Turco Sigaren. Rookeishoekje Allerlei N.V. Middenstands=Bank Op hel terrein aan de Snouckaert- laan, waar vroeger de huizinge van de familie Van Voorst Vader stond, zal men aanvangen met den bouw van een bioscoop-theater plaats biedende voor ongeveer 850 personen, onder leiding van den bouwkundige |oh. Blom. De heer A. Heinrich, die legen I Mei zijn lunctie als directeur van het bijkantoor van de Rotterdamsche Bank zal neerleggen, werd door cliënten in De Witte gehuldigd om zijn betoonde hulpvaardigheid. De Christelijke Besturenbond her dacht zijn 25-jarig bestaan. Ter recep tie kwamen velen het bestuur hunne gelukwenschen aanbieden. De R. K. Werkliedenvereniging SI. |ozef werd vertegenwoordigd door den voorzitter, den lieer W. van Koelen. Industrie- en Huishoudschool. Begin September vangen aan: 1Opleidingsklasse voor Leerares bij het Huishoudonderwijs. Schoolgeld 1200 per jaar. 2. Opleidingsklasse voor Huishoud kundige. Leettijd 17 jaar. Schoolgeld 175 per jaar. 3. Voorbereidenden cursus in linnen- en costuumnaaien. Leeftijd minstens 12 jaar. Schoolgeld f40 per jaar. 4. Opleidingsklasse voor costuum naaien. Eischen voor toelating: het ge tuigschrift van cursus 3 of een toela tingsexamen, dat blijk geeft deze op leiding te kunnen volgen. Schoolgeld f45 per jaar. 5. Opleidingsklasse voor Hulp Gezin. Eisch voor toelating niet meer leerplichtig. Schoolgeld 0.25 p. week. C. Avond-kookcursus A, (uitgebreide burgerpot). 7. Avond-kookcursus B, (bereiding van fijnere gerechten). Voor dienstbode bedraagt het cursus geld voor cursus A f 10, voor cursus B f20. Voor dames, die overdag hare bezigheden hebben f 15 en f30. Aan melding bij de Directrice op de spreek uren Maandags van 2—4 en Donder dags van 6—8 uur. oude vrouw aangereden door een torrijder. Zij bekwam een hoofdwonde en een ontwrichte arm. Den bestuurder van de motor treft geen schuld. Op den Hoogeweg viel een wielrijder en werd per auto in bewusteloozen toestand naar het Ziekenhuis vervoerd. Op den Heiiigenbergerweg viel bij het nemen van de bocht een dame uit de auto, vermoedelijk doordat zij op de kruk van het portier 'eunde. Zij werd met een hersenschudding naar het Ziekenhuis overgebracht. In de Frederik van Blankenheijmstraat kwam een bus van den stadsaienst met het paard van een ruiter in aanraking, doordat het ros plotseling zwenkte. Het portier van de autobus werd in gedrukt. Opgericht is de N.V. „Kampeer- eentrum De Rimboe" voor notaris A. P. Schroder, in tegenwoordigheid als getuigen van A. H. Loot Jzn.. werktuig kundige te Zeist en L. Cloo, koopman tc Amersfoort. De vennootschap heeft ten doel het inrichten van terreinen als gelegenheid om te kampeeren, deze te exploiteeren, het verrichten van alle handelingen daarop betrekking heb bende en voorts deel te nemen in ondernemingen, die een gelijk doel be oogen. Het maatschappelijk kapitaal bedraagt f 10.000 verdeeld in 20 aan- deelen, elk groot f500. Uit den Omtrek Achteveld Bij de stierenkeuring werden de vol gende stieren goedgekeurd 2-jarige stier Wilson, klasse lila, eigenaar W. v. Burgsteden2-jarige stier Oscar, klasse lila, eigenares Wed. C. Visser-, 2-jarige stier Adriaan. klasse lllb, eigenaar J. Boersen 1-jarige slier Henriot, klasse lllb, eigenaar Joh. v. d. Koedijk. De heer A. Fikse, die dezer dagen terecht heeft gestaan voor de Utrecht- sche rechtbank, verdacht