SCHUIFTAFELS A. H. v. NIEUWKERK N.V. Allerlei FÜROL 1 „HOLLANDIA" NU ilen de opheffing van het openhaar i Wilskracht, bewaarschool-onderwijs. dat wettelijk I 0p )|ct 2e Pinksterdag eeh°"den lade nieuwe tioll.maatjeshbrlng niet verplicht is. Hierdoor zou een I muiiekconcours te Oostzaan behaalde buitengewoon lekker, en100 goedkoop.(bezuiniging worden verkregen van I. Muziekver Wilskracht een gastra Uys trwr zsgsz s~ jrJ-i tigt. Wij meenen ons daarom voorals-lP"n,e" verP'' ^a, yr'®.. grooter zullen worden dat er plannen nog van een voorstel hiertoe te moeten ,ant- 3" H Y,!1 worden ontworpen voor noodzakelijke onthouden. "famPa ouve,ture F- Herold arr' nieuwe woningcomplexen voor minder Voor beperking onderhoud straten u,.'M'lfr- draagkrachtige*. en plantsoenen zouden wij een bedrag e"f,Zn i van 125.000 willen vaststellen. kracht 41 Pun,cn' Utre Welke maatregelen zullen nu moeten! van'(25.000 willen vaststellen, worden genomen om dit belangrijk Verder achten wij het noodzakelijk tekort te dekken? Voor wij tot de bespreking hiervan overgaan, meenen wij goed te doen eerst uw aandacht te vragen vooreen oplossing van de moeilijkheden ten aanzien der middenslandswoningen Frisia. Zooals in ons voorstel van 29 April 1933 is medegedeeld, bedraagt de totale schuld op deze woningen f 484.873.45. Aangezien de woningen legen de ge taxeerde waarde van f211.750 in het Woningbedrijf zullen worden gebracht, zal het ten laste der gemeente ko mende verlies bedragen f273.123.45. Tot dekking van dit verlies is reeds aanwezig totaal f 61.241.15, zoodat nog dekking moet gezocht worden voor rond (212.000. Oorspronkelijk hadden wij gedachi dit verlies in 5 jaar te dekken, doch dit brengt een zoodanige las» op den gewonen dienst der gemeente in komende moeilijke jaren, dat het dezen tijd onmogelijk inag worden ge noemd, deze gedachte Ie verwezen lijken. Het zal, in slede van het op nemen van een dergelijke last op den gewonen dienst, noodzakelijk zijn de uitgaven in 1934 en volgende jaren belangrijk te besnoeien. Daarom is beste oplossing tot dekking aan wijzen hel Fonds voor bijzondere doel einden, dat gevormd is door over schotten van vroegere jaren, dezelfde jaren, waarin het verlies Frisia ontstaan. Het fonds voor bijzondere doeleinden bezit per 1 Januari 1933 een kapitaal van f 297.972.35, waaronder een bedrag van f36.613.73, afkomstig van den reinigingsdienst, hetwelk slechts gevend mag worden belegd er buiten aanmerking moet blijven. Der halve is beschikbaar f 261.358.62, zoo dat na het putten van f212.000 dekking van het verlies Frisia, in fonds, behalve de genoemde f 36.613. nog aanwezig blijft f49.358.62. Daardoor wordt de begrooting voor 1934 f27.480 gunstiger. Als meerdere ontvangsten voor 1934 kunnen geraamd worden voor Perso- neele belasting f 6000 en voor opcenten Personeele belasting f9000. Wij hebben overwogen of het noodig is de gemeente in de 2e klasse ge- meentefondsbelasting te plaatsen, waar door voor 1934 een meerdere ontvangst aan hoofdsom en opcenten van rond f 30.000 zal ontstaan. Evenwel zijn wij tot de overtuiging gekomen, dat deze belasiingverhooging, welke wel het allermeest op de minst-gesilueerden zal drukken, zoolang mogelijk moet worden uitgesteld. Daarentegen ge voelen wij er meer voor de honden belasting te verdubbelen, waardoor wij op een bate van f2000 meenen te kunnen rekenen en de vermakelijk heidsbelasting te verhoogen metSpct. hetgeen een meerdere bate van f 6000 zal opleveren. Noodig zal het voorts zijn een kor ting op de loonen en salarissen van het gemeentepersoneel toe te passen. De meest rechtvaardige korting lijkt de toepassing