Opklapbedden en Engelsche Ledikanten AGIO Opening Knipcursus „Zij"=crème Stichting O. L. Vrouw ter Eem. Dinsdag 10 October, aanvangende ten half negen ure. zal Z. H. Excellentie de Aartsbisschop van Utrecht, de plech tige kerkwijding op de stichting O. L. Vrouw ter Eem aan de Daam Focke- malaan, verrichten. 's Namiddags half twee heeft de ope ning plaats van het R. K. Lyceum voor Meisjes op die Stichting. Op 74-jarigen leeftijd is te dezer stede overleden de heer W. H. Vervloet, oud-chef van het station Amersfoort. Vrijdag en Zaterdagmiddag was het nieuwe gymnasium aan de Barchman Wuytierslaan voor bezichtiging open gesteld legen betaling van *10 cl. ten bate van het Crisiscomité. Zulks gaf een netto opbrengst van f 109.50. Voor de collecte door het crisis comité op 11 October te houden wor den nog collectanten gevraagd. Aan giften bij het Secretariaat van het Crisiscomité aan de Muurhuizen. R. K. Voetbal. L.V.V. I—R.K.V.V. Amersfoort Door verkeerde wisselstand ont spoorde een locomotief op het stations emplacement, juist op de hoofdlijn van en naar Utrecht, zoodat een sneltrein naar Groningen niet kon binnenkomen. De reizigers moesten uitstappen waarna vanaf Amersfoort een andere trein ver trok naar Groningen. Tot 7 uur was men druk de locomotief weer in hel spoor te krijgen en kwamen de treinen uit Utrecht, via Den Dolder—Baarn binnen. Persoonlijke ongelukken kwa men gelukkig niet voor. Gemeenteraad. Slechts korten tijd was de gemeente raad Vrijdagavond bijeen in openbare zitting. Goedgekeurd werd het voorstel van B. en W. tot vaststelling der vergoe ding ex. art. 101 der Lager Onderwijs wet 1920 over het jaar 1930. eventueel met inbegrip der 3-jaarlijksche afreke- Tot verhuring van een perceeltje grond aan de Hellestraat groot pl.m. 150 M3 aan J. Blom voor f50 'sjaars werd besloten. Hel voorstel van B. en W ziging van het besluit strekkende tót verkoop van een perceel bouwterrein aan de Lekstraat aan joh. Blom, met nadere toelichting van Burgemeester en Wethouders werd aangenomen. Mr, Stadig vindt de toelichting van B. en W. vrij somber. Een raadsbesluit is genegeerd, misschien niet opzettelijk, maar het is toch niet uitgevoerd. Wethouder Thien was oorspronkelijk van meening dat geen toelichting meer noodig was. Er is een fout gemaakt en dat is door B. en W. erkend en er zijn maatregelen genomen, dat zoo iets niet meer zal voorkomen, Tot verhuring aan de Amersfoortsche IJsvereeniging van een perceel grond aan de Rubensstraat werd besloten. Mr. Stadig wijst er op. dat aan het gymnasium de naam is gegeven van Van Oldenbarnevelt. Bij de opening is gezegd, dat Van Oldenbarnevelt de geestelijke vader zou zijn geweest var het gymnasium. Als men geweten had. dat dat de bedoeling bij die naamge ving was. dan zou spr. er tegen zijn geweest. De heer van Gent constateerde, dat het bij de Amersfoorters in het bloed zit met alles wat we aan bezienswaar digs bezitten, te gaan sleepen. Als spr echter denkt aan hetgeen er te doen is geweest om het voorstel er door te krijgen de kei te verplaatsen, dan ver wondert het hem dat hier niets is ge zegd over de verplaatsing van het borst beeld van Van Oldenbarnevelt. De Voorzitter merkt op, dat bij de verplaatsing van de kei de Raad noodig was. omdat een crediet van f2000 werd gevraagd. De heer Hofkamp vraagt of B. W. niet van meening zijn. dat eens bij zondere aandacht moet worden gewijd aan de exploitatie van de markthal. De Voorzitter verwijst den heer Hof kamp naar de algemeenc beschouwin gen bij de gemeente-begrooting. De heer van Tellingen vroeg of ei al iets lekend is van de commissie van Eijkelenburg. Mr. Stadig wenscht de goede