van brand- beste harmonie hebben samengewerkt stichting in zijn woning, is tengevolge tot het welzijn der fabriek. Vooral bracht hij dank voor de 25-ja samenwerking met P. Hilhorst, Schimmel en C. Smink en feliciteerde hen, dat zij met hem dezen dag heb ben mogen beleven. Dan bracht hij dank aan den direc teur Gudde, voor zijn 18-jarige trouwe leiding en hoopte, dat hij nog lange jaren zijn werk zou mogen voortzetten. Maar de grootste dank moest hij brengen aan de leden, die steeds door hun melklevering het Bestuur in staat gesteld hebben, om het kleine „plantje" te doen opgroeien tot een „boom". De heer J. v. Eyden, secretaris der Muziekvereniging „St. Caecilia" feli citeerde o.m. ook het Bestuur en deelde mee, dat er een serenade bij deze ge legenheid zou worden gegeven, welke dan ook onmiddellijk op keurige wijze ten gehoore werd gebracht. De heer P. Hilhorst, secretaris var de Vereeniging, gaf een omstandig ver haal van het geheele zuivelbedrijf uit de vroege tijden tot op heden. Dan sprak onze Burgemeester in welgekozen woorden wijzend op de H. Braamhorst en C. Brec. J. Pro- pitius en W. H. Zwaan. E. E. Pels en A. E. Kriiber. Gehuwd: J. P. Kronemeijcr en J. C. A. de Vink. A. H M. Vierdag en G. Boelens. Overleden: Arie Daatzelaar, wedn. van A. Schouten, 86 j. Johanna Dijkstra, wed. van S. Wigersma, 73 j. Gewetensgeld. Ten behoeve van 's Rijks schatkist is wegens te weinig betaalde belasting ontvangen bij den ontvanger der directe belastingen te Baarn f57.72, Gevonden voorwerpen. Een notitieboekje, een manchester jas, een speldje, eenige honden, een schooletui, een hooivork, een prenten boek, een huissleutel, een kanarievogel, een gouden dames-horloge, een paar kinderkousen, een alpinomuts. Barneveld Op het kasteel De Schaffelaar is op bijna 78-jarigen leeftijd onverwacht overleden baronnesse Van Nagell ge boren baronnesse v. Zuylen v. Nijvelt van de Schaffelaar. Baron en baron nesse van Nagell zouden op 14 Aug. a.s. 55 jaar gehuwd zijn geweest. De begrafenis is bepaald op Woens dag 12 uur op de algemeene begraaf plaats te Barneveld. Eemnes Tot Kerkmeester onzer parochie is door den Aartsbisschop van Utrecht herbenoemd R. van Klooster. Burgerlijke stand. GeborenRengertje, d. van A. Bos en J. Vcrwoert. Ondertrouwd H. J. Bieshaar en G. A. Loman. Hoogland Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Hendrika, d. v. M. Smink en J. A, Kok Margaretha, d. v. P. de Ridder en J. v. Laar Dirk, z. v. D. Rijnders en M. Vos kuilen, Door Notaris te Leuken is geveild het woonhuis met tuin van de Erven Kleinhoven aan den Zevenhuizer- weg. Het perceel werd ingezet door C. van Westerlaak voor de som van f2000 en na verhooging toegewezen aan H. P. L. Kaarsgaarn te Hilversum voor f2050. Voor de stierenkeuring, gehouden in de provincie Utrecht, werden 24 exemplaren aangeboden, waarvan 19 werden goedgekeurd. 3 jarige stieren. Klasse li: L. Smink, Wed. W. v. de Heuvel. 2 jarige stieren. Klasse IIR- v. de Hoef. Idem klasse 111 a.: H. Brouwer, Wed. Joh. v. Midde laar. P. Hilhorst. W. Hofslot (Soest). Idem klasse III b.: W. Hilhorst. C. v. 't Klooster, C. Huurdeman. 1 jarige stieren. Klasse lil a,: Erven A. v. Veld huizen. Idem klasse III bC. Herder, -. d. Hengel, A. v. 