds op een reis naar Amster dam of Utrecht aangewezen waren, Uit de belangstelling van leden voor dezen avond zal blijken of men ook hier het optreden van een uitstekend orchest als hel U.S.O. waardeert. Toegang op vertoon van diploma. Toeslagkaarten des avonds aan de zaal a fl.— Voor niet-leden is een beperkt aan tal kaarten beschikbaar k f2.50. Ver koop bij Pianohandel R. van den Burg, Arnhemschestraat. Tentoonstelling van schilderijen, Aquarellen en leekeningen van Jan Sluiters in het gebouw van de sticlitig „De Armen de Poth" Coninckstraat 41 (bij de Kamperbinnenpoort), van 4 tot en met 19 Maart a.s., dagelijks var 10 tot 4 uur. Opening der Tentoon stelling 4 Maart om 2.30 uur. Toegang voor leden fO.10, voor niet-leden f0.40 en voor leerlingen onder geleide f 0.10 "lij herhaald bezoek is de toegang vrij.) Lezing over Mexicaansche- en May: kunst door W. Jos, de Gruijter "op Dinsdag 14 Maait a.s. om 8 uur in de Toonzaal .Sierkunst", Steven van der Hagenlaan. Toegang voor leden f0.25, voor niet-leden f0.50, voor leerlingen fO.10. Maandag 27 Febr. hield de R. K. Coöperatie „Helpt Elkander" haar jaar vergadering in het gebouw der R. K. Werkliedenver. St. Jozel. onder voor zitterschap van den heer H. horndewal. Aan het jaarverslag van den Secre taris, den heer B. Walet. ontleenen wij hei volgendeHet ledental bedraagt 170, aantal verbruikers ongeveer 200. De omzet afd. Kruidenierswaren was ruim t' 35000.—dar der afd. Bakkerij f18151.-. De propaganda-middelen voor 1932 waren: Kinderfeest, Vrou wenavond en twee Coöperaiiedagen. Een zeer groote belangstelling werd bj deze gelegenheden ondervonden. Hel verband mei de R. K. Werk- iiedenvereeniging is verkregen. Di Secretaris B. Walet heeft in Juni 1932 op een ledenvergadering van St. Jozef doel en streven van .Helpt Elkander" nader belicht. Door 7 leden werd ge bruik gemaakt van 1 week vrij brood bij gezinsvermeerdering. Plannen voor 1933 zijn hel bouwen van een nieuwe heele-luchloven en aansluiting bij de Handelskamer. De aftredende bestuursleden J. Empelen, Th. Huurdeman en B. Walet werden herkozen. Als lid van den Raad van Commissarissen werd geko zen den heer J. van Opijnen. De Balans 1932 werd goedgekeurd en het dividend vastgesteldvoor de Bakkerij leden 4en verbruikers 3 pet. afd. Kruidenierswaren leden 4 en ver bruikers 3 pet. Verder werd uitgetrokken voor „Hi wonnen Levenskracht" f 10. Hulp Nood f 15 en Volksgezondheid f 10. De rondvraag bracht meer huishou delijke punren ter sprake, waarna slui- ting volgde met den gebruikelijke groet Burgerlijke Stand. 24 Februari. Geboren lohann Wil helm, z. v. J. A. Schrijver en A. Zwiehoft. 27 Februari. Geboren Carolina Jo hanna. d. v. W van de Beek en A de Vries Helena, d. v P. W. Sleu- rink en E. C. Hagen Egbertus Jo hannes Adrianus, z. v. G. H. ten Dam en C. Zwarekanl Gerhard, z. v P Kuijt en B, Florijn. OverledenCor nell's johannus Kuntz, 70 jaar, echt genoot van W. Steenbeek. Hamers veld. De Geltenfokvereeniging Leusden en omgeving houdt eene algemeene ver gadering op Woensdag 8 Maart a.s. des avonds te 7 uur, in het Ros Bayerd te Hamersveld. De agenda vermeldt: Rekening en verantwoording van den penningm. Verkiezing van Bestuursleden; Prijsjes voor de aanwezige leden. Met ingang van 1 Maart is aan den heer R. v, Keulen eervol ontslag vl, leend, wegens het bereiken van 65 jarigen leeftijd, als kantoorhouder