ge woonte te handhaven, dat over een d rgelijke vommissie met te interpel- leeren is. Het rappor- der commissie zal te zijner tijd verschijnen, Laat de heer van Tellingen dat afwachten en dan zeggen dat het lang geduurd heeft of krijgen we dat. Voor crisis-werk- loozen is f50.000 meer uitgetrokken. Is dat bij raadsbesluit uitgemaakt? Wethouder Thien zeide dat de f 5000 uit de straat- en rioolbelasting kan geraamd worden met het oog op de uitbreiding der gemeente bij toepassing van de bestaande verordening. De subsidie voor werkloozen meenen B. en W. inderdaad te ontvangen. De post voor crisis-werkloozen zal noodig zijn. De heer v. Gent vreest, dat het Rijk de oude wijze van bijdragen niet zal handhaven en daarom is liij niet gerust dat het Rijk die f 35.000 zal bijdragen. ~e verwerking van f 50.000 bij een ïgrootingswijziging bevreemdt hem. Wethouder Thien deelt mede dat nog niet bekend is wat de regeering zal doen. In ieder geval is het aan gevraagde crediet noodig. Het is niet onwaarschijnlijk dat nog meer zal ge vraagd worden. Er is dus geen reden hier afwijzend te staan, te meer omdat het geldt de voortgezette uitvoering van een besluit van den Raad. De heeren van Gent en Eggink stemden tegen. Nog werd f2000 uitgetrokken voor de voltooiing van het aangelegde Pinetum in het bosch van Birkhov De lieer van Koelen heeft het o de Arbeidsbeurs. De toestand is daar nog niets veranderd Er heeft weer een werklooze gevochten met een agent. De ruimte is te klein. Het betro. hier een man. wiens vrouw ziek was en met een briefje van den dokter kwam met het verzoek of hij om halt tien mocht teekenen. Kan men niet at soepeler zijn? Wethouder Noordewier wijst er op, dat er geen Arbeidsbeurs is gebouwd voor een zoo groot aantal crisis-werk loozen als nu. Aan de beurs wordt zoo menschelijk mogelijk gehandeld. Het geval zal spr. onderzoeken. De heer van Koelen heeft slechts gevraagd wat soepeler op te treden. De ruimte is veel te klein en dat maakt het den ambtenaren moeilijk soepelheid te betrachten. Dr. Eggingh vraagt of er ook voor stellen te verwachten zijn over de regeling van het verkeer. De voorzitter zeide dat B. en W. al klaar zijn met maatregelen en toen is er verzocht nog wat te wachten, daar er nieuwe borden komen. Dat heeft stagnatie gegeven. Een langdurige geheime zitting volgde hierop. Binnenland Rundvee. Nadat de centrale landbouworgani saties volledige medewerking hebben toegezegd, bij de uitvoering van door de regeering te nemen maatregelen ten behoeve zoowel van de inkrimping van den rundveestapel als van rege lingen, door welker toepassing hel door de beperking verkregen evenwicht zal moeten bewaard blijven, zal de Crisis- Rundveecentrale weldra haar hoofd werkzaamheid kunnen aanvangen. Een stelset wordt verwogen, waarbij het vleesch van een gedeelte of van alle runderen, welke voor consumptie geschikt zijn, ten goede zal kunnen komen aan de steunbehocveuden ir het land. Deze dieren worden gecon serveerd om langs anderen weg tot een bestemming te komen, een en an der onder de strenge controle, welke geldt voor alle vleesch. hetwelk als menschelijk voedsel zal hebben te die nen. Ongeacht, op welke wijze de over te nemen dieren tot waarde zullen worden gebracht, dient vóór alles het vleesch van dit buiten de normale bin- nenlandsche constimptievleeschmarkt te worden gehouden, ter voorkoming an ontwrichting van die markt. Op verschillende, tijdig nader bekend e maken marktplaatsen zat gelegen heid worden geboden vee aan de crisis- rundveecentrale te leveren in de soor ten, zooals die voor elke leverings- 10 sigaartjes (geen cigarillos) voor 30 cent. Voor de