't Klooster. P. Kok (2 exemplaren), A. Voskuilen, A d. Wetering. Het zilveren bestaansfeest der Coö peratieve Zuivelfabriek werd met groote geestdrift gevierd door de landbouwers, die zich wel bewust zijn dat door deze Coöperatie de welvaart in hun ge meente is toegenomen. tiet feest werd ingezet op kerkelijke wijze doordat op den I en dag in beide parochies een H. Mis werd opgedra gen tot intentie van de levende en overleden leden der Vereeniging. Omstreeks b uur 'savonds kwam een gedeelte der leden, omdat het getal zoo groot was om ze op één avond te ontvangen, in het rijk versierde „Con cordia" op Langenoord bijeen. Aan de bestuurstafel zaten het Bestuur met de Geestelijken en de Burgemeester. Hei tooneelgordijn was versierd met een teekening van de Zuivelfabriek en omgeving. Verder waren zeer vele bloemstukken geplaatst. De heer A. Brouwer voorzitter der Vereeniging opende de bijeenkomst met den Christelijken groet en heette alle leden en genoodigden van harte welkom en hoopte, dat het feest tot aller genoegen zou slagen. In zijn toe spraak bracht hij vooreerst dank aan de bestuursleden, welke steeds twee instellingen Zuivelfabriek Maalderij, die welvaart hebben ge bracht in onze gemeente. Hij hoopte, dat de thans jubileerende vereeniging nog moge toenemen in bloei. Pastoor De Jong, die ook namens Pastoor Broere het woord voerde, liet uitkomen, hoe Gods zegen deze ver eeniging heeft begunstigd, en uitte zijn wensch, nadat hij het Bestuur zijn felicitaties had aangeboden, dat dit in de toekomst zoo moge blijven. Directeur Gudde sprak gelukwen schen en dankte voor den grooten steun steeds ondervonden; ook dege nen, die eiken dag met hem de ge leverde melk verwerkten tot zuivel en andere producten; Een afzonderlijke gelukwensch sprak hij ook tot de heeren C. v. d. Coterlet en Van Dijk, die 25 jaren trouw hun plicht hadden gedaan. De vooruitgang der fabriek valt wel af te leiden uit de begin- levering van melk nl. 2 millioen K.Ö. en thans 6 millioen. Men was verder onder gul onthaal gezellig samen. Inmiddels kwam Jan van Riemsdijk en zijn gezelschap op het tooneel en heeft bij kleine tusschenpoozen de feestvierenden doen genieten van de vermakelijke boerenliedjes en gezangen. Vermeld zij nog, dat na de pauze de heer J. v. d. Hengel namens alle leden ten gelukwensch uitsprak voor de jubileerende bestuursleden, die de zaak durfden aanpakken en het be gonnen werk hebben doorgezet, waar van nu allen de vruchten plukken. Na afloop der voordrachten werden allen nog g itracteerd op een welvoor ziene koffietafel. De tweede avond is op ongeveer gelijke wijze als de eerste verloopen. Behalve de woordvoerders van den eersten avon'. hebben nu ook nog gesproken de heer P. Kuyer, die den Directeur bijzonder dankte voor het werk. dat hij in de afgeloopen jaren had verricht. De heer C. Hilhorst feli citeerde het Bestuur wederom voor het gedane werk. Ten slotte sprak de heer W. Gudde nog tot het aanwezige per soneel en tot den heer Casander uit Amersfoort, omdat hij het Hoogland- sche Zuivelproduct in meer dan 200 winkels brengt, waardoor de vereeni ging ook in bloei is toegenomen. Hooglanderveen Naar wij vernemen zal de tweede helft der melkcursus (bestaande uit 3 lessen) welke gegeven worden door den Heer A. J. van Licrop, op het be drijf van T Kok, op Woensdag 2 Mei des n.m. half 4 uur worden voortgezet. Baarn Vereeniging voor Veilig Verkeer. Op Vrijdag 27 April houdt de afd. Baarn en Omstreken van