R. K. Werkliedenver. St. Jozef. Maandag zal voor de leden van St. Jozef Pastoor Hooijman een spreek beurt houden in de Patronaatszaal aan de Paulus Borstraat, aanvang 8 uur. Komt in groote getale naar deze be langrijke bijeenkomst. Muziek-avond. Zondag 3 Febr. geeft de R. K. Mu ziekvereniging .Wilskracht" met me dewerking van het Knapen- en Man nenkoor der St. Henricus-parochie en het Dameszangkoor „Animato" een uit voering in de gemeentelijke Markthal. Aanvang 8 uur. Zij die vorig jaar deze avond hebben meegemaakt zullen zeker dit jaar weer present zijn. Door den stads-architect Van der Tak werd aanbesteed het verbouwen van het hoekpand Kamperbinnenpoort —Muurhuizen (eertijds bewoond door den heer Grootkop). Hoogste inschrijvingVan den Brink en van der Kolk f 13.763. Laagste: W. Wassink f6157. Burgerlijke stand. GetrouwdJ. H. Pampus en P. Buijs. H. J. H. Peper en L. Eschwege. G. Timmer en A. Potman. J. Meinen en A. Wander- GeborenCarolus. z. van W. Th. v. Oldebeek en P. M. v, Yken. Evelina Wilhelmina, d. van A. F. v. d. Brom en E. Hijmering. Brietje, d, van H. Vedder en A. de Graaf. OverledenK. Boer, 85 jr., weduwn. van Pieternella J. Kasper. GeborenMattheus Johannes, z. van H. de Kruif en A. M. Middelkoop, Lambertha Geertruida, d. van H. Vos kuilen en j. v. Dijk. |ohannes Adel- bertus, z. van H. Tesson en Sladek. Albertus Antonia, z. van M. Alden- kamp en M. H. Batavier. Leonardus Hermanus, z. van A. v. Putten en M. A. Scholten. Barend Adriaan, z. van A. P. Derksen en H. G. Duiker. - Maria Wilhelmina, d. van H. Bitterling en A. W. Wery. Gerritje, d. van H. Koot en M. Schuurman. Hen- drikus, z. van H. Gerrits en M. Spies. Teunis, z. van H. Gerrits en M. Spies. Overleden: W. Smit, 77 jr., wed. van J. v. d. Zijden. T. Fransbergen, 73 jr., wed. van L. v. d, Molen. E. J. Veenendaal 79 jr., weduwn. van G. Meijer. C. Stouten, 54 jr., echtg. van v. d. Horst. Voor de leden der cultureele groepen van de vereeniging „Katholiek Amers foort" zal Paul de Waart een spreek beurt houden over: „Pers en Radio in handen van ons Katholieken," in de Patronaatszaal aan de Tollenslaan op Vrijdag 25 Jan. a.s., des avonds kwart over 8. St. Jozef. De R. K. Werkliedenvereeniging houdt ledenvergadering op Woensdag s., 8 uur In het Bondsgebouw. De agenda geeft onder meer aan Verslag Centrale Raadsvergadering. Mededeeling oprichting parochiale Werkliedenvereeniging in de parochie St. Henricus. Verslag Kinder-Kerst- feest en Bouwfonds. Landstorm. De winterschietoefenlngen zullen worden gehouden in de zaal van café „Het Boompje" aan den Heiligenber- gerweg op 21 en 28 Jan., 4, II en 18 Februari. Aanvang 8 uur. In een der paviljoens van Zon en Schild werd een receptie gehouden ter gelegenheid van den hondersten ver jaardag van mevr. Wisse-Leupen, die daar sinds eenige maanden opname en verpleging vond. Amersfoort's Mannenkoor zal Vrij dag 15 Februari a.s. in Amicitia zijn jaarlijks concert geven. Voor deze uit voering staan vier nieuwe werken op het programma, o.m. het „Pilchenchor" uit Tannhauser en „Totenvolk". Al: soliste is geëngageerd Jeanne Bacilek te Amsterdam. „St. An toni us". De Ned. R. K. Bond van Hotel-, Café- en Rest. Geëmployeerden „St. Antonius" houdt zijn jaarvergadering van den Bondsraad op 25 Februari a.s. in het Gebouw der R. K. Werklieden vereeniging „St. Jozef". In de kerk var. O. L, Vrouw Hemelvaart wordt des morgens 9.15 een H. Mis opgedragen tot intentie van den bond, waarbij alle afdeelingen uit het land tegenwoordig zullen zijn. Naast de gebruikelijke ver slagen komen op de agenda verschil lende voorstellen voor, o.a. het orga- niseeren van een landelijke tentoon stelling, omvattende het geheele bedrijf en alles wat daarbij, ook zijdelings, betrokken is, dit in verband met het Epistel en Evangelie. 