van het hulppostkantoor Hamersveld Qe- meente Leusden. Als plichtsgetrouw ambtenaar heeft hij van het begin dat dit kantoor hier is gevestigd zijn dienst vervuld. Woorden van lof en dar.k zijn hier op zijn plaats, voor den hoog- geachten ambtenaar voor zijn prettig en verdienstelijk werk, van de zijde var. hel publiek. Moge het hem ge geven worde, nog vele jaren van ziji welverdiende rust te genieten. De heer Th. J. Mets is nu met ingang van 1 Maart benoemd als post stationhouder te Hamersveld. Met ingang van 1 Maart wordt het hulppostkantoor Hamersveld omgezet in een Post-, Telegraaf- en Telefoon station, hetwelk gevestigd is ten huize van den heer Th. J. Mets, E 70. 't Poststation is geopend alle werk dagen voorm. 9—10 en nam. 6—6.30. 't Telegraaf- cn Telefoonstation is geopend alle werkdagen van v.m. 8- n.in. Zondags v.m. 8—9 uur. Eenine» Nilkerk Op de markt. 229.000 eieren f 3—f 3.65eenden eieren f3—f3.30 4 schrammen f 10— 114. 25 biggen f8—f20; 152 runde ren: kalfkoeien f 155f 180kalfvaar- zen f85—f HO; vel vee le kw. f0.20 f 0.232e kw. f 0.15—f 0 20; vette koeien f160-f185; 60 nuchtere kal veren: mestkalveren f8 - 16. Soest Door de georganiseerde melkhande laren in deze gemeente, werd, na over leg met de boeren besloten den melk prijs te brengen op 10 cent. Voorts werd besloten met kracht te ageeren tegen den clandestienen melk handel. die in geen enkel opzicht eischen en bepalingen in verband met de volksgezondheid nakomt. De Vereeniging van Soester Mede handelaren waarschuwt het publiek niei in te gaan op aanbiedingen voor minder prijs dan door den georgani- seerden melkhandel is bepaald en is voornemens bij den Keuringsdienst ■an Waren te Utrecht er sterk op aan ie dringen, dat de bepalingen der Warenwet worden nageleefd. R.K. Kiesvereen. Recht en Orde, Amersfoort tot deelneming aan de stemming over de verzamellijst van candidaten voor de Tweede Kamer HET STEMBUREAU HOUDT ZITTING: des voormiddags van 9—10 uur in het Patronaatsgebouw der St. Anstridus-paroclne des middags van halt' 12—half 2 in het Gebouw der It. K. school aan de Breestraaf des namiddags van 56 uur in het Patronaatsgebouw der St. Henricus-parocbie. BV 3e oproepingskaart mede brengen N.B. Op Maandag 20 Maart a.s. komt ons kamerlid J. G. Suring voor onze Kiesvereeniging spreken. Men houde dien avond dus vrij. Mr. A. E. TH. KOOLEN, Secretaris. Binnenland De afdeeling Amersfoort van de Ver. voor Kinderherstellings- en Va- cantiekolonies heeft in Amicitia ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan dezer afdeeling een feestavond gehou den, waarbij de tooneelverecniging „de Keiijes" het blijspel „Met Plezier" voor het voetlicht orachl. Minderwaardig Schoeisel. In de „industrieele club" te Amster dam is een bijeenkomst gehouden van vertegenwoordigers van landelijke or- gir.isaiies uit de schoenindustrie en den schoenhandel teneinde de wanver houdingen, welke in het schoenbedrijf steeds grooter worden, te bespreken. Vertegenwoordigd waren de Fede ratie van schoenfabrikanten, de Ned. Bond van Schoenmakers Patroons en nkeliers en de Vereeniging van Schoenwinkeliers in hel grootbedrijf. Geconstateerd werd als een uer voor naamste oorzaken van den slechten toestand in het bedrijf, het ook door verschillende Nederlandsche schoen fabrieken en fabriekjes in den handel brengen van inferieur schoenwerk, het welk legen abnormaal