C, H. van Doorn Zn. Weg toch die voetpijnen! ,h°e Blok's-ldeaal „Meta-Podium" Allerlei Het is zoo eenvoudig om Uw voetpijnen kwijt te raken en het ook voor U mogelijk te maken weer flink te kunnen loopen zonder spoedig vermoeid te worden Ko.pt n.l. een p„.r STEUNSCHOENEN doch slechts zulke, bij welker samenstelling de NIEUWSTE VINDINGEN zijn toegepast. De oudere systemen, welke lang niet volmaakt zijn, kunnen U geen baat brengen! voorkomt en geneest V VOETGEBREKEN (Ned. Octrooi 25190) Ziehier vier soorten steunschoenen (voor spreid-, plat- of knokvoet) SSS uitvindingen van den allerlaatsten tijd SS elk in hun soort volmaakt ALLEENVERKOOP UTRECHT8CHE8TRAAT9 TELEFOON 219 Pastoor Spitzen. De Zeereerw. Heer A. W. J. Spitzen, benoemd tot pastoor der parochie van O L, Vrouw aan de Langegracht. zal Vrijdagavond als zoodanig worden geïnstalleerd. Ir. de parochie van St. Joh. Vianney te Deventer wordt zijn heengaan zeer betreurd. Belastingen. Naar men ons mededeelt is het Ont vangkantoor der Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnzen met ingang van 23 juli a.s. verplaatst van Zuid- singel 45 naar Prins Hendriklaan 5, (in de nabijheid van het Stationsplein). De gelegenheid tot het aanvragen van kostelooze rijwielbelastingmerken blijft echter op de ter kennis gebrachte dagen in de avonduren uilsluitend be staan Zuidsingel 45. Tentoonstelling K. J. C. St. Franciscus Xaverius. Een smaakvolle expositie van keu rige werkstukjes op velerlei gebied geeft ons Zaterdag en Zondag de K.|.C. van St. Franc. Xav. in de bovenzaal van St. Aechten te zien. Iedere club verzorgde z'n eigen stand. Vooral de timmerclub komt flink voor de dag met mooi afgewerkte boekenkasten, een pracht radiokast, bloementafeltjes, een keurige collectie schemerlampjes van geheel nieuwe en oorspronkelijke vorm enz. Ook de boekbindersclub laat met hun vele soorten fraaie banden goed werk Iets nieuws geven de verkenners met hun aardige stand leerbewerking por tefeuilles. mappen, portemonnaie e.d. Op t tuoneel laten ze een volledig kamp tijdens een week-end zien. Tenslotte mag niet onvermeld blij ven de huisvlijt-stand, waarop allerlei voorwerpen, door de jongens vrije uren thuis vervaardigd. Het geheel getuigt van ijver en toe leg van de jongens onder practische en kunstzinnige leiding. Ongetwijfeld zal deze expositie veler belangstelling trekken. De tentoonstelling is geopend Zaterdagavond a.s. van half 8 tol half 10 cn Zondag van half 12 tot I en van half 4 tot 8 uur. Toegang vrij. muziektent Viandenstraat, aangeboden door de Regimentscommandant. Uw Fietsplaatje „op naam" De aandacht wordt gevestigd op de mogelijkheid in het plaatje van het komende jaar den naam en het adres an den eigenaar te laten stempelen. Daardoor zal ontvreemding voor komen worden, omdat het plaatje voor onbevoegden geen verkoopwaarde meer heeft, terwijl bij verlies de vinder kan volstaan met hetzij afgifte aan de politie, hetzij in een ongefrankeerde enveloppe te sluiten, en deze te voorzien van naam en adres op het plaatje voor komend. De Post bezorgt het dan tegen berekening van strafport aan den eige naar terug. Een eventueele oneerlijke vinder, die het plaatje zelf zou willen behouden, stelf zich dan bloot aan een ervolging wegens diefstal of heling. Er besfaaf o.i. een goede kans op dat door deze vinding een einde komt aan de belastingplaatjes-misère. Tot voldoening stemt het, dat de organisatie ervan berust bij „Zonne straal" de Vereeniging, welke het be kende Sanatorium te Hilversum exploi teert, zoodat hiermede niet alleen het algemeen publiek belang wordt gediend, doch mede ook de t.b.c.