van het volle door de wet toegelaten pensioenverhaal. Inge voerd moet dan worden een verhoogde korting van 3 pet. op het weduwen- en wezenpensioen, hetgeen voor de gemeente-huishouding rond f20.000 zal opleveren of, met inbegrip van de productieve bedrijven, rond f26.000. Aangezien in dit geval de korting slechts wordt toegepast op het lot 13000 beperkt salaris, lijkt het ons billijk een afzonderlijke salariskorting toe te passen op dat deel der salarissen dat valt boven de <3000, waardoor ten behoeve van de gemeente-huis- houdi.vg bespaard wordt rond f 1250 en met inbegrip der productieve be drijven rond f1550. In totaal dus voor dekking van het tekort der begrooiing 1934 f 21.250. Een belangrijk bedrag op de begroo iing zijn de kosten voor boventallige onderwijzers. Met inbegrip van df pensioenbijdragen moc-l hiervoor gere kend worden op een bedrag var f 38.000 per jaar. alleen reeds vooi liet openbaar onderwijs. Het is onmo gelijk le komen tot afschaffing van alle boventallige onderwijzers, maar er moe' naar gestreefd worden hel aantal, zon der dat tot ontwrichting van het onder wijs Ic geraken, zooveel mogelijk te beperker'. waardoor na enkele jaren ook de aanspraak van het bijzonder onderwijs op een vergoeding uit de gemeentekas wordt beperkt. Een be sparing van rond f 15.000 kan worden bereikt. Daarnaast is het noodzakelijk de uii- gaven per leerling van het openbaar onderwijs te verminderen, waardoor een besparing van f 14.000 wordt ver kregen. Overwogen hebben wij voorts of wij uwen Raad eveneens zouden voorstcl- eenige subsidies te doen vervallen op de subsidies voor meerdere veree- nigingen eeu korting toe te passen, waardoor een besparing van rond f 4000 kan worden verkregen. Wij geven voorts in overweging op het subsidie Autobusdienst f2500 te korten, terwijl door reorganisatie van den havendienst f 2000 wordt bespaard. De post voor landaanwinning ad f500 kan vervallen. Ten aanzien van het rioleeringsplan blijkt, dat ,de kosten zeer belangrijk lager zullen zijn dan oorspronkelijk is geraamd, zoodal wij voorstellen de jaarlijksche bijdrage voor dit doel met f 10.000 te verminderen. Al deze dekkingsmiddelen tezamen genomen, komen wij dan tot de vol gende telling; Mindere uitgaaf Frisia f27.480.— Verhoogde raming Personeele belas ting f 15.000.Verhooging honden belasting en vermakelijkheidsbelasting f 8.000 Pensioenverhaal en salaris korting f21.250.— Vermindering aan tal bovenlallige onderwijzers f15,000: Verlaging kosten L. O. 114.000 Ver mindering onderhoud slralen en plant soenen f 25.000Vervallen en vermin deren subsidies f4000; Vermindering subsidie autobusdienst f2.500; Reor ganisatie havendienst f2.000; Vervallen post landaanwinning f500; Mindere bijdrage rioleeringsplan f 10.000. Tolale dekking f 144.730. Er moet dan nog dekking gezocht worden voor f 68.770. Hoewel wij in het algemeen bezwaren hebben tegen liet putten ten behoeve der geuieentehuishouding uit de ge maakte winsten van bedrijven als water leiding en slachthuis, omdat wij het gewenscht achten die bedrijven zoo sterk mugeliik te doen zijn door het bezigen van een groot deel der ge maakte winsten tot het doen van extra afschrijvingen, in voorgaande jaren zijn dielzoodanig geweest, dat wij daar voor thans geen zorgen behoeven te hebben. Wij achten het daarom wen- sehelijk de over 1932 op de genoemde bedrijven gemaakte winsten, te weten voor het waterleidingbedrijf 118.942.54 en voor het slachthuis f 28.970.66, te brengen ten bate van de begrooting 1934. Het nog ongedekte verschil bedraagt dan nog rond f21.000. Het is daarom noodzakelijk over le gaan tot een korting van 