2de Zondag na Driekoningen. Les uit den brief van den H. Apostel Paulus aan de Romeinen XII, 6—16. Broeders! Daar wij gaven bezitten, verschillend naar de ons geschonkene genade, hetzij profetie-gave overeen komstig den regel des geloofs; hetzi iemand leeraar is in het leeraren; is hi vermaner in het vermanen die uitdeelt in eenvoudigheiddie overste is met ijver; die barmhartigheid doet met blijmoedigheid. De liefdezij ongeveinsd. Haat het kwaad, hecht u aan het goed: bemint elkander met broederlijke liefde; voorkomt elkander in eerbetoon; zijt niet traag in den ijver; weestvurigi den geestdient den Heer; verblijdt in de noop; zijt geduldig in de ver drukking volhardt in het gebedweest mededeelzaam voor de behoeften der heiligen oefent gaarne de gastvrijheid. Zegent die u vervolgen, zegent en vloekt niet! Verblijdt u met blijden, weent met weenenden zijt eensgezind onder elkander; tracht niet naar het hooge, maar hebt smaak voor het nederige I EVANGELIE volgens den H. Joannes; II, 1—11, In dien tijd was er eene bruiloft te Kana in Galilea en Jesus' Moeder was daar. En ook Jesus en Zijne leerlingen werden ter bruiloft genoodigd. Toen er nu gebrek aan wijn was, zeide de Moeder van Jesus tot Hem Zij hebben geen wijn. Jesus zeide haar: Wat heb Ik met u, Vrouwe? Mijn uur is nog niet gekomen. Zijne moeder zeide lot de bediendenDoet alles wat Hij u zeggen zal. Er stonden nu daar, inge volge de reiniging der Joden, zes stee- nen kruiken, houdende elk twee of drie maten, jesus zeide hun: Vul: de krui ken met water! En zij vulden ze tot boven toe. En Jesus sprak tol hen Schept nu en brengt het aan den hof meester! En zij brachten het. Als nu de hofmeester het water, dat wijn ge worden was, proefde, (hij toch wist niet van waar die was; doch de be dienden, die het water geschept had den, wisten het), riep de hofmeester den bruidegom en zeide tot hem: Ieder mensch stelt eerst den goeden wijn op, en wanneer men goed gedronken heeft, dan den minderendoch gij hebt den goeden wijn tot nu toe bewaard! Dit eerste der wonderteekenen deed Jesus te Kana van Galilea; en Hij openbaarde Zijne heerlijkheid, en Zijne leerlingen geloofden in Hem. R. K. V.V. „Amersfoort" Programma voor Zondag 20 Jan. a.s. H.M.S. 4Amersfoort 3 R.K.B.V.V. 2Amersfoort 4 2—4 uur R.K.B.V.V.-Jun- Amersfoort-|un. 12 1 Zondag speelt het eerste elftal de laatste thuiswedstrijd tegen V.V.IJ. uit IJselstein. Bij de uitwedstrijd was Amersfoort niet erg op dreef. Deze wedstrijd werd dan ook een gelijk spel, maar nu op eigen terrein zal Amersfoort er wel voor zorgen om de knikkers, die zij zoo hard noodig heeft, in eigen buul- Evang e 11e verklaring. 2e Zondag na Driekoningen. Het Evangelie van dezen Zondag toont ons den Christus zich openbarend aan het joodsche volk door zijn eerste wonder, Sinds dien zou Hij zich nog door andere teekenen aan het Joodsche volk openbaren, daardoor zijn woorden bevestigend dat Hij was de Messias, de Zoon van God. Aangezien de won derbare verandering van water in wijn geschiedde op een bruiloftsfeest, biedt dit feit gelegenheid nog eens te wijzen op de verhevenheid en heiligheid van het huwelijk. De Katholieke Kerk leert dat het huwelijk is de overeenkomst waardoor man en vrouw zich