verwende rooker. In de binnenstad alleen verkrijgbaar: Sigarenmag. G J. A. Verweij Kamperbinnenpoort 3 Sint Christoffel De afdeeling Amersfoort der Ned. R. K. Vereeniging van Handelsreizigers en Handelsagenten .St. Christoffel" hield Vrijdag 29 September haar eerste ergadering van het winterseizoen. Nadat de voorzitter de vergadering tik zeer druk bezocht was,'had ge opend er, de notulen waren voorge lezen en goedgekeurd, werd het woord verleend aan den heer C. G Bekkering, buitengew -.n bestuurder der Vereeni- een rede hield over het ondei werp: .Hoe staan wij tegenover het sieslelsel Spreker betoogde, dat aan het provisiestelsel vele fouten kle ven en b.v. bij de sociale wetgeving provisie niet als loon wordt beschouwd. Wij echter beschouwen de provisie als "n belooning voor gepresteerden arbeid en mag de waardeering voor den ge- leverden arbeid niet afhankelijk worden gesteld van de gemaakte orders Vol doende aan de rechtvaardigheid moet ■r een minimumloon zijn. waarvan de ertegenwoordiger met zijn gezin kan leven en waarbij de mogelijkheid be staat dit door provisie op te voeren. Op deze wijze zal er ook een einde komen aan de beunhazerij in het gersvak. daar als wij op betere waarden werken, de werkgevers ook andere eischen zullen kunnen stellen be'reffende de capaciteiten dergenen, die zij aan hun zaak willen verbinden Inmiddels was de nieuwbenoemde (eest. adviseur, de WelEerw, Kapelaan H. J. Groothuis binnengetreden. Na dat de voorzitter den spreker den dank der vergadering had vertolkt, instal leerde hij Kapelaan Groothuis met eenigc welgekozen woorden. Z.Eerw. wel wat lang duurt. I P|aa,s a,s Paster met de vereeniging Bij du vaststelling van huur ee- ,e zulle" medeleven en verzocht allei neentcwoningen zegt Wethouder Noor-i medewerking opdat „M. Christoffel' dewier dat complexen .iK een eenheid,n Amersfoort moge groeien en bloeien. overname, beslaande uit een veehouder een veehandelaar, ingesteld, terwijl ieder gewest de crisisrundveecen- trale wordt vertegenwoordigd door een vertrouwensman, evenals de leden der overnamecommissié.; benoemd na reeds geruimen tijd geleden gepleegd over leg met den georganiseerden landbouw. De bedoeling is* ook aldus het contact tusschen de crisis-rundveecentrale en de veehouders te vergemakkelijken. De aangeboden dieren zullen de t overnamecommissies worden inge deeld in verschillende kwaliteitsklas sen, voor welke voor iedere leverings- gelagenheid prijzen naar levend ge wicht op grond van kl3ssewaardeering worden vastgesteld Deze worden tijdig te voren bekend gemaakt, evenals de soorten vee. welke geleverd kunnen worden. Na overname geschiedt de betaling naar levend ge wicht. op grond van klassewaardeering en basisprijs. crname-commissie merkt de overgenomen dieren en houdt toezicht op de weging, waarbij zooveel moge lijk de provinciale vertegenwoordiger aanwezig is. Na afloop der weging ontvangt de leverancier een leverings bon, waarop alle noodige gegevens omtrent het overgenomen dier worden vermeld. Deze bon wordt onderteekend door dengene, die het rund heeft ge leverd en namens de crisis-rundvee centrale door den vertegenwoordiger of een der leden van de overname- commissie. Levert een handelaar, dan moet de naam van den veehouder van wien hij betrok, worden vermeld. Na ontvangst en weging weden de dieren onderverdeeld naar de bestemmings plaatsen, waarheen ze gezonden zullen worden. Het ligt in de bedoeling te trachten zooveel mogelijk dieren welke daarvoor geschikt zijn en voor zoover daar vraag naar is, levend uit te voe ren naar het buitenland op gelijke wijze als tot dusver reeds meer is geschied. Van de te dien opzichte genomen maatregelen is sinds eenigen tijd de uitwerking reeds merkbaar. Overigens zullen de dieren, welke voor uitvoer ol consumptie ongeschikt zijn, dienen te worden verwerkt in de destructie-inrichtingen.