de Vereen, voor Veilig Verkeer een propaganda- avond in de Aula van het Lyceum, waar de heer G. Goorhuis, Commis saris van Politie te Amersfoort, een lezing met lichtbeelden zal houden, terwijl tevens de jeugdverkeersfilm zal worden vertoond. De toegang is vrij. Burgerlijke Stand. Gebo'enLambertus, z. van W. Broerze en J. Petersen. Jan Albert, z. van A. J. Hartman en v. d. Slcen. Hendrik, z. van G. Brust en J Luttmer. Adrianus Gerardus Jaco bus, z. van J. J. v. Wegen en M. T. Schwegler. Elisabeth Tjitsk, d. van T. Boersma en E. T. Schallies. Johannes Wilhelmus, z. van J. Meijer en A. H. v. d. Berg. Ondertrouwd: Hoevelaken Geslaagd te Utrecht bij het eind examen van den cursus melkonderzoek den Heer A. van Lierop alhier. In den nacht is 'n 6-wielige vracht auto nabij de kerk aan den Rijksstraat weg in de sloot gereden, met het ge volg dat een groot gedeelte van den inhoud, o.a. bierflesschen etc. tegen de aldaar gelegen boerderij slingerde. De slag was zoo hevig, dat de ontstelde bewoners, die zich reeds ter ruste had den begeven, naar buiten snelden. Ge lukkig zijn er geen personen veron gelukt. Nijkerk De Crisis-Rundvee-Centrale heeft op de veemarkt slechts 36 runderen over genomen. Er waren 75 dieren opge geven, waarvan 29 niet waren aange voerd. terwijl 10 stuks werden afge keurd. Wanneer het met de vrijwillige levering niet vlotter gaat, is het te voorzien dat toch nog tot gedwongen levering zal moeten worden overgegaan. Op 14 Mei kan nog weder levering plaats vinden. Inlichtingen geven de zaakvoerders. De door Notaris Reijers gehouden veiling van het huis met schuur en tuingrond aan de Veenestraat, toebe- hoorende aan Schussler, ingezet op f4051, is opgehouden. Op de markt. 315.000 eieren: extra groote f2.65; gewone f2—2 50; eendeneieren f2— 2,25; 70 biggen f9—12; I varken f40 261 runderen: kalfkoeien f170—210; kalfvaarzen f60—160; vet vee lekw. f 0.18-0.252e kw. f 0.15-0.18vette koeien f155—195; 98 mestkalveren f 8—15. de nieuwe kwaliteits Sigaar 3—5—6—8—10 cent Voor het Soesterkwartier alleenverkoop O. Soesterweg 27 - Telef. 1J55 G.J./VVerweij De ondernemers van de bekende magazijnen De Bijenkorf maakten 1933 f 1.264.799 winst. Op last van de justitie is te Bergum aangehouden de vroegere secretaris- ontvanger van acht waterschappen in Friesland, die o.m. wordt verdacht van verduistering van ruim f30.000 ten nadeele van de waterschappen. Zaterdagmiddag brak brand uit in hel vrouwenpaviljoen „Mariënoord", behoorende tot de Rekkensche inrich tingen te Eibergen. Het vuur dal op de bovenverdieping was ontstaan, greep zeer snel om zich heen, zoodat slechts een klein gedeelte van den inboedel kon worden gered. Het pavil joen brandde tot den grond toe af. Zaterdagmorgen waren vijf ambte naren op jacht op een smokkelauto ir de omgeving van den Kruisberg te Bunde. Er werd geschoten met een nieuw soort browning. Tijdens de sehietpartij is een verdwaalde kogel in het ledikant van Schroder, in diens villa, terecht gekomen. Op eenige centimeters suisde de kogel Schroder langs 't hoofd, en drong in 't hout van zijn ledikant. De smok kelauto, waarom het bij de jacht be gonnen was, wist te ontkomen. In het kantoor van de A.T.O. te Elburg, waar in October werd inge broken, is wederom een inbraak ge pleegd. Van de daders, die 200 gld. buit maakten ontbreekt elk spoor. Een militair