vereeni gen in één ondeelbare levensgemeen schap tot voortplanting en opvoeding -an het menschelijk geslacht. Toen God den mensch schiep, schiep Hij hen man en vrouw, gaf hun de neiging en het vermogen voorf te blijven beslaan in een hun gelijkende nakomelingschap. Hoe zal echter de opvoeding der kinderen verzekerd zijn, wanneer man en vrouw vrijelijk ieder huns weegs kunnen gaan, zonder zich eerst door den huwelijksband verbon den te hebben? Van den beginne af is de huwelijks overeenkomst een natuurlijke instelling Gods geweest en volgens de overle vering der H. Kerk heeft Christus de echtvereeniging verheven tot een Sa crament om de dikwijls zware en moeilijke plichten en offers aan de voortbrenging en opvoeding der kin deren verbonden naar behooren te ver vullen. Hoog en heilig is de taak der gehuwden wanneer ze, staande in den dienst van den Schepper, medewerken aan het voortbestaan van het mensche lijk geslacht, om welk doel te bereiken God de Heer den mensch neigingen ter bevrediging heeft ingelegd. Helaas, welk een verkrachting van Gods ordeningen en ontheiliging van het heven doel des huwelijks is het der halve wanneer man en vrouw het huwelijk ingaan enkel aangedreven door de booze begeerlijkheid met uitsluiting van het eerste en voornaamste doel des huwelijks. In plaats van de poort des hemels wordt het huwelijk dan het voorportaal van de hel. Hoevelen zijn daardoor reeds naar lichaam en ziel ten onder gegaan. Het Neo-malthusia nisme is volgens de leer der H. Kerk een zware, wraakroepende zonde, recht streeks in strijd met het wezensdoel des huwelijks, een ramp waardoor ge heele volkstammen dreigen ten onder RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Zondag 20 Januari 950— 1.20 Keulen. 1.20— 2,20 Brussel Vlaamsch. 2.20- 4.50 Droitwich. 4.506.20 Leipzig. 6.20— 7.40 London Regional. 7.40-12.20 Weenen. Maandag 21 Januari 11.05— 5.35 London Regional. 5.35- 6.20 Droitwich. 6.20- 9.20 Weenen. 9.50—12.20 Stuttgart. Dinsdag 22 Januari 11.05— 5.35 London Regional, 5.35— 6.20 Droitwich. 6.20- 7.35 Stuttgart. 7.35— 9.20 Leipzig. 9.20—12.20 London Regional. Woensdag 23 Januari. 11.055.35 London Regional. 5.35- 6.20 Droitwich. 6.20— 6.50 Deutschlandsender. 6.50 - 8.20 London Regional. 8.20— 9.20 Stuttgart. 9.30—11.25 Brussel Fransch. Donderdag 24 Januari 11.05— 4.20 London Regional. 5.35— 6.20 Droitwich. 6.20— 6.50 Breslau. 6.50— 8.20 London Regional. 8.20-11.20 Berlijn. 11.20—12.20 London Regional. Vrijdag 25 Januari 11.05— 3.20 London Regional. 3.20— 5.35 Keulen. 5.35 6.20 Droitwich. 6.20- 6.50 Berlijn. 6.50 - 7.50 Weenen. 7.50—12.20 Droitwich. Zaterdag 26 Januari 11.20- 6.20 Droitwich. 6.207.05 Munchen. 7.05 - 7.30 Berlijn. 7.35- 8.35 Weenen. 8 359.15 Droitwich. 9.15—12.20 Weenen. Wijziging voorbehouden. opgeven bij rleil lieer Mevonit. lens- derweg 92 en den heer Wtercx. Lange- straat 30. Geslaagd v< diploma Boekhouden Leer in de I tan van de „Vereen. l.«. - ----- dclswetenschappen de lieer k. kok en voor diploma Boekhouden Mercu- Mei, q tm --«1 r Rpitier en W Wernsen. - Petrus sociale cursus in 't Retraitenhuls. Er E. Beider enw. Hengel en gaven zich 4 deelnemers op. Er zal H"Tolboom. I Ondertrouwd van gevraagd worden of er nog voor twee ii „„Th M v Wiik Getrouwdpersonen gelegenheid is tot deelname. W ^rouweV en J. v! Weerhórst. - De technische adviseur besprak de W Hartman en J. v. d. Hoef. Over- veevoeding, in verband met de stal- ledenP. v. Wee, 82 jr., ongeh. ««""ft" Kok en J. Essenburg. allen opgeleid door