-bestrijding. Na storting van f2.70 op postgiro 800van „Zonnestraal", Stadhouders kade 108, A'dam, Tel. 26180 ontvangt men een van naam en adres voorzien plaatje, franco thuis. Bestellingen kun nen tevens worden opgegeven bij vele postagentschappen en rijwielstallingen en zaken. Verder kan men bij de firma Ram- selaar, alhier, reeds aan hel postkan toor gekochte plaatjes tegen betaling van 10 cent laten ponsen. Deze machine komt Maandag a s. den dag waarop de verkoop der plaatjes aan de postkan toren begint, in werking. bun 1 Het jubileum van de Zusterschool in de parochie St. Henricus. Op 4 October a.s. is het 25 jaar geleden dat de R. K. meisjesschool in de parochie van St. Henricus werd ge opend. Tevens is het dan ook 25 jaar ge leden, dat Zuster Seraphique als hoofd aan de school onafgebroken werkzaam is geweest. Aan ieder is het bekend met hoeveel liefde, zorg en toewijding zij zich geheel en al aan de opvoeding De Oudheidkundige vereeniging der ieuêd beeft gegeven. .Flehite'te Amersfoort bood haar leden Dit heuglijk feit mag niet onopge- tnet het jaarverslag een fraaie premie-merkt voorbijgaan. Het zijn op de aller- plaat aan. Deze premieplaat is getee- eerste plaats de kinderen, die door een kend door den bekenden Hermanus blijk van waardeering hun dankbaar- Sachtleven of Saftleven (1609—1685). schilder, tcekenaar en etser. Door Her man Specht, zijn tijdgenoot, is deze teekening in koper gegraveerd en als kopergravure In den handel gebracht. Hoewel 't jaar der uitgave niet staat aangegeven, is toch na te gaan, neer dit 't geval is geweest. De beide wapens in den rechterbovenhoek wij zin ons den weg. 't Moet 't jaar zijn, waarin de beide burgemeesters, wapens daar staan Both e Scacck gelijktijdig ais zoodanig fun geerden. Dit is t geval geweest 1656 en in 1661, toen Hendrick Both en Dr. Hendrick van Schaeck de biide burgemeesters onzer stad De plaat stelt voorgezicht op Amersfoort, gezien van uit 't Noord- Westen en geeft duidelijk aan de plaats der poorten, kerken cn kloosters uit dien lijd. Terwijl andere kopergravures, zoo de bekende uit Van Bemmel door Licnder en die uit Matthcus door van Ooesburgh, antiquarisch nog veelvuldig voorkomen, is deze zeldzaam. Ook juist daarom heelt 't bestuur de keu' vallen op deze kopergravure, toen tot uitgave eener premieplaat in uiterst beperkt aanlal besloten werd. De exemplaren, die nog over zijn, blijven gereserveerd voor lien, die zich als lid vart „Flehite" laten inschrijven. Hedenavond zal de stafmuziek, onder leiding V3tt den kapelmeester van der Glas een concert geven inde heid kunnen toonen en zeker zullen de ouders hun medewerking geven, Daar naast zijn er echter zeer veel oud-leer- lingcn die nog met genoegen aan hun schooltijd zullen denken cn die nu nog meer dan als kind op school, beseffen wat Zuster Seraphique voor hen en voor de jeugd geweest is en n"g is, Wij gelooven dan ook zeker dat dezei dag ecu vreugdedag zal worden, voo allen, maar vooral voor het hoofd der school, de Eerw. Zuster Seraphique dat haar een passend h ildeblijk zal kunnen worden aangeboden. De heer S. G. Kortbeek slaagde voor hel eindexamen der R. K. H, B. S. te Hilversum. Te Deventer slaagde voor het eind examen der Middelbare Koloniale Landbouwschool de heer M. W. H. in IJsselslein. Nieuwe lasten. Vele Nederlandsche gemeenten wor den opnieuw financieel zwaar getrof fen door de voorgenomen korting op de Rijksuitkeering uit hef Gemeente fonds. Ook Amersfoort moet weer inkom sten missen. Voor 1935 is dil gemis te stellen a ruim f 29.000. Volgende jaren wordt