3 pet. op alle loonen en salarissen van het ge meentepersoneel, hetgeen een totaal- mindere uitgaaf van f28.000 bedraagt, in tolaal zal dus het salaris van het gemeentepersoneel met pl.m. 6 pet. verminderd worden. Het wil ons voor komen, dat de tijdsomstandigheden geen aanleiding geven de voorgestelde kortingen als een lijdelijke maatregel beschouwen. Bij de behandeling der begrooting 1934 zullen nog wel meerdere maat regelen moeten worden getroffen, doelt teneinde in het najaar een vlotte be handeling der begrooiing te bevorde ren, hebben wij het reeds nu gewenscht geacht, deze nota aan te bieden, dat de noodige wijzigingen vai lasting- en andere verordeningen zóó tijdig kunnen worden vastgesteld en goedgekeurd, dat zij met ingang van 1 Januari 1934 in werking kunnen treden. Tevens zal het noodig zijn de vaststelling der wijziging var verordening betreffende het pensioen- verhaal en van het besluit tot korting het Georganiseerd Overleg te hooren. Van de R. K kweekschool St. Agnes aan Heerestraat lb werden 1 en 2 Juni Geëxamineerd 6 candidaten. Geslaagd de dames: Plona Ammerlaan, Bets Anlonissen, Truus de Bree, Zr. Gijs- bertina(v. Breemen), Cor Carree, Finy Dohle. Men rncldt ons, dat de collecte voor hei Amersfoorlsch Nazorg Comilé f407.02 opbracht. Het Comité betuigt dank aan de schenkers van giften en aan de collectanten. Een reiziger uit Haarlem, werd op het Station door een sneltrein gegrepen op slag gedood. Schouw. Je voorjaars-schouw over wegen, slooten en waterleidingen, zal gehouden worden op Dinsdag 13 Juni gende dagen. Animato. Het patronaats-dameskoor Animato ut de parochie St. Henricus verwierf op het Zangconcours van Soli Deol Gloria een le prijs in de 2e afdeeling Dameskoren met 340 punten. Gezongen wcr i als verplicht no. Meiliedje van Wijnand Balke en vrij no. Engelen koor van F. Mendelssohn B. In de eerewedslrijd werd een 3e prijs behaald met 20Va pont. Gezongen werd de „Sanctus" van H. Andriessen. Een mooi succes voor een eerste maal uitkomen op concours. Godsdienstoefening R.K. Militairen. De godsdienstoefening voor de R. K. militairen van het garnizoen zal worden gehouden a.s. Donderdag in de garnizoenskerk Parochie St. Fran- ciscus Xaverius aan 't Zand. Half 4 Conferentie, gelegenheid om te biechten van half 7 tot 8 uur. Vrijdagmorgen 7 uur de H. Mis met Alg. H. Communie. Belangrijk Bericht. Wij maken onze lezers er op attent dat wij een tocht organiseeren naar Amsterdam tot bijwoning van het groot- sche Sacramentsspel „Anno Sanclo' dat kaarten etc. verkrijgbaar zijn bij Rcisbur. Hollandia, Schimmelp.str. 72. Tel. 1568 en Sigarenmag. Verweij, Kamperb.poort 3. Besturen van veree- uigingen kunnen voor hunne leden gereserveerd aantal plaatsen bekomen. Spoedige opgave gewenscht. 20.75, 18.50, 16 50, 12,50, 9.75 2 idulecils, 4 stoelen, ultneembare zitting, prima mc quette 27.50 Beekenst.laan 10 - Tel. 543 - Korte Beekstr. 6 18 modelkamers Complete Meubileering Uit den Omtrek Baarn Burgerlijke stand. GeborenFrank, z. van J. Franken en G. x. Drie. Gerrit, z. van C. G. van Veenendaal en J. v. d. Broek. OndertrouwdP. Praag en A. Verleer. Barneveld In den gemeenteraad kwam een mede- deeling van J. Veenendaal, dat Itij al» raadslid bedankt. Verderwas ingekomen h"t rapport over de gasfabriek. Hieruit bleek dal de fabriek in 1932 een winst heeft opgeleverd van f 4.532.91'/,. Goedgevonden werd medewerking te verleenen inzake de oprichting van een landbouwhuishoudcursus te Terschuur. Indertijd is aan A. v. d. Fliert, een stuk grond verhuurd, onder voorwaarde dat de huurder daarop een windmolen bouwdebij niet voldoening dezer voorwaarde, zou de huurder een boele van f 1000.