|2 Provinciale Staten van Utrecht. De leden van de Stalen dezer Pro vincie zijn opgeroepen tot liet bijwonen van de tweede gewone zitting, aan vangende op Dinsdag 17 October a s. des voormiddags te 10 uur in de Sta tenzaal van het Gouvernementsgebouw. Achter St. Pieter 20, te Utrecht. In deze vergadering zullen enkele zaken van spoedeischendcn aard de orde worden gesleld. Later zullen de Staten weder samen komen op een nog nader te bepalen dag. vermoedelijk in de tweede hejlt, van November, voor de behandeling van de overige zaken, waaronder de begrooting voor 1934. Einde van den Zomertijd. Wij herinneren eraan, dat de zomer tijd zal eindigen den achtsten October te drie uur in den voormiddag, zoodat den nacht van Zaterdag 7 op Zon dag 8 October de klokken een uur leien worden achteruit gezet. in groote verscheidenheid tegen uiterst lage prijzen s A. H. VAN NIEUWKERK N.V. - TEL. 543 COMPLETE WONINGINRICHTING BEEKENSTEINSCHELAAN 10 18 MODELKAMERS OPGERICHT 1909 Visser De Vries van Zurich heeft in drie dagen tijds op het IJsselmeer niet minder dan 15000 pond paling gevangen. De prijs van paling is nog steeds vrij hoog, namelijk 30 ets. per pond. In sommige deelen van |oego- Slavië wordt tarwe als wettig betaal middel zoowel door de plaatselijke autoriteiten als door de banken aan genomen. De bevolking is in de ge legenheid op deze wijze belastingen en schulden Ie betalen. Met hel aldus ontvangen graan betalen de autoritei ten op hun beurt hun personeel, ter wijl ook als steun in plaats van geld graan wordt uitgekeerd. Op deze wijze kan meer voor de behoeltigen worden gedaan, dan anders wegens gebrek aan geld mogelijk zou zijn. Een Finsche schooljongen van 16 jaar is wegens brandstichten in zijn school door de politie opgesloten. De knaap stak zijn school in brand, In de hoop dat de lessenaar van zijn onder wijzer, waarin rijn slecht rapport zat, door de vlammen zou worden ver nietigd, doch de brand wera gebluscht voordat er ernstige schade was aan richt. In het district Pingkiang, gelegen in China woedt 'n hevige moeraskoorts- epidemie. Reeds zijn ruim 50.000 per sonen aan de ziekte bezweken. De autoriteiten en zendelingen stellen alles erk, om een verdere uitbrei ding der epidemie te voorkomen. Groot besmettingsgevaar leveren echter J vele duizenden onbegraven lijken op. De werking van de Vesuvius, die reeds vier maanden aanhoudt, is nzienlijk toegenomen. De hoeveel heid uitgeworpen lava was zoo groot, dat de nieuwe autostrada er door over stroomd werd. Volgens een statistiek wordt in België per hoofd jaarlijks het meesle bier gedronken, n.l. ruim 165 lifer. De tweede op de lijst is Engeland met bijna 70 liter; dan komen Duitsch- land en Oostenrijk met ongeveer 65 liter. Nederland en Noorwegen staan onderaan op de lijst met 20 liter. In Frankrijk wordt de meesle wijn gedronken, leder Franschman drinkt jaarlijks gemiddeld 120 liter wijn. Dan volgen Italië en Spanje met ruim 80 liter. In Duitschland wordt het minste wijn gedronken, n.l. slechts 10 liter per hoofd per jaar. Binnenkort zullen in alle Deensche apotheken gasmaskers verkrijgbaar wor den gesteld voor het publiek. De gas maskers worden vervaardigd docr liet technische corps van het leger. Boven dien zal er in het land een propaganda campagne worden gevoerd onder de leus: „leder zijn gasmasker De mas kers zullen 24 kronen (ruim acht gul den) kosten. Bijna 1500 gevangenen in de ge vangenis te Philadelphia