lage prijzen ir den handel wordt gebracht en waar mede het publiek óndanks de lage prijzen toch nog gedupeerd wordt. Besloten werd, dat de landelijke Bonden deze aangelegenheid in eigen kring zullen bespreken. Binnen veer tien dagen zal een nieuwe bijeenkomst worden gehouden, waar de middelen zullen worden behandeld om den aan maak van inferieur schoeisel slop te zetten. zetel bemachtigen. Daartoe is echter noodig, oat er geen versnippering van stemmen plaats heeft want dan zal juist het omgekeerde worden bereikt. Daarom heelt men een comité ge vormd, geheel volgens hel Kiesregle ment 1932. die zich er voor wil span nen die land- en tuinbouwzetel voor Utrecht te behalen. Het comité stelt voorop, dat het absoluut noodig is een lijn te trekken. Stemmen op boeren- en tuinders- candidaten, waarvan te voren reeds te voorzien is, dat succes zal achterwege blijven, is niet alleen verkeerd vanwege die verloren stemmen, maar ook, om dat daarmee de groote actie voor een agrarische zetel in Utrecht verloren is. Allen moeten een zijn. Alle boeren tuinders moeten dat goed begrijpen. Elke andere actie zal fiasco lijden. Het comité heeft daarom besloten en is als zoodanig reglementair samenge steld. dat alle actie zich moet richten naar één persoon en wei naar den heer A. J. de Goey le Montfoort. Plaatselijk zal daartoe gedaan wor den wat noodig is. Als ieder zijn plicht doel, zal door versnippering niets verloren gaan, wat door plichtsverzaking of door elkaar erkeerd begrijpen zeker verloren moet gaan Het comité is samengesteld uit het iximum aantal personen en we! tien te weten Pasfoor H. E Elbersse 't Goy, voorzitterG. J, Lieshout, Mor'foort, s°cretaris W. v. d Hengel, Achfeveld C. v. Jaarsveld, Willeskop; Th. Koppers, KockengenJ. H. MockingGzn.Cothen H. J. v. Rooyen, Vleuten G. Schimmel, HooglanderveenA. Vendrig, Breukelen R. J. v. d. Wurff, Eemnes. Het comité heeft gemeend op deze wijze het best het belang te kunnen dienen van alle boeren en tuinders. PUROL er op! K ERKELIJKE DIENSTEN. Het overnemen van onderstaande mede- deellngen in andere bladen Is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswet. Amersfoort PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450- WOENSDAG 8 uur gezongen H. Mis. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAO 7 uur Lof. VRIJDAG Kwart voor 8 gezongen H. Mis. 7 uur Kruiswegoefening. Biechthooren: Maandag van 5—7, Donderdag van 6—7 en Zater dag van 4—9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. hebben drie gevangenen hem vastge bonden en de vlucht genomen. Te Antwerpen is een lichtstaking begonnen. Vele lichtverbruikers zullen uit protest tegen den verhoogden elec- triciteitsprijs voorloopig olielampen bruiken. in een der autobussen, die Schagen op Alkmaar rijden, werd dezer dagen een boterhammenzakje met f 1000 aan bankbiljetten gevonden. Spoedig echter meldde zich de wed. M. te 't Veld bij Schagen aan, die het zakje had laten liggen. Ze was zeer verheugd toen haar het bedrag weer ter hand gesteld kon worden. Te Hom is de vrouw var molenaar Linssen door een wiek van den graanmolen getroffen. Zij werd eenigen tijd na het ongeval door haar in bewusteloozen toestand met levensgevaarlijke hoofdwond, op den molenberg gevonden. In het Siberische dorp Savelji heelt een felle brand gewoed. Onge veer 180 huizen zijn in de asch gelegd. Vijf personen