— aan de gemeente hebben le voldoen. Van het bouwen van dien molen is niets gekomen, lerwijl A. v. d. Fliert thans den Raad verzocht had hem van zijn verplichtingen te ont slaan. Grootmoedig verlaagde de Raad de te betalen boete van f 1000. f25.-. Ingekomen is een schrijven van Ged. Staten, waarin werd aangedrongen de salarissen van gemeenteambtenaren iet wat te verhoogen. De meerderheid van B. en W. vond het echter geen tijd om tot verhooging over te gaan. Wet houder Middelman noemde hel schrijven van Ged. Staten niet minder dan krank zinnig. Besloten werd afwijzend te beschik ken op een verzoek van de Barneveld- sclte Bestuurdersbond, om onmiddel lijke openstelling der werkverschaffing. Hoogland Burgerlijke Stand. GeborenJohanna, d. v. W. v. Beek en C. Smink Gerard, z. v. W. de Ridder en H. A. Boerssen Elisabelh Geerlruida, d. v. D. Uppeischoten en J. Kaspers. Getrouwd: G. O. Veenendaal en Lagemaat J. Tesson en A. E. Kaas. Hooglanderveen De Vrijwillige Brandweer zal Don- :deidag8Juniom 8 uur 's avonds haar aarlijksche oefeningen houden leder lid wordt dringend verzocht hierbij aanwezig le zijn. Siukgeloopeiïjffc voeten, verzocht en geneest men /ret W' j Een 15-jarig jonhmensch heeft 's-Hertogenbosch op klaarlichten dag kans gezien uit een onbeheerd staan- den vrachtauto uil de jas van eer chauffeur een gouden horloge te stelen. De jeugdige dief heeft al veel opzijn kerfstok en maakte er gewoonte van op de tennisbanen de garderobe der spelers le doorzoeken en alles wat van zijn gading was, mede te Te Utrecht werd het grootc drie- daagsche zangersfeest, dat het Konink lijk Nederlandsch Zangverbond ter viering van zijn 80-jarig bestaan heeft georganiseerd, gehouden. Er waren duizenden bezoekers. De sterkste man ter wereld, Zhyshko, die te Rotterdam vertoeft voor het geven van voorstellingen, kon Zater dagavond zijn kiacnt op duidelijke wijze demonslreeren. Hel spreekt van zelf dat deze oersterke Kozak de har ten van jong Rotterdam heeft veroverd. In diep ontzag volgden zij den slerken man wanneer hij op straat liep. Dal was ook het geval, toen hij op den Coolsingcl wandelde. Een grool aantal opgeschoten jongens liep demonstra tief achter den Goliath aan, doch zij bleven op behoorlijken afstand. Anders was dit met een man, die te veel aan Bacchus had geotterd en vol moed op Zbyshko toeliep. De Rus bleek even wel allerminst gesteld op dit gezel schap en pakte den man volgens de regelen van zijn kunst bij den nek, waarna hij Item even voor zich uil hield en vervolgens aan den kant van den straal deponeerde. De Rus was allang verdwenen, loen de beschonken held nog met lodderoogen voor zich uit zal te staren. In de Coloniaslraat fe Rotterdam heeft een jongeman een aanslag ge pleegd op twee meisjes, van wie er een zeer ernstig werd gewond door een groot aantal schoten. De dader is ge grepen. Men bleek Itier te doen te heb ben met een 33-jarigen man uit Bar neveld, die blijkbaar eenigen tijd ioofd was geweest met een der meisjes en waarschijnlijk, omdat zij de verlo ving had verbroken, haar uit den weg wilde ruimen. Op den Zuid-Buitensingel te 's Hage is een auto te water gereden. In dien auto waren gezeten de caféhouder A. L. v, d. S., zijn 10-jarig zoontje, een vleeschhouwersknecht en de bestuur der. Het ongeluk is te wijlen aan een ruzie, die de inzittenden over het be sturen van den wagen kregen. De ver lofhouder maakte zich daarover zoo boos dat hij uitriep„Dan moet de auto het water inaar in", waarop hij melcen in den Singel reed. De eige naar en de bestuurder geraakten te water, terwijl de beide anderen tijdig uil de auto konden springen. De le water geraakten kwamen zondereenig leisel weer op het droge. TE HOUDEN RETRAITEN in het St. Alfonsushuis te Amersfoort. 