méér. Bij het samenstellen der begrooting >or 1935. die op 31 Aug. den Raad sluitend zal worden aangeboden is met dezen nieuwen tegenslag gerekend. Gemeenteraad. Aanvullingsagenda vergadering Dins dag 24 Juli des avonds om zeven uur Benoeming keuringsveearfs open baar slachthuis Benoeming leeraar Engelsche taal en letterkunde Handelsdag- en avond school. Vermindering boventallige leerkrach ten bij het openbaar lager onderwijs. Wijziging concessie-voorwaarden Amersfoortsche Autobusdienst. Aanvulling voorwaarden, waarop door de gemeente subsidies worden erleend, Verbetering van Stationsstraat en Snouckaertlaan. Verlaging steunnormen voor werk- loozen. Terugname uit het grondbedrijf van bouwterrein aan Anemoonstraat Memlingstraat. Verhuur bouwland Soesterweg aan A, W. van den Bremer te Soest. Verhuur bouwland Randenbroeker- weg aan W. van Kessel. Verhuur bouwland Heiligenberger- weg aan B. Pegman. Verhuur bouwland Heiligenberger- weg aan J. H. Boomhouwer en A. Veldhuizen. Verhuring aan L. Kentgens te Utrecht in de jacht op landerijen onder Hoogland, Baarn enz. Verkoop bouwtterrein Stephenson- straat groot 55 MJ. aan de N.V. P.U.E.M. voor f250. Verkoop bouwterrein Koninginnelaan groot x 1065 MJ. aan W. van Hase- len qq. voor f6400. Verkoop bouwterrein Johannes Bos boomstraat groot x 510 M'. aan J. G Overeem voor f3300. Zondagdienst H. H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. Dr. Batenburg, Utr weg 18, tel. 448, Dr. Duyvis, Utr.weg 145. tel. 396. Dr. Kolk. Berkenweg 15, lel. 579, Apotheek: lilmann, Langestr. 9, tel. 164. Rijks Hoogere Burgerschool. Toegelaten tot de Ie klasse 77 leer lingen, 11 candidaten werden afgewezen. Burgerlijken Stand. 17 Juli. Geboren: Johannes Henricus Jozef, z. v. J. M. C. van den Bos en H. G. Jansen Hermina Theodora Maria, d. v, van der Meij en C. B. Jansen Elisabeth, d. v. v. d. Kooij en J, Arlar Cornelia Eva, d, C. Rijn en E. van den Broek Dirk v. P, N. Ruijs en j. S. van Kolf schoten. GehuwdW. Karlas en C. M. Delen. Overleden: Adrianus van Es. oud 51 jaar, echtgenoot van van Straten. 18 Juli. Gehuwd H. B. P. Prinsen J, A. van Liempt E. A. Ramso laar en H. van den Broek W. Kraai- kamp en A. Polhoven - G. W, T. de Ruiter en H. Schmidt A. L. Cools en G. van Voorst. Overleden Gerar- dus Leenders, oud 15 jaar. 19 Juli. Geboren: Johanna Wilhel- mina, d. v. W. v. Kessel en Borsl - Jan, z. v. A. Noordanus en W. Rik- kers Hans, z. v. A. Nijveldl en M, C. Brouwer Christina Niesje, d. v, H. D. Sfechman en N. van de Bunt. OndertrouwdA. Post en G. M. v. d. Kilden A. H. Rouwenhorsf en J. Hienekamp C. J. Verhoef en H. Niewold H. de Kruif en A. M Middelkoop L. van Essen en K. P, Beek. GehuwdA. A. L. Verbruggc en I. lonker H. Scheilarf en A, D. Veenendaal K. W. Meijer en J. G. Gramsma. Vereeniging Katholiek Amersfoort. /^gtalCIl LCtHkflnteil, Divaflbcddeil, Opklapbed^ Gezondheidsmatrassen A H VAN NIEUWKERK N.V. - TEL. 543* COKELETE W0HINSIMB1CHTIHB BEEKEN8TEIHSCHELM» 10 - OPSEKICHt 190a Wat U bijna volbracht, wal U bijna gelukte, dal is waardeloos. Om Uw werk steeds geheel fe vol tooien, om Uw energie zoo voor- deelig mogelijk fe kunnen be- nuflen, moet U altijd „fit" zijn. U bereikt dit door hel geregeld gebruik van KIMj-pepcrmunt. Maandag 23 Juli, des avonds kwart over acht, zal in het gebouw der R. K. Werkliedenvereniging St. Jozef eene vergadering worden gehouden van afgevaardigden voor de vereeniging Roomsch Amersfoort. In die vergadering zullen dc statuten worden behandeld, die wij hier laten volgen, onder opmerking, dat ze uit drukkelijk zijn bedoeld als concept en dus voor allerlei