zijn om het leven ge komen. Zaterdagnacht hebben op verschei dene plaatsen in Berlijn ernstige bot singen plaats gehad tusschen politieke tegenstanders. Vooreen communistisch lokaal te Spandau ontstond een schiet partij. waarbij een 20-jarig nationaal- socialist door c :n schot (in den rug werd gedood. Een uur later ontstond wederom een vechtpartij te Spandau, waarbij één persoon gedood en twee ar gewond werden. Nabij de grens in de buurt van Kerkrade werd een 7-jarig meisje uil Keulen aangehouden, dat 1000 sigaret ten bij zich droeg. De jeugdige smok kelaarster was in het bezit van een spoorweg-maand-abonnement Keulen- Mariadorf. Dagelijks maakte 't kind de smokkelreis Keulen-grens. i-rwondingcn geneest Do'jr di Aptldoornsche politie werd medegedeeld, dat daar uit een auto op grof wild was geschoten. Bij een poging tot aanhouding werd op dc politic geschoten, die terug Dc bestuurder van dc auft omkomen. De Chr. Gymnasttckvereeniglug „Jahn" zal Woensdag in Amiotia haar jairiijkschc uitvoering geven. Het echtpaar Van Mounk -van Daal, Arnh.poortwal 34. viert Dinsdag t 14 Maart zijn gouden huwelijksfeest. Baarn Burgerlijke Stand. Geboren Aritonius Johannes, z. van de Ruiter en A. Post. Onder trouwd A. v. d. Bor cn T. Ende. Getrouwd E. Laseur en W. Engelauf. I Overleden:GerardusJacobusAdolfse, 66 j., echtg. van J. Strengers - Chris- tiaan Thcodorus Scholten, 31 j„ echtg. van D. v. d. Pol. Dirk van Wesse.l 73 j.. echtg. van J. Hovius. Hoogland Burgerlijke Stand. OeborenGerardus Johannes, z. van W. Traa en It. v. Westerlaak, Cor- lis Antonius, z. van Th 'leiboom en C. J. Groen. Jacobus Johannes, v.in J. A. Huijskes en M. Steenbeel.. i Overleden Elbertus Koenen, 84 j. wedn. van G. v. d. Berg. de groslijst. De Bond van R. K. Kiesverenigin gen in den Kieskring Ulrecht heeft daartoe al vergaderd op Zaterdag 18 Februan j.l. De WelEdelgestrenge heer Suring is daar randidaat gesteld voor den kwaliteitszetel voor onderwijs en za' als zoodanig, daar er geen tegcncan- didaten zijn, g-kozen worden. Voor de vrije zetel werd geadviseerd de heer G W. van Koeverden le Buren, waardoor de vergadering zich uitsprak voor een zetel voor land- en tuinbouw. De lieer v. Koeverden heeft echter verzocht in den Kieskring Utrecht op hem geen stem uit te brengen, waar door het politieke advies praclisch niet gevolgd mag worden. Als alle krachten worden ingespan-i :n, kan Utrecht, behalve den zetel van den heer Suring nog een tweede Het Rijksdaggebouw te Berlijn door brand gedeeltelijk verwoest. In verband hiermede heeft de politie ge arresteerd een te Leiden woonachtigen communist, die bekende den brand te hebben gesticht. De brand in het Rijksdaggebouw zou voor de communisten het sein be- teekenen tot de revolutie. In verband daarmede is de geheele com. Rijksdag fractie gearresteerd. Alle com. couran ten zijn voor 4 weken verboden. In den nacht is brand ontstaan ir de boerderij van den landbouwer Dijk stra te Dronrijp. De boerderij werd een prooi der vlammen63 stuks hoornvee en vier paarden vonden den dood in de vlam men. Van den inboedel kon weinig worden gered. Kerknieuws. Pastoor Bolder f. Zondagmorgen is de ZeerEerw. Heer G. W. Bolder, Pastoor der Sl. Antonius- parochie te Utrecht, na een langdurige ziekte, op 52-jarigen leeftijd in j" pastorie aan de Kanaalstraat zacht kalm ontslapen, na voorzien le zijn i de H.H. Sacramenten