10—13 Juni. X. J. M., verg. 16.50. 13—17 Juni. Ongeh. Dames gegoeden sland, <-erg. f 15. 20-23 Juut. R. K. Politiemannen, verg. 16.50. 23—26 Juni. Uccrcn Vinccnlianen, verg. f 10. 27—30 Juni. Gehuwde Vrouwen, verg. 16.50. 3-7 Juli. Gehuwde Dames gegoeden stand, verg f 15. 8— 11 Juli. Meisjes, verg. 16.50. 1114 Juli. Gehuwde Dames middenstand, verg. 110.—. 15—18 Juli. Ongeh. Dames middenstand, verg. f 10. 24 —27 Juli. Jonge middenstanders, verg. f7.50. 31 Juli—3 Aug. K. J. V. Leidslersen l.eden, verg. 17.50. 3—6 Aug. Handelsreizigers, verg. 18.—. 8— It Aug. Dames Onderwijzeressen, verg. 18. 12—15 Aug, Heeren Middenstand, verg. f 10. 16—10 Aug. Ongen. Dames middenstand, verg. 10. 22-25 Aug. Heeren Vinceutlancn, verg. ftO.-. 29 Aug.—I Sept. K. J. V.-Icden, verg. f6.50. Beleefd verzoek zich aan le melden hij de Directie van h Retrailenhuis. Telefoon. Amersfoort 303. Postcheque en giro no. 02245. HEDEN GEOPEND Consumptie- enRoomUsfabriek Verhoevenslraat 89 Telefcon 1779 Levering van alle soorten ijs aan café's, winkels en particulieren. Aan onze bekende wagens verkrijgbaar: Ijswafels 3, 5 en 10 cent Verpakt ijs 5 en 10 cent Bekers Roomijs 10 cent De hygiënisch, modern ingerichte fabriek is Zaterdag, Zondag en Maandag voor belangstellenden te bezichtigen van 3-5 uur Ingezonden verantwoordelijkheid der Redactie) Vorm der oude O. Lr. Vrouwe Kapel. Door A. F. van Beurden. Qoor ,jc (Jrisiszuivelcentrale werd Dn hof O I Vrouwenlein stond ik on,boden- 2 dezer in dcn Haa6 (e .JU e» Ürt» U. ran j"»™ Stal loost. Daarin had nt.n twee gods- 2ÜKS^!a,,i5S5!!iS dienstige vereenigingen of broeder schappen, van St. Joost en St. Barbara (v. Bemmel I 129). Maar deze kapel werd vervangen door een grootcre kapel werden in 1390, 1410 en 1417 al eenige vica iën gesticht, waarbij men al spreekt van de O. L. Vr. Kapel. Nadat de vereering, dus niet de aan bidding, zooals hier en daar ten on rechte geschreven wordt, van het in het water gevonden Mariabeeld je zeer toegenome:: was, bouwde men uit giften en gaven den mooicn toren. Men begon daarmede in 1444 en ver bond later de kapel door een boog mei den toren. Dal moest natuurlijk met een gewelf gebeuren, omdat de sl'-at daaronder dóór moest blijven gaan. Dat de O. L. Vr. Kapel vóór 1444 al bestond, blijkt uit een perkament van 1390, waarin genoemd worden de Kerkmeesters en de Broederschap van de Kerk van O. L. Vr. Uit de Kapel trok telken jare mei veel plechtigheid de omdracht van het beeldje van O. L. Vr. uit. De Kerk meesters lrokken dan mede en waren kenbaar aan een rooden processiestaf, die zij droegen en waarmede zij tec- kens gaven, tot liet bewaren der goede orde. Al de gilden lrokken mede. De kerk was eene kruiskerk, een middenschip met kruisbeuk en een koor. Zij kon vele geloovigen bevatten. Het schip vanaf den torenhoog tot het dwarsschip was van beide zijden met vijf lange, smalle gothisehe ven sters verlicht en het middenschip en koor ook in die male van voldoende licht voorzien. De gelteele kerk was 180 voet lang, in het middenschip 75 voet breed, in het dwarsschip 105 voet. Hel koor was voor zich lang 60 voet. breed 37 voet. Waarschijnlijk waren er 5 vienriën of vijf altaren in. De kerk en de alfaten bezalen aanzienlijke vaste goe deren. In 1579 werd de O. L. Vr.