vliegtuig raakte bij het opstijgen van het vliegveld Waalhaven te Rotterdam een paal. De bestuurder, luitenant v. d. Giessen, trachtte daarop een noodlanding te maken, waarbij het toestel over den kop sloeg en vrijwel, geheel vernield werd. De bestuurder bleef ongedeerd. Wederom hebben zich 7 gevallen voorgedaan, waarbij de gemeente den Haag door steuntrekkenden is bena deeld. Tegen de betrokkenen zal ter zake van oplichting vervolging worden ngesteld. Een 16-jarige landbouwerszoon is nabij Rimburg door een hollend paard omvergeloopen. De jongen was op slag dood. Retraiten in het St. Alfonsushuis te Amersfoort APRIL Zaterdag 28 April—I Mei. Mannen en jongel., verg. (6.50. MEI Woensdag 2—5 Mei. Gerescrv. Jongensretraite, verg. (6.50. Eerw. Zusters. Dinsdag 15—18 Kon. Marechaussee, verg. 16.50. Zaterdag 19—22 (Pinksteren) Mannen en jongel. verg. (6,50. Zaterdag 26—29 Meisjes, verg. (6.50. Dinsdag 29 Mei -1 Juni. Geh. Dames Middenstand, verg. f 10. JUNI :n (mliiticplichtigen e.a.)(6.50. Gehuwde vrouwen, verg. 16.50. Gereserveerd. Gehuwde Dames, verg. f 15.—. Gereserveerd. R. K. Politiebond SI. Michaül, verg. 16.50. Heeren vinccntianen, verg. 110.—. Ongehuwde Dames, verg. 112.50. JULI Zaterdag 30 Juni—3 Juli. Heeren Middenstand, verg. 110.—. Dinsdag 3—6 Juli. Gehuwde vrouwen, verg. f6.50. Heeren Vtncentianen, verg. f 10.—. Geh. Dames Middenstand, verg. 10.—. Ongch. Dames Middenstand, verg. 10.- Dinsdag 17-20 Meisjes, verg. (6.50. Vrijdag 20—23 Gereserveerd. Maandag 23—26 Jonge Middenstanders, verg. (7.50. Zaterdag 28—31 K.J.V. (leden en aspiranten), verg. (6.50 AUGUSTUS Woensdag 1-4 Aug. K.J.V. (leidsters en leden), verg. (6.50. Zaterdag 4—7 Jonge Werkman, verg. 16 50. Donderdag 9—12 Heeren Handelsreizigers, verg. 10.— Zondag 12—15 Jongens (16 en 17 jaar), verg. 16.50. Zaterdag 18—21 Mannen en jongemannen, verg. (6.50. Dinsdag 21—24 Heeren Middenstand, verg. (10.—. Zaterdag 25—28 Meisjes, verg. 16.50. Dinsdag 28—31 Ongch. Dames Middenstand, verg. 10.—. Beleefd verzoek zich aan Ie melden bij de Directie van het Retraltenhuls. Tel. Amersloort 303. Poatcheque en giro no. 92245. Vrijdag 1—4 Juni. Jonger Dinsdag 5—8 1 Zaterdag 9—12 Dinsdag 12-16 Zaterdag 16—19 Dinsdag 19-22 Vrijdag 22 -25 Dinsdag 26-29 Zaterdag Dinsdag 10-13 Zaterdag 14-17 Een zenuwzieke meubelmaker te Hannover heeft zijn vrouw doodgesla gen en zijn 19-jarige dochter en een 6-jarig zoontje zoo ernstig verwond, dat zij na aankomst in het ziekenhuis overleden. De dader meldde zich ver volgens bij dc politie. Hij had als wa pen een granaathuls gebruikt, die hij als herinnering aan den oorlog bewaarde. Ecu dienstplichtig soldaat van dc specialistencompagnie 5e Regiment te Amersfoort, verliet op 10 Oct. 1926 hij was nog pas zeven dagen onder de wapenen en nog niet gekeurd zijn korps en week uit naar Duitsch- land. Ruim 7 jaar bleef hij weg. Op 19 Maart van dit jaar is de deserteur in Rotterdam aangehouden. Toen werd hijafgekeurd. Thans had hij zich wegens desertie Ie verantwoorden voor den krijgsraad, die hem veroordeelde tot f30 boefe. Vanwege de verbouwing der Pastorie ie Doorneburg zou de kluis een andere plaats krijgen; toen de kluis reeds los stond wilde pastoor Wiegerink er nog enkele kleiiioodiiin uilhalen. De open gaande zware deur deed dc kluis aar evenwicht verliezen met hel noodlottige gevolg dat zij voorover viel