wijziging en aanvul ling vatbaar zijn. Na behandeling der statuten wordt een bestuur gekozen. Concept Statuten. Art. 1. Er is opgericht een Vereeni ging, genaamd „Katholiek Amersfoort". De vereeniging is gevestigd te Amers foort en is opgericht voor den tijd van 29 jaar en 11 maanden, te rekenen van den dag der oprichting, zijnde Doel. Art. 2. De vereeniging heeft ten doel, in overleg met de kerkelijke overheid, een centrale te zijn voor de Katholieke Actie in Amersfoort en deze actie op de krachtdadigste wijze te bevorderen. Middelen. Art. 3. De vereeniging tracht dit doel te bereiken door: a. behartiging der algemeene katho lieke belangen; b. het bevorderen van een goede samenwerking tusschen de verschil lende katholieke vereenigingen c. het steunen van en het initiatief nemen tot het oprichten van nieuwe vereenigingen d. waar noodig optreden en actie voeren namens de katholieken van Amersfoort e. alle andere middelen, die tot het doel bevorderlijk kunnen zijn. Leden. Art. 4. Leden der vereeniging kun nen zijn a. In Amersfoort gevestigde katho lieke vereenigingen (die rechtspersoon lijkheid bezitten); b. in Amersfoort gevestigde plaat selijke afdeelingen van katholieke ver eenigingen (die rechtspersoonlijkheid bezitten) c. Alle overige in Amersfoort geves tigde katholieKe instellingen, comité's en andere organen (mits rechtspersoon lijkheid hebbende). Verkrijgen van het lidmaatschap. Art 5. Elke vereeniging, die lid wenscht te worden, wende zich daartoe schriftelijk tot den secretaris van Kath. Amersfoort, onder overlegging van een exemplaar der statuten en huishoudelijk reglement en opgave van het leden aantal. Het Bestuur van Kath. Amers foort beslist over al- of niet toelating. Van deze beslissing staat beroep op de ledenvergadering. Verlies van lidmaatschap. Art 6. Het lidmaatschap gaat ver loren door: a. schriftelijke opzegging; b. royement krachtens besluit der ledenvergadering op voorstel van he' bestuur c. opheffing, ontbinding, of verlic. van rechtspersoonlijkheid eener aan gesloten vereeniging. Afdeelingen. De leden kunnen zich onder goedkeuring van het bestuur vereenigen in groepen (b.v. godsdienstige groep, charitalieve groep, sociaal-economische groep, jeugdgroep). Soort en aantal dezer groepen, op richting, werkwijze en bevoegdheid worden nader geregeld bij huishoudelijk :glement. Bestuur. Art. 8. Aan het hoofd van de ver eeniging staat een Bestuur van minstens 5 leden. Het is belast met de leiding der vereeniging, beheer der geldmid delen en uitvoering der besluiten. Elke onder goedkeuring van het bestuur tot stand gekomen groep heeft recht op vertegenwoordiging in he' bestuur; de wijze waarop die verte genwoordiging geschieden zal wordt nader geregeld bij huish. reglement. De overige leden van het bestuur worden gekozen door de algemeene vergadering uit de vertegenwoordigers of uit de leden der aangesloten ver eenigingen. De voorzitler wordt door de leden vergadering gekozen uit de bestuurs leden. De overige functies worden door het bestuur onderling verdeeld. Voorzitter, secretaris en penningm. vormen het dagelijksch bestuur. De wijze van aftreden van het be stuur wordt nader bij huishoudelijk reglement geregeld. Adviseur. De vereeniging wordt ter zijde geslaan door een Geestelijk Ad viseur, te benoemen door Z. H. Exc. den Aartsbisschop van Utrecht. Deze Adviseur heelt recht van toegang er wordt uitgenoodigd tot alle vergade ringen Besluiten worden aan zijn goed keuring onderworpen en treden zonder zijn goedkeuring niet in werking Van zijn uitspraak bestaat beroep op den Aartsbisschop van