-kcrk Gereformeerd en werden de vasie goederen eigendom der Gereformeerde gemeente verklaard. De altaren wer den afgebroken. In de kerk werd een houten schot voor het ontledigde koor gezet, daarvóór een predikstoel ge plaatst en rechts en links eerebanken voor den magistraat en de nieuwe kerkbestuurders. In het kruisscltip en verderop nog banken, waarmede de meubileering voltooid was, nadat een orgel geplaatst was boven aan den boog, die over de straat liep. Er werd nu tweemaal in de week dienst gedaan. Daarna verviel lang zamerhand de kapel, doordat men ze niet goed onderhield. Men bewaarde er later de stadsboekerij Aia geheel verdwenen is. Daarna werd ze in den Franschen tijd magazijn voor de artillerie. 1787 vernielde eene ontploffing een grool gedeelte. Tusschen 1805 en 1809 werd ze gesloopt en voor afbraak verkocht. Het dak bracht daarbij f 1286 aan leien en lood op, de kapel f 3000, hef orgel f 255. Hiermede was de O. L. Vrouwe kapel voor goed verdwenen. Het O. L. Vrouwebeeldje, dal door den land des tijds -zeer veel geleden heeft, wordt door de Bissch. Clerezie be waard en is bijna vergaan. „De strafoplegging van de C.Z.C.", thans de ingezetenen van onze Ge meente en inzonderheid mijn afnemers le mogen medcdeelen, dal mij de ver gunning lot venten weder verleend wordl. Ik zal dus mijn werkzaamheden in vollen omvang hervallen en er stip- telijk voor zorgdragen, dat aan mijn leveringen niets ontbreekt. Hartelijk dank ben ik verschuldigd aan mijn afnemers voor hun medeleven in hel lijdelijk buiten werking stellen van mijn bedrijf, en bovenal aan eenige mijner collega's die zoo welwillend waren mijn clientele lijdelijk en belange loos voor mij le bedienen. Deze mede werking, ook van onze pers. van af nemers en eenige collega's gedurende enkele weken, stel ik zeer op prijs en ik wil die waardeering gaarne in liet openbaar tiilspreken en ter kennis brengen van het Amersfoorlsch publick. JAC. SPELT, Zuidsingel 20 en Hoogew. 230, Telefoon 14. Wij roepen velen op. ook U. Prachtig weer en door ziekte niet kunnen gaan, waar de natuur roept, is voor een kind wel heel erg. Vervoerd fe worden naar een herstellingsoord, waar licht, lucht en goede voeding eerst nieuwe kracht moeten geven is niet prettig, ntaar noodig voor vele kleinen. Een maand naar zee te kunnen gaan in een vacantiekolonie, waar door allerlei factoren hef weerstandsvermo gen wordt gesterkt, is hoopvol voor de tientallen kinderen, die zoo'n duwtje behoeven. Zijn er dan zulke kinderen in Amers foort, die dreigen onder le gaan bij gentis aan een extra verzorging. Vraagt U het eens aan den schoolarts. Komt U eens zien liet groot aanlal aanvragen om uitzending, dat reeds door de artsen is toegezonden aan den secretaris van de afdeeling Amersfoort van het Centraal Genootschap. Hel kind mag niet onder de crisis lijdendan lijdt hef volgend geslacht dubbel, dan lijdt ons volk. Vele ouderen zullen geen hulp noo dig hebbentuberculosebestrijding en Nazorg zullen Uw steun minder be hoeven, als gij ook nn weer geeft uit voorzorg. Voorkomen blijft beter dan genezen. De kinderlicrstellings- cn Vacnntie- kolonies zijn met de grootst mogelijke uitgaven toclt goedkooper dan alle andere bestrijding van t.b.c. enz. Wij roepen U daarom op, cóllcc- tnces en collectanten, om Zaterdag 10 Juni ons te helpen. Slechts één in elke straal en liet werk is in een uurtje gedaan. Wij roepen U daarom op, burgers van Amersfoort, om Zaterdag 10 Juni onze busjes te helpen vullen met Uwe gaven. Wij wijzen geen enkel schoolgaand kind al, alleen de medici beslissen omtrent uitzending. Dan dient ook niemand onze busies af fe wijzen. Allen voor lief zwakke kind. Het collecte comilé: Mevr. Van Randw!jck-I)e tone. P. C. Hoofllaan, J. J. van Hagelen, Munthuizen. A, B. van de Klein, Albcrl Cuipstraatöl.

De Eembode | 1933 | | pagina 2