der Stervenden. Pastoor W. Bolde, werd geboren te Arnhem in 1880, en na zijn sludiën de Seminaries te Culemborg en Rijsenburgte hebben voltooid in 1904 Priester gewijd. Daarna was hij assis tent in de O. L. Vrouwe Parochie te Amersfoort, vanwaar hij in 1906 ver trok naar Baarn. waar hij als kapelaan Nicolaas-parochie werkzaam was tot 1910. In dat jaar werd hij tot kapelaan te Weerselo. In 1912 werd hij benoemd tot kapelaan der St. Lud- gerus-parochie te Hengelo. Daarna werd hij oenoemd tot pas toor te Klarenbeek (G.) Van het Geldersche dorpje vertrok Pastoor Bolder in 1924 naar Utrecht, hij door zijn benoeming tot her der der St. Antonius-parochie de op volger werd van Deken Stock- te Arnhem). PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. WOENSDAG "Aschwoensdag, geboden vasten en onlhoudingsdag en begin der 40 daagsche vasten. De H. Missen om 7 ui 9 uur. Kwart voor 8 gez. H. Mis. Na de H Missen worden de aschkruisjes gegeven. 7 uur Lof ter cere v. d. H. Jozef DONDERDAG 7 uur Kruisweg. Van 5 tot half 9 uur gelegenheid om te biechten. VRIJDAG le Vrijdag der maand. Kwarl voor 8 gez. H. Mis voor de levende en overleden leden v. h. Genootschap v. h. H. Hart 7 uur Lof. ZATERDAG 7 uur Lof. Gelegenheid om le biechten van half 4 tot half 10. Dagelijks de H.II. Missen om 7. 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. IIENRICUS. Paul us Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosslraal no 34. Telefoon 1158. WOENSDAG Aschwoensdag. H.H, Missen om 6 uur, 7 uur en 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lol tot opening der maand Maart. DONDERDAG V.m 6' Ti, uur Biechthooren. VRIJDAG Eersle Vrijdag der maand. Om 8 uur gezongen II. Mis. Om 7 uur Lol. ZATERDAG Half 12 voorbeieiding voor de H. Biecht voor de kinderen. Des namiddags Biechthooren van 4—9 uur. Deze week de H.H. Missen ten uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Calslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28. Telef. 558. WOENSDAG Aschwoensdag, geboden vasten en onthouding. De H. Missen om 7 uur. half 8 8.10 uur. Na de H. Missen worden de Aschkruisjes gegeven. DONDERDAG Van 6 lol 8 uur biechthooren. VRIJDAG Vrijdag der maand. iur gezongen II. Mis. mr Kruisweg. ZATERDAG Van 4 lot hall 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de II. Missen om half 8.10 uur. R K. KIESVEREENIGING ACHTERVELD tot deelneming aan de stemming over de verza mellijst van candidaten voor de Tweede Katner HET STEMBUREAU HOUDT ZITTING: ellce H. Mis tot 12 uur. en na de Meditatie tot 6 uur, in de kleine van Café „Buitenlust", waar stembiljetten en alle gewcnschte inlich tingen worden verstrekt. Niemand verzuime even te komen stemmen Voor het Bestuur, C. VERHOEF. Secretaris. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rcntinck. Telefoon no. 20. DONDERDAG Ie II. Mis in Huize Sl. loseoh VRIJDAG. Ic Vrijdag. J P Om 8 uur gezongen II. Mis voor de|lcvende en overl. leden van de zaterdag!1 h' Biechthooren vanal 4 uur. Catechismus naar gewoonte In de week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: H. Th. van Harten, lelcfoon: Hamersveld No 4 VRIIDAG Ie Vrijdag der maand. 8 Bezongen II. Mis. ZATERDAG Om 3 4, en 5 uur biechthooren voor de kinderen, om 5, 6 en 7 uur voor dc andere geloovigen. In de week de H. Missen om uur en halt 8. Catechismus als gewoonlijk.

De Eembode | 1933 | | pagina 2