en de pa stoor gekneld raakle tusschen deur en wand. Ernstig bezeerd en met gebro ken ribben werd hij opgenomen. Op twee bankloopers te Mainz, die een bedrag van 10.000 Mark van de rijksbank hadden gehaald, is een roof- overval gepleegd. Toen zij bij het ge bouw der landbouwbank, waarvoor zij het geld gehaald hadden, waren terug gekomen, sprong plotseling een man uit een auto en loste eenige schoten op de bankloopers, die vrij ernslig ge wond werden. Op het geluid der schoten kwamen eenige bankbedienden toeloo- pen, waarop de roover in zijn auto sprong cn ontkwam. In Dresden heeft ten zekere Görner, na een twist met zijn a.s. vrouw, zij beide zoontjes van 8 en 6 jaar, di reeds te bed lagen, met een bijl dood geslagen. De man schoot zichzelf hierna een koge| door het hoofd. Zijn 10-jarig dochtertje liet de man ongemoeid. Dc veroordeelde Van den Elzen heelt in de gevangenis te Leeuwarden een volledige bekentenis afgelegd. Hij heeft uitvoerig bekend, in hel najaar van 1931 met zijn vader de misdaad in de bosschen van Putbroek bedreven te hebben. Tevens heelt hij medegedeeld, dat hij de drie lijken na de misdaad all-en naar de kuil heelt gedragen, waardoor zijn kleeren vol bloed waren geraakt. Hij had deze verborgen in water, vlak bij zijn huis, waar zij door de juslitie te voorschijn zijn gehaald. Ook verklaarde hij, dat zijn vader hem verteld heeft, dat hij ook Roubroeks op dezelfde manier had gedood. Er is geen sprake van, dat er een derde in het spel is geweest. De be kentenis van den jongen Van den Elzen geschiedde geheel uit eigen beweging. Van den Elzen Sr. heeft tot nu' toe geen bekentenis afgelegd. De arbeiders bij de werkverschaf fing aan de Geleenbeek. liet groote nor- malisatiewerk in de mijnstreek, hebben geweigerd onder de beslaande voor waarden den arbeid voort te zetten. Te Utrecht is een dame, die op een der banken in de Maliebaan had plaats genomen, plotseling overleden. Heel- cn balf-voornaam Hcel-voornaam houdt meer van '1 wezen; Half-voornaam meer van den schijn; Hccl-voornaam eerl 's gasthccrs kelder, Half-voornaam prijst eigen wijn. Hecl-voornaam maakt dat zijn gastvriend Zich voordeelig voordoen kan Half-voornaam richt zóó 't gesprek ii Dat hij blijft de groote man. Hccl-voornaam is meeslal minzaam; Half-voornaam is lomp en bar; Heel-voornaam bezit iets vorst'lijks; Half-voornaam iets van een nar. Heel-voornaam is deftig, waardig, Maar natuurlijk toch en waar. Half-voornaam is vol gemaaktheid, Half-voornaam is vrees'lijk naar. In de slaatsbruinkoolmijn van Ka- kain bij Varesj heelt door onbekende oorzaak een gasontploffing plaats ge had, waardoor een gedeelte van de mijn werd verwoest en alle toegangen met puin werden versperd. Er bevon den zich ruim 200 mijnwerkers 10 de mijn. Hel reddingswerk, dat onmiddel lijk werd aangevangen, was builenge- on moeilijk, daar er zich nog gas de mijn bevond. Toelt slaagde men er in een aantal der opgesloten arbel- ders tc redden, waarvan verschillende gewond waren, ook werd ccn aantal lijken geborgen. Hoeveel slachtoffers de ramp precies gemaakt heeft is nog niet te zeggen, doch hun aantal zal waarschijnlijk ver over de 100 bedragen. Te Amsterdam viel een aantal houten deuren van een vrachtauto. Een 12- jarigc jongen, die bovenop dc vracht had gezeten, viel eveneens cn kreeg het hout op zich. Ernstig gewond werd hij bevrijd cn naar liet ziekenhuis over gebracht, waar hij is overleden. Bij een brand in een schuur te Ter Aar wilde men de daarin staande auto naar buiten rijden, daarbij ontplofte de benzinetank, waardoor een persoon ern stige brandwonden opliep. Dc schuur, veel hooi en stroo, eenige wa gens en landbouwwerktuigen, brandde geheel af. WELKOM VREEMDELING. Gevestigd in dc gcm. Amersfoort. Hitje Brouwer, O.Soesterw. 