Utrecht. Hangende dit beroep blijft zijn uitspraak van kracht. De Geest. Adviseur draagt geenerlei verantwoording voor het finantieel beheer. Vergaderingen. Art. 10. Elke aangesloten verecni- Jging wordt op de ledenvergaderingJ Lisudina. vertegenwoordigd door een afgevaar digde of diens plaatsvervanger. Tot de jaarvergadering worden, be halve deze vertegenwoordigers cn hun plaatsvervangers uitgenoodigd de besturen der aangesloten gingen en groepen de Geestel. Adviseurs der onder scheidene vereenigingen en de verdere dienstdoende geestelijkheid der stad. Deze kunnen ook allen of tendcele uitgenoodigd worden tot een gewone ledenvergadering, indien het bestuur dit nuttig acht of noodig; zij hebben steeds slechts raadgevende slem. Geldmiddelen. Art. 11. De geldmiddelen der ver eeniging bestaan uit: a. Contributiön der aangesloten ver eenigingen, nader te regelen bij huis houdelijk reglement; b. Donateursgelden c. Giften d. Schenkingen en toevallige baten. Vereenigingsjaar. Art. 12. Het vereenigingsjaar loopt van tot Slotbepalingen. Vertegenwoordiging. Art. 13. Voorzitter en Secretaris ver tegenwoordigen de vereeniging in en buiten rechte. Huishoudelijk Reglement. Art. 14. Een huish. reglement, dat geen bepalingen mag inhouden in slrijd melde statuten, bevat nadere regelin gen omtrent verkiezing en werkzaam heden van het bestuur, contributie, vergaderingen en nadere inrichting wei king der vereeniging. Wijziging Statuten. Art. 15. Wijziging dezer statuten kan alleen geschieden met 2/3 der stem men in een daartoe met opgaaf der voorgestelde wijzigingen bijeengeroe pen vergadering. Zij treden niet ir werking, dan nadat daarop dc Bis schoppelijke en Koninklijke goedkeu ring is verkregen. Ontbinding. Art. 16. Ontbinding der vereeniging kan evenmin niet plaats hebben dan met 2/3 der stemmen in een daartoe opzettelijk bijeengeroepen vergadering. Bij eventueele ontbinding vervallen de bezittingen na betaling der schulden, aan een door de ontbindingsvergade ring aan te wijzen katholieke instelling. Onvoorziene gevallen. Art. 17. In gevallen, waarin de sta tuien en het huishoudelijk reglement niet voorzien, beslist het bestuur. Uit den Omtrek Achteveld Zondag hoopt de Weleerw. HeerA. Bekkum de H Priesterwijding Ie ontvangen. Zulks wordt voor deze parochie terecht een verheugend feil genoemd. De Eerste Plechtige H. Mis is bepaald op Woensdag 25 Juli onze parochiekerk. Hamersveld Er ontstond brand in het rieten dak n de boerderij „Akkerhoeve". Zulks werd gelukkig door de dienstbode ontdekt. Met behulp van enkele buren werd het met eenige emmers water een Minimax gebluscht. Onze oudste dorpsgenoot de lieer J. Veldhuizen is overleden in ouderdom van 89 jaren.' Hoevelaken Wegens het niet nakomen der ge meentelijke bouwverordening is tegen een tweetal personen procesverbaal opgemaakt, omdat zij verzuimd hadden voorat vergunning aan te vragen voor het verbouwen hunner woning. Hoogland Raadsvacaiure. De lieer W. Brou wer heeft voor zijne benoeming tol lid van den Raad bedankt. In plaats van de heer Brouwer is nu benoemd de heer G. v. d. Pol. Ook de heer G. v. d. Pol heelt voor zijn benoeming tot lid van den gemeenteraad bedankt. De voorzitter van het Centraal Stem bureau heeft nu tot lid van den Raad benoemd verklaard H. v. d. Heuvel. Nllkerk Wederom zullen eenige zomeravond bespelingen worden gegeven op onzen beiaard. Btoutcnburg Burgerlijke stand. OehuwdJ. Papenburg en G. de Sain. Nunspeet is een groote vracht auto, afkomstig uit Amsterdam in brand gevlogen. In den wagen werden ver voerd zes Husqvarna-ren-motoren, af komstig van de motorrennen te Fran- corchamps, waar onder ook de motor was van den verongelukte Nedeiland- srlie motorrenner Van der Pluym. In uen wagen bevonden zich voorts eenige zuurslofapparaten, welke ontploften. Tengevolge van deze explosies spron gen tot op ongeveer 200 M. afstand de ruiten van de in de omgeving gelegen boerderijen. De auto brandde geheel uit cn de zes motoren, elk vertegenwoordigende een waarde van f4000.