H. P. Broekhuysc, Leeraar M.U. Boekli., alhier. tje te krijgen. Het tweede elftal ontvangt L.V.V. 2 uit Laren, welke in Laren zwaar ge klopt werd, zoodat een overwinning voor Amersfoort verwacht kan worden. Zoo ook het derde elftal, dat naar H.M.S. 4 gaat, zal het wel tot een overwinning weten te brengen. Toch moeten zij oppassen, daar H.M.S. een gevaarlijke tegenstander is. Het vierde gaat naar Blaricum; moge lijk zorgen deze voor een verrassing. NB. Het eerste elftal trekt Zondag 27 Januari naar Monlfoort tegen M.S.V. I voor de eerste ronde van de I.V.C.P bekerwedstrijden. Supporters, die wenschen mee* te gaan, moeten zich vóór Woensdag te gaan. Geen staatsmacht en geen premiën-stelsel is bij machte daarin verandering te brengen, doch slechts één middel is er: dat de echtgenooten een hooge opvatting hebben van het huwelijk overeenkomstig de leer der Kerk en derhalve het huwelijk beschou- niet als een middel van zingenot als een middel tot voortbrenging evenbeelden en kinderen Gods. Dat de Katholieken onzer dagen het woord van den H. Paulus „het huwejijk zij in eere" wel behartigen, want reeds veel katholieke gezinnen schijnen door de besmetting van het Nieuw-Mallhu- sianisme aangetast. Dal ze in hun mdei- lijkheden eu zorgen vertrouwun op de genaden en bijstand van hel Sacrament des Huwelijks Liturgische Kalender. Week van 20-26 |anuari. Zondag 20. 2e Zondag na Driekoningen. Tijdeigen, Mis Omnis terra, 2egeb H.H. Fabianus en Sebastianus. Pref. H. Drievuldigheid. Maandag. H. Agnes. Dinsdag. H.H. Vincentius en Anasta- sius, 2e geb. H. Maagd Deus. qui Salutis, 3e voor Kerk of Paus Deus omnium. Woensdag 23. H. Raymundus, 2e geb. H. Emerentiana, 3e geb. H Maagd Deus qui Salutis. Donderdag 24. H. Timotheus. Vrijdag 25. St. Paulus Bekeering., 2e geb. H. Petrus, Credo, Pref. Apostelen. Zaterdag 26. H. Polycarpus. KERKELIJKE DIENSTEN. betreft ook hel overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart r 9. Half 11 Hoogmis. Lof v.d. Zaligen Dood met preek. Het Bestuur van het Wit Gele Kruis zal Zondag 20 Januari na alle Voor donateurs en begunstigers de R. K. Muziekvereen. „St. Caecilia worden uitvoeringen gegeven op Vrij dag 25 en Zondag 27 Januari - „Concordia", met medewerking van Zondagdicnst H.H. Doctoren, Humoristisch Gezelschap, tn Nacht-weekdicnst Apotheker. j^a,h jonge Boerenbond hield Dr Kamerling, Utr.weg 35, Tel, 142. jaarvergadering in Concordia. De voor- Dr. Plomp, Regentessel. 15, Tel. 1359. zitler wenschte een voorspoedig jaar. Dr Brccdveld. K. Wilh.str. 5, Tel. 547. De technisch adviseur, de heer P. H. Apotheek: Cramer. P. Buyslaan 93, Segers, bracht verslag utover hel Tel 902, inkuilen en wees in hel bijzonder op het belang van de gevolgde methode in verband met de vruchtwisseling. in 1935 zal bouwland gescheurd moeten contrOle. Ten slotte hield 't lid W. v. Dijk een lezing over de verzorging van t grasland. Een volgende keer zal daar over worden gesproken, 'i Werd zoo een nuttige en leerzame avond. De gezelligheid werd nog verhoogd door de gulheid van den penningmeester, die op een lekker kopje koffie en sigaren (radeerde. Uit den Omtrek Achteveld Burgerlijke stand. Geboren GeborenAdriana Cor nelia, d. van J. Steenbeek en H. Steen kamp. Hendrika Jacoba, d. van J. v. d. Horst en C. Bonestrooi. Onze dorpsgenoot H. Zwanenburg had het ongeluk van den hooizolder Ie vallen, in deerniswekkenden toestand is hij opgenomen. Een zware her senschudding werd geconstateerd, Hij wrrri voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden overleden, Volgens oude gewoonte worden ieder jaar een paar avonden gegeven ten bate der Missie, onder leiding van de Eerw. Zusters in Huize Sl. Jozef. Ook dit jaar zal zulks niet uitblijven en men heeft zich veel moeite getroost om eens iels extra's te geven. worden ingevolge de Landbouwcrisis- wetten. Tijdens de pauze had de ge bruikelijke tractatie plaats. De voorzitter wekte de leden op, de vruchtbooinenbespuiling door de J-H-B- te laten uitvoeren. De secretaris en de penningmeester brachten huil jaarver slag uil. De voorzitter deelde mede. dat door eenige leden grondmonsters zullen worden genomen, welke geza menlijk zullen worden opgezonden. In 1934 werd ontvangen f 324.8b ei uitgegeven f302.44. Er is dus een batig saldo van f22,42. Nieuwe leden gaven zich op, waardoor hel ledental thans is geslegen tot 92. Hamer 8 veld Zuster Constace, onze wijkverpleeg ster, is na een geslaagde operatie Ie Terborg in ons dorp teruggekeerd. DejR. K. Kiesvereeniging houdl eene vergadering op Zondag 27 Januari nam. half 5. in 'l „Ros Beyart". Mr. Kooien zal geven een uiteenzel ling omtrent de politieke toestand in verband mei de aanstaande verkiezin gen voor de Prov. Staten en Gemeen teraad, waarna gelegenheid tot vragen over de gehouden inleiding. Bestuursverkiezing. Aftr. lid G. Eijden (herkiesb.). Verkiezing bestuurslid voor Herin, v. d. Hengel (niet herkiesbaar. Candi- daat J. Hak. Hoogland Geboren: Maria, d. van G. Traaen Schoonderbeek. Melisje, d. van H. Missen zitting houden in het ge bouw van het Wit Gele Kruis aan hel Zand tot liet ontvangen der contributie voor 1935, tevens zullen dan de nieuwe kaarten voor het lidmaatschap worden uitgereikt. Alléén voor de parochi anen van de parochie van den H. Franc. Xaverius. ZATERDAO 7 uur Lof. Van half 4 lot half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1459. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof mei Rozenhoedje. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antonius-Mis. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DUNDERDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooren, Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Wilhoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG De H.H. Missen om 7 uur en half 9, ur Hoogmis. r Lof. DINSDAG 7 uur Lof. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 4de leerjaar. Biechthooren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur. half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28. Telefoon 558 ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Lof met rozenhoedje. Hooglanderveen De Kath. Boerenbond houdt eene algemeene ledenvergadering op Dinsdag 22 Januari 1935, des avonds hall zeven bij A. v. d. Hoef. De agenda vermeldt o.m.; Rekeningen Balans met verslag 1934. Bestuursverkiezing, Aftredend zijn: A. Th v. Lierop en Hcrm. v. d. Pol, welke terstond herkiesbaar zijn. Verkiezing vacature Ger. Schimmel. In de vergadering van den Jonge Boerenbond gaf hel lid E. v. Valken goed iels ten besle over „Bemesting in 't algemeen", Verschillende vragen werden omtrent deze les gesteld en beantwoord Er werd vervolgens verslag gegeven van de werkzaamheden niet de knip- macliine. Er bleek ruim 112 Ie zijn overgebleven. Besloten werd hel knip pen in den komenden winter tegen (ageren prijs te doen geschieden, Wegens altreden van den heer Blom, die niet meer om gezondheidsredenen deel kon uilmaken van het Kringbe- stuur, werden lot algevaardigden be noemd de lieeren A. v. Lierop