kwanten dezer dagen in opstand. Zij staken hun ma trassen in brand, verlieten schreeuwend hun cellen, vielen den gouverneur der gevangenis aan, sloegen hem en staken hem niet messen. Politie en brandweer lieden snelden terstond toe. De ge vangenen werden eerst overmeesterd nadat talrijke brandspuiten een enorme hoeveelheid water over hen hadden uitgestort. Onder Ede is een auto tengevolge i de gladheid van den weg geslipt en tegen een boom gereden. De wagen werd geheel vernield. De inzittenden, beiden uit Amsterdam, kwamen er met chte verwondingen af, - In den nacht is oen brutale inbraak gepleegd in het magazijn van de juwe liers-firma J. van iler Willigen Ie 's üra- venhage. Er is voor een waarde var f35000 aan sieraden gestolen. Voor weinig geld smaakvolle kleeding voor Dames- en Kinderkleeding door PRIMA VAKMAN in het Patronaatsgcb. St- Acchtcn, 't Zand. Aanvang Woensdag 18 October van 8 10 uur. Inlichtingen en inschrijvingen dagelijks: GABRIËLSTRAAT 20 bij de Vermeerstraat en Woensdags en Zaterdagsavonds van 8—9 uur Patronaatsgebouw. Hub J CROESE le Klas KleermaKerij. UITERST gemakkelijk Nad.it Kapelaan Groothuis lid der vereeniging had geïnstalleerd, volgde de afwikkeling der overige agendapunten. Mei veel instemming vernam de vergadering, dal in October den heer Paul de Waart voor de af- ïoetcn 'vi rd- :i beschouwd. Er zijn onderhan-.t.lingen omtrent verlaging, maar daar zit een finanVcrlcn kant aan Bij een vo rMel van B. en W, tot wijziging van de gemcen*ebegrooting dienst 1933 wijst de heer van Gent er op. dat een bedrag van f5000 dct,,r'K *al 'preken. wordt geput uit t!e straat- en riool- belasting. Is dat verhoogde sfraatbc- Er wordt 135000 geraamd als bij drage voor het Rijk voor crisiswcrk- loozen. Is dat door B. en W. geraamd j houdt Uw huid jeugdig en n buitenwijk van Bclgradt i ontploft, die dateert uit wereldoorlog, toen Belgrado gebom- badeerd werd. Werklieden, die aan het graven waren op 't land, w roeger loopgraven hadden bevonden, onden oe bom, die onmiddellijk plofte. Een arbeider werd gedood cn ijl gewond. - Een vliegtuig van het Fransche moederschip Béarin, dat in de haven van Toulon een proefvlucht maakte, stortte door tot nu toe onbekende oor zaak in zee. Van de drie inziltender werden er twee op slag gedood en dt derde moest naar een ziekenhuis wor den overgebracht, alwaar hij met ern stige verwondingen is opgenomen. De toelatingsbcpalingen voor Ned. Indië zijn tengevolge van de daar heerschende gtooie werkloosheid ver scherpt. In het algemeen wordt er thans op gelet, of de naar Indië vertrekkende tyej in staat is om in zijn onderhoud fe voorzien. Is dit niet het geval dan rdt hij geweigerd, ook al is hij of zij Nederlander. Het aantal inwoners van Nederland is gedurende het eerste halfjaar van 1933 gestegen van 8.182.806 op I Januari tot 8,227.166 op I Juli 1933. een botsing tusschen een auto bus bij Nice werdpn drie per sonen gedood en 15 zwaar gewond. Vier bandieten overvielen een post- I kantoor Ic Boston en roofden voor waarde van 200.000 dollar. - Een met een parang gewapende Atjeher viel te Bakongan dc eeltige- noote van den sergeant-majoor De Smit, die aan het wandelen was, aan. Mevrouw De Smit werd zwaar, doch niet levensgevaarlijk gewond. Oe dader werd neergelegd. Bij de politic te Maastricht is aan gifte gedaan van een verduistering van ongeveer f6000, welke een 38-jarige beheerster van een meubelmagazijn aldaar had gepleegd. Het Nationale Crisis-Comité zal 1100.000 ontvangen, als opbrengst van de lielfing voor het verkeer over den afsluitdijk der Zuiderzee, vV>r dat deze officieel geopend was. Te Hengelo is Mej. li, die een