- werden ver nield. Het voertuig was op weg naar Zweden. Op den weg moest de politie maatregelen nemen oin het verkeer te beveiligen. Eenige hooibergen indeonmiddelijke nabijheid moesten tegen brandgevaar worden beschermd. De onweersbuien, die over ons land zijn getrokken, hebben vooral in de buurt van de Kwakel, Uithoorn en Nieuwveen groote schade aangericht. Er is voor meer dan honderd dui zend gulden in de tuinen verwoest. Nabij Schlcltstadt weigerden de remmen van een aul bus waarin dertig personen waren gezeten, in razende vaart reed de auto de afbellende straat af. De meeste passagiers trachtten door uit de bus te springc-i zich Ie redden. Hierbijwerdenachtlien pcisonen ernstig gewond. Een vrouw is aan de ver wondingen overleden. De chauffeur kon tenslotte de auto in een sloot sturen. De passagiers die in de bus waren blijven zitten, bleven ongedeerd. In een tempel in Br.-lndië is tijdens de godsdienstoefening een verschrik kelijke brand uitgebroken. Volgens den ritus gebruikte men brandende stoffen. Hierdoor vatte het gebouw vlam en het vuur deelde zich zoo snel mee, dat slechts weinigen zich ongedeerd in veiligheid konden brengen. 30 per sonen zijn verbrand, terwijl veertig ernstige brandwonden opliepen. In een militair kamp in de nabij- heio van Parijs, ontplofte waarschijn lijk tengevolge van het te hard neer zetten een kist met granaten. Vijf soldaten werden op slag gedood cn een groot aanlal anderen ten deele zwaar gewond. In het Russische dorpje Olkoesj zijn vier k:nderen van een boer. tusschen 13 en 17 jaar oud, door kolendamp vergiftiging om hu leven gekomen. In liet Belgische grensdorp Arcn- donck is een depót, waarin spring stoffen bewaard werden, in de lucht gevlogen. De arbeider Kouwenberg, die dicht bij het huisje werkte, werd onder het puin bedolven en gedo d, Het [dynamiet is waarschijnlijk door ze'fontbranding ontploft. Binnenland Leusden Burgerlijke stand. Geboren Arnolda Johanna, d. van I oogland en J. Smink. Overleden Johannes Veldhuizen, 88 jr.. wed van W. Jordcnsc. Tegen het ontwcrp-uitbrcidingspli der gemeente Leusden, zijn geen be zwaren ingediend. Prov. Staten van Utrecht. De Griffier der Staten van Utrecht. Mr. Quarlcs ian Ullord is benoemd tol burgemeester der gemeente Apel doorn. Retraite Jonge Middenstanders. Wij vestigen de aandacht op de Re traite voor Jonge Middenstanders, welke van 23 tot 26 Juli te Amersfoort wordt gehouden. Deze retraite is toegankelijk voor alle Jonge Middenstanders. Spoe dige opgaven worden gaarne ingewacht Uitspraken Kantongerecht Amersfoort. Ongekeurd vlecsch vervoeren H v Amersfoort f of 20 d Kapperssalon open na sluitingsuur: v. G. Amersfoort (5 ol 2 d ,'c Bern nes gebouw z. v. als woning doen gebruiken J. II. aldaar 13 of 2d. i w I Vtfld, 1,101 bev«"dcn J. W, Amersfoort (8 «f .j d. f. H°nd«nkarf "",ller nuniincrbcwijs O. M. Amersfoort 13 ol 1 d Vrachtauto zonder goedkeuring be- 15 Ol 2 d 3 n ïi ,W' v' Utrecht f5 ol 2 d., D. lp. p,iiien idem. Leo,"N, li. Spakenburg 01 1 U- hoest 13 Ol 2 d. Loopen op verboden grondC. v. d. S. Schiedam 12 ul I d., k Amers foort f 1 of l d. J' *mers Schip in binnenwater zonder tan-

De Eembode | 1934 | | pagina 2