en H v.gValkengned. Vervolgens gal de geestelijke advi seur een overzicht van den Ie houden Soest Dinsdag openbare aanbesteding In liet Gemeentehuis van het onderhoud der watergangen van het Waterschap Soeslerveen. Dinsdag 12 Febr. zal nots. Dammers in hotel Kernland publiek verkoopen het hotel, calé-restaurant v.h. ückhuit- sen, met erl en tuin aan de Burgem. Grothestraal. Zondag a.s. viert de heer Geytenbeek alhier zijn honderdsten verjaardag. Behoudens eenige gebreken, onvermij delijk aan den leeftijd verbonden, ge niet de jubilaris nog een goede 'ge zondheid. Hel zal hem Zondag zew«r aan belangstelling ontbreken, at' ZATERDAG Half 8 II. Mis voor de broederschap van de II, Kindsheid met algemeene H. Communie voor de kinderen. Van 4 tot half 9 biechthooren, 7 uur Lof met Rozenhoedje. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis, 10 uur Hoogmis. Half-12 Katechismus. Half 4 Lof met lubilë-aflaatgebeden, ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor II. J. Croonen, Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 3 uur Kruisweg en Lof. MAANDAG. gezongen Uitvaar). DINSDAG i het St, Ansfridus- 7 uur H. Mis geslicht. DONDERDAG 6 uur Lof. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten om 3, 4 5, 6 en 7 uur. In de week de H. Mis om hal! 8. Nljkerk Als een bijzonderheid kan worden gemeld, dat bij den landbouwer M. in de van Dljkhuizenstraat, een varken is geslacht van ongeveer 1000 pond. Stoutcnburtf Ten overslaan van Notaris Knoppers werd geveild de boeienhofstede „Klein Emelaar", De boerderij werd aange- kochl door E. F. Mulder te Terschuur f 16.200. Binnenland Loonlijsten. Belangstellenden worden eropmerk- lant op gemaakt, dat de loonlijsten dei Ongevallenwet over het tweede halfjaar 1934 moeten worden ingete erd vóór 1 Februari 1935 ten kantore Ier Posterijen bij den Raad van Arbeid, Den werkgevers, die voor de uit- 'ocring der Ziektewet bij een bedrijfs- •ereeniging zijn aangesloten, wordt medegedeeld, dat de inzending van de de loonlijsten der Ongevallenwet niet door tusschenkomst van de bedrijfs verenigingen mag geschieden. inzending dier loonlijsten behoort dus ook rechtstreeks bij den Raad van. Arbeid te geschieden. DINSDAG Half 8 Iste II. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. WOENSDAG Kwart over 8 1ste H. Mis. 9 uur gezongen Huwelijksmis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DONDERDAG Half 8 Iste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 Iste II. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. uur Biechthooren. r Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat ZONDAG 0,1 Half 8 II. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. MAANDAG H. Mis in hel St. Joseph-Gesticht. ZATERDAG toir gelegenheid om te biechten -..r Lof, Deze week de H. Mis om 8 uur. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kcrklaan. Tel. 3. ZONDAG Half 8 uur Vroegmis. ir Hoogmis. Catechismus. - Lol met Rozenhoedje. In beide H. Missen Coll. voor de S. S Penning. MAANDAG Iste H. Mis op Leo's Oord Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uui catechismus op de scholen. Nljkerk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipse. Hol kerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lot. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten van half 3 lol half 7 I» de week de II. Mis om half 8. Kouder Katholieke lectuur (Keu Katholieke overtuiging. I Verft, een aboniu* op „BK I'.hM HO DE" in Uw kring

De Eembode | 1935 | | pagina 2