puistje in haar gezicht openkrabde, aan bloedvergiftiging overleden. Veertien mijnwerkers zijn gedood en vijftien gewond bij een ontploffing in een kolenmijn fc Fockoeoka. De Hilversumschc politie hield ccn man aan. Hij bleek inbrekersgereed schappen bij zich te hebben. Er kwar; aan het licht, dat de aangehoudene sedert 1925 in tal van groote en kleine plaatsen van ons land inbraken heeft gepleegd en o.a. bij een inbraak te Amsterdam een bedrag van 12000. heeft buitgemaakt. Teedcrheid. „Wat heeft men toch veel zorg voor |de gewonde strijder: 't Gevoel is in onze eeuw, (heel tcér en fijn... ,0, ja! maar 'k denk wel eens: als (men geen wonden maakte, Dat zou tocli nog veel beter zijn." efdadighcidsbal. Verouderd is 't begrip, dat liefde mei |moct schreien, Als dc bedroefde broeder schreit. Deelnemende gevoel ziet zich in (onze dagen Een meer genoeg'lijk deel bereid kan door polka's soms zijn mede lijden lootten, F.it walsen uit mcnschlievendheid. KERKELIJKE DIENSTEN. overnemen van onderstaande OIH- cieele Kerkelijke Mededeelingen In andere bladen wordt uitdrukkelijk ver boden krachtens art. 15, eerste lid van de Auteurswet. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock Langegracht no. 37. Telcf. 1450. WOENSDAG 7 uur Octoberoefening en Lof. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG Van 6-7 uur biechlhooren. 7 uur Octoberoefening en Lof. VRIIDAQ Kwart vóór 8 gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAG H.H. Missen om 7, kwart voor 8, en 9 uur. 7 uur Octoberoefening en Lof, Biechlhooren van 4—9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. DONDERDAG Van 5 tot half 9 gelegenheid om te biechten. VRIJDAG Kwart vóór 8 gezongen H. Mis voor de levende ett overl. leden van het Gcnootsch. v, It, II. Hart. 7 uur Lof. ZATERDAG Gelegenheid om tc biechten van half 4 tot half 10. Dagelijks de 11.11. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. II. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. DONDERDAG Van half 7 lot hall 8 Biechlhooren. VRIJDAG le Vrijdag. H.H. Missen om half 7 en 7 uur. ZATERDAG 7 uur Lof. Des namiddags Biechlhooren van' 4 mi y uur. Dagelijks dc II. Missen oin hall 7 PAROCHIE ST. ANSI RIDUS. Jacob Catalaan no. 26h Pastoor: P. J. M. Saiidkuyl. Jacob Catalaan no. 28. Telcf. 558. DONDERDAG /an 6 tol 8 uur Biechlhooren. /RI|DAG Eerste Vrijdag der maand, uur gezongen II. Mis, Avonds 7 uur Lof. ZATERDAG Van 4 tot hall 9 biechlhooren. Dagelijks dc H. Missen om hall 8.10 uur. Kerknieuws. Z. II. Exc. Mgr. de Aartsbisschop heeft benoemd tot Pastoor le Priel (bij Arnhem) den ZccrEerw. lieer F. M. J. van Leeuwen, geboren in 1892, in 1916 Priester gewijd en sederl 1921 Kapelaan van de Parochie van don II. Willibror- dns te Utrecht. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. IPastoor O. Rcntinck. Telefoon no. 20. VRIJDAG Vrijdag. uur gez. II. Mis waarna ge beden. ZATERDAG Biechlhooren vanat 4 uur. 6 uur Marialof. Dagelijks de H.H. Missen om 7 Hamers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor II. J. Croonen. Telefoon: ilamersveld No. 4. Gedurende de H. Missie de vol gende dagorde uur II. Mis, half 8 prcdicatie. uur II. Mis. Half 10 gez. H. Mis ntel prcdicatie. Halt 7 avondoefen, met prcdicatie. Verdere bijzonderheden worden van den preekstoel bekend ge maakt. Hooiilnnd. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. dc Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG - Istc II. Mis. 8:,/4 uur 2e 11. Mis. VRIJDAG Vrijdag der maand, toege wijd a. h. II. Hart v. Jezus, volle aflaat voor de geloovige zielen. Isle H. Mis op Leo's oord. uur gez. H. Mis met de ge.

De Eembode | 1933 | | pagina 2