179, huish, Uw wensch wordt werkelijkheid, wanneer gij .Zij"-CrCme ;en vaste plaats op Uw toilettafel Eeclt. De harme en frischheid van Uw teint zal dan cUw stoutste verwachtingen overtreffen. In prijzen van 20-30-45 cn 75 cent. Hilda Gettwert, R.KStationsslr. 30, kapster Schmitz, R.K.. Schimmelp.k. 18b. slijper Gerrildina Luntcr, R.KH. v. Vian.- denstraat 5, veil.w. Oosterwoud, U.K., Edlsonstr. 23 Johanna Mcinders, R KSchitnmclp. straal 32, kinderjuffr. H. Schuurman, U.K., P.ilmstr. 259, arb. T. v. Baren, R.K., O Soesterweg 211, radiomonteur P.v.d.Lubbe. R.K I Citsl 31. huff.ch. A. Kwetsie, N.I., B.W laan U». winkclb. Geertje v. d. Wetering. N.ll. Utr.WCg 293. verpleegster Sjoukje Horjus, N.ll., idem idem G. Bergmans. Nil.. Bissehopsw. 152, godsdiensti'iiderw. J. Smink, R.KKrankel sir. H. arb. Frederika v. der Laan. Socslerw. 47, dienstbode Aartje van Beek, A P.iuiowml. 48, id. Maria Longhi, R K L'ir weg idem Elisabeth Zdlcr. R.K idem. Idem Edith Piisch, R K nlem. idem Reinije Kuclewtjn.ü K Mauritsl 17. id. Christina K"k. N.llScheltemal. 3, bed. A. Weimar, G.K., A.Cuypstr. 42, sg.maj. Mechelina de Winter, N.ll., Sophi.il. Ui M. Knul, N.ll., .Ostadepl. 11opp.w.in. Jacoba Vivië, R.K., Narcisstraat 40 O. v. d. ülind, N.ll., Zuidslngel 20. melkslijter II. Wegkamp, G.K., Sl.RaJboudstr. 14. meubelmaker Cato Swclheim, N IK.Wilhelm.str. 29 J. Huurdeman. R.K., Kamp 32 Rosaimmde Mayr, R.K B.V» laan 300, dienstbode J. Meulcnberg, N.H., Kamp 27, klccrm. Tetje Mast. U Aldeg.str. 54. kr.vcrpl. H. HCiffgen, R.K.. I.i-rentzsln it 1 K, Kalsbeek N IL, Cav.kaz.. wijw.huz, L. v. Musclt, R K., idem. idem - H. dc Mik, Ie Inf.Kaz.str. Ikorp.pol.lr. Eja Buis, Ml, Utr.wig _'i,iverpi. Nccllje Valkenburg, N.ll., idem Elizabeth Groenendijk, Scheltemal. II ass. Zandbergen Antonia v. Biiuren, R K I uinslr. 2 F. Kopec. N.I., Arnli sir. Ui, winkelier Errisje v. l.angclaar. N.ll.. Zuidsingel 20 R. dc Jong Schouwenburg, N.ll., D. FockemaMim 95 Jhr. G.ISandherg. de (Jenestell. 9. Ll.vï Anna lluijgcn, R.K., l'r. Ercderikl. 26; directrice. A. Klippel, N.ll,, O. Soesterweg 199 gep. marine. C. Vink, R.K., Groenmarkt 1, tiliaalh. L. de Sutter, R.K.. Javastroat 17. C. Triesman, O.K., Edisonsiraat 21 A. Jurrisscn, R.K., j v.oid, laan 5. Gerarda Arbon, O.K., Marcmistr 20 juffr. huish. Johanna Smink, R.K., Krankcledcnstr 10, dienstb. A. Kipp, O.K., Borgesiuslaan 34. G. Hazekamp, Pnuwstraat 24, waclitm. G. Boerkamp, R.K., Pascalstraat 22 inspecteur. K,AK2ppcl dienstb. Aaltje Rijkeboer, G K„ II v. Vianden- straal 28. dienstb. W. de Kriiil, N II., A.dc Kamp 17, arb. Maria 0»iabriiKe. Nil. v. l'erall,,. str. 27, dienstb. voor Amersfoort en Omstreken AMERSFOORT. ?n 607 Lange Qracht no. 4 - Telefoon no. 304 Deskundige voorlichting bjj den aan- en verkoop van I'll t Verhuring van Lips Safe-loketten Verzilveren van coupons - Handelscredietei, - Incasswrin Spaar-deposito